8/10
Stevie19 2012 jan. 01. - 23:15:49 8/10 Előzmény Mr.Niceguy
(176/1136)
az elõzõ hsz-omban elfelejtettelek idézni :)
8/10
Stevie19 2012 jan. 01. - 23:15:13 8/10
(175/1136)
"pl a lotr trilógia kihívás volt az egész stábnak, de az ott megszerzett tapasztalatok birtokában viszonylag könnyen összedobják a hobbitot és valószínûleg jól is keresnek vele."

na ja, de elsülhet pozitívan is, például úgy, hogy csinálnak egy nagyon ütõs, nagyon jó filmet elképesztõen aprólékosan és kevés hibával, mivel nekik ez már rutinból menni fog a trilógia után. :) csak pozitívan.

olyan ember valószínûleg lesz, nem is egy, aki csalódottan jön ki a vetítésrõl, de volt olyan is, aki a Király visszatér c. filmrõl is csalódottan jött ki :)
Citromfû 2011 dec. 27. - 18:16:02
(174/1136)
Kíváncsian várom ezt a filmet...Remélem nem rontják el azzal, hogy kötelezõ jelleggel elõzményfilmet csinálnak belõle, mert ez egy külön egész könyv, nem csupán függelék. Szerintem nem kellene mindenáron Gyûrûk Urás szereplõket belepasszírozni...elvégre ez a Hobbit, az meg a Gyûrûk Ura...egyik egy gyerekeknek szánt mesekönyv, a másik pedig annak a továbbgondolása, már morális tartamokkal. Na de a kérdés az, hogy a film melyik irányba megy el...
offtopic
Mr.Niceguy 2011 dec. 26. - 20:14:24
(173/1136)
ha figyelmesen megnézel egy plakátot, akkor azért abból is elég sok mindent le lehet szûrni...
9/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 26. - 16:12:41 9/10
(172/1136)
erre csak annyit tudok mondani, hogy majd meglátjuk, neked nem tetszett a trailer ez van, NEKÜNK viszont igen, meglátjuk hogy jó lesz-e viszlát egy év múlva, vita folytatódik 1 év múlva a film megtekintése után, na szevasz
offtopic
Mr.Niceguy 2011 dec. 26. - 15:29:37
(171/1136)
ha már a trailer is gagyi, akkor a fele királyságomat felteszem arra, hogy a film is az lesz. olyan ez, mint amikor egy zenekar nagyjából elkészül az új albumukkal és a szerintük legjobban sikerült számból/hoz készítenek egy kislemezt és videoklipet. ha már ez a szám sem jön be, akkor eléggé valószínû, hogy az album sem fog.
offtopic
Mr.Niceguy 2011 dec. 26. - 15:29:09
(170/1136)
az imdb szerint feltûnik benne pl galadriel, legolas, frodo, elrond és saruman is. szóval aligha lehet ezt a filmet elválasztani a trilógiától.

nyilván nem azt várom, hogy minden törp úgy nézzen ki, mint gimli, de lehet variálni a szakállukkal és a hajukkal is, szóval a lehetõség adott. az, hogy az alkotók nem használják ki, nem az én bajom, õket minõsíti.
Hustrike 2011 dec. 26. - 14:33:56 Előzmény Mr.Niceguy
(169/1136)
Most úgy komolyan, van különbség aközött, hogy megfilmesítik Tolkien egy másik regényét (ebben persze benne van a LOTR sikere is), de nem gondolom, hogy bõrlehúzásnak nevezhetõ, hiszen ez önmagában egy önálló történet, annyi köze van a LOTR-hoz, hogy elõtte játszódik és ugyanabban a világban, meg benne van Bilbo meg Gandalf.
Ami meg a törpöket illeti, te hogy tudnál megcsinálni 13 törpöt úgy hogy más legyen a stílusuk és ne legyenek összekeverhetõek? Nyilvánvaló, hogy nem nézhet ki mindegyik úgy, mint Gimli. Nekem nagyon tetszenek a jelmezek, egyedül talán Mark Hadlow - Dori ruhája az, ami kicsit gagyi lett. De a többi úgy gondolom elég jól sikerült és még egyszer elmondom: 13 törp nem nézhet ki ugyanúgy!!!
Kyoko 2011 dec. 26. - 14:29:33 Előzmény Mr.Niceguy
(168/1136)
És te már így elõre tudod, hogy nem lesz jó?
offtopic
Mr.Niceguy 2011 dec. 26. - 12:06:04
(167/1136)
te írtad azt, hogy nem bõrlehúzás, miközben magad is elismerted, hogy a hobbit nem készült volna el(vagyis készülne), ha a lotr trilógia nem lett volna sikeres, de mégis azt próbálod bizonygatni, hogy ez a film elsõdlegesen nem a pénzrõl szól...

ezt Jackson bácsi mondta neked vagy te is a stáb tagja vagy, hogy ilyen "bennfentes" infókkal rendelkezel? az pedig nem jelent semmit, hogy egy könyv az alapja, nézd meg a trailerben pl a törpék maszkját. meglehetõsen igénytelen "munka".
offtopic
Mr.Niceguy 2011 dec. 26. - 12:05:32
(166/1136)
a "két fiatal" alatt freddy és roland_katarn értendõ.

korábban már leírtam miért zavar, ha elsõdlegesen a pénzért készítenek egy filmet: amíg maga a film jó, addig természetesen engem sem érdekel, hogy mennyit kerestek vele az alkotók.
Kyoko 2011 dec. 26. - 10:43:34
(165/1136)
Ezt úgy mondod, hogy a két fiatal mintha az adatlapod alapján nem egyidõsek lennénk...
Én nem azt mondom, hogy nem a pénzért is csinálják, de nem érdekel. Amúgy téged miért zavar, hogy a pénzért csinálják?
9/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 26. - 07:50:16 9/10
(164/1136)
én mikor mondtam ilyet??? most már komolyan mondom kezdesz idegesíteni...jólvan, okos gyerek vagy, megállapítottad egy trailer alapján, hogy gyengébb film lesz az elsõ 3-nál, gratulálok....hányszor mondjam még el hogy ez könyvadaptáció lesz? ez nem ám egy Gyûrûk Ura 1,2,3, hanem a Hobbit, arról fog szólni amirõl szólnia kell, és jól meg is fogják csinálni...és akinek nem tetszik nem tetszik, akinek tetszik tetszik, és kész, de most már komolyan mondom, irogathatsz bármit, nem fog tudni érdekelni....szólhatnak filmek a pénzrõl, részben ez is arról szól...de nem teljesen...fogd már fel végre..és kérlek szépen ne irogassál össze-vissza mindent ami nem igaz
9/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 26. - 07:43:58 9/10
(163/1136)
Látod ezt én sem értem.
scoobylee 2011 dec. 25. - 20:41:41
(162/1136)
Elõre felpontozni. :P degáz. Egyáltalán miért lehet osztályozni elõre, mikor még nem mutatták be a filmet???
5/10
offtopic
Meklód fia 2011 dec. 25. - 20:20:46 5/10
(161/1136)
De jó, hogy itt a porton lehet saját privát üzenetet küldeni, lesz ki gondol rám az ünnepekkor.
5/10
Meklód fia 2011 dec. 25. - 20:18:26 5/10
(160/1136)
Ha már ennyire felpontoztátok muszáj lesz megnéznem, akkor lehet, hogy nem is olyan rossz film.
offtopic
Mr.Niceguy 2011 dec. 25. - 20:01:03
(159/1136)
a két fiatal próbálja bizonygatni, hogy Jacksonék nem a pénz miatt csinálják ezt a filmet(persze azt "elfelejtik" megemlíteni, hogy akkor miért). amíg maga a film jó, addig természetesen engem sem érdekel, hogy mennyit kerestek vele az alkotók. viszont a trailerbõl is látszik, hogy a lotr trilógiához képest jóval gyengébb lesz ez a film, ami rányomja a bélyegét a jól sikerült trilógiára is. ez viszont már gáz.
Kyoko 2011 dec. 25. - 19:13:13
(158/1136)
Egyébként én azt nem értem, hogy neked mi bajod van azzal, hogy a pénzrõl szól? És ha igen? Sztem ez a rajongók milliót baromira nem érdekli, mint ahogy engem sem. Nem érdekel, hogy hány milliót dollárt fognak vele keresni, engem csak maga a film érdekel, amit látni fogok.
offtopic
Mr.Niceguy 2011 dec. 25. - 17:40:10
(157/1136)
még mindig nem érted. adott egy alapvetõen sikeres történet(lotr trilógia), így joggal gondolhatták úgy Jacksonék, hogy akkor keressenek már valamit, ami kapcsolódik hozzá, hátha az is sikeres lesz. az meg, hogy a filmek a pénzrõl szólnak, egyértelmû, de nem is állítottam az ellenkezõjét. csak az nem mindegy, hogy hány százalékban szól a pénzrõl. pl a lotr trilógia kihívás volt az egész stábnak, de az ott megszerzett tapasztalatok birtokában viszonylag könnyen összedobják a hobbitot és valószínûleg jól is keresnek vele.

a karib 4-et meg azért emlegettem, mert sajnos remek példája annak, hogy lehet egy jól sikerült trilógiát egy pocsék 4. résszel elcseszni.

nem érzed az ellentmondást a kommentedben? a hobbit az elõzmény, ami nem készült volna el a sikeres trilógia nélkül. mi ez, ha nem bõrlehúzás? amúgy meg volt már ilyesmi, pl elég, ha a csillagok háborúját említem.