Csalarozsika 2015 nov. 21. - 01:24:09 Előzmény malvinkicska
(120/340)
Szia! Virgílio nagyon jól alakítja az ellenszenves karaktert, le a kalappal!
Nincs rá jobb szó: Gonosz ember!
Malu sem véletlenül csinálja azt, amit!
Nagyot nevettem, amikor kibabrált apja "talpnyalójával"! :)

Donato urat is találóan jellemezted!
A pénz ellopása sajnos nem az egyetlen gazság, ami a lelkén szárad!
Kezdve azzal, hogy megölte Tonhóék édesapját.
SPOILER!!! Késõbb - a "Kapitány" segítségével - hajókat süllyeszt majd el. Chico Belo nemrég vett hajóját, valamint Floriano úr új hajóját is. Szerencsére a végén minden gaztette leleplezõdik, s elnyeri a büntetését! SPOILER VÉGE!!!
malvinkicska 2015 nov. 20. - 18:24:47
(119/340)
bocsánat de durva leszek ez a Marcos több szarvval rendelkezõ valaki, nagyon buta a szerepe, én az õ helyébe nem vállaltam volna a holdkóros normálisabb, jobban lát dolgokat. Az anyja is egy szemét nõ mindig az a jó amit az a szemét Raquel csinál, Ruth is naiv mert bedõl a sok butaságnak.
malvinkicska 2015 nov. 19. - 20:05:14
(118/340)
A Brenot alakító Daniel Dantas, a kisasszonyban is olyat játszott,mint aki nem normális. Malu nagy színésznõ jól hozza a formáját ma is azzal a locsolkodással de most jogos, volt állandóan provokálják, az meg nem hagyja magát ami érthetõ. A holdkóros nagyot játszik az biztos nem olyan könnyû de õ neki megy és maximális, a teljesítménye.
reay 2015 nov. 19. - 19:58:23
(117/340)
Brenot én majdnem olyan butának látom, mint Marcost. Csak õt Virgillio téveszti meg. Raquel... én azt hittem sokkal elõvigyázatosabb, de elég hamar leleplezte saját magát. Mondjuk így is eléri a célját, de ez már a férje hibája (is). Hát igen, Donato egoista majom, én a szereplõgárdából õket csípem csak: Malu, Alaor, Tonho (õt már csak az alakítás miatt is).
malvinkicska 2015 nov. 19. - 18:32:19 Előzmény reay
(116/340)
Mit szólsz ehhez a mai részhez, amit követ Raquel az valami borzalom, az a pipogya Marcos meg tûri nem hallgat senkire, pedig most az apja is igazat mondott neki, nagyon hûjére van véve az biztos. Az a Donátó egy féreg amit követ az emberekkel, minek képzeli magát, ezekben a sorozatokban, mindenütt egyforma a rendõrség, fakabát, nagyon buták azok is. Breno mennyire félti a feleségét, várom mi sül ki az orvos és a nõ volt kapcsolatából, mert az már kiderült a nõ nagyra vágyó.
ikoo 2015 nov. 19. - 10:49:15
(115/340)
Mondjuk ezt én sem értem,h miért nem vesz magának házat Arlet. Césarral együtt V.-ék nyakán él.Raquel már lebukott jó párszor,de mindig kimagyarázza magát Marcosnak..nem igaz,h az meg még mindig elhiszi ezeket a meséket.
8/10
nikato 2015 nov. 19. - 08:50:36 8/10
(114/340)
Eladta, de saját házban nem lenne neki jobb, mint a nagybátyáéknál? :D Raquel jó lenne, ha most lebukna! Szegény tejfeles szájú Marcost mindig az ujja köré csavarja. :D
malvinkicska 2015 nov. 18. - 18:29:14
(113/340)
Virgilio szinte provokálja a lánya gyûlöletét, mindenbe beleszól neki embereket úgy megsért, ebben nagy. Raquel azt csinál a tejfölös szájú férje mellet amit akar, az jól teszi, ha lehet miért ne. a holdkoros jól alakít ,de azért néha sok a szerepe, lehetne kevesebbet a színen. Az a Donato egy féreg ember azt akarja övé legyen minden, remélem egyszer csak leleplezik.
ikoo 2015 nov. 18. - 10:43:55
(112/340)
Arlet eladta a birtokot,nem?
Azt én is észrevettem,h mikor Raquel kapta az autót nászajándékba,mintha azt mondta volna,h nincs jogsija.Mire visszajöttek a nászútról,akkor meg már vezette az autót :-)
8/10
nikato 2015 nov. 17. - 16:29:13 8/10
(111/340)
És azt nem értem Arlett miért lakik az Assunsao házban amikor a birtokát látva multi milliomos. :D Raquel-nek meg nagyon hamar meg lett a jogsija!! Meg ezt a szegény Glorinhát sem féltik, hogy az öreg megerõszakolja!!
ikoo 2015 nov. 16. - 08:27:25 Előzmény Csalarozsika
(110/340)
Köszi :-) Ebbõl gondoltam,h vmi unokaöcs lehet,mert mindenbe beleüti az orrát :-D
reay 2015 nov. 13. - 20:31:21
(109/340)
Hát ez az, hogy senkihez. Mégis úgy szól bele Malu dolgaiba, mintha bármi köze lenne hozzá.
malvinkicska 2015 nov. 13. - 18:32:23
(108/340)
Virgilio nagy csóka az biztos több esze van, mint a fiának, jó a karaktere neki ez testhez álló, amúgy jól alakít. Cesar után utánanéztem, de akkora hála neked megadtad a választ, amikor itt játszott nagyon jól nézett ki, láttam 2014-es fotóját a feleségével , most kész öregember, gondolom a sok smink, pedig azt hiszem 63 éves most. A meglepõ mindenki válni akar. Aztán Ruth egy egyszerû rendes nõ, elmondta a magáét Cezarnak, és kész de a nõ sejt valamit, vel kapcsolatban. Azt várom mikor robban a bomba amit csinál Raquel, és a volt szeretõ. Donato egy szemetes láda a kis lánnyal kapcsolatban.
Csalarozsika 2015 nov. 13. - 14:39:22
(107/340)
Szia! Virgílio semmit nem tesz érdek nélkül! Andreát is csupán érdekbõl preferálja!
Raquelt illetõen viszont teljesen igaza van!
Marcos valószerûtlenül naiv! Hihetetlen, hogy nem vesz észre semmit, pedig az igazság majd' kiveri a szemét!!

Malu hõbörgése nem komoly, Virgílioé viszont annál inkább az lesz!!!
Csalarozsika 2015 nov. 13. - 14:35:32
(106/340)
Szia! Nem maradtál le semmirõl! :) César nem rokon.
Õ Virgílio ügyvédje, s jelenleg Arlete võlegénye! (Arlete V. unokahúga)
Malu gúnyosan csak "belügyminiszter"-nek titulálja, ezzel jelezve, hogy César feltétlenül engedelmeskedik az apjának.

SPOILER!!! Késõbb számos piszkos trükkben segíti majd Virgíliot. A 114-es hozzászólásomban megírtam, hajdan milyen kapcsolat fûzte Ruthoz! Ez nagyban hozzájárul ahhoz, hogy a tervezett esküvõre végül nem kerül sor, Arlete kiadja az útját. SPOILER VÉGE!!!
ikoo 2015 nov. 13. - 12:47:49
(105/340)
Nem tudom melyik részben maradtam le róla,de César kinek a rokonságához tartozik? :-)
malvinkicska 2015 nov. 12. - 18:23:49
(104/340)
Marcos fáj milyen nagy papucs a szemén biztos hályog van nem látja , hogy néz a feleségére Wanderley. Malu az úgy hûje ahogy van, azt kezeltetni kellene.
malvinkicska 2015 nov. 12. - 06:59:22
(103/340)
Nagyon köszönöm , hogy ilyen jó válaszokat írsz, így legalább jobban képben vagyok, tudom én, Virgilio azért mutat szeretett, a holdkóros iránt, mert hír forrás neki, mivel az gyûlöli Raquelt. Azt észrevettem Césárnak elment a színe, mikor meglátta az ifjú arát.
Csalarozsika 2015 nov. 12. - 01:46:05
(102/340)
Szia! Raquel egyre inkább kezdi kimutatni a foga fehérjét!
Vírgílio természetesen mindent megtesz, hogy leleplezze!
Szegény Tonho! Virgílio csupán azért mutat iránta rokonszenvet, mert tudja, hogy ki nem állhatja az "ifjú asszonyt"! Azt reméli, Tonhóból kiszedhet néhány Raquelre vonatkozó információt!
=> Azaz: Eszköz V. kezében, ahogyan Andrea is!
Virgílio semmit nem tesz érdek nélkül, ezt késõbb is tapasztalni fogod!

Raquel apja jól tette, hogy elmesélte Marcosnak, mit tett a lánya!
Isaura asszony természetesen imádattal csüng a lányán!
Azt gondolom, ez a "majomszeretet" nagyban hozzájárult ahhoz, hogy Raquel ilyenné vált!

Figyelted, hogy César milyen zavartan viselkedett, amikor meglátta Raquelt? Mintha szellemet látott volna, s nem véletlenül!
SPOILER!!! Õ volt az a férfi, akiben Ruth annak idején mélységesen csalódott! Szegényt csak bolondította, aztán elhagyta, pedig Ruth a közös gyermeküket várta. (A gyermek meghalt, s Ruthot ez nagyon megviselte.)
Nem csoda, ha a "szerelmes võlegény" "kissé" megijedt, amikor megtudta, hogy Arlete és Ruth jó barátnõk!
César nem éppen a becsület mintaképe, szerintem nem érdemli meg Arlete-t! Õ éppolyan jó és kedves, mint Ruth!
Szerencsére végül nem megy hozzá Césarhoz, mert megtudja az igazságot Ruth és César kapcsolatáról. SPOILER VÉGE!!!
malvinkicska 2015 nov. 11. - 18:34:22 Előzmény Csalarozsika
(101/340)
Ma megérkezett a nászutas pár és a holdkóros is ott van, Virgilio csipi hisz neki amiket mond Ráquelre, az igazságot közli csak. Az volt még nagy mikor após és võ beszélget és kérdi megütötte e valaha Raquelt, erre mondja az öreg, mikor házas emberrel kezdett, a színe elment Marcosnak, egybõl. A sorsát valóban érdemli amiért a másikat becsapta, ez meg az orránál fogja vezetni.