FLoky 2008 szept. 02. - 20:46:52
(38/98)
nem unjátok még ezt a "rosszabbra számítottam" sablonszöveget? kit érdekel mire számítottál....???
Anyiyta 2008 aug. 04. - 18:52:01
(37/98)
Már régen láttam a filmet. Annyira nem volt olyan rossz, rosszabbra számítottam...
semese 2008 júl. 20. - 21:15:43
(36/98)
Úgy néztem meg, hogy kicsit rosszabbra számítottam. A könyvt még nem olvastam, csak tervben van, de mostmár biztos, hogy el fogom olvasni, csak rá kellene majd találnom a könyvesboltban, és aztán szép sorban haadok majd velük. :)
Miki1900 2008 júl. 20. - 17:48:18
(35/98)
rosszabra számítottam. nem volt ez olyan rossz film.
A Cruise, Pitt-film sokkal jobb, mint ez. Stílusban, látványban, történetben, mindenben, de azért itt is alakítottak. Fõleg Vincent Perez (Marius). õ nagyon tetszett.
az Alijah viszont nagyon rosszul néz ki filmben, nem a kinézetével van a baj, hanem a "játékával".

a film zenéje eléggé gyenge, béna, hogy mást ne mondjak.
a vizuális, különleges effektusok is kezdetlegesek, de nyilván nem volt rá elég pénz.
de nem mondanám a filmre, h b kategóriás. sok b horrort láttam már, de ez azért többet mond, mint azok.
4/10
subculturalgirl 2008 júl. 19. - 21:28:44 4/10
(34/98)
Ez a film azoknak szokott tetszeni, akik nem olvasták a Lestat a vámpír és A kárhozottak királynõje c. könyveket. Úgy lehet, én is erõs közepesre ítéltem volna, (így viszont hatalmas csalódás volt). Bár ami a zenét illeti, el tudok képzelni olyan zenekart, aminek több köze van a vámpírizmushoz és karizmatikusabb énekessel bír (pl. Moonspell, vagy ha már mindenáron kommerszet akarunk, 69 Eyes)
Sajnos elég rosszul válogattak a mûvek cselekményébõl és a film címét adó regénynek "csak" épp a fõ gondolatát hagyták ki: mely szerint Akasha megtestesíti a feminista nõ (férfiparanoiákból származó) SZTEREOTÍPIÁJÁT. Az Ikrek legendája nekem is hiányzott, egyebek mellett.
Dantes: azért nyög úgy a vámpír, „mintha dugna”, mert a vámpír irodalomban, filmben a vérszívás nem csupán táplálkozás, hanem erõteljes szexuális töltete van. :)
John Morgan 2008 júl. 19. - 18:54:25
(33/98)
Úgy kezdtem neki, mint ahogy egy jó vámpíros filmnek szoktam...de ekkora csalódás régen ért...egy fiú szemszögébõl Aalyah félmeztelenségén kívül, és a némileg jó rock zenéjén kívül semmi más pozitívum nem mondható el. Szánalmas kivitelezés, idétlen jellemábrázolások, és amint az elöttem szólók is mondták...abszolút igénytelen könyvhöz képest.
sandros5000 2008 júl. 19. - 16:34:38
(32/98)
Én kb a feléig bírtam és utána kikapcsoltam és inkább aludtam ahogy olvasom a hsz-ket, jól is tettem, mert nem érdekel St meg mit tudom én kinek a férfi teste. A stroy idegesítõen buta, a megvalósítán unalamas és kusza, néha a szereplõk tök idétlenül mozognak, értelmetlen jelenetek töm kelege...
Gondoltam ma megnézem a végét, de nem gyõztek meg a hsz-ek, és lehet hogy inkább alszom mert holnap munka....
9/10
luckey 2008 júl. 19. - 13:04:59 9/10
(31/98)
Nekem összességében bejött a film. A zene nagyon jól sikerült igazából képes voltam emiatt többször megnézni. Ha elvonatkoztatunk attól h minek kéne lennie a filmnek nem rossz, bár meg lehetett volna jobban csinálni. A szereplõválasztás közepest kapna nálam Stuart és Vincent jó választás meg még talán Aaliyah is, de a többi... nálam 10/7
leopard26 2008 jún. 13. - 13:13:31
(30/98)
Nekem bejött ez a film zeneileg és filmileg is egyaránt!
Abaddon 2008 máj. 01. - 22:32:27
(29/98)
Mivel a könyv a Lestat a vámpír folytatása, így elég idiótaságra vall, hogy annak a könyvnek a folytatásából csináljanak filmet, amit még nem filmesítettek meg. Ez kb. olyan mintha csak a Gyûrûk ura 3. részét vitték volna vászonra se füle, se farka.
Így érthetõ, hogy Mariust, aki a Lestat a vámpír c. könyvben szerepel elõszõr, és ott mutatja be az írónõ ebben a részben nem kellene bemutatni (tévesen), mert már tudjuk ki. Minthogy Lestatatot sem mutatjuk be, mert az Interjú a vámpírralban már megismertük.
Szóval egy folytatásos regény egyik kötetét kiragadni és megfilmesíteni az elég együgyüségre vall. Vagy sorban haladjanak, vagy sehogy.

Szó se róla a film tetszett, amíg a könyvet nem olvastam el.
Abaddon 2008 máj. 01. - 22:14:47
(28/98)
Kezdjük, ott hogy a film tele volt idiótaságokkal.

Míg az Interjú a vámpírralban kb csak annyi eltérés vab, hogy az elején Lois-nak nem a felesége hal meg, hanem a testvére (fiú testvére), addig itt Lestatot Marius alkotja mi akkora baromság. (Márius Armandot alkotta, aki a filmben fel sem tûnik).
Semmilyen utalás nincs a filmben a vörös ikrekre. A királynõt a könyvben nem úgy ölik, meg ahogy a filmben. Tehát ilyen lényegi dolgokban való eltérés csak a film kudarcát hozza. Nemtudom, hogy olvasta e könyvet a forgatókönyv író, de szerintem nem. Ha olvasta, akkor meg ne írjon több forgatókönyvet. Ugyanis mikor egy könyvet megfilmesítenek az a minimum, hogy az legyen benne ami a könyvben, arról szóljon amirõl a könyv szól. Az olvasó azért nézi majd meg, mert látni szeretné amit a könyv olvasása során elképzelt. Csak ha változtatnak a történeten, akkor nem érdemes könyv filmes változatának nevezni, mert nem érdemli meg. Ez egy gagyi vámpíros film amit egy sikeres könyv neve alatt próbáltak meg eladni.
rescuer dawn 2008 ápr. 03. - 18:45:32
(27/98)
Nekem nagyon tetszett a film:) És nem Stuart Townsend miatt.Ezt jobb itt msot leszögezni. Megvolt a film hangulata. Ahogy a dolgok követték egymást meg minden... a zene is...;) nah..ezmost valahogy nem megy...nem tudok most fogalmazni..szóval --> NAGYON JÓ FILM. érdemes megnézni
bree-gee 2008 márc. 22. - 21:19:51
(26/98)
Csak azért néztem meg, mert ajánlották.Nem voltam elvarázsolva.Ahogy olvastam, sokaknak Stuart Townsend miatt tetszett.Hát, nekem õ sem az esetem:)
A film negyedénél átváltottam feliratra, nem tudom kinek jutott eszébe,h. Alföldi legyen Lestat szinkronhangja...Onnantól kezdve kicsit jobb lett a film..Bár a végét már nem is értettem, mondjuk addigra már nem is érdekelt.
Egyedüli pozitívumként csak a zenét tudom kiemelni, az viszont szuper volt!
rockqueen 2008 márc. 01. - 21:01:38
(25/98)
Hú, tényleg a te szavaiddal élve:"nagyon baba vol Stuart Townsend Lestatnak". Miatta és a zenék miatt érdemes volt megnézni.Igazából nekem maga a film is tetszett,de tényleg más, mint a könyv, bár sajnos a Kárhozottak királynõjét nem, hanem az Interjú a vámpírralt olvastam.
jirzsifetus 2008 márc. 01. - 20:54:05
(24/98)
Sziasztok! Keresem azt a nótát, ami a tábortüzes-hegedûs jelenetnél szól (szerintem az a rész, és elõtte a beszélgetés Lestat és Marius között hatalmas). A filmzene albumon természetesen nincs rajta. Nem tudjátok véletlenül a címet és az elõadót? Köszi.
Trisha72 2008 febr. 29. - 22:05:17
(23/98)
Szerinta nagyon baba vol Stuart Townsend Lestatnak, de valóban semmi köze nincs Anne Rice Lestatjához. Fõleg h az igazi lesztatnak szõke haja van és kék szeme :P
Jah igen Vincent Perez is rohadt jól játszotta Mariust, de sajnos õ sem ilyen a könyvekben. Nah mind1 azért nekem tetszett a film.
6/10
Njord 2008 jan. 10. - 14:59:42 6/10
(22/98)
Elõször csak azért néztem meg a filmet, mert Jonathan Davis(KoRn) is részt vett a zenei munkálatokban(sõt a filmben is szerepel egy kis idõre). Ahoz, hogy a történet elsõre idiótának hangzik(egy vámpír! rocksztár akar lenni) csak annyit tudok hozzászólni, hogy olvassátok el a könyvet. Abban mindenre fény derül, és egy teljes kerek történetet kapunk, sajnos ez igaz a film egészére is, a könyv kiolvasása nélkül az egész egy vámpíros-zenés masszának tûnik amit besûrítettek egy hollywood-i filmekre jellemzõ 90-100 perces egyértelmûen profitra és hírnéve hajazó "alkotásba". Anne Rice a Vámpírkrónikákba felépített egy az emberihez hasonlatos világot, amit a film teljes egészében arra szûkít le, hogy a vámpírok érzéketlen gyilkosok akik pusztán állatias ösztönbõl gyilkolásznak. Habár a cselekmény alkalomadtán érinti a könyv által vitt fonalat, de a domináns karakterek mind háttérbe szorultak, ezáltal bizonyos részek értelmüket vesztik, ahol a nézõ csak értelmetlenül bámul, és magában felteszi a kérdést:"Ezt most miért...?". Összességében kapunk egy "egyszer megnézhetõ" B kategóriás filmet, ami vagy meghozza az étvágyunkat a vámpíros könyvek-filmek iránt, vagy egy életre elveszi(inkább az utóbbi). Aki még nem látta annak elõbb az Interjú a Vámpírral-t ajánlom, utána esetleg próbálkozhatun a Kárhozottak Királynõjével. Nekem összességében tetszett a film a súlyos hibái ellenére: 10/6.
1/10
Zajac 2008 jan. 03. - 15:12:43 1/10
(21/98)
Nem tetszett ennyi..
3/10
Vamprella 2007 nov. 08. - 15:04:20 3/10
(20/98)
erre megint csak azt tudom mondani h marilyn manson..
nezd meg, hogy nez ki
ha nem latnam el se hinnem
es teny, hogy sikeres
Dantes 2007 nov. 08. - 10:39:53
(19/98)
A zene tetszett. Az ellen emeltem kifogást hogy egy pasas azt állítja hogy õ vámpír...hát én kiröhögném és idiótának tartanám.

Az emberek meg mintha természetes lenne,ja persze, hát vámpír, nincs ezzel semmi gond....