3/10
Vamprella 2007 nov. 07. - 19:53:47 3/10
(18/98)
lestat magyar hangja alfoldi robert volt, es nagyon jol hozta ezt a stuart nemtudomkit, illetve azt, amit a srac jatszott

de sajnos ez tavol esik attol a lestattol, akit az interju a vampirralban es az anne rice konyvekben megismertunk
3/10
Vamprella 2007 nov. 07. - 19:52:22 3/10
(17/98)
hmm
had valaszoljak eloszor a rock szar dologra
egyreszt ha megnezed mifele embereknek van rajongo tabora.. marilyn manson?

masreszt ez nem jott at a filmbol, de a konyvekbol igen, hogy lestat ( es az osszes vampir ) varazslatos, es elbuvolo
egyszeruen jobban enekel, es zenel, termeszet feletti
nem tudom jol elmagyarazni, ne haragudj..
de a konyv iroja nem dilinyos, hanem egy tokeletes logikus vilag megteremtoje
vagy ha ugy nezzuk, akkor ezeket a vampir kronikakat anne rice alneven irjak a ma is elo es letezo vampirok
:)
3/10
Vamprella 2007 nov. 07. - 19:50:00 3/10
(16/98)
anne rice irta a vampir kronikakat
www.dain.hu
itt megrendelheted
ez a film a lestat a vampir es a karhozottak kiralynoje osszegyurva, eleg benan

ha a fil kicsit is tetszett, akkor nezd meg az interju a vampirral c. filmet
arni93 2007 nov. 06. - 18:22:06
(15/98)
sztem jó volt a film, a könyvnek ki az írója? és hogy néz ki a borítója? ha tudsz rakj fel róla képet. elõre is kössz
angellany 2007 nov. 06. - 18:00:50
(14/98)
Hát mit is mondhatnék!Nem volt rossz film,voltak benne jó jelenetek,de az eleje.Valahogyan másképp kellet volna feltámasztani azt a vámpírt,ahogy máshol is szokták.Vincent Perez nagyon ari volt,puszi neki jól játszotta Marius szerepét!!A másik csávó aki volt a rock sztár neki a magyar hangja írto sz*r volt.Olyan közepes filmtõl jobb,alakul.
Dantes 2007 nov. 06. - 13:06:03
(13/98)
Hát elõször úgy ültem neki, hogy egy ócska kis b film lesz.
Aztán rá jöttem, hohó! Ez az Interjú a Vámpírral folytatása, vagyis valami köze van hozzá az biztos.

Na akkor, egybõl jobb kedvre derültem.
Ki is tartott a jó kedvem a film 2/3-ig amikor elaludtam.
Végülis nem rossz film, sõt, én kellemeset csalódtam benne, de lehetett volna jobb is. û
Úgy éreztem néha-néha egész jó jelenetek annak benne, de aztán történt valami és megint elszomorodtam.

Amúgy sem rajongok a Vámpír filmekért, például nem értem vérszívás közben miért nyög a vámpír úgy mintha dugna?
Szóval eszik nem? Amikor én húslevest eszek nem nyögök közbe kéjesen. Jó ez csak az én hülyeségem.

Akkor, biztos így volt meg írva a történet, de mekkora marhaság: jön egy csávó azt mondja vámpír és rock zenész lesz? Hát nem tudom aki ilyesmit mond az szerintem dilia, és nem hogy nem rajonganának érte, de bezárnák egy gumiszobába. Bár...ha jobban bele gondolok akkor...ha Fekete Pákónak vannak rajongói akkor egy vámpírnak is lehetnek.

A zenék viszont jók voltak, illetek a hangulathoz.
A nõ aki a vámpírok után nyomozott, hogy is mondjam nagy idióta, hát ki az az ostoba aki besétált tudatosan egy rakás vámpír közé?

A feltámadt õsanya vámpír szintén béna volt.

Nem akarom leértékelni mert voltak jelenetek amik tetszettek, meg a zene is jó volt, de sajnos még sem egy jó film. Egyszer meg lehetett nézni.
dark_angel 2007 nov. 06. - 12:58:19
(12/98)
sztem pont az volt az egyetlen jó a filmben:)
3/10
Vamprella 2007 nov. 06. - 12:09:55 3/10
(11/98)
jah
es alyah hipp-hopp mozgasa szanalmas volt

( ehhez a szerephez )
3/10
Vamprella 2007 nov. 06. - 12:06:06 3/10
(10/98)
tudjatok kire hasonlitott a filmbeli lestat?
keira knightley-re
ha megnezitek a ket arcot
csinaltam egy bena kepet
nagyon hasonlitottak
az interju a vampirral filmet, es vampir kronikakat nagyon szeretem, elso megjelenesuk ota
ennek a filmnek semmi koze nem volt hozza
lestat a kope kiralyfi
tele elettel, szoke haj, kek szem
nem ez az enervalt ferfi.. alfoldi robert hangjat nagyon szeretem, es a hang passzolt a stuart altal jatszott figurahoz, de egyik sem lestat volt

imadtam az interju a vampirral eleganciajat.. ott nem volt felesleges ver, es nem volt idetlen fog villogtatas
egy tokeletesen kitalalt film tokeletes megvalositasa volt
dark_angel 2007 nov. 06. - 00:19:47
(9/98)
jujj hát én alapból nem vártam sokat ettõl a filmtõl,csak Aaliyah miatt akartam megnézni,hát tényleg nem is kaptam sokat,unalmas volt és néhol a gagyi határát erõsen súrolta,és mielõtt jönnének az ilyen hozzászólások hogy ne nézzek ilyen filmet,nem a témával volt bajom,hanem a megvalósítással,az Underworldöt például szeretem mert az egy igényes film
Kronosz 2007 nov. 05. - 23:34:24
(8/98)
Nekem megvan DVD-n.Nem rossz film,de láttam már jobbat is.Engem érdekelnek a vámpírok.
piller 2007 nov. 05. - 22:18:42
(7/98)
Sajnos köze sincs a könyvhöz...
Hol marad az Ikrek legendája?
3/10
netrunner 2007 nov. 05. - 16:15:28 3/10
(6/98)
Hát nemtudom... itt mindenki el van ájulva a filmtõl, de nekem a könyv után hihetetlen csalódás volt. Az Interjú a Vámpírral még jó volt és megõrizte az alapmû szellemiségét, mondanivalóját, hangulatát. De ennek köze nem volt hozzá. Persze ehhez hozzájárult az is, hogy a míg az elõbbinek a forgatókönyvét az eredeti írónõ írta addig ehhez már nem volt sok köze. Sajnos... pedig milyen jó kis film lehetett volna. Végül is a szereplõk nem voltak rosszak, bár Akasa elvileg hófehér bõrû... na mindegy nem kötekszem tovább. :-)
5/10
Obránszky Ármin 2007 nov. 05. - 14:57:28 5/10
(5/98)
Baráti társaság kényszerített rá anno, h megnézzem ezt a filmet. Elõzetes félelmeim mind beigazolódtak. A film a megszokott klisékkel operál -mindezt elég bénán teszi- és ehhez kiválasztotta a megfelelõ zenei stílust is. A színészekre abszolút nem emlékszem, meglepne, ha kivételesen jó alakítás lenne ebben a filmben.
Egy (kor)csoport igényei kielégítése a film célja. Ebbe én nem tartozok bele. Reálisnak érzem az imdb.com 4,6ját ha jól emlékszem, akkor én is 4est adtam rá- és nem csodálkozom a rottentomatoes 14%án sem.
Egyébként azoknak, akikkel néztem tetszett...
rockqueen 2007 okt. 29. - 08:49:30
(4/98)
Nekem tetszik ez a film.Ami nekem kell, az mind benne van:vámpírok,rock zene,jó pasi.Nem értem,hogy a kritikusoknak miért kellett annyira lehúzni ezt a filmet.Pedig akikkel idáig beszéltem errõl,mind azt mondták,hogy jó.
Stuart állati jó pasi.Király teste van.Nem olyan izmos,de valahogy mégis fantasztikus.Ráadásul még a játéka is jó volt.Egyszóval nekem minden tetszett benne.
Kár,hogy Aaliyah meghalt,pont akkor amikor éppen kezdett beindulni a kerrierje.Egyébként õ is nagyon jó volt.Én a mozgasát nagyon bírtam.
8/10
Bov 2007 ápr. 28. - 14:32:10 8/10
(3/98)
Sokáig a kedvenc filmem volt..
Nagyon tetszett Lestat játéka, a történet felépítése, és a ZENE :)
Jonathan Davis hangja hihetetlen jó, és a zeneszövegek is!
Aki szereti a vámpíros, rockzenés filmeket, az feltétlenül nézze meg! (NE SZINKRONOSAN!!)
Aaliyah is nagyon jól játszotta el a gonosz Akasha szerepét..
detticicus 2007 ápr. 21. - 18:21:09 Előzmény Evelicske
(2/98)
Sztem nagyon jó film!!Lestat....hm....állati helyes!Bocsi de a zenéje nem korn, tudom mert letöltöttem a számokat!!
Evelicske 2006 dec. 29. - 18:15:46
(1/98)
a zene éppenséggel KoRn! Hallottál már tõlük számot? Nah de abban igazad van, hogy a legjobb film, és Lestat tényleg jó pasi... :) kéne, mi?!