Vica 2006 júl. 24. - 07:55:17
(96/816)
Elizabeth nagyon csúnyán kiszúrt Jack-kel.Mondjuk a film végéig reménykedtünk benne,hogy Jack visszatér,gondolhatjátok mekkora volt a megdöbbenés,mikor a lépcsõn Barbarossa jött le,nem pedig Jack.Mikor fölkapcsolták a villanyt,és mentünk ki,a legtöbb arcon a mélységes megdöbbenést láttam.Ütõs lett a vége.Annak meg örültem,hogy egy csomó régi ismerõs visszajött.És végre megtudtuk,miért jött föl az elsüllyedése után a Fekete Gyöngy az elsõ rész elején,és mi titka a híres iránytûnek:-).
9/10
Redfield 2006 júl. 23. - 23:04:47 9/10
(95/816)
No habár eléggé meg lettek kavarva az érzelmi szálak, nekem inkább úgy tûnt, hogy Sparrow szíve dobbant nagyobbat, mint a nõé, ha értitek mire gondolok...
timikeee 2006 júl. 23. - 23:04:33
(94/816)
A karib tenger kalózai 3.
(Pirates of the Caribbean: At World's End, 2007)

Will Turner és Elizabeth Swann összefognak régi ellenségükkel Barbossa-val, hogy megmentsék Jack Sparrow kapitányt és Bill Turnert. Keletre hajóznak, ahol összetalálkoznak az új gonosztevõvel, Sao Feng-gel, aki a "Világ végére" vezetõ térképet keresi. Feng a Császárnõ nevû hajó kapitánya, amelyen vendégül látja a titokzatos "sárkány-asszonyt". Will és Barbarossa végül a tengerfenéken találja meg Jack Sparrow kapitányt és hajóját, a Fekete Gyöngyöt. Együtt szinte lehajóznak a térképrõl, árulás és hûtlenség között navigálva szövetségeseket keresnek, hogy megvívják utolsó döntõ csatájukat.

ezt a <a target="_blank" href="http://www.filmkatalogus.hu-n" title="www.filmkatalogus.hu-n">www.filmkatalogus.hu-n</a> találtam
timikeee 2006 júl. 23. - 22:56:58
(93/816)
na meg Elizabeth helyében én se nagyon tudnék választani ien 2 pasi közül :D
timikeee 2006 júl. 23. - 22:51:47
(92/816)
nagyon jóó film! :D bár az elsõ rész jobban teccet
hogy õszinte legyek nem vagyok megelégedve Keira Knightley magyar hangjával...vhogy nemnagyon illik hozzá...de mindegy...
meg amikor Jack Sparrow kapitány zuhan a mélybe...az egy kicsit hihetetlen, hogy egy karcolás nélkül megússza, dehát ez csak egy film, és így is naon naon naon naon JÓÓ :D

egyébként mikor a 2.rész utómunkálatain dolgoztak, akkor kezdték el a 3. elõkészületeit.....én igytom, nagyon várom már :D de sztem az se baj, ha 1, 1,5 netalántán 2 évet is kell várni rá, nem kell összecsapni egy ien remek filmet! ;)
Scofield 2006 júl. 23. - 20:22:35
(91/816)
A harmadik rész címe:Karib-tenger kalózai-A világ vége.
Magyarországi bemutató:2007.július.
jimmykalóz 2006 júl. 23. - 20:08:54
(90/816)
Hát igen,a gorilla nagyon gyenge muzsika volt.Elõbb elaludtam mint a lámpa...Bár a trükkök igazán jók,megért egy oscart is.
Szóval csak nyáron lesz?ez nem túl jó,remélem még idén látjuk!De ha nem akkor is lesz még idén pár jó film:Pókember3,Miami Vice...
Ez a film akkor is vitt mindent nálam!
kalóz rulzzz
9/10
Redfield 2006 júl. 23. - 18:32:49 9/10
(89/816)
Ahoy! A King Kong-al vitatkoznék, mert az még csak ki sincs találva, már régi történethez nyúltak, ebbe legalább írhatunk fantáziát a készítõk javára. :) Mivel utána néztem, és tényleg együtt forgatták a két részt, (úgy néz ki, bár ne kérdezzétek, hogyan?, mert én sem tudom.) valóban hamarosan várható reményeink szerint az ördögi folytatás, DE! Állítólag nyáron, és nem decemberben lesz. Hát franc tudja, lehet, hogy egy év minden jó folytatás közt a különbség, de azt mindenesetre tudatnom kell, hogy... a francba, elfelejtettem. Vagy nem is tuttam? Mind1. Soha nem ócsároltam a filmet, mindössze részletes kritikákat próbálok alkotni. hehe. És ha az elõbbibõl nem az sül ki, hogy tetszett, akkor nemtommi. :)
jimmykalóz 2006 júl. 23. - 18:04:54
(88/816)
Nem értelek titeket...Ebben a filmben minden megvolt:látvány,izgalom,akció,poén!
Szerintem ez nagyon össze volt rakva,és,hogy tudjátok ezt a részt együtt forgatták a 3-mal,mert írják az oldalukon,meg mondták a tv-ben is.Szóval decemberben megint mehetünk kalózkodni....Én már nagyon várom,mert ez a rész nagyon jó volt.
King Kong közelébe nem ér ennek,és szerintem mostanában semmi...
Jó filmnézést:Jack haverja
9/10
Redfield 2006 júl. 23. - 17:17:16 9/10
(87/816)
Nagyjából osztom a véleményed. És Depp szerintem is nagyon nagy lett ismét. Azt nem tudom, hogy a harmadik rész teljes egészében meg van e már írva, de a szereplõk érzelmi szálai igazán meg lettek kavarva. Más kérdés, hogy ki tudnák e már bogózni maguk a készítõk. A befejezés meg valami eszméletlen szemét lett, gondolom senki nem várta, hogy azzal a jelenettel véget is fog érni, sokkal inkább összekötötték a folytatással, mint az elsõt. Hát remélem azt sem fogják elszúrni. Túlzásokkal tele van, de ennek ellenére szórakoztató, és feledteti velünk. Egy kicsit mintha loptak volna a Monkey Island-ból. (Voodoo lady), stb... de ez sem lett rossz. Most mindenkinek a várakozás a nagy probléma... :)
ZsuZs 2006 júl. 23. - 12:01:35
(86/816)
Olvasstam Orlando Bloom választát amikor egy újságíró azt kérdezi tõle hogy a harmadik részben végre elveszi majd Elizabethet???A válasza az volt:Hogy nem akarom elmondani mert akkor ki nézzné meg!:DDe az biztos nem minden az aminek látszik!!!
Whym 2006 júl. 23. - 10:51:10
(85/816)
Végülis csalódni nem lehet ebben a filmben, mert remek szórakozás. Ha nem lett volna az elsõ rész annyira amennyire, semmi kesernyés utóíze nem lenne.

Én úgy láttam, hogy a készítõk túlzottan biztosra akartak menni: módszeresen számbavették az összes elsõ részben népszerû helyszínt, poént, karaktert, aztán még több oldaláról, még látványosabban bemutatták.
Az ellenség ezúttal sajnos eléggé kidolgozatlan maradt, kevésbé szerethetõk mint a zombikalózok voltak, az hogy egyáltalán miért válnak ilyenné, meg hogy a polipfejû miért gyûjt lelkeket 100 évre szintén nem derül ki. Szerelmes volt, azt bezárta a szívét egy ládába. Pötty. Remélem azért ezt jobban kibontják a 3-ban.

A kannibál sziget, meg az Amazonas folyó szerû helyszín csodálatos, mégha nem is túl eredeti, ilyen hangulatosan még egy filmben sem csinálták meg. (kiv. talán a King Kong)

Igazán az tetszett a legjobban, hogy itt már sok érdek feszül egymásnak és mind Elizabeth, mind Norrigton sokkal fûszeresebb, összetettebb karakter, mint volt. Így már nem csak Jack keveri a lapokat. Turnert a vártakhoz híven meghagyták idális tinibálványnak, szerintem sokkal unalmasabb jellem mint a többiek. Meghát Bloom továbbra is inkább modell mint színész, de ha a 2-3 féle grimaszával ennyit hozzá tesz a nézettséghez, legyen.

Depp meg kegyetlen nagy. Ismét. Sõt.
timikeee 2006 júl. 23. - 10:51:00
(84/816)
syyasztok! nekem ha minden jól megy, ma megyek megnézni a moziba :D, a premierre sajna nemtuttam elmenni, mert nyaralni voltunk, és csak most érkeztünk haza :( na, de sebaj, így is biztos jó lesz! :D már naon váárom! :D
willturnerfanlány 2006 júl. 22. - 18:21:37
(83/816)
ugyan nem lesz köztük komoly kaõpcsolat mert akkor a 2 részen szövõdõ szerelemmel mi lesz?
a 3. részben majd kérdõre vonja a will és az elizabeth meg rájön a jackkel nincs komoly kapcsolat
F.Torres 2006 júl. 22. - 16:31:24
(82/816)
más egy filmért rajongani és más divatbol rajongani. olvasd el, az össz hozzászolása ehez v a 3. részhez köthetõ, semmi máshoz nem szolt hozzá, és a regisztráció dátumát is érdemes megfigyelni, ha rajongó lenne akko má az elsõ résznél is az lett volna...
total.sec 2006 júl. 22. - 15:05:52
(81/816)
Én most láttam és nagyon tetszett.A vége is tök jó volt csak azt bánom hogy 1 évet kell még várni mire élvezhetjük a 3.részt.A barátnõm szerint Jack lehet hogy összejön Elizabethel.(végülias az iránytû a szivük vágyát mutatta)
ZsuZs 2006 júl. 22. - 12:11:26
(80/816)
Az biztos hogy TE meg a fociért rajongsz!!!
F.Torres 2006 júl. 22. - 05:56:15
(79/816)
hát elszomorit h azér ez a neved mer ez most a legujabb premier. ha nem lenne 2. rész akko le se szarnád az 1et. amugy nekem is az ütött legfõképp szemet h milyen ari volt benne Bloom... elmehetnél filmkritikusnak wazze
ZsuZs 2006 júl. 21. - 18:05:53
(78/816)
Hát én is!!!Fõleg hogy Will és Elizabeth tényleg összeházasodik-e???!!!
ZsuZs 2006 júl. 21. - 18:05:08
(77/816)
Jó tudni!!!