Zotyipotyi 2007 júl. 12. - 23:20:35 Előzmény lulu:)
(176/356)
Ezen jót nevettem!
Bár a többi hozzászólás még durvább: "óóó, dzsoni olyaaaaaaaan cukimuki":):):)
1/10
csancsy 2007 júl. 11. - 21:10:10 1/10
(175/356)
Sziasztok!
Én ma jutottam oda, hogy megnézzem, és szerintem nem volt jó, fõleg nem a vége, szerintem Will inkább meghalt volna (nem rosszindulat),vagy rendesen összejöttek volna mert így szerintem sokkal rosszabb, hogy együtt is vannak, meg nem is, vagyis se veled, se nélküled. amúgy lesz folytatása, mert mindenki errõl pletykál, pedig trilógiáról beszéltek elõtte.
Martina 2007 júl. 11. - 13:00:56
(174/356)
Sziasztok!!!

Én is szeretnék csatlakozni a Karib-tenger kalózai rajongó táborhoz. Nekem NAGYON tettszett a film, és nagyon remélem, hogy lesz 4. része is, hiszen elég furin lett vége. Az tény, hogy kicsit hosszú lett, de én úgy érzem, hogy megérte végigülni azt a 3 órát :).
Egyszóval nekem NAGYON-NAGYON-NAGYON tettszett!!! :D XD
Vica 2007 júl. 07. - 18:52:44
(173/356)
Ma végre megnéztük a filmet. Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon tetszett!!! Hihetetlenül pörgõs volt, és nem vitték túlzásba a romantikázást sem.

Az eleje megrázó volt, az egész mozi halotti csendben ült. Az utána következõ sata aztán felpörgette a filmet, s végig meg is maradt a cselekményesség :-). Willt nagyon sajnáltam, azt hittem, hogy Bill fogja leszúrni Davy Jones szívét, vagy, hogy Elizabeth- tel együtt... na meg a zászlófelvonás! Az akkora volt. Ültünk a moziban, és borsódzott a hátunk.
A vége is vicces volt (Jack pofonjai - megint :-)), de nagyon befejezetlen lett. Azt hittük, hogy Will mególi Elizabeth- et, hogy õt szlgálja, de nem, és ahogy Lizzy állt egymagában a szigeten... Mindent összevetve nagyon tetszett!
Zogmund 2007 júl. 05. - 17:53:18
(172/356)
Na ne!!! Ez azért erõs volt. Rejtõnek teljesen más a stílusa. Össze nem mérhetõ egy Karib-"sztorival". Ugyanis Rejtõnél van sztori, míg a Karibban csak nehezen nevezhetõ sztorinak.
Jack = Piszkos... Ekkora majomságot! Már bocsi.
10/10
Johnny Depp rajongó 2007 júl. 05. - 12:57:16 10/10
(171/356)
Ja igen,meg azt hallottad,hogy Vanessa tanította meg énekelni??Tök cuki...YC,tõle vett különórákat!..Hát nem édös???
10/10
Johnny Depp rajongó 2007 júl. 05. - 12:54:44 10/10
(170/356)
Hát azt tudtam,hogy nem tud énekelni,de hogy ennyire....:OPedig amikor meghallottam,lementem hídba!!EZ kár......akkor nem tudom!!
Vikke 2007 júl. 05. - 10:05:38
(169/356)
A Cry Baby-ben nem Õ énekel.
10/10
Johnny Depp rajongó 2007 júl. 04. - 14:13:29 10/10 Előzmény Arden
(168/356)
bocsika,hogy csak most tudok írni!!Tudok olyan filmet!Méghozzá a Cry Babyt!!!Ami qrva jó film nézd meg,most lesz majd a napokban a cinemaxon!!!!Szerintem jól énekel!!!remélem,hogy õ énekelt!XD
De az is lehet,hogy már láttad ezt,nem?
tyg 2007 jún. 28. - 18:56:39
(167/356)
köszi!Azt tudtam, h a többi után volt:). Még a fórum eleje felé voltak, akik az akasztásnál éneklõ kisfiút gondolták Will és Elizabeth fiának (késõbb pedig magának Jacknek), annak ellenére, hogy az teljességgel lehetetlen lett volna...Meg akartam gyõzõdni, h valóban van-e kis Will:), ezek szerint igen.
TaurusHUN 2007 jún. 28. - 18:27:55
(166/356)
Igen. Mindegyik rész stáblistája után van egy 10-15 másodperces rész. Azu elsõ réz végén a kismajom, a második végén a kutya, a harmadik résznél meg csak én ültem már bent a teremben, mert számítottam rá. A többi emberke úgy látszik nem tudta.
dark_angel 2007 jún. 28. - 12:36:36
(165/356)
igen,annyi a jelenet hogy 10évvel késõbb van(Elizabeth persze nem öregedett:) )és várják a parton Will-t aki jön a hajóval.
amúgy minden rész stáblistájának a végén vannak ilyen kis szösszenetek!:)
tyg 2007 jún. 28. - 10:34:27
(164/356)
Az tuti, h az elején a kisfiú, akit felakasztanak, nem Jack és nem is Will és Elizabeth fia. De a stáblista végén tényleg van vmi jelenet még?mert én azt hallottam, h Will és Elizabeth fia akkor látható...
dark_angel 2007 jún. 27. - 23:40:45
(163/356)
sztem is elég sz*rul sikerült a 3.rész,az egyet nagyon sokszor láttam mert az tényleg jó,a 2. már kevésbé,de 3.....voltak benne "izgi" részek meg minden,de nagyon sok -sztem- fölösleges dolog volt benne amik miatt lett 3órás,na és persze amikor Jacknek megjelenik a jó és rossz "sugallata" meg amikor Davy jones hajóján az agyát keresi az már nagyon sok volt...ja és lehet h én vagyok túl romantikus, de ha Will és Elizabeth annyira szeretik egymást akkor mértnem egyszerre szúrták a kést Jones szívébe és akkor együtt hajózgathattak volna az idõk végezetéig..
TaurusHUN 2007 jún. 27. - 23:20:48 Előzmény Helios
(162/356)
Nem....tetszett a véleményed. Ma elég sok véleményt olvastam el a másik nagy kedvencemnékl is, a Transformersnél. És nagyon jó szöveget nyom egy két ember, ezek közt vagy szerintem Te is.
Csak idéznék egy-kettõt:
mint új szó: "... gigamegafantörpikusüberf*sza..."
meg péld.: "Sajnállak, mert ha lelépnél az egódról az intelligencia-kvóciens szintedre, halálra zúznád magad."

Sajnálom, ha hülyeséget írok, de ma vizsgáztam, immár 6-szor abból a tárgyból, ahol ha mindent tudsz se biztos hogy megvan a kettesed, és kicsit álmos, fáradt, eamortizált vagyok, fõleg, hogy tegnap le is itattak, mert hagytam magam elcsábítani.
Egy valamit sosem tennék meg, és ez biztos: részegen moziba menni.
glam 2007 jún. 27. - 22:06:20
(161/356)
Na én azt nem láttam, de a magyar médiától kitellik, hogy baromságokat hord össze. Az eredeti dvd extrájában, amit még is csak a Disney adott ki, jobban bízok.
Ha van rá módod ajánlom nézd meg, mert érdekes és szórakoztató dolgok vannak rajta.
Vmelyik tv újságban is olvastam, hogy Davy J-t napi 3-4 órában sminkelték, hogy ilyen legyen. Holott persze az egészet számítógéppel csinálták, amit 20 min. keresztül mutattak, hogy csinálták a dvd-n. A pasin csak az a furi "mozdulatátvivõs ruci" volt semmi más.
Szóval errõl ennyit. Nem azt mondom én, hogy te vagy a hülye, csak hogy nem árt néha a magyar médiában elhangzottakat átgondolni, esetleg utánna olvasni...
A filmben is vannak olyan mellé szinkronizálások, hogy véletlen sem mondtak még csak megközelítõleg sem olyat. Sõt van, hogy pont az ellenkezõjét...
TaurusHUN 2007 jún. 27. - 19:24:40 Előzmény lulu:)
(160/356)
Én a film elõtt akikkel beszéltem (ez kb 7-8 ember volt) egynek sem tetszett. :-(
TaurusHUN 2007 jún. 27. - 19:23:53 Előzmény glam
(159/356)
én az RTL klubos werkfilmet láttam, hajnali 1 körül. Akkor lehet sz*rul sznkronizáltak, de itt forduljak föl, hogy mondták. J.D. még örült is mert így több lehetõségük volt spontán, rögtönzött jelenetekre.
Helios 2007 jún. 21. - 05:36:09 Előzmény TaurusHUN
(158/356)
Elõször is bármilyen negatívumot mondok vedd feltételesnek, mert még nem láttam a filmet, de ígérem megnézem és utána véleményt mondok.

De röviden: Mikor megláttam a hozzászólásodat csak úgy pislogtam. Igazából nem akartam megnézni ezt a filmet, de most komolyan felkeltetted az érdeklõdésemet, ugyanis amikor megnéztem a második részt (amit premierbe néztem három negyed tizenkettõkor kezdõdött és mivel a mocskos külvárosban lakom nekem még egy óra onnan hazabuszozni, ha nem több és ha ezt éjszaka teszem az tényleg azt jelenti hogy nagyon érdekelt a film...és hogy egymilliószor megnéztem az elsõrészt). Szóval véleményem az volt a másodikról, hogy néhány Hollywoodi pénzeszsáknak megint nem volt elég pénze és úgy gondolták, hogy hoznak egy bomba biztos sikerfilmet, ami hiába szar és igénytelen és gegekkel van tele, meg eröltetett poénokkal pénz lesz benne ezért látványos lesz, a forgatókönyve sem túl extra de igazából ennél a típusú filmnél ez eltürhetõ, az egynek sem volt olyan forgatókönyve hogy beszartam, de egy tingli-tangli forgatókönyv bõven elég egy kalandfilmhez. Ugyanis a Kalandfilmben legyen meg a hangulat, a humor, egy csipetnyi szerelmi szál, akció és látvány és akkor az a tökéletes kalandfilm. Ez így is lett az egynél, de a kettõnél azon kívül hogy annyi pénzt elköltöttek rá amibõl a harmadik világ egyik országát bõségesen meg lehet etetni mást nem láttam. Kis híján elbõgtem magam hogy lehet valami ilyen szar mikor Barbarossa lejött, igaz tudtam, hogy õ fog lejönni mert bármelyik IQ-val rendelkezõ ember ha nem köti le egy ilyen film ki tudja találni mi fog történni, de hogy sem páli fordulat, sem jó humor, sem izgalom nem volt a kettõben az biztos. Az elején nevettem egyet-kettõt aztán mikor már azt akarják, hogy az ember mindenen nevessen az nem mindig jön be. Szóval ezek után mikor megnéztem a három bemutatóját ahol Szingapúri meg arab kalózok harcolnak és mindenki lõ mindenkit, egy akkor örvény közepén amely beszippanthatná Óceániát akkor (habár az alapötlete tetszik a történetnek), de úgyéreztem hogy talán akkor ülök be ezt a filmet megnéznem hogyha az életem függne rajta vagy ha közlik hogy ezentúl minden nap 48 órából áll és rájövök hogy nagyon sok idõm van és nyugottan elpazarolhatok két órát az életembõl. Szóval most már megváltozott a véleményem már csak azért is mert Depp és Chow Yun-Fat játszik benne akikrõl az az álomkép él bennem, hogy nem nagyon játszanak rossz filmekben, de valahogy nem nagyon tudom elhinni, hogy a három olyan egetrengetõ és észbontó történettel, tanulsággal rendelkezik, hogy a katarzist csak néhány prof aki a Harwardon tanít és Dr Csernus tudja átérezni. Jó ...tudom te nem ezt mondtad...kicsit túlzóak a metafóráim sry.
glam 2007 jún. 20. - 23:28:49 Előzmény TaurusHUN
(157/356)
Nekem az elsõ és a második is eredeti DVD-n van meg és fülétõl a farkáig végignéztem az extra DVD-t nem csak a színészek összevágott bohóckodós beszólásait (ami amúgy tök jó), és ott van a második extráján a forgtókönyv címû fejezet kb 30min és ott elég tüzetesen beszámolnak róla, milyen bonyodalmak és egyéb nehézségek árán, de megett a kezdésre a forgatókönyv (lévén, hogy annélkül nincs kezdés:D)
Egyébként a 3 részbõl a tengeri jeleneteket vették fel a 2-vel együtt, a többit studióban, jóval késõbb.

Egyébként (minden gúny nélkül), érdekelne, hogy hogy képzeled el egy TELJESEN KÉSZ forgatókönyv nélkül, hogy lehet forgatni? Az más, hogy idõközben átírják, finomítják, de kell egy alap, különben még szegény Johnny sem tudná mit mondjon (nem hogy a többiek...:P) és ez csak egy az ezer dologból ami a fkben van és nélkülözhetetlen.

(Ja, és a Shrek, nem is mondtam én, hogy bántod, csak tudattam, hogy egytõrõl fakadnak.)