Vikke 2007 jún. 20. - 20:22:34
(156/356)
Jó most már elég lesz, már a semmirõl beszélünk..:)
lulu:) 2007 jún. 20. - 17:52:49
(155/356)
Teljesen egyetértek abban, hogy csak az nem értette a filmet, aki:
1.Nem látta az elõzõ részeket
2.Popcorn-t enni és kólát inni jár moziba
3.És akinek gondot okoz a gondolkodás
Nekem sem tetszett benne minden, de a színészi alakítások és a látvány mindent felülmúlt. (és persze ezeken kívül még egy csomó minden)
Az hogy nem tetszett a magyaroknak, egyátalán nem igaz. Van akinek nem tetszett, de a többségnek igen!
hal 2007 jún. 20. - 17:18:00
(154/356)
Nem fogom megnézni moziban...
Holnap megyek Shrek 3azni (most kocsival, ugyanis a vonatkalauzokból elegem van x)).
Utána meg kimegyek Skóciába 2 hétre, úgyhogy már amúgy sem tudnám megnézni moziban, de nem is akarom mostmár. :)
Azért köszönöm hogy felajánlottad. :P
TaurusHUN 2007 jún. 20. - 16:01:15
(153/356)
Akinek nem inge, az nem veszi magára, e szerintem igaz. A nagyar átlagközönség nem szereti az olyan filmeket, melyen sokat kell gondolkozni, vagy olyan bonyolult a szori, hogy nem érti. (pedig szerintem átlag IQ-val simán érthetõ, igaz kell hozzá az elõzõ két rész).
Nem sértegetni akarok, de lássuk be, ma magyarországon azok a filmek menneki, ahol gyenge a szori és agyba-fõbe õnek, meg ömlik a vér, megy gyilkolnak stílus nélkül, stb. meg az eszetlen tinivígjátékos, hányós, böfögõs, fingós filmek.
Pedig régen milyen jó volt, pl: Moulin Rouge
TaurusHUN 2007 jún. 20. - 15:57:19
(152/356)
glam-nak:

A Shrek forgaókönyvíróit nem bántottam. Igazából a Shrek 3-tól erre szûámítani lehetett, hisz a jó sztorit az elsõ két résben elõtték.
Akkor pontiosítok: A filmek több mint a felét úgy forgatták, hogy nem volt KÉSZ a forgatókönyv. (lásd a werkfilmet, maga Orlando Bloom nyilatkozott így és J. Depp is)
Lehet az ötletek átjöttek a Shrek 3-ból ide, de nem baj. Nem azt mondom, hogy a harmadik Shrek nem volt jó, aranyos ez tény, de messze nem hozta azt, amit az ember az elõzõ két rész után várt volna, de azért megéri megnézni.
Vikke 2007 jún. 20. - 13:44:27
(151/356)
De igen, csak nem érdekel.
zsofijaj 2007 jún. 20. - 13:16:23
(150/356)
Ez a film tényleg nem rossz, de miért van úgy oda meg vissza érte az emberek többsége? Mit nyújtott nektek, amitõl így be kell zsongani minden új résznél?
Johnny tényleg isteni, de a többi szereplõ...
Nem akkora film, szerintem.
zsofijaj 2007 jún. 20. - 13:15:40
(149/356)
Ez a film tényleg nem rossz, de miért van úgy oda meg vissza érte az emberek többsége? Mit nyújtott nektek, amitõl így be kell zsongani minden új résznél?
Johnny tényleg isteni, de a többi szereplõ...
Nem akkora film, szerintem.
zsofijaj 2007 jún. 20. - 13:15:11
(148/356)
Ez a film tényleg nem rossz, de miért van úgy oda meg vissza érte az emberek többsége? Mit nyújtott nektek, amitõl így be kell zsongani minden új résznél?
Johnny tényleg isteni, de a többi szereplõ...
Nem akkora film, szerintem.
Vikke 2007 jún. 20. - 11:43:33
(147/356)
Nem kell már így is "sokat" mondtál :)
Vikke 2007 jún. 19. - 20:10:39
(146/356)
Majd én elmegyek veled úgyis soproni vagyok :)
hal 2007 jún. 19. - 19:00:43
(145/356)
Nemtudom, bátyámnak odaadtam a linket hogy hülyéskedje le onnan, azóta felment Pestre, majd ha hazajön, megkérdezem tõle. Nagyon remélem hogy letöltötte...

(Amúgy mentem Sopronba, hogy még nem tudom mit, de megnézek valami filmet a moziban, dee sajnos megbüntettek a vonaton majdnem egy ezressel, szóval nem mentem moziba. ^^ Most már végképp nem nézek meg semmit. :))
glam 2007 jún. 19. - 11:54:45
(144/356)
A link nem men át: <a target="_blank" href="http://www.imdb.com" title="www.imdb.com">www.imdb.com</a>
glam 2007 jún. 19. - 11:53:40
(143/356)
Azt honnan veszed, hogy forgatókönyv nélkül lett forgatva? Szerinted, hogy lehet forgatókönv nélkül forgatni? Ott ülnek a tengerparton du.onként és azon gondolkodnak, "na, holnap mit is csináljunk, hogy teljen az idõ?" Ez abszolúz butaság, mind a két filmnek volt fogatókönyve és nem is akárkiktõl, hanem a "buta és történetében kimerült Shrek" íróitól. MINDEN filmnek van forgatókönyve. És Mo. sem bukott meg, viszi a kasszát itthon is, csak vannak negatív véleménykek (nekem tetszett, de a 2 jobb volt), amik most még csak a moziból lehetnek, tehát azok is látták. Egy film nem attól számít megbukottnak, hogy nem tetszik mindenkinek, hanem ttól, hogy el sem mennek megnézni.
Javaslom nézd meg ezt az oldalt és rájössz, hogy sehol nem bukott eddig még meg.
Vikke 2007 jún. 19. - 11:45:16
(142/356)
Egyetértek viszont tudni kell mikor, hol milyen hasonlatot használunk.
TaurusHUN 2007 jún. 19. - 11:42:10
(141/356)
Valamihez kell viszonyítani, hisz minden nézõpont kérdése. Én nem a levegõbe beszélek. A fórum meg azért jó, hogy mindenki elmondhassa a véleményét!
Vikke 2007 jún. 19. - 11:14:22
(140/356)
A buta fórumozó aki buta hasonlattal akar megmagyarázni valamit.
TaurusHUN 2007 jún. 19. - 10:26:17
(139/356)
10/10-es fil, abszolut nyerõ!!!!!!!!!
TaurusHUN 2007 jún. 19. - 10:23:59
(138/356)
HA A FILM NEM MENT MAGYARORSZÁGON, ANNAK AZ AZ OKA, HOGY A MAGYAR NEM SZERET GONDOLKODNI!

Tudni kell, hogy a film forgatókönyv nélkül lett leforgatva a második résszel együtt. És lám milyen jó lett. Az egyik legerõsebb film látványra, és a vége nem 15 perc hanem min háromnegyed óra volt. Szerintem a Mátrixot is verte látványra.

Az elsõ rész klasszikus kalandfilm volt nyakonöntve egy kis romantikával, mint pl a Hat nap hét éjszaka.
A második rész pörgõs és ötletdús volt.
A harmadik rész viszont a látványban és logikában is erõs. A történet világos, max az nem néha, hogy most ki kivel is van?!

Ami hátránynak tényleg felírható, az egy kis akadozgatás a fiélmben de nem vészes. Nagyon jól összefûzhetõ a második résszel, és a végén jól elvarják a szálakat, kivéve egyett: Jack Sparrow-ét és a kalózokét. Íme egy 4. rész, amiben végre nem lesz az a nyálas Orland Bloom.

összeségében: Az év egyik sikerfilmje lehetne, csak a Pókember 3 bukása rányomta a béllyegét, meg hogy szünettel vetítik néhol.

A Pókember 3, Shrek 3 és e között az a különbség, hogy itt nem fogytak el az ötletek a harmadik részre, és a végén megadták az egész trilógiához illõ látványos befejezést.
zinaida 2007 jún. 18. - 11:25:34
(137/356)
A szünet szerintem azért van, mert egyszerre több teremben vetítik a filmet, és nincs annyi kópia, ezért van egy pont, ahol várni kell a következõ tekercsre. Vagy legalábbis ilyesmit gagyogtak be a Miskolc Plazaban.:)