glam 2007 jún. 07. - 22:26:25
(116/356)
Na megtaláltam, itt az ominózus film vége: <a target="_blank" href="http://youtube.com/watch?v=b5FI4ZnHhnA&amp;mode=related&amp;search=" title="http://youtube.com/watch?v=b5FI4ZnHhnA&amp;mode=related&amp;search=">youtube.com</a>
Szerintem sem az Willek gyereke. És én is az érme miatt kérdem.
Nekem van egy elméletem. Miután én még akkor olvastam, amikor még csak ki-ki szivárogtak, dolgok, hogy benne lesz Jack apja, meg ilyenek, hogy benne lesz a kis Jack.
És szerintem az az elején õ. Elõször is, másképp hogy került volna hozzá az érme (mert az tuti az az érme), másodszor: magyarázat lenne, arra honna ismerik egymást olyan jól Backettel,és hogy honnan van a "P" betû az alkarján. Éééés... Jack már nem egyszer állt a kötél alatt, és még mindig él.

Szóval ez az én szerény véleményem.
hErO 2007 jún. 07. - 20:04:46
(115/356)
Hy! Egyetértek veled abban h túl lett bonyolítva a film de sztem még így is élvezhetõ volt és többedszerre is érdekes lesz majd a film mer mindig rájövök majd vmire. Sztem nem csak én vagyok ezzel így;)
123 2007 jún. 07. - 19:33:36
(114/356)
Nem hinném, hogy a film vége megvilágosítaná az elejét... Én olvastam, hogy mi a film legvége (örülök, hogy azt már nem vártam ki), és azzal egy kicsit sem jutottam közelebb a megoldáshoz...
123 2007 jún. 07. - 19:31:44
(113/356)
Ez a "nem kell válaszolnod" megint egy nagyon tipikus és gyenge fogás.
Nem veled van bajom, hanem globálisan azokkal, akik rámvetik magukat, mint egy fúria, mikor elmondom a nem hízelgõ véleményemet (szóval pont az ellenkezõje van annak, mint amit mondtál: neked lehet véleményed, másnak nem!). Hiszed vagy sem, de ezzel a filmmel kapcsolatban tettem meg azt elõször, amit te annyira elítélsz: odamentem egy fórumra és negatív kritikát írtam. Vártam a filmet, nagyon, premier elõtti vetítésre is elmentem, pedig nagyon elfoglalt voltam azon a héten, de úgy voltam, hogy ezért megéri. És akkorát csalódtam, hogy még. Úgy álltam fel a végén, hogy sikerült elpazarolnom 3 órát és 1000 Ft-ot. Én még soha nem csalódtam ekkorát egy várva várt dologban. Erre jössze te és közlöd, hogy minek jár moziba az, aki csak fikázni tud. Mikor halvány lila gõzöd sincs arról, hogy kik vagyunk. Ha látatlanban szólnám le a filmet, vagy amúgy is s*ggel álltam volna az egészhez, akkor igazad lenne. De így csak szimplán irritáló volt, amit írtál. Szóval igen, kihúztad a gyufát. És ne mondd már nekem, hogy nem vagy fanatikus... Ha nem lennél az, akkor nem foglalkoztatna ennyire a dolog. Nem fáradnál azzal, hogy megvédd ezt a "mûvet" az ellentábortól (pláne nem írnál nekem külön emailt is errõl...:DDD) Az esti meséddel fárassz mást. Köszi!
Móki 2007 jún. 07. - 15:21:17
(112/356)
nem.
Móki 2007 jún. 07. - 15:01:59
(111/356)
A kissrác az elején csak egy kalóz kisfiú, aki elkezdi az éneket, amihez a többi kalóz rab is csatlakozik. Ha felhangzik a dal, akkor kell összehívni a kalóz tanácsot. Erre késõbb is utalnak.Nem vagyok fanatikus, csak figyeltem. :)
Móki 2007 jún. 07. - 13:53:13
(110/356)
Azt hiszen én nem butáztalak le...... Vagy rosszul emléxem??? Vmi bajod van velem??? Csak neked lehet véleményed??? nem kellválszolnod....
123 2007 jún. 07. - 13:39:44
(109/356)
Mondtam én ilyet??? Már megint nem arra reagálsz, amire kéne, ráadásul megint butaságot. De azért szép kísérlet volt...
123 2007 jún. 07. - 13:38:16
(108/356)
Tényleg!:D Na, Móki, újabb ötlet? Akkor ezek szerint mégsem vagyunk olyan hülyék, hogy nem tudjuk, hogy ki is volt az.:DD
Móki 2007 jún. 07. - 13:34:16
(107/356)
Még mindig a filmrõl van szó? :)
chynna 2007 jún. 07. - 13:03:28
(106/356)
Hogy lehet a kissrác Elizabeth és Will fia,ha a kivégzésnél Beckett is jelen van??Mert ha emlékeim nem csalnak,neki szólt a katona,h énekelnek az akasztásra várók
vanessa 2007 jún. 07. - 03:45:47
(105/356)
nekem tetszett a hasonlat!!!jot nevettem!!:-))
123 2007 jún. 06. - 22:13:12
(104/356)
Namármost: azt már a hsz-emben leírtam, hogy végül miért reagáltam (hozzáteszem: sokkal rövidebben, mint ami eszembe jutott): hátha megértesz belõle valamit. Ez nyilván nem sikerült, pedig érdemes lenne egy-két dolgot megjegyezned, hogy máskor ne lõjél ekkora bakot.
Ahhoz képest, hogy állításod szerint te értetted ezt az egész zavaros filmet, amit én írtam, azt már nem sikerült kibográszni. "Én idõmben" = halvány utalás arra, hogy mivel az nem volt régen, ezért gondolom azóta sem változtak a játékszabályok. Tudod: irónia. És hogy miért feltételeztem, hogy tudod a koromat: Vissza a jövõbe (ami amúgy egy valóban sokkal színvonalasabb, ötletesebb, értelemesebb film, nem csak szerintem - de ezt hagyjuk)... Nyilván elolvasgattad a hsz-eimet a lapomon, miután utánamnéztél. Örülök, hogy ennyire érdeklõdsz irántam.:D Megtisztelõ.:DDD Hadd viszonozzam az érdeklõdést, ha már te fáradtál velem: 23 évesen ilyen egyoldalúan szemlélni a dolgokat, ennyire alkalmatlannak lenni a kritika elfogadására, és ráadásul ilyen ostoba beszólásokat ránkzúdítani, mint "csinálj jobbat"... Komolyan azt hittem, hogy egy 10 évvel fiatalabbal vitázom / vitázunk. Olyan korban az ilyen fokú kritikátlan rajongás még elmegy. De 23 évesen nem kéne ránkvetned magad, csak azért mert nem egyezik a véleményünk.
És hogy miért nem jársz fórumokra? Valószínûleg azért, mert mindenhol így jársz... Nem lehet, hogy benned van a hiba? Én több fórumra is járok, és máshol remekül el tudunk beszélgetni, viták nélkül.
Móki 2007 jún. 06. - 21:16:50
(103/356)
Már szinte elfelejtettem, hogy miért is nem szoktam ilyen fórumokat olvasgatni, de hálás vagyok Neked, hogy eszembe juttattad. Ez valami hasonló, mint a reggeli mûsorok alján az sms csík... Saját magad minõsíted azzal, ha valakit nyilvánosan "lebutázol". Szép estét kívánok mindenkinek!
glam 2007 jún. 06. - 21:02:56
(102/356)
Köszi szépen! Megvártam volna, ha nem paterolnak ki a moziból, mondván, hogy nincs úgy sem semmi. Bitos éjfélkor már unták a mozisok.
Elmondanád nekem mi volt?
Vikke 2007 jún. 06. - 20:16:32
(101/356)
Szerintem nem ideális összehasonlítani egy WC-zést egy film elkészítésével. Elég buta hasonlat már bocsánat.
Móki 2007 jún. 06. - 19:28:18
(100/356)
Kedves 123! Ha úgy gondoltad, hogy nem érdemes a hozzászólásomra reagálni, akkor miért reagáltál??? Nem, tõled nem igénylek semminemû magyarázatot, mert egész biztos hogy nem válna hasznomra... Szeretnék gratulálni a választékos hozzászólásodhoz. A Te idõdben? Hány éves is vagy? :)
Móki 2007 jún. 06. - 19:23:15
(99/356)
Kedves mbujaki! Csak olvasd el még egyszer a hozzászólásodat, és te is rájössz, hogy mennyire színvonalas!!! Gratulálok a minden reggeli 10 perces munkádhoz!
123 2007 jún. 06. - 17:53:28
(98/356)
Egy ekkora butaságra azt hiszem érdemben reagálni sem érdemes... Ha egy kicsit összeszeded magad talán Te is rájössz, hogy miért. De ha igényled, esetleg elmagyarázhatom, hátha hasznodra válik. Mindjárt itt van a jó öreg "csinálj jobbat" felszólítás. Ugyan már, kedves Móki. Ezek szerint semmire nem lehet azt mondani, hogy rossz, mert más dolgozott vele? Dolgozott, de sz*rul. Ilyenkor nem jár buksisimogatás. A suliban is kapát kap az, aki sz*rul végzi a dolgát, és a munkahelyrõl is kirúgás jár. Legalábbis az én idõmben így volt. Világosíts fel, ha te máshogy tudod.:D
Móki 2007 jún. 06. - 13:16:36 Előzmény 123
(97/356)
Replikázz csak nyugodtan, ha attól jobban érzed magad. Csak még annyit, hogy szívesen megnézném azt a filmet, amiben Te közremûködsz mondjuk egy rendezõi szerepben.... Mielõtt leszóltok valamit, gondoljatok bele, hogy másoknak mennyi munkájába, energiájába, stb. került, hogy mi megnézhessük. Amúgy ha annyira szörnyû lenne, már az USA-ban megbukik, és hozzánk el sem jut.... (Apropó a Vissza a jövõbe egy sokkal színvonalasabb film...:))