beat76 2015 okt. 09. - 09:25:54
(282/562)
Ez könnyen lehet. Tegnap miután Ágiék elrontották az elsõ feladatot, hirtelen úgy döntöttek, senki nem kap elõnyt. Pedig arról volt szó, a legjobban teljesítõ csapat elõnyt fog kapni. OK, hogy egyik sem oldotta meg tökéletesen a haltálat,de ha én 3 ételt megkóstolok, akkor el tudom dönteni, hogy melyik a kevésbé rossz, és melyik az ehetetlen.
De miután az õ kajájukat ki kellett (?) dobni,ciki lett volna õket kihozni legjobbnak, ezért inkább senki sem lett az.
Engem mondjuk ez a kajakidobálás is zavar. Azért, mert valami a nagytudású séf szerint nem jó, miért kell kidobálni? OK, hogy látványos, meg drámai, meg Gordon Ramsay is ezt csinálja, de nem kell minden hülyeséget átvenni. Emellett minden tiszteletem a séf úré, mert ezek szerint õ még soha semmit nem rontott el, mindig minden étele elsõre tökéletes.
magellan00bringas@t-onlin 2015 okt. 09. - 09:12:18
(281/562)
Halálra röhögtem magam tegnap....Egyébként,az újra gondolt vadas,inkább újra gondolt Eszterházynak felelne meg,és a másik,hogy az egyiknél elfogadták a csupa gyümölcsöt,a másiknál nem.
beat76 2015 okt. 08. - 14:46:40 Előzmény whitedoor41
(280/562)
Te még sosem repetázlál :-)
Amúgy meg tudod, vannak az egyenlõk, meg az egyenlõbbek :-)
Azért pl. miért van, hogy mindig Ági vagy Robi kapja az elõnyt? (Kivéve egyetlen esetet, amikor már annyira szivatták Márkot az idõmizériája miatt, hogy megszánták, és õ kapta.) Amennyire én meg tudom ítélni,ennyire azért nem tûnnek ki a mezõnybõl. Illetve az mitõl függ, hogy a végén van-e párbaj, vagy nincs? Az eddigi szériákban mindig volt, most meg vagy van, vagy nincs.
charles58 2015 okt. 08. - 12:50:08
(279/562)
Hogy lehetett Ági tegnap a legjobb, mikor az elsõ étele csapnivaló volt? Már megint hátszeles valaki?
whitedoor41 2015 okt. 07. - 07:36:38
(278/562)
mármint akkor azt se kóstolhatnák meg, mert idõn túl kerül a tányérra
whitedoor41 2015 okt. 07. - 07:35:46
(277/562)
de akkor az sincs a tányéron (a megfelelõ mennyiségben) amit még óhajtanak és kihozatnak
beat76 2015 okt. 07. - 07:28:04
(276/562)
Ott a logika, hogy nem mindegy valami van-e a tányéron (csaképp a zsüri szerint kevés, vagy nincs. A szabály meg az, hogy idõre el kell készülni, azon kár elmerengeni, hogy jó-e ez így, vagy sem. Szerintem egy étteremben se idõre fõz a szakács, és nem tragédia, ha valami 10 másodperccel késõbb készül el, de mindegy.
Amúgy szerintem az egészben van egy kis átverés. Amikor elhangzik, hogy "utolsó perc" még szinte senki sehol nem tart,aztán a végén meg tökéletesen tálalt ételt tesznek az asztalra. Hát ez számomra elég hihetetlen.
whitedoor41 2015 okt. 07. - 07:02:10
(275/562)
a tegnapi mûsor 2. feladata - hamburger -
könnyítés: a hamburgerhez használhat pl lekvárt is
nehezítés: vega burger nem lehet benne hús

a csaj akit a végén kiszórtak azt a kritikát kapta, hogy fasírtot csinált (nagyi szendvicse) és a zsûri hátul már a párbajfeladat elõtt eldöntötte, hogy a 2 feladat alapján a csaj nem ért semmihez csak az ázsiai konyhához

a srác akinek nem jut eszembe a neve még mindig nem tud a tésztával "bánni" de már a 2. nap hogy megkegyelmeztek neki

a perverz férfi (egy férfi és nõ szeretkezése, nõi mell nyárutó...) hamburgere volt az egyedüli ami kinézetre is hamburgerre hasonlított, õ kapta talán a legjobb kritikát is, ehhez képest talán ha harmadiknak hívták ki

márk esetében a kevesebb több dominált, nem kell mindenbõl annyit készíteni amennyi az elvárt mennyiség, csináljon inkább kevesebbet de azt jól, leginkább ez érzõdött az eredményeken annak ellenére hogy pont az ellenkezõjérõl papolt a zsûri egész végig - tudni kell beosztania az idejét blabla
whitedoor41 2015 okt. 06. - 08:37:41
(274/562)
Szóval ha valaki 2 másodperccel a gongszó után teszi a húst a tányérra az rossz, nem kóstolhatják már meg, de ha a másik nem rak ki eleget egy másik valamibõl akkor mondhatják neki hogy hozzon ki még belõle. Hol itt a logika? Ennyi erõvel mindenbõl elegendõ lenne egy morzsányit feltenni és ha kell még nekik több akkor szólnak hogy hozzon még ki.
beat76 2015 júl. 20. - 10:05:33
(273/562)
Õsszel indul a harmadik évad, ezúttal a közönség is szavazhat, hogy az elõzõ szériákból ki kapjon még egy esélyt.
Összesen 5 versenyzõre lehet szavazni, köztük arra a Cziglécky Tiborra, aki valakivel nagyon jóban lehet a csatornánál, mert ez lesz a harmadik esélye,pedig annyira nem jó szakács.
whitedoor41 2015 máj. 31. - 15:38:55
(272/562)
még annyit hozzátennék Eszterrel sem volt bajom, de az esetek 90%-ban túl görcsös volt, alázatosságot nem, igyekezetet viszont láttam nála
whitedoor41 2015 máj. 31. - 15:37:11 Előzmény _Manoka_
(271/562)
Mielõtt másokat leovisozol gondolkozz el azon, azok milyen emberek, akik leszólják azokat akiknek nem tetszik valami/valaki, ami/aki neked igen. Számomra inkább ez utóbbi a dedós viselkedés. Mért ne nyilváníthatná ki bárki a véleményét kulturált keretek közt?
Eszterrõl annyit, hogy nem véletlenül nem szeretett Titusz és Mózes vele dolgozni, és az sem véletlen, hogy Zoli és a másik (nem jut eszembe a neve - karamellás srác) is kihullott mellõle, holott egyikõjük se hiszem, hogy gyengébb lett volna pl Ilonánál. A csapategységük volt katasztrofális. Eszter konyhafõnökként csapnivaló volt, elvárt ezt + azt, de közben le se szarta, hogy ki mit csinál, 100x szóltak neki õ a füle botját se mozdította, de amikor kellett neki bizonyos dolog, amit mások készítettek (elõ) és nem olyanra sikeredett amilyenre õ szerette volna akkor nekiállt csesztetni õket vagy görcsösen húzkodta a száját majd vagy kiöntötte, amit addig csináltak és újat csináltatott/csinált vagy idõ híján nem csinált(atott) újat hanem nekiállt bõgni (legalábbis próbált, de nem sikerült neki rendesen). Ez lenne az alázatosság? Az arca meg szerintem teli van injekciózva azért nem képes rendesen mosolyogni, sírni, stb... még a homlokát se tudja ráncolni.

Úgy érzem Dominál jobb személyt keresve se találtak volna, konyhafõnökként Õ volt a legjobb, még az Ági-Ljubov párost is sikerült kordában tartania és a vezénylése alatt végig együtt mûködtek. Mózesnél ez már nem volt igaz Ilonkával vitatkozott Õ is és Tamás is.
szevacica 2015 máj. 29. - 20:52:01
(270/562)
TUDTAM!!! Nagy-nagy gratula Dominak! Az elsõ pillanatban, amikor beléptek elõször a konyhába, kiszúrtam és éreztem, hogy õ fog nyerni! Nagyon tehetséges, szerény, alázatos, empatikus. Szerintem még hallunk róla.
_Manoka_ 2015 máj. 29. - 18:38:58
(269/562)
Sajnálom Esztert, hogy kiesett, pedig Õ volt a legalázatosabb versenyzõ, ahogy a zsúri is mondta, és nem véletlenül mentek oda puszit adni neki, tudták, hogy neki kellett volna tovább jutnia és nem Mózesnek. Akik pedig támadják Õt azok gondolkozzanak már el, hogy valószínûleg valami állkapocsmûtétje lehetett, amiért ilyen zárt szájjal beszél, látszik, hogy nem képes mozgatni megfelelõen az állkapcsát! Óvodában vagyunk, hogy ilyen miatt támadtok valakit? Ehhez azért kell egy szint... :/
abisztriczky 2015 máj. 28. - 20:16:03
(268/562)
Domi és Mózes jutott a holnapi döntõbe! Tituszt sajnálom, hogy kiesett.
Gipsz__Jakab 2015 máj. 28. - 19:17:53
(267/562)
A "hónapokkal ezelött"-nél arra gondoltam, hogy az egész KönyhaFõnök vetélkedõt hónapokkal ezelött vették fel és most adják le. Az interjúk meg az aktuális fõzés után készül az érintettel. Ez olyan mint a Legyen Ön Is Milliomos" pár hónapos "Kis Fáziskéséssel" adják le a mûsort.
sgabne@freemail.hu 2015 máj. 28. - 12:13:20 Előzmény elizabeth
(266/562)
Folyamatosan azon drukkoltam,hogy essen már ki! Megtörtént, szerencsére!
10/10
Csillaqua 2015 máj. 28. - 08:54:21 10/10
(265/562)
Már hogy fõznének külön, amikor mindig látni, hogy egyszerre csinálják? Még ha pont az egyik csapatot mutatja is a kamera, a háttérben akkor is látni a másikat, ahogy csinálják. és amikor egyénileg versenyeznek? Tegnap, amikor a séf fõzött, és Zé és Pierre a galérián beszélgettek, akkor is lehetett hallani a háttérben folyamatosan a séf utasításait. Szerintem nagyon egyszerû. Felveszek a fõzést, kiesik valaki, majd felveszik a véleményeket. Annyira nagyon nem kell színészkedni, valószínûleg megmondják nekik, hogy ne sírd el magad, ha már te estél ki, ne nyilváníts érzelmet, csak mondd el mi volt. Tegnap pl Ági már az interjú alatt mondta, hogy 10 perc elõtt a vége elõtt hirtelen azt sem tudta hol van, mit kell csinálni...már "elõre" magyarázkodott, vagyis inkább utólag, valószínûleg az interjú alatt már tudta, hogy kiesett. max azt tudom elképzelni, hogy az étel ekészülte és eértékelés között rögzítik az interjúkat (de ugye van amikor olyanokat mondanak, hogy "de jó hogy én jutottam tovább elsõnek...") ha megfigyelitek valamikor le is kell hogy filmezzék a kajákat, még azelõtt, mielõtt a zsûri megkóstolja, tehát amikor elkészülnek és az értékelés között tuti van szünet. Én mindig azon gondolkozom, hogy azok a kaják nem hûltek még ki, mire megkóstolják? A párbajnál is tök jó lenne amúgy ha értékelnék melyik miért jó/nem jó, mert így kicsit hiányérzetem van, hogy ki miért is esik ki.
whitedoor41 2015 máj. 28. - 07:16:09
(264/562)
nem téves mert Tánya sajnos kiesett és már csak Ági és Eszter volt jelen
mielõtt reagálnál nézd meg mikor címezték neked a hozzászólást ;)
amúgy már Ágika is kiesett hál' Istennek
elizabeth 2015 máj. 27. - 21:26:42
(263/562)
Csakhogy kiesett ez az ostobsa nõ.Ági