Téma: A liliomlány

rozsa38 2006 dec. 11. - 18:52:54
(377/577)
Sergio Flornál a korházba
rozsa38 2006 dec. 11. - 18:50:23
(376/577)
Lupe és Gabriella a korházba Flornál
rozsa38 2006 dec. 11. - 18:48:45
(375/577)
Egy kis meglepetés nektek képekbe elmesélve mi fog még történni.Flor balesete/dublörrel/
kalett 2006 dec. 11. - 18:08:11
(374/577)
szia moorka!És megtood nekem mondani annak a honlapnak a címét??
köszke:)
moorka 2006 dec. 11. - 17:34:22
(373/577)
Sziasztok!
Remélem nem vagytok nagyon elkeseredve, nem kell nagyon félni nem fog meghalni, Flór, ugyanis láttam egy honlapot, nagyon sok keresgélés és nagyon sok fotó között megtaláltam a film vége elõtti fotókat, ahol egy templomban az egész család bent van, és Flór hatalmas fátyolban gyönyörû ruhában Armandó oldalán lépkednek az oltár elé.
rozsa38 2006 dec. 11. - 17:06:09
(372/577)
A nõvér elmondja Flornak,hogy a rokonai oda kin várják a hireket.Flor azt kéri,hogy Lupet engedjék be mert beszélni akar vele.Rebeca felhivja Aurorat és elmondja hogy J.A. teljesen ellene fordult,és elmondja,hogy a kis ribancnak sulyos balesete volt és a korházba haldoklik.Lupet és Gabriellat beengedik Florhoz.Aurora azt mondja az ördög nekik dolgozik és ha erössen imátkoznak mind a ketten akkor akkor talán meghal az a kis ribanc.Virginia arra gondol amit Zacarias mondot,hogy az anyja ölte meg Filemont és Rauqelt és hogy el kell mennie ebbõl a házbol,mert az anyja képes õt is megölni.Gustavo anyja és a barátnöje Gustavorrol és Virginiarol beszélgetnek,és megkérdi,hogy ismeri e a családot.A barátnõje azt mondja igen ismeri jo modú család,de nekik nincsen pénzük csak anyi van amibõl megélnek.Flor azt hajtogatja,hogy megfog halni mikor rosszul lesz ,Gabriella azonnal orvosért megy.Az orvos kiküldi Lupet és Gabriallat.Violetta elmondja Virginianak,hogy Flort baleset érte,de Rebeca megtiltotta neki,hogy elmondja,de nem birta tovább.Virginia azonnal J.A.-hoz megy és elmondja neki,hogy Flort baleset érte és most haldoklik.Flor az életéért küzd és közbe azt mondja anya.Az orvos azt mondja a nõvérnek,hogy azonnal tenniük kell valamit,igy elveszitik a beteget.Ezzel lett vége.
rozsa38 2006 dec. 11. - 16:42:23
(371/577)
Rebeca azon gondolkodik,hogy mit tudhat Zacarias.Lupe azon gondolkodik,hogy felkéne hivni J.A.-ot hiszen a férje volt és mostanába annyiszor érdeklödöt Flor iránt.Rebeca azt mondja Zacariasnak,hogy átadná a listát,hogy kit ölt meg,Virginia kiabál rájuk,hogy elég legyen.Virginia azt mondja Zacariasnak,mikor egyedül maradnak,hogy maga is arra gondol amire én,hogy Filemont az anyám ölte meg,mire Zacarias azt mondja igen és Rauqelt is.Lupe felhivja J.A.-ot ,de Violetta veszi fel és neki mondja el hogy Flort baleset érte és az intenzin osztályon van,Rebeca bejönn és kiveszi Viroletta kezébõl a telefont és azt mondja Lupenek hogy ideje már hogy meghaljon,és azt mondja Violettanak,hogy J.A.-nak nehogy merjen szolni.Lupe elmondja a többieknek,hogy mit mondot Rebeca,mindenki felvan háborodva.J.A. megint Florra gondol és azt mondja-"szeretne beszélni Florral,ismét megkell keresnem ,és térden csuszva megyek elé,még ha nem is kér belölem,és megkell tudnom,hogy Isela igazat mondot-e ,Flor oda ment Sergiohoz,én mért nem vagyok jo neki,biztos,hogy még mindig engem szeret,akkor is mindent tudnom kell ha szerelmes sergioba.Megkell õt gyöznöm ,hogy szeretem,hogy mindig csak õt szerettem,és ujbol szeretni fog-"..foly.köv.
Aurórácska 2006 dec. 11. - 16:42:15
(370/577)
Sziasztok!!!!!!Mi lesz Florecitával és bemegy hozzá Julio Alberto???????????Meghal Florecita???Kösszi és mondja meg valaki mi lesz benne még!!
rozsa38 2006 dec. 11. - 16:19:15
(369/577)
J.A. Florra gondol és azt mondja -"mostantol csak egy név van a szivembe Florecita.Nem érdekel,hogy mit gondolnak az emberek,nekem már teljesen mindegy,õt szeretem,tiszta szivbõl szeretem,jobban szeretem mint ahogy Gloriat szerettem,sszeretem,imádom azt hiszem mindig is tudtam,hogy õ az igazi,az elsõ szerelmes pillanat ota,lesz ami lesz nem mondok le rola,nem fogok lemondani rola,bárkivel megfogok harcolni érte"-Gabriella elmeséli az orvosnak,hogy elkellet hagynia gyerekeit,de egy napon újbol rájuk találtés segitette õket,de nem tudták,hogy az édesanyjuk,,majd ujbol elkellet utaznia de most ujbol vissza jött és felkészült hogy elmondja az igazat,de mikor megérkezett ez a tragédia fogadta,és megkérdi az orvost,hogy tul fogja e élni Flor,mire az orvos azt mondja nem modhatja biztosra,nem lesz könnyü szinte lehetettlen megmenteni õt.Gabriella azt mondja mentse meg doktor úr,mire az orvos azt mondja,fölösleges kérnie mindent megteszünk amit tudunk,és jut eszébe a lánya önröl beszélt,egy kicsit félre beszélt,de azt mondta,hogy sose hiányzott neki ennyire az édesanyja.Rebeca azt mondja Zacariasnak azért jelenti fel mert megütötte a lányát,mire azt mondja nem azért hanem azért mert aljas gyilkos.gabriella elmondja a kint várakozoknak,hogy Flor állapota nagyon sulyos.foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 11. - 15:54:47
(368/577)
125rész tartalma.Rebeca azt mondja J.A.-nak,hogy régen szot fogadott neki,J.A. azt mondja te mondtad,hogy régen.Flor imátkozik és azt mondja élni akar.J.A. összeveszik az anyjával és azt mondja neki,hogy akármit csinál nem veszi el Aurorat.rebeca azt mondja,hogy ne feledje el,hogy az anyja,J.A. azt mondja meglehet,de ez borzalommal tölti el.Az orvos azt mondja Flornak,hogy megfog gyogyulni,de kemény idõk várják.Rebeca azt mondja J.A.-nak,hogy õ adot életett neki ezért azt kell csinálni amit õ mond,mire J.A. megkérdi ezért akarod pokolá tenni,és lejárt a taktikázás ideje nem az adosa,és szereti Flort és azt mondja az anyjának ,hogy ha Flor megbocsájt neki elveszi ujbol és vissza hozza a házba.Rebeca azt mondja az a nõ nem lehet elõtte,mire J.A. azt mondja elõtted van mindenki elõtt van,és azt mondja szerelmes Florba sose volt ilyen szerelmes még Gloriaba sem ,és azt mondja elég ebbõl és kiküldi az anyját.Rebeca összeveszik Virginiaval mert támogatja J.A.-ot és elkezdi ütni ,ekkor jönn be Zacarias és azt mondja hagyja abba mert nagyon megbánja.Gabriella bemegy az orvoshoz és bevalja neki hogy Flor anyja.Rebeca felvan háborodva,hogy Zacarias mért szol bele a dolgaiba.Zacarias azt mondja elsõsorba szol J.A.-nak,de nem ezért fog fájni a feje feljelenti a rendörségen...foly.köv.
kalett 2006 dec. 11. - 14:23:40
(367/577)
sziasztok!
nekem megvan a fõcímdal!nem toom hova tehetném fel, talán msn-en átküldhetem, ha kell!jó?
Erzsébet 2006 dec. 11. - 14:06:54
(366/577)
Szia!

Dehogy haragszunk rád??? Soha! :)
Csak olvassuk amit írsz:)
Nagyon sok boldogságot Kívánok a fiadnak. Szép kor:)
fuego 2006 dec. 10. - 22:16:31
(365/577)
sziasztok!

meg szeretném kérdezni,hogy esetleg valaki nem e feltudná tölteni a sorozat zenéjét?
vfiorella 2006 dec. 10. - 12:03:53
(364/577)
Sziasztok!

Megnéztem a tv mûsort, és Liliomlány helyett egyenlõre nem lesz új sori, 12-re bejön Kojak, majd 13-ra Magnum / 100-adszorra/ utánna változatlan, majd ha vége lesz a Vadmacskának ahelyett pedig elkezdik ismételni a Narancsvidéket 11-kor!Délután kimegy a Maigret, helyette Vészhelyzet, és a Vészhelyzet régi idõpontjában / 17:30 lesz a Lety a csúnya lány!
Remélem azért jövõre megvesznek valami jó sorozatot és nem csak újabb bõrt húznak le a régiekrõl!
rozsa38 2006 dec. 09. - 14:54:21
(363/577)
Sziasztok!Ne haragudjatok,hogy csak máma irtam le a pénteki tartalmat,de nem értem rá a nagyobbik fiam ma 9éves,de tegnap ünnepeltük mert máma a férjem nem ér rá
rozsa38 2006 dec. 09. - 14:49:30
(362/577)
A nõvér észre veszi,hogy Flor megmozdult mindjárt szol a koléganõjének,hogy szoljon az orvosnak,hogy kezd eszméletéhez térni a beteg.J.A. azt mondja Auroranak,hogy értse meg akármit csinál akkor sem veszi feleségül,és csak Flort szereti és mindent megtesz,hogy kibéküljenek és ha mégsem ugyan azt mondom mint az anyámnak akkor örökké agglegény maradok.Gabriella és Rodrigo is megérkezik a korházba.Lupe azt mondja Gabriellanak,hogy az orvos azt mondta,hogy bele is halhat Flor.Flor eszméletéhez tér és azt kérdi az orvostol hogy megfog halni.Rebeca azt mondja J.A.-nak ,hogy régen rendes fiú volt és meghallgatta és követte a tanácsait,mire J.A. azt mondja te mondtad régen.Az orvos azt mondja Flornak,hogy eszébe ne jusson ilyesmi.Flor imádkozni akar és megkéri az orvost,hogy a nadrágja zsebébe van egy szent kép adja oda neki.A növér megkeresi és oda adja Flornak.Gabriella azt mondja Lupenek,hogy Flor nem halhat meg föleg most,hogy össze szedte magát,hogy elmondja neki,hogy õ az édesanyja.Az orvos elmondja Flornak hogy a rokonai odakin várakoznak.Flor elkezd imádkozni és közbe az élete fõbb eseményei leperegnek elötte és azt mondja az élet gyönyörü még nem akarok meghalni élni akarok,élni akarok.Ezzel lett vége.
rozsa38 2006 dec. 09. - 14:32:07
(361/577)
Az orvos megkérdi a nõvért,hogy még mindig nem tért magához,mire a nõvér azt mondja nem ,de nagyon magas a láza.Az orvos azt mondja nincs semmi javulás épp elenkezöleg romlik az álapota,igencsupa belsõ vérzés,de ezt már mind kezeltük,de veszélyessek lehetnek,és még borda törése is van ez idövel begyogyulhat,de minden esetre fen áll a vesszély,hogy elveszitjük.J.A. elmegy Aurorahoz.Gabriella és Rodrigo elmennek Florékhoz,de csak Carmella és Isela van otthon.Isela elmondja Gabriellanak,hogy éppen most mondta Carmella,hogy Flort elütötte egy auto és sulyos az állapota.J.A. megkérdi Aurorat,hogy mért kellet elmondania Flornak,hogy gyereket vár,és azt mondja a gyereknek mindent meg ad ,de nem fogja feleségül venni és egy gusztustalan ember mert becsapta azt mondta,hogy védekezett és gyogyszert szed.Aurora lekever egy pofont J.A.-nak.Gabriella nem akarja elhinni Carmella megadja a korház nevét ahová szállitották Flort.Aurora mindjárt meg is bánja,hogy pofon vágta J.A.-ot,és azt mondja ne haragudjon,de kihozta belöle,mert ilyeneket mondott..foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 09. - 14:15:01
(360/577)
Rebeca elmondja Efrainnak,hogy az orvos elakarja távolitani azt a golyot ami még benne van,de nagyon kockázatos és csak akkor egyezik bele,ha õ is ugy akarja.Lupe elmegy Florékhoz és elmondja Carmellanak és Victornak,hogy Flort elütötte egy auto és korházba vitték.Virginia elmondja J.a.-nak ,hogy az anyja és Aurora szövetkeznek valamiben,és az anyja megfenyegette,hogy nehogy szoljon ,de már nem fél töle.J.A. elmondja már tud rola ,volt Flornál,de csak Iselaval tudot beszélni aki elmondtta,hogy Aurora ottjárt és elmondta Flornak,hogy gyereket vár töle.J.A. azt mondja mindent megtesz,hogy Flor megbocsátson neki,és ha mégsem sikerül akkor agglegény marad.Lupe ,Victor és a szállobol egy páran az orvosra várnak,hogy megmondja,hogy van Flor ,mikor megjelenik elmondja,hogy nagyon sulyos az állapota akár meg is halhat.Gabriella és Rodrigo elmennek Florékhoz.Carmella elmondja a haza érkezõ Iselának,hogy Flort baleset érte és sulyos az állapota.Az orvos egyelöre senkit sem enged be Florhoz..foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 09. - 13:55:58 Előzmény rozsa38
(359/577)
124 rész tartalma.Flor elmondja Sergionak hogy nem lesz a felesége. J.A. azt mondja Iselanak,hogy mindent elkell mondania Flornak,és azt kérdi,hogy õ tanácsolta Flornak,hogy béküljön ki Sergioval és bosszuból tette,nem volt neki elég,hogy nyomorékká tette Efraint.Sergio tovább füzi Flort,hogy bpcsásson meg neki és legyen a felesége,de Flor megbocsájtani sem tud és a felesége sem akar lenni.J.A. azt mondja Iselanak,hogy ne is tagadja,mert Efrain mindent elmondot,mire Isela,hiszen Efrain nem is tud beszélni.J.A. azt mondja beszélni nem tud de a szemével tud pisslogni.Isela azt mondja Efrainnak megkellet fizetnie amit tett,mire J.A. igen de neked is és mind a ketten fizettni fogtok érte.Flor azt mondja Sergionak ha akarja akkor megbocsát neki de várnia kell még egy kicsit meg nyukszik,de a felesége nem lesz.Rebeca azt mondja Virginianak,hogy nehogy elmondja J.a.-nak amit Auroraval beszélt,mert azt nagyon megbánja.Flor almát árul az utcán és elüti egy autó...foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 07. - 17:03:11
(358/577)
Szia Nati!130 részes és december 15-én 2 részt játszanak egymás után azzal lesz vége.