Téma: A liliomlány

rozsa38 2006 dec. 04. - 17:06:33
(337/577)
J.A. elmondja az anyjának,hogy az utcán talûált rá Florra és abba az álapotba nem hagyhatta egyedül azért hozta haza.Rebecanak nem tetszik és azt mondja J.A. hogy Auroranak a mennyaszonyodnak sem fog tetszeni.Isela azt mondja Efrainnak hogy nehogy most haljon meg mert a végén ött hibáztatnák,és kirohan hogy növért hivjon mikor összefut vele az ajtoba és azt mondja nem tudja hogy mi baja gyogyitsa meg.J.A. azt mondja az anyjának hogy ne fenyegetözzön itt Auroraval,az anyja megkérdi,hogy elakarta titkolni,hogy kibéküljön vele flor.Flor azt mondja nem õ akart ide jönni és esze ágába sincs kibékülni J.A.-val.Rebeca szinte parancsoloan követeli.hogy Flor menjen el.J.A. azt mondja nem te mondtad,hogy nem szolsz bele a gyerekeid dolgába és õ ugy döntött,hogy ha tetszik ha nem Flor marad.A nõvér megkéri Iselát,hogy távozzon mert szerinte õ zaklatta fel Efraint.Rebeca majdnem szét robban a dühtõl,és azt mondja Virginianak,hogy már sose szabadul meg ettöl a kisribanctol és egész éjjel örködni fog és figyeli J.A.-ot.Mayte,monica és Armando úr is nagyon ideges,mert Sergio még nem jött haza.foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 04. - 16:46:26
(336/577)
120 rész tartalma.Sergio elmegy Flort megkeresni.Flor Virginiat keresi mikor Rebeca megjelenik és megkérdi,hogy mit keres a házába.Armando úr azt mondja a lányainak,hogy õ tehet mindenrõl,mert ha meleg otthont teremtett volna nekik és nem válik el kétszer is akkor tisztelnék õt.Monica és Mayte is azt mondja hogy õk szeretik és tisztelik,mire Armando úr azt mondja lehet hogy már igy van de ,Monica azotta miotta rendes életett él és beleszeretett Pepe Tonoba,mayte meg azotta miota rájött,hogy a szülök is hibázhatnak.Monica azt mondja,ha tisztázzák Sergioval a félre értéseket õ is tisztelni fogja.Armando úr azt mondja minden vétke most a fejére hullik és ha jo apa és férj lett volna sosem kellet volna ilyeneket hallania Sergiotol.Isela bemegy Efrainhoz.Rebeca azt mondja Flornak nincs itt semmi keresni valoja,mire Flor azt mondja J.A. hozta ide,de ez az õ háza is és akkor jönn ide mikor akar.Rebeca azt mondja ugyan olyan faragatlan mint volt,Flor azt mondja kérdezze meg J.A. hiszen ott áll a háta mögött.Rebeca meglepödik,majd hátra néz.Isela minden percet kiélvez,hogy kinozhatja Efraint,aki rosszul lesz és el kezd rángatozni..foly.köv.
Julio Alberto 2006 dec. 04. - 16:44:10
(335/577)
aha. És újra vetítik? mert nem kezdték még el reklámozni mit adnak helyettük. Pedig általába már a vége elõtt 3 héttel mondják. A lety a csúnya lány a Vészhelyzet helyett lesz az biztos. Lehet ám hogy újrakezdik, mert nagy volt a nézettsége. Azért vészhelyzet helyére rakták a csúnya lányt, mert ha jól tom alig nézték(nem is csodálom, annyiszor adták már)
esztybaba 2006 dec. 04. - 12:42:56
(334/577)
Valaki megtudná mondani Efrainnal mi történt mert már rég nem láttam!!
éva11 2006 dec. 04. - 05:23:42
(333/577)
Szia, Rózsa. Most regisztráltam be, és annak fõ oka az, hogy megköszönjem neked fáradozásod. Melyben napról napra tájékoztatsz bennünket az eseményekrõl. Sokszor nem tudom megnézni, de így tökéletesen tudom követni a filmet. Mégegyszer köszönöm.
Julio Alberto 2006 dec. 03. - 19:37:05
(332/577)
Sziasztok!!!
Tudja valaki mikor lesz vége a vadmacskának és a liliomlánynak, vagy azt hogy nagyjából mennyi van hátra? Aurora hogy hal meg?
vfiorella 2006 dec. 02. - 13:21:14
(331/577)
Hello!

Nuria elutazott az építésvezetõvel nagy útra / Európa stb./, nem akar már Julio Albertoval lenni, beleunt a várakozásba!

A csúf lányos sorozat, ami A szeretõk és riválisok Nayeli-vel játszódik szerintem A liliomlány helyett lesz, mert A vadmacskának még nem lesz vége, neten megnézetem a tvmûsort!
kalett 2006 dec. 01. - 21:12:15
(330/577)
jeeeeee, egy hét után láttam ma a liliomlányt!:))
tök jó volt!szóval 15.én lesz vége:(!hát asszem beleadok apait-anyait, hogy lássam az uccccssó részeket, mert azok mindig olyan jóók!
pusz mindenkinek!:)
yasmine 2006 dec. 01. - 19:22:23
(329/577)
Sziasztok!
Tudja v.ki, hogy az új csúnya lányos sorozat az a Vadmacska v. a Liliomlány helyett lesz majd? 11-tõl?

Amúgy olyan jó volt ma látni, hogy Flór és J.A. újra együtt voltak. Nem?
Kicsit mi nézõk is szinte megnyugszunk.

Tudja v.ki, hogy Auróra majd hogy hal meg?
livia818 2006 dec. 01. - 13:26:53
(328/577)
Sziasztok!
ez az elsõ eset, hogy forumba írok!
Kedves Rózsa: nagyon nagyon örülök neki, hogy leírod így a részek tartalmát, mert sajna nem látom sose a részek utsó 15 percét. Reggel8-tól dolgozok, és ba kell érnem :-( Volt olyan hogy a tv elõtt ragadtam és meg is kaptam a fõnökömtõl a letolást :-)
Tehát mégegyszer köszi, és már alig várom hoy olvashassam a ma déli epizód ismertetését Tõled!
Szia, illetve sziasztok mindanyian!!!
Lívia
Erzsébet 2006 dec. 01. - 12:16:15
(327/577)
Sziasztok!

Hát nem tudom mi lesz.......kiváncsi vagyok....várom már én is a 15-ét. Majd kiderül.

Addis olvasgatom minden nap a tartalmat és ha tudom nézem a sorozatot.....

Szép hétvégét mindenkinek!

Üdv, Erzsi
Sanya 2006 nov. 30. - 21:57:02
(326/577)
Sziasztok!

Már nagyon régen láttam a sorozatot.
Mi történt Nuria Salassal(Carolina Tejera)?
köszi
artika 2006 nov. 30. - 13:49:18
(325/577)
Meg tudná valaki mondani, hogy mikor lesz vége ennek a sorozatnak? Túl sokáig csûrik - csavarják.
vfiorella 2006 nov. 29. - 19:21:53
(324/577)
Sziasztok!

Már régóta olvasom a fórumot, de még csak most regisztráltam!
Nagyon szuper, hogy Rózsa mindig leírja a tartalmakat, remek dolog, bár én igyekszem mindennap élõben élvezni a sorozatot, de néha sajnos nem sikerül!
Én sem nagyon értem, hogy 20-30 rész alatt hogy lesz mindenki boldog, de majd meglátjuk!
Szerintem hosszú idõ óta ez a leglátványosabb, legjobb sorozat az ilyen /brazil, venezulelai stb/ fronton!
Én nézem a Vadmacskát is, de már kiborít ez az elhúzás 200 részen keresztül!
Liliomlány ennyibõl sokkal jobb, élvezhetõbb!
Kár hogy Efrain nem hal meg, bár lehet így többet bûnhõdik!
Ha amúgy még valaki valamit tud a sorozat köv részeirõl írjon légyszi!
Olyan izgalmas!

Sziasztok!
Mosi 2006 nov. 29. - 19:19:44
(323/577)
tényleg nagyon jó dolog, hogy van vki aki ennyire rendes, h minden nap beirja a tartalmat... én se tudom minden nap nézni sajna..de igy mindig tudom követni az eseményeket. köszönöm szépen :)
kalett 2006 nov. 29. - 18:55:40
(322/577)
igen NAGYON HÁLÁSAK vagyunk érte!puszi
moni34 2006 nov. 29. - 12:37:13
(321/577)
Szia Rozsa! Amint Kalett is irja nem sokan irnak be ide, biztos kevés az idõ.Nem csak nekem szûk az idõm és nem érek rá sem irni sem filmet nézni.Közben itt elolvasom igy tudom mi is történik.Ha tényleg 129 részes akkor már nem sok van hátra.De mi lessz J.A.-val és Florral?-kiváncsi vagyok.Amugy ha jól tudom mikor ide bekapcsolodtam valaki arról irt, hogy kiskorú gyerekeid vannak igy nem lehet könnyü a család mellett ránk is idõt szentelni.Kedves tõled.Köszi.Szia!
kalett 2006 nov. 28. - 14:26:46
(320/577)
persze, de sokan vannak akik itt vannak és senki nem ír ide:S!
én annak is örülök hogy egyáltalán levan írva a tartalom:), és ezt neked köszönhetjük:D
!
kalett 2006 nov. 27. - 13:11:02
(319/577)
sziasztok.nem sokat láttam ma sem.és holnap se fogom látni, szörnyû!:(
mi van itt?
senki nem dumcsizik senki?
kalett 2006 nov. 23. - 13:17:03
(318/577)
mait sem láttam:((