Téma: A liliomlány

Botan 2006 szept. 21. - 12:58:50
(217/577)
ez most...a rebekás kép komoly?o_O
Botan 2006 szept. 21. - 12:58:21
(216/577)
az utsó képen Flór tök szép!^-^
yasmine 2006 szept. 21. - 12:57:56
(215/577)
Új szakmája lesz v.kinek!
yasmine 2006 szept. 21. - 12:56:23
(214/577)
Egyedül.
yasmine 2006 szept. 21. - 12:54:51
(213/577)
És más is aggódik!
yasmine 2006 szept. 21. - 12:53:54
(212/577)
Aztán v.ki aggódik!
yasmine 2006 szept. 21. - 12:52:55
(211/577)
Egy másik baleset, de ez nem Rebeka.
yasmine 2006 szept. 21. - 12:51:12
(210/577)
Rebeka kísérlete Flór ellen! A régi trükk!
yasmine 2006 szept. 21. - 12:49:31
(209/577)
Van egy-két képem a jövõrõl, felteszem!
yasmine 2006 szept. 21. - 12:47:22
(208/577)
Hát a mai rész szerintem nem volt nagy szám a többihez képest.
Nuria és Flór verekedése egy leszbikus civakodásra hasonlított, ahogy Nuria mellén széttépte a ruhát. A szobalány pedig tehetetlenül nézte. Végülis Flór megfenyegette búcsúzóul.
J.A. és a cicababa ugyanúgy találkozgatnak, de Núria csókja akár egy hallal is történhetett volna, olyan érzelmi hatást tett a fiúra. Mindenesetre az állást még nem tudja, hogy elvállalja-e.
Gabriella meglátogatja Rodrigót, aki elmondja, hogy járt nála Wiliam és mit mondott. Kapcsolatuk egyre jobban anya-fiaibb.
Tita, hazaérve azonnal keresi anyját, de a dajkája azt mondja, hogy Gabriella elutazott.
Ruben hazatér a kórházból, de gyerekei megígérik, hogy sokkal többet foglalkoznak vele.
Wiliam megbeszéli saját magával, hogy bár szereti feleségét, de nem tehet mást, hisz csalja. Közben felesége könyörög az ügyvédnek és bevallja, hogy Rodrigó a fia.
Anyja kérésére Flór is meglátogatja Rodrigót, testvéri kapcsolatuk egyre õszintébb.
Nuria legyeskedik az építésvezetõ Santos körül, de Wiliam rájuk nyit.
Miguel csak nevet Flór és felesége közti történteken.
J.A. elmegy Efrainnal az ügyvédhez, hogy széttépje a vagyon visszaadásáról szóló szerzõdést. Ám ki az új titkárnõ ott? Isela. A két fiú meglepõdik, Efrain a száját nyalogatja.
Rebekát megnyugtatja Efrain, hogy az ügyvéd lebeszélte J.A.-t. Csak Flór semmisítheti meg. Elégedetten nézik Flór rácsokkal felszerelt szobáját.
Botan 2006 szept. 21. - 12:32:54
(207/577)
még két aláírás és megvan a 40...
yasmine 2006 szept. 20. - 14:34:40
(206/577)
A mai rész tartalmából:
Flór nem árulja el sem Iselának, sem barátnõjének, hogy rálõttek, de elmeséli, mintha álmodta volna. Lupénak viszont elmondja az igazságot.
Filemon alibije érdekében a reggelinél Rebeka megemlíti, hogy az említett férfinek fájt a gyomra.
Ezekután persze, hogy nem hisz J.A. feleségének. Sõt Aurórának is megmutatja azt a levelet amit Flór kapott. A nõ nem vonja kétségbe, hogy akár a lány is írhatta.,
Ruben állapota nagyon jó, kicsit sajnálja is, hogy el kell hagynia a kórházat, az orvost és a nõvért is már megszerette.
Gabriella levelet kap férjétõl, melyet a dajka ad át. Wiliam felszólítja, hogy hagyja el a házat, Titának pedig hazudnak valamit.
Rebeka és Efrain újabb ötlettel állnak elõ. Cél, rávenni Flórt, hogy újra hozzájuk költözzön, így könnyebb lesz megölni. Ám J.A.-nak anyja kijelenti, hogy mivel a lány veszélyes, így ajtóra, ablakra a szobájában rácsot tetet és bezárva kell tartani. De csak az anyósnak lesz kulcsa hozzá, senki másnak. J.A. emberi viselkedésre méltóan, üvöltve elutasítja az ötletet. De Rebeka már szerelteti is a szobát.
Nuria magához hivatja Wiliamen keresztül az új iroda fiatal építésvezetõjét, "közeli barátságot ajánlva".
Flór elmegy Miguelhez, beszámol neki, hogy Nuriája állandóan a férje után koslat. Az öreg nem veszi védelmébe feleségét, azt sem tiltja meg, hogy Flór akár meglátogassa Nuriát.
Naná, hogy meglátogatja a "szõke cica babát", szidkolózások eredményeképpen, a két nõ egymásnak esik. Ez a zárókép.
Botan 2006 szept. 20. - 11:50:33
(205/577)
már 32....aláírás van.
Adrienn 015 2006 szept. 19. - 16:14:05
(204/577)
Sziasztok!!
Végre megint itt vagyok!
A hétvégén Balatonon voltam, így nemtudtam megnézni a részeket...Huh..láttam, hogy nagyon lemaradtam.
A fórumot sincs idõm még végigolvasni!:)
Nemis írok többet, mert tanulnom kell.
Jah, Zii!Amúgy én Piliszántón lakom, Esztergomtól nem messze.
Üdvözlök minden újat, és régit a fórumban!
Puszi
Botan 2006 szept. 19. - 14:05:26
(203/577)
Már 24-en írták alá!
Köszi mindenkinek!
A filmkatalogus.hu-n is kivan rakva a link!
Tehát már csak várni kell míg összegyûlik a várt 100 aláírás vagy több...
Azért jelöltem meg 100-at vártnak mivel nem gondoltam hogy sokan aláírjátok...De így hogy már másnapra a várt szavazatok negyede megvan...Remélem továbbra is ilyen ütemben halad a szavazás...Szervezzétek be Netty-hez hasonlóan a családot is meg mindenkit, és akkor elõbb utóbb talán eredmény is lesz!
yasmine 2006 szept. 19. - 12:19:48
(202/577)
A mai rész tartalmából:
Flór virágárulás közben megpillantja egy kávéházban J.A.-t és Nuriát. Sírva megy haza, ahol ott találja Gabriellát. A nõ emondja neki, hogy férje rájött arra, hogy ékszereit zálogba adta. A lány azt tanácsolja, hogy keresse meg J.A.-t.
Wiliam felkeresi Flórékat, kifaggatja õket, hogy mióta és honnan ismerik egymást Gabriellával, milyen kapcsolatban vannak egymással. Utánna elmegy Rodrigóhoz a börtönbe, kifaggatja, hogy mit érez felesége iránt. Otthon közli feleségével, hogy válni akar.
Gabriella és J.A. találkoznak, a nõ elmondja, hogy pénzre van szüksége. A férfi nem tud segíteni, mert nem fogadja el felesége örökségét.
Rebeka õrült tervet eszel ki Efrainnal. Pénz ellenében megkérik Filemont, hogy ölje meg Flórt. Filemon elvállalja. Rebeka levelet ír Flórnak, melyben névtelenül találkozóra hívja, ahol J.A. élete a tét.
J.A. gyanakszik, hogy Gabriella Flórék anyja. Meglátogatja feleségét, megegyeznek, hogy ad pénzt Gabriellának. Csak megjegyzés képpen rákérdez anyjuk fényképére, melyet megtalálnak Ruben kacatai között, de csak J.A. nézi meg. Valószínüleg felismeri Smith asszonyt.
Flór megkapja a levelet, értesíteni akarja férjét, de Rebeka veszi fel, aki úgy beszél, mintha egy bolondságnak tartaná.
Flór elmegy koromsötétben a találkozóra, ahol Filemon már vár rá. De a férfi lába alatt zörren valami, így elvéti a pisztolylövést. A lány megismeri, Filemon elmenekül.
Rebeka és Efrain már várják, de Filemon megvan ilyedve, fél, hogy börtönbe kerül, hogy feljelenti Flór.
Zárókép: Flór riadtan esik be a konyhába, remegõ kézzel önti ki a tejet, majd issza.
Netty 2006 szept. 19. - 10:43:35
(201/577)
Már több mint 20 aláírás összegyûlt!Húzzatok bele és akkor talán van esély a du-áni Liliomlányra!!!Amióta suli van sajna én sem látom de most beteg voook és van esély rá:)
Megkértem az egész családott h írják alá!igaz névnélkül, de már aláírták!írja alá mindenki please!!!!
R.A.
kata79 2006 szept. 18. - 21:28:24
(200/577)
Nem vagyok telhetetlen, de nem csak ez az egy sorozatra gondoltam.
10/10
Dancsi09 2006 szept. 18. - 19:28:01 10/10
(199/577)
Szasztok!
Én már régen írtam, de elolvastam h azóta mit írtatok.
És olvastam h alá lehet írni egy petíciót, miszerint legyen délután a sori! :-)
Ezért úgy gondoltam h aláírom!
Sziasztok!
tubi94 2006 szept. 18. - 16:37:44
(198/577)
Én is nagyon szeretem a liliomlányt és én se tudom nézni:( Ezért alá írtam a petíciót:) Remélem összejön.
U.i.: mindenkinek köszönöm aki leírta a részek tartalmák:)