Téma: A liliomlány

Botan 2006 szept. 18. - 13:45:44
(197/577)
egyébként köszönöm mindenkinek aki eddig aláírta a petíciót! már kb 5 aláírás van...igaz ez még kevés...de így már csak 95 kell a 100-hoz!
Botan 2006 szept. 18. - 13:39:22
(196/577)
Bocsi...én nem láttam hogy te leírtad volna...-.-
egyébként meg szerintem a reklám még belefér...nem kéne túl sokat akarni, mert a végén még ezt sem teszik meg(a Liliomlány délutáni adására gondolok)!Ne légy telhetetlen...a kereskedelmi csatornákat többek közt a reklámokból tartják fel...Magyarul ha nincs reklám akkor például nincs pénz új sorozatokra...az meg megint nem jó...
kata79 2006 szept. 18. - 13:02:59
(195/577)
Szerintem nem csak azért kellene peticiot irni.hogy délután legyen, hanem azért is ne legyen benne az a sok REKLÁM!!!
Csak egy meg jegyzés én már leirtam a pénteki rész tartalmát!
Sziasztok
Botan 2006 szept. 18. - 12:25:48
(194/577)
A migelt...Miguel-nek írják!^_^
Filemon komolyan gondolja hogy megöli Flort vagy mi?
Aláírtad a petit?
ZII 2006 szept. 18. - 12:22:35
(193/577)
sajnos beteg vagyokde ennek is van jó oldala:P láttam a mai részt:)
Flort hazaviszi J.A. miután látja virágot árulni. a hotelban megígéri neki h gondoskodik róla és a gyerekrõl és hogy látogatja õt. J.A. és nuria elmennek egy szórakozóhelyre ahová gebriela és a férje is mennek és meglátják õket ahogy csókolóznak(mármint nuria és J.A.) és másnap gabriela felhívja nuriát és megfenyegeti.
Isela felmond az állásában mert Socorro álandóan dolgoztatja ezt Flor megelégeli és bemegy migel(nemotm h írják:/) úrhoz és elsimítja a dolgokat.Gabirela lebukik hogy zálogba adta az összes ékszerét h segítse rodrigot. William azt hiszi hogy a szeretõje és utánajár a dolognak majd azt mondja hogy szépen csendben elválnak gabrielaval. Filemon bellegyezik h elteszi Flort lábalól a 100.000 dollárért. (ez egyben a zárókép)
ha valamit kifelejtettem elnézéseteket kérem
Botan 2006 szept. 18. - 12:15:12
(192/577)
Bocsánat hogy immár egy harmadik üzenetet írom (egymás után) de fontos dolgot közlök!
Petíciót indítottam!
Minden Liliomlány fan írja alá!A következõ linken érhetõ el a petíció:
<a target="_blank" href="http://www.peticio.hu" title="http://www.peticio.hu">www.peticio.hu</a>?module=6&amp;pdid=4860
ZII 2006 szept. 18. - 12:15:01
(191/577)
szija rozsa! köszi h leírtad volna megkaptam mástól az infot:) remélem sikerül délutánra tenni a mûsort bár szerintetek megtennék? mennyi más sorozat rajongói küldenek hasonló leveleket:( mind1 én bizakodom=D és azt véletlenül nem tudja valaki hogy lesz e flornak még J.A. tól gyereke?? amúgy ez a J.A. olyan veréb... h hihet nuriának egyáltalán mért flörtöl és csókolózik vele ha annyira szereti a Flort:( min1 attól még nagyon szép báccsi:P;) puszi midnenkinek
Botan 2006 szept. 18. - 12:03:30
(190/577)
nah! Most írtam egy e-mailt a Viasatnak az ügyünkben...és a fórum linkjét is elküldtem nekik!^_^
Botan 2006 szept. 18. - 11:48:30
(189/577)
Egyetértek! legyen délután a mûsor!

Aztán...a pénteki rész tartalmát reggel láttam...vagyis megnéztem a részt!
Az volt benne hogy ugye Flor aláírta a nyilatkozatot hogy átadja a vagyont a családnak...de az új ügyvéd így lekapar Rebekáékról +2 millát.
Julio Alberto kiakad hogy Flor visszaadta a lóvét és vitába keveredik az annyával...
A Gonzales család azaz Florék visszaköltöznek a hotelbe Lupéékhez...
Julio Alberto még mindig szereti Flort.
Mivel Rebekáék visszakapták a lóvét így már nem kerestetik Flort a rendõrökkel és a diliház embereivel...

Ennyire emlékszem...sajnos végig nem láttam mert mennem kellett suliba...

Ja és Iselának valószínûleg veszélyben az álása mivel a fõnöke egy új nõre vetett szemet!

És indítsatok petíciót hogy a viasat adja le délután is a mûsort!
szabinácska21 2006 szept. 17. - 18:13:44
(188/577)
Mindenki!!!!
Írjon mindeki h tegyék már estére a Lilomlányt!!!Mert igy senki nem tudja nézni!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mert reggel 7,meg 12 szinte senkinek nem joooooooooooo!!!!Nyáron jo volt,de most!!!!
Na mit szoltok hozzá???Ítjatok!!!!
ZII 2006 szept. 17. - 14:48:20
(187/577)
igen én is szeretném ha valaki leírná a pénteki réész léccilécci:D:D
kata79 2006 szept. 16. - 19:29:21 Előzmény jász gabriella
(186/577)
Igen szeretném tudni és ezzel nem vagyok egyedûl.

A pénteki részrõl annyit tudok mondani, hogy:
Rebeka meg Efrain nagy bevásárlo szatyorral értek haza az ügyvédtõl J.A meg kiakadt és meg mondta, hogy nem fogadja el Flor pénzét. Iselat meg kereste Efrain ,de Isela meg mondta,hogy nem akarja látni.Florék vissza költöznek a hotelba.A vége Flor ujra virágot árul ezt meglátja J.A és kiszáll a kocsiból .........

Adri amit kihagytam vagy az egészet ird meg.Köszi , mert én is csak ennyit láttam.

Gabi mikor rugják már ki Filemont.
kittycaa 2006 szept. 16. - 15:47:32
(185/577)
Szió mindenkinek!
Képzeljétek!Sikerült megnéznem a szerdai rész ismétlését:)
Olyan jó volt.Most még jobban képbe vagyok a filmmel kapcsolatba:)
Én arra volnék kiváncsi a filmmel kapcsolatba,h Flor és Julio összejönnke e a film végén??
yasmine puszilom a kisfiadat!
ZII 2006 szept. 16. - 12:31:04
(184/577)
szija Gabriella! nekem lenne egy kérdésem:) azt olvastam h Flornak meg fog halni a babája:(:( és hogy lesz e nekik másik vagy ilyesmi..
jász gabriella 2006 szept. 16. - 12:19:03
(183/577)
A LILIOM LÁNY 150 RÉSZES MÉG NAGYON SOK VAN HÁTRA ÉN MÁR LÁTTAM A LILIOM LÁNYT CSAK NEM VOLT SZINKRONIZÁLVA ÍGY SOKKAL JOBB.
HA ÉRDEKEL MI LESZ BENNE ÍRJ NEKEM
A NEVEM GABRIELLA
Bogika13 2006 szept. 16. - 11:44:45
(182/577)
Köszike h leírtad mert sosem látom és eggyik nap elkezdtem bõgni h nem láttam reggel!Nyáron minden részét láttam!!Mégegyszer köszönöm neked!!lécci ha tudod továbbra is írd le nekem köszike!!Írj Bogi
ZII 2006 szept. 16. - 09:58:43
(181/577)
Szija Adri! szerintem Yasimne már hazajött mert a csütörtökit meg a péntekit is le tudta írni ha visszanézted a fórumban:) hát shajnos 10 percet látok így azért naggyából képben vagyok...
én székesfehérvári vagyok. te?
pusz midnenkinek
Adrienn 015 2006 szept. 15. - 19:25:17
(180/577)
Hello mindenkinek!!
Úgy tudom, hogy Yasmine elutazott?!De mivel én holnap nézem meg az egész hetet, ezért letudom írni mi volt a mai részben.
Zii!!
Én is csak 10 percet látok minden reggel:(
Te hová valósi vagy??
Puszka mindedkinek...
ZII 2006 szept. 15. - 17:25:18
(179/577)
Szija Engel! Yasmine mint látod olyan rendes velünk suliba dekkolókkal h minden nap leírja nekünk a részeket=D továbbra is köszííí Yasmine=)
amúgyé n reggel látok belõle egy 10 percet az elejébõl amíg megyek a buszra de úgy ottmaradnék:(
PÁ:D
Botan 2006 szept. 15. - 12:01:08
(178/577)
jajj!Ezt a sorozatot annyira de annyira szeretem! Nagy szívás hogy amikor megy akkor nekem a suliban kell dekkolni...reggelmeg nincs idõm nézni...De a nyáron rendszeresen néztem....