Téma: A liliomlány

yasmine 2006 szept. 11. - 09:31:46
(157/577)
Szia mindenkinek!
Örömmel látom pár nap szünet után, hogy pezseg az élet a fórumon! Minden új hozzászólónak üdvözlet itt, végre látom, hogy azok írnak akiknek szeretik a sorozatot, nem pedig azok, akik nem. Én is tudnák rengeteg negatív jelzõt írni jó pár mûsorhoz, de végre a fórum nem errõl szól!
Megpróbálom kéréseiteket teljesíteni, de ha valamelyikõtök szívesen írná a tartalmakat csak szóljon, egyenlõre írom. Örülök, hogy így tetszik és segíthetek!:)
Most szólok, hogy sajnos a pénteki részt nem tudom majd leírni, mert elutazom, de amikor így van, akkor úgyis szólok (amúgy minden 2. héten). Ilyenkor otthon szoktam nézni az egyik szlovén adón, ott most tartanak még az utazásnál.
Magamról:
28 éves vagyok és van egy másfél éves kisfiam. Általában együtt nézzük a filmet, ha nem alszik. Amikor engedi, akkor szoktam írni, de film után még frissebb a történet, így általában összejön az írás.
Addig is üdv. mindenkinek!
Ja egy kép, hogy majd hogy megbánja J.A., hogy elhagyja majd Flórt!!!!!
kata79 2006 szept. 10. - 20:10:55 Előzmény yasmine
(156/577)
Bocs már tudom.hogy hány éves vagy. Még Új vagyok a szeren.
szia
kata79 2006 szept. 10. - 20:05:22
(155/577)
Igen és képzeld el fel is kell neki vennem mikor iskolába van. Tud ám drukkolni Flornak és utálja Rebekát. Mikor irtam a tartalmat volt, hogy nem jutott valami az eszembe és õ megmonta.
Remélem irunk azért igy egy másnak.
Szia
10/10
Dancsi09 2006 szept. 09. - 20:05:03 10/10
(154/577)
Szai Flóra!
Az MSN címem belladaniella@freemail.hu, és a e-mail címem is.
Elolvastam az adatlapodat, és ha tényleg annyi idõs vagy akkor én egy évvel vagyok nálad idõsebb!
Pusz!
Adrienn 015 2006 szept. 09. - 19:46:28
(153/577)
Szia Kata!
Te vagy azakinek van már egy 7 éves lánya, ugye?!:)
Amikro elõször olvastam amit írtál, hogy a kislányod is nézi, tök fura volt..Mondom úristen, hogy tudja megérteni egy 7 éves kislány ezeket!Aztán rájöttem, hogy én hogy néztem 7 évesen az Esmeraldát.:)
Szal remélem nem haragszol a film miatt!:P
Csáo, cuppa
kata79 2006 szept. 09. - 16:52:23
(152/577)
Nem gond. Legalább más képen is le van irva.
Szia
Adrienn 015 2006 szept. 09. - 15:24:30
(151/577)
Upszi!
Kata!Nem láttam, hogy már leírtad...Most már minedegy.
Pusza:)
Adrienn 015 2006 szept. 09. - 15:23:03
(150/577)
Sziasztok!
Nah, ahogy ígértem akkor leírom a pénteki rész tartalmát...
Rebeca elment Flor apjának házába, hogy könyörögjön Flornak, hogy menjen vissza a házba.(Persze azzal a hátsó szándékkal, hogy teljesen megõrjítsék)Flor amilyen naív visszament a házba.Flor vissza akarja adni az egész vagyonát a Linares Robles családnak, ezért elmegy az ügyvédjéhez, ahol megtudja, hogy szegény Riveroll meghalt...Flort ez is nagyon aggasztja.Az apja szerencsére jobban van.Gabriella elmegy lánya házába,hogy arra kérje fizesse tovább Rodrigo ügyvédjét, mert neki már semmi pénze sincs, és megismerkedik Rebekával, és észreveszi, hogy valami rosszban sántikál.J.A-t nem érdekli Flor legalábbis jelenleg.
Rebeka kitervelte a következõ csapást Flor ellen.Flor éjszaka elakart menni férje szobájába, hogy bocsánatot kérjen tõle, és amikor kilápett a szobából meglátott egy szellemet (persze Rebeka beöltöztetett valakit) Flor ere teljesen kiakadt, reszketet és üvöltözött, pont mint egy õrült.Másnap Rebeka azt akarja, hogy Flor elmenjen vele az orvoshot, és mindent meséljen el.Kereszt, szellemek...Végül nem megy el.
Naggyából ennyi.
kittycaa 2006 szept. 09. - 08:34:48
(149/577)
Sziasztok!
Mostanába én sem nagyon vagyok net közelbe, úh. kicsit lemaradtam. De nagyon örülök én is h yasmine leírja a tartlmat!
Köszi!
Csak arra volnék még kiváncsi h flor mit szólt amikor megtudta h Riveroll halott?!
Szegény Flor...Mostmár senkire sem számíthat.Talán csak az anyjára.DE õ mért hagyja h bolondokházába zárják a lányt,hisz õ csak tudja h nem is õrült meg?!
Jaj jaj nagyon kiváncsi vagyok...
PuSsZi
Adrienn 015 2006 szept. 08. - 21:05:37
(148/577)
Hello mindenki!
Figyu, ha az jó nektek akkor én letudom írni a film taratalmát holnap, mert akkor nézem meg, hogy mi volt, és akkor le tudnám írni!!
Olyan 13:00 körül.Oksa?
Puszi mindenkinek
kata79 2006 szept. 08. - 21:04:40
(147/577)
Sziasztok egy kicsit ki akadtam mert végeztem a tartalommal ami valahogy elszállt.amikor elküldtem.

Flor vissza ment a házba.Violeta meg megkérdezi,hogy miért ment vissza jobb lett volna ha nem megy mert itt csak bántani fogják.
Gabriella elkéri Flor cimét,hogy meglátogassa és meglepõdik,hogy a szomszédba van. Filemon nyit kaput neki aki csodálkozik,hogy egy ilyen nõ keresi.
Rebeka ráveszi Efraint ,hogy beszélje J.A- tot Flor meg védésérõl,de nem sikerûl neki.
Filemon szól Rebekánah,hogy Flornak vendége van aki egybõl megnézi magának.Gabriella egybõl felismeri a gonoszt Rebekában.
Éjszaka Flor kimegy,hogy bocsánatot kérjen J.A-tól,de egy szellem átmegy rajta és megijed és felcsõditi a házat. Nem hisznek neki és mindenki magára hadja.Rebeka meg jot röhög Efrainnal.
Rebeka megparancsolja Violetának,ha jön Flornak látogatoja ne engedje be. Flort meg rá beszéli,hogy menjen orvoshoz. Aki el is menne csak fontosabb neki az apja aki már jobban van.
Rodrigo a börtönben reméli,hogy segit neki Flor és elmondja Lupénak meg arról fagatja, hogy Gabriella hasonlit-e az anyára.
Ha valamit ki hagytam meg kérdésetek van irjatok.
sziasztok.
10/10
Dancsi09 2006 szept. 08. - 20:43:15 10/10
(146/577)
Szia Fóka!
Nagyon szivesen segítek, csak egy kérdés, neked az e-mail címed és az MSN címed is ugyanaz?
Pusz!
ZII 2006 szept. 08. - 18:29:46 Előzmény kata79
(145/577)
Jhaj kata:) de örülnék/nénk neki ha leírnád nekünk amíg nincsen yasmine:) a maji részt nem írta le sneki:(
10/10
Dancsi09 2006 szept. 08. - 16:24:39 10/10
(144/577)
Szia Fóka!
Nagyon szivesen küldök nekd képeket!
És ha van MsN címed akkor szivesen megadom neked!
Pusz!
kata79 2006 szept. 07. - 21:06:11
(143/577)
Sziasztok!
Meg próbálom akkor majd én leirni. De nem akkarom "yasmine" szorakozását elvenni, mert én mindig nagy örömmel olvasom, ahogy leirja a tartalmát.
Erzsébet 2006 szept. 07. - 16:58:48
(142/577)
Sziasztok!

Yasmine: Szeretném megköszönni hogy mindig leirod a liliom lány tartalmát.Ez sajnos sehol máshol nem olvasható. Se txt, se ujság. Én egy hallássérült lány vagyok. Minden nap nézem a sorozatot. Sokmindent megértek az arckifejezések alapján, a mozdulatokból stb...de sajnos azért nem tökléletessen. Nekem ez nagyon sok segitség.
Szeretnék sok kitartást kivánni neked hogy minidg leird ide a forumba a tartalmat.

Ha esetleg más is olvassa ezt az üzenetet és esetleg yasmine nem tud net közelben lenni és nem tudja leirni a tartalmat akkor megköszönném ha más megtenni.

Elõre is Köszi:
Erzsi
yasmine 2006 szept. 07. - 12:18:29
(141/577)
Sziasztok!
Sajnos el kell utaznom, így röviden írom csak le a mai részt!
Majd írok, megígérem, hétfõn.

J.A. és Flór beleegyeznek a válásba a gyerek születése után. Hazautaznak.
Flór elmegy Riverollhoz, hogy visszaadja az örökségét, de megtudja, hogy meghalt, így csak késõbb tudja odaadni az örökségét. Hazaköltözik testvéreihez, de Rebeka rábeszéli, hogy menjen hozzájuk vissza.
Filemon szerelmet vall Virghinek.
Apjuk újra jól van.
J.A. amikor megtudja, hogy felesége visszaköltözött, anyjának hadat üzen, hogy Flót megvédi tõle. Ez a zárókép.
filmtekercs 2006 szept. 07. - 11:19:33
(140/577)
A filmrõl kritikát olvashatsz a <a target="_blank" href="http://www.filmtekercs.hu" title="www.filmtekercs.hu">www.filmtekercs.hu</a> oldalon, s a kritikát is kritizálhatod a Fórum segítségével.

(Az oldal még csak teszt üzemmódban van, minden kritikát, jótanácsot köszönettel fogadunk a sergoandras@filmtekercs.hu címen.)
idikee 2006 szept. 07. - 09:49:39
(139/577)
Szió! Kicsit furcsi kéréssel fordulok hozzád! Mindig elfelejtem, hogy hol is talállak meg, ezért szeretnélek megkérni, hogy a tartalak részleteit légyszives küldd el nekem E-Mailban!!! KÉRLEK!!! Picit elõreolvastam, és nagyon kíváncsivá tett, de ugyebár suli van... :( Köszike az S.O.S.-ed!!! Várom leveleid! (idikee@citromail.hu) Pussz! LÉCCIKE NE FELEDKEZZ MEG RÓLAM!
ZII 2006 szept. 06. - 18:56:36
(138/577)
Yasmine! nemtom nem köszönöm meg midnen nap csak azért tudd h nagyon köszi:):) izgik ezek a részek mi meg ott punnyadunk a suliba:( köszíí PÁpá pusz