Téma: A liliomlány

Csak úgy 2006 aug. 29. - 12:29:56 Előzmény Adrienn 015
(97/577)
Nemár! Az ügyvédet azt gondoltam. De a baba miért? mi történik vele?
És honnan tudod ezeket elõre?
Adrienn 015 2006 aug. 29. - 12:03:39
(96/577)
Sziasztok!
Sajnos nem fogja tudni megmenteni, és Flort befogják zárni a diliházba, de majd késõbb megszökik...
"Csak úgy"!!A szöveget már én is megtaláltam, de ez még januárban volt...
Sajnos nemsokára minden rosszra fordul a filmben.A baba is megfog halni:(Meg Flor ügyvédje is!
Sziasztok...
Csak úgy 2006 aug. 29. - 11:58:15
(95/577)
Vmit biztos h csinálni fog. Hogy utálom azt a nõt... Ez a diliházas ötlet is milyen hülyeség...ahhoz h bezárassák tényleg annak kéne lennie nem? Bár egy ideig Julio Alberto biztos meg fogja védeni mostmár h szereti
baadrika 2006 aug. 29. - 10:21:01
(94/577)
Sziasztok! Azt hittem egyedül én vagyok liliomlány sorozatfüggõ!! Örülök, hogy rátaláltam az oldalra!! Jó látni, hogy Julio Alberto végre rájött, hogy szerelmes Florba!!! Csak a banya diliházba fogja sztem záratni, vagy megsebesíti valahogy!! Nem nyugszik bele, hogy szerelmes lett a fia!! Vélemény???::))
Csak úgy 2006 aug. 29. - 08:19:13
(93/577)
Megbukott mexicóban az Inocente de Ti címû sorozat, melynek fõszerepét Camila Sodi játssza. (A sorozatról bõvebben a „még nem vetített sorozatok”ban találsz képeket és információt) A sorozatot, a „sztárok csatornája” 5 és 6 óra között vetíti, és bizony alig nézik néhányan. A sorozat producere ugyan elmondta hogy mindent bevetnek a siker érdekében, ám úgy tûnik, mindez hiábavaló lesz. Akik már láttak valamit a sorozatból, biztos észrevették hogy bizony Thalia unokahúga milyen pocsék színésznõ. És bizony sokak szerint, az õ borzalmas alakítása miatt ilyen népszerûtlen, az 1992es Maria Mercedes 2004es feldolgozása. Pedig a sorozatban rengeteg méltán népszerû színész van: Helena Rojo (Titkok és szerelmek), Valentino Lanus (Elsõ szerelem), Carolina Tejera (Vadmacska) vagy épp Ariel Lopez Padilla (Vadmacska). Ám, õk sem segítenek a sorozat népszerûségén, sõt talán ciki is nekik, hogy egy ilyen „mocsokban” vállaltak szerepet. A sorozat bukása miatt bizony veszélybe kerültek Camila Sodi sztárságáról szövögetett álmai, és hiába kiáltozik, hogy bizony „én vagyok Thalia unokahúga”…

Csak véletlenül találtam a neten és gondoltam bemásolom
Csáó
Adrienn 015 2006 aug. 28. - 19:41:58
(92/577)
Cupp!
Viki!Sajnos én sem láttam a pénteki részt és a mait sem...:(
Ahham télleg jó az a kép, Yasmine!:)Csomószor kerestem, képeket Camiláról, és nem találtam egyet sem, de késõbb rájöttem, hogy rosszul írtam be a nevét.:)
Azt hiszem holnap meg kell néznem reggel a filmet, mert érdekel, hogy mi volt a partyn!:)
Hogy vagytok, amógy?!
Pusszi
lvviki008 2006 aug. 28. - 14:13:27
(91/577)
Szió!

Sajna nem voltam net közelbe, sõt tv közelben sem :-(( !
Meg tudod mondani mi volt a pénteki részben?? Elõre is köszike.
Pusza
Csak úgy 2006 aug. 28. - 12:19:41
(90/577)
Hát ezt nem hiszem el. Végre kezdenek alakulni a dolgok és most kezdõdik a suli is...
yasmine 2006 aug. 28. - 08:08:17
(89/577)
A jövõre tekintve, nemsokára megerõszakolja Efrain, Isellát. Lehet, hogy már a mai részben. Pechére terhes lesz, és állítólag lelövi Efraint.
Most jönnek majd csak a durva részek!!!
yasmine 2006 aug. 28. - 08:02:23
(88/577)
Szia Adrienn 015!

Hétvégén nem voltam net közelében. A pénteki rész végét láttam csak ma. Nem baj, így is képben vagyok!:)
De jó érzés, hogy hiányolsz! :)
Tök jó ez a kép Camila Sodiról! Nem?
Ne csak mindig Valentino legyen!
Adrienn 015 2006 aug. 27. - 19:19:05
(87/577)
Hello...Hát igen az télleg jó lenne, ha hátvégén ismételnék...És a viasaton már volt olyan, hogy az egész baywach-ot ismételték hétvégén...
Yasmine?Georgie?Viki?
Mizus?Eléggé eltümtetek:P:)
Cupp
dalma10 2006 aug. 27. - 13:11:40
(86/577)
kár hogy csak délben és reggel adják mert ha kezdõdik a suli nem fogom látni!:( az lenne a jó ha hétvégén ismételnék
Adrienn 015 2006 aug. 25. - 13:03:25
(85/577)
Szia Ficánka!

Hát az az igazság, hogy nagyon sok helyen keresek infókat...
Egy másik fórumon találtam ezeket, mert egy csaj már látta a filmet spanyolul..
Most találétam egy jó oldalt:
<a target="_blank" href="http://www.telenovelas-fan.try.hu/" title="www.telenovelas-fan.try.hu/">www.telenovelas-fan.try.hu</a>
Mindenféle soriról vannak infók!
Cuppa
Romantica 2006 aug. 25. - 11:29:43
(84/577)
Liliomlány rajongók!

Ezen az oldalon sok mindent találtok:
<a target="_blank" href="http://gportal.hu/portal/epizod/" title="http://gportal.hu/portal/epizod/">gportal.hu</a>
ficánka 2006 aug. 25. - 11:00:54
(83/577)
Adrienn!

Hol találtál infót a következõ részek tartalmáról?
Én mindenhol keresem de nem nagyon találok! Szerintem ez a legjobb sorozat ami most fut a tv-ben. Mást meg sem tudok nézni olyan gagyik!
Adrienn 015 2006 aug. 25. - 10:04:53
(82/577)
Szisztok!
Képzeljétek..Most tudtam meg, hogy Flort diliházba fogják zárni, majd egy nõvér segítségével megszökik, és Lupéhoz menekül...
Flor babája koraszülött lesz, és meghal:(
Flor ügyvédje is nemsokára meghal...
Adrienn 015 2006 aug. 25. - 08:58:09
(81/577)
Yasmine!Értem...:)
Viki!Szívesen.Valaki nem tudja, hogy hol lehetne megnézni a Lilomlány következõ epizódjainak a tartalmát?!
Elõre is köszi, cupp!
lvviki008 2006 aug. 24. - 14:48:15 Előzmény Adrienn 015
(80/577)
Szia Adrienn!!

Köszke az infót!! :-)) Szerencsére másnap reggel pont elcsíptem a pofont. Szegény Flort nagyon kihozta a sodrából, kár hogy fel fogja ezt is használni ellene, szerintem.
lvviki008 2006 aug. 24. - 14:45:21
(79/577)
Sziasztok!

Szerintetek csak a sori legvégén derül ki Gabriela valódi kiléte, vagy Ruben nemsokára leleplezi??
Remélem nem sikerül Rebeka és Auróra terve, az csak egy újabb öröklött momentum lenne, és nem is érdemel ekkora "büntetést".
yasmine 2006 aug. 24. - 12:44:46 Előzmény yasmine
(78/577)
Mai rész tartalmából:
Rebeka képét a nappaliban megfordították már másodszor. Virghíniának és Efrainnak azt a következtetést vonták le, (Rebeka és Auróra) hogy õrült van a házban. A törött poharak láttán, a pszichológus Auróra Florra tereli a gyanút, ugyakkor Rebeka játszva hitetlenkedik!
Flor újra meglátogatja az ügyvédet, panaszolva, hogy J.A el akar válni tõle, mit tegyen. Ugyanakkor egyszer nagyon szeretik, egyszer utálják.
Az idõs ügyvéd úgy dönt, hogy beszél Rebekával és J.A. -val. Rebekát meglátogatja, aki elõadja az aggódó, szeretetre méltó anyóst, aki félti elsõszülött unokáját, és megakadályozza a válást.
J.A. gyötrõdik, lelkifurdalása van, nem érti, hogy mehetett bele a játékba. Egy megoldást lát csak, hogy Flortól elválik. Többé nem akar neki fájdalmat okozni!
Rodrigo siratja saját magát Flornak és Gabriellának, nem érti, hogy miért nem hallgatott nõvérére.
Miguelt meglátogatja Flór, az öreg próbál a lány bizalmába férkõzni, hogy férjét magasabb beosztásba teszi. A lány gyanakvó.
Isela megkéri Lupét, hogy beszélje rá testvérét Miguelre, hogy tudjon hasznot húzni a dologból. A nõ kiakad kérésén.