Téma: A liliomlány

kittycaa 2006 aug. 19. - 11:01:01
(57/577)
Szió Yasmine!
Rendben,felnézek az RTL KLUb fórumára!
Múlt héten kedden még meg tudtam nézni a Liliomlányt de a szerda,csütörtök,pénteki részeket már nem láttam.
Nagyon jó lenne ha leírnád, h mi volt benne!
Köszike
Kincsem 2006 aug. 19. - 08:41:43
(56/577)
Na még egyszer
<a target="_blank" href="http://www.esmas.com/" title="http://www.esmas.com/">www.esmas.com</a>

inocentedeti/capitulos/historico/ - ez jön az esmas után

nem rakja be rendesen a linket , bocsi hogy zaklatlak még titeket Sziasztok
Kincsem 2006 aug. 19. - 08:39:56
(55/577)
Sziasztok !

Találtam egy oldalt ahol a részek rövid története van de sajnos nem értem ha valaki lenne olyan kedves és leforditaná nem lenne probléma hogy ha vki nem látta volna a részeket.

<a target="_blank" href="http://www.esmas.com/inocentedeti/capitulos/historico/" title="http://www.esmas.com/inocentedeti/capitulos/historico/">www.esmas.com</a>

Nagyon jó a sorozat , csak sajnos már nem lesz lehetõségem nézni a suli miatt esetleg ha a 7 órát tartják és nem 8-tól kezdõdik a suli :)

További kellemes részeket , sziasztok
yasmine 2006 aug. 19. - 07:24:08
(54/577)
Szia Kittycaa!

Mindenképp nézz be az RTL Klub fórumára!
Szép képek vannak fennt, sokan beszélgetnek, gyakran nemcsak a jelenlegi, hanem a jövõbeni történésekrõl is.
Ha gondolod, szívesen leírom neked a tartalmakat, csak mond, hogy meddig láttad!
Mily 2006 aug. 18. - 20:31:42
(53/577)
Ha szereted a Te vagy az életemet is, akkor nézz be ide:

<a target="_blank" href="http://www.sosmividaa.gportal.hu" title="www.sosmividaa.gportal.hu">www.sosmividaa.gportal.hu</a>
kittycaa 2006 aug. 18. - 19:11:25
(52/577)
Mégegyszer én vagyok.
csak az elõbb kifelejtettem azt,h sajna nem tudtam megnézni a szerda-csütörtök-pénteki részt.És nagyon megköszönném ha valaki leírná h mi volt benne.
Elõre is köszi!
kittycaa 2006 aug. 18. - 19:09:49
(51/577)
Sziasztok!
Én még új regisztráló vagyok,de én is nagyon szeretem a Liliomlányt,csak nekem is annyi problémám van,h sokkal jobb lenne ha délutáni órákba játszanak,m szerintem sek csak kismamák és nyugdíjasok szeretnék nézni,hanem mások is...
És ha iskola van,nincs rá lehetõségünk:(
khelga2 2006 aug. 18. - 15:37:24
(50/577)
Bocsi,de nemtudnátok elmondani mi volt a mai részben mert nem láttam!Köszi Helga!
Adrienn 015 2006 aug. 17. - 13:12:28
(49/577)
Jaja:)A mai részben Julio Alberto állati bunkó volt Florhoz:(
Rebeka azon gondolkodott, h Flort le kéne lökni a lépcsõn...De szerncsére Zakarias kihallgatta õket!Julio megkérte Flort, hogy írja alá a meghatalmazért, h õ kezelhesse a vagyonát..Flor elment az ügyvédhez, és az azt mondta neki, h esze ágába ne jusson!!
Flor legnagyobb tesója Rodrigo haldoklik...Isela pedíg megtudta, h mit akar a nõvérétõl az az öreg hapsika, nem jut eszembe a neve..és meg akarja akadályozni, h Flor odamenjen..Asszem naggyábol ennyi!
Sziasztok..
georgie 2006 aug. 16. - 17:08:01
(48/577)
Adrienn! ez már csak így megy! a pasik bolondok és befolyásolhatóak! sajnos a mai részt nem láttam és lehet, hogy holnap sem látom, ezért valaki írja már le, hogy mi volt! a lényeg az, hogy a film végén úgyis összejönnek és happy end lesz! persze tuti, hogy a pszihiáter nõci be fog kavarni nagyon! de a lényeg, hogy a Julio Alberto rájön, hogy mégiscsak nem bír létezni Flor nélkül! ráadásul, még a Flor is kikupálódik és nem lesz ilyen, hanem finom és inetelligens nõ lesz belõle! legalábbis remélem, csak az a biztos, hogy happy end!
Adrienn 015 2006 aug. 16. - 12:51:28
(47/577)
Hello amy!!
Kösz az ötletet..elõször nem tudtam a viasat mail címét, de aztán megtaláltam!Írtam nekik, remélem csinálnak valamit!!
Ja és akik szerint nem helyes Valentino Lanus, szerintem jobban nyissa ki a szemét!!:)
Sztem állati pasi, és nem is öreg a Florhoz!!
amy 2006 aug. 15. - 19:24:16
(46/577)
Szerintem is át kéne rakni délutánra, de ezt a kérést nem itt a fórumban kell megírni, hanem a viasat3-nak kellene írni.
Az RTL KLUB fórumán lévõ Liliomlány topicban is tervezgetik ezt. Egyébként ott sok infót meg lehet tudni a sorozattal kapcsolatban. :)
Adrienn 015 2006 aug. 15. - 19:06:05
(45/577)
Georgie!
Sztem tök igazad van!!
És aki nézi a filmet biztos látja, hogy Julio Alberto szerelmes!:)
De annyira hülye, hogy az anyjára hallgat folyton, nem?!
Remélem tesznek majd valamit!!!
Adrienn 015 2006 aug. 15. - 19:00:03
(44/577)
Azzal a kéréssel fodulok hozzátok, hogyha lehetne lécci rakjátok át a Liliomlányt szeptembertõl délutánra, mert sajnos nagyon sok ember akik suliba járnak, nem fogják látni...
Tehát ha megoldható akkor tegyetek valamit!!!!!!!!!!!
Köszi
khelga2 2006 aug. 15. - 10:00:25
(43/577)
Én azt szeretném írni,hogyha lehetne szeptembertõl áttenni,
olyan 4 órára hétköznap az jó lenne mert,ha suli lessz nemtudom nézni!!!
georgie 2006 aug. 14. - 16:26:44
(42/577)
Azt hiszem levelet kéne küldeni a viasatnak,hogy változtassanak egy kicsit a mûsoridõn, vagy hétvégén ismételjék meg az egészet hetet, mert nem mindenki tudja megnézni a filmet! nekem még szerencsém van, mert reggel meg tudom nézni szeptemberig, de utánna már nem.
azt hiszem, mostantól kezdõdnek az izgalmas részek! biztos, hogy babát vár a Flor, de valami történni fog vele amilyen gonosz az anyósa! a Julio Alberto pedig nagyon szerelmes, de nem valja be még magának sem! mit szóltok ehhez?
yasmine 2006 aug. 14. - 15:43:31
(41/577)
Ugye? Mert az "okosok" azt hiszik, hogy csak az otthon ülõ kisanyukák és a nyugdíjas nagymamák nézik.
kornelia.b 2006 aug. 13. - 17:56:53
(40/577)
Jó lenne, ha nem csak reggel és délben adnák a filmet, mert így sajnos soha nem tudom megnézni. Aki dolgozik az nem láthatja, ezért a hétvégén ismételnék a heti részeket vagy esténként akkor mindenki megnézhetné aki szereti az ilyen könnyed filmeket.
Hol lehet megtudni, hogy esténként miért nem vetítik? Sokkal jobb lenne ha a Liliomlányt adnák esténként a már ismétlések ismétlése filmek helyett! Remélem más egyetért velem ebben a témában!
georgie 2006 aug. 09. - 18:52:12
(39/577)
szia! nekem csak annyi lenne a kérdésem, hogy nem tudnád e leírni, hogy mi lesz az elkövetkezendõ részekben, mert jó lenne tudni! egyébként tény, hogy a Flor szerepét játszó Camilla Sodi még kiforratlan, de nem tehetségtelen! ráadásul nagyon szép és Valentino pedig nagyon jóképõ férfi!
üdv
yasmine 2006 aug. 08. - 10:05:39
(38/577)
Laci 080!
Téged már mindenki ismer, mindenki tudja, hogy a szakmában dolgozol!A nézettségi adatokat ismerjük,annak hitelességét is!Köszönjük segítségedet, ha bármi probléma merülne fel megtaláljuk a szerkesztõséget! Ez itt a Liliomlány sorozat fóruma!