Téma: A liliomlány

rozsa38 2006 dec. 18. - 19:48:13
(457/577)
Sziasztok! Minden kedves liliomlányos kedvelõnek és a forumra látogatonak Békés Karácsonyi Ünnepeket és Sikerekben Gaazdag Boldog Új Évet Kívánok! Rózsa
panni0305 2006 dec. 18. - 18:13:03
(456/577)
Szia dalmabt!
Pénteken 2 rész volt egymásután és akkor lett vége . A rózsa leírta az utolsó részt is részletesen és ma reggel volt az ismétlése reggel 7-tõl 8-ig.
Melinda93 2006 dec. 18. - 15:27:22
(455/577)
Sziasztok!
Valakinek megvan a liliomlány utcsó része, vagy tudja hogy hol lehetne megnézni???
HA valakinek megvan, vagy tudja hogy hol lehetne megnézni
akkor írjon az e-mail címemre, vagy küldje el!!Please
az e-mail címeme: g.me-linda@freemail.hu
Mirabella6 2006 dec. 18. - 13:32:53
(454/577)
Helló!

Én is néztem egy darabi a Liliomlányt, de mikor a suli elkezdõdött nem tudtam mert óráim voltak... Valaki nem tudja hol lehet megszerezni az egész sorozatot?
Puszka Mira
e-mail címemre írhattok: mirabella6@freemail.hu
kalett 2006 dec. 17. - 22:23:36
(453/577)
szia timyke!Ezt kinek írtad?
Olyan rossz hogy nem lesz utsoooo elõtti!
na mind1!
panni0305 2006 dec. 17. - 11:10:30
(452/577)
sziasztok!Az utolsóelõtti részt nem ismétlik meg vagy csak én nem látom a mûsorok közt?
válaszoljon valaki ha tudja hogy megismétlik a 129.részt.
timyke888 2006 dec. 16. - 12:05:04 Előzmény Anne
(451/577)
szia timi vagyok ha meg van a liliomlány zenéje eltudnád küldeni???megköszönném
timike2006@freemail.hu
Era1 2006 dec. 16. - 09:49:15
(450/577)
Sziasztok!

Elõször szeretném megköszönni Rózsának, hogy ilyen hosszú idõn keresztül leírta nekünk napról-napra a részek tartalmát! Másodszor nagyon szomorú vagyok, hogy vége a sorozatnak. Ez volt az egyetlen, amit nyomon követtem. Remélem egyszer majd valami délutáni idõpontban megismétlik!

Era
rozsa38 2006 dec. 15. - 23:08:36
(449/577)
A pap megkérdi Flor Maria Gonzales elfogadod hites úradnak Julio Alberto Gonzalest,mire Flor elfogadom.Julio Alberto Gonzales elfogadod feleségül Flor Maria Gonzalest,J.A. igen elfogadom.A pap azt mondja az úr nevében házas társak vagytok.Az eskövön mindenki ott volt aki Flor életébe fontos volt,Az anyja a férjével,Testvérei,Virginia Rodrigoval,Lupe, szállo lakoi,Armando úr,Mayte Sebastian Terezita,Monica és Pepe tono,Sergio és Pilar is eljött aki Sergio mellé ül.Flor a szûzanya és a Atochai kis Jézusnak is mond egy imát majd vissza megy J.A.-hoz és a nyakába ugrik,majd J.A. szenvedélyesen megcsokolja,már a feleségét. VÉGE!
rozsa38 2006 dec. 15. - 22:54:06
(448/577)
Virginia megkérdi J.A.-othogy ott akarja hagyni az anyját az elmegyogy intézetbe,mire J.A. azt mondja sajnos nincs más lehetõség mert gyogyszeres kezelést kap,és nem tudni kire támad rá legközelebb.Rebecat az egyik beteg tása párnával megfujtja.Virginia bemegy egy mankoval j.a.-hoz és megkérdi,hogy mikor lesz kész mert várják õket a templomba.J.A. és Flor az oltár elé sétál és a pap azt mondja."A szerelem õnzetlen,édes és türelmes,a szerelem sose irigy,sosem siettet,nem kényszerit semmire,a szerelem nem gögös,nem is nagyra vágyo,nem nézi az érdeket,nem undorodik,nem gondol rosszra,nem keresi az igazságot,mindent eltür,és mindent elvisel,mindent".foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 15. - 22:13:10
(447/577)
J.A. azt mondja rendben van akkor nem viszi el Flor meg az õ ruháit sem de akkor is elmegy.J.A. elmegy Florhoz és megbeszélik,hogy templomi esküvöjük lesz.J.A. válalja a szervezést Flornak csak a ruháját kell kiválasztania.Flor azt mondja õ a szûzanya és a Atochai kis jézuska elött is akar esküdni.Rebeca megint Rauqent látja aki azt mondja "Elvette a fiadat,magadra fogsz maradni,mert Virginia és Efrain is itt fog hagyni".Rebeca hangossan azt mondja nem érdekel majd ketten perlekedünk egymással,és lerohan és elkezdi széptépni azt a ruhát amit Flor viselt Nuria partiján,és közbe azt mondja,hogy a fiam akkor szeretet beléd mikor ezt a ruhát viselted.Egy kosár almával kimegy az utcára pongyolába és papucsba és elkezdi árulni az almát.J.A. és Virginia ara autoznak és a mentösök is jönnek és elviszik.Aurora Violettatol megtudja,hogy J.A. és Flor kibékült,és azt mondja magának,hogy egyedül maradt a gyerekkel,de legalább nem lesz magányos..foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 15. - 20:04:55
(446/577)
Mikor Flor egy kicsit megnyugodot azt mondja a lányának,hogy J.a. jó ember csak az anyja irányitotta,de már nem tudja,és azt mondja ne tétovázzon menjen hozzá ha szereti.J.A. azon tanakodik,hogy Zacarias mért olyan biztos benne,hogy az anyja gyilkos,mire Virginia azt mondja mert látta.J.A. azt mondja orvoshoz kéne vinni az anyjukat.J.A. elmegy Florhoz és õ elmondja hogy hozzá megy feleségül.NÉHÁNY NAP MULVA: Virginia és Rodrigo beszélgetnek és Rodrigo egy papirból hajtogatot rózsát ad Virginianak.Virginia elmondja,hogy szeretné megmütettni magát és õ mit szol hozzá.Rodrigo azt mondja neki hogy õ a legjobb sebészt keresné meg minnél hamarabb.Rebeca J.A. nak könyörög hogy ne mnjen el,de õ nem hallgat az anyjára.Iselat ovadék ellenébe kiengedték és most Flornak segitenek pakolni mert össze költözik egy uj házba J.A.-val.Rebeca azt mondja J.A.-nak,hogy ebböl a házzbol nem vihet el semmit,hogy össze költözzön Florral..foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 15. - 19:49:36
(445/577)
130 rész tartalma.Rebeca elmegy hogy megölje Flort.Gabriella ,Flor és Victor ,Iselarol beszélgetnek mikor megjönn J.A. és elmondják,hogy mi történt Iselaval.J.A. elmondja,hogy õ tudja hogy az anyja jelentette fel Iselat,mert meg akarta ölni Efraint,és az egyik golyó nyomorékká tette õt.Isela elöször tagad mindent a rendörségen de mikor látja,hogy minden bizonyiték ellene van beismeri,hogy õ lõt efrainra,és elmondja a házuk közeli tóba dobta a fegyvert.J.A. elválalja,hogy bemegy a rendörségre és megtudja hogy mi van,Flor is velük akar menni ,de J.A. nem engedi és aazt mondja most jött ki a korházbol neki pihenni kell,igy J.A. és Gabriella megy a rendörségre.J.A. beszélni akar Iselaval de a rendörök nem engedik ,erre azt mondja õ lesz az ügyvédje igy megengedik,hogy beszéljen Iselaval.Isela elmond mindent J.A.-nak,hogy mit miért tett.Isela azt mondja az anyjának,hogy bocsásson meg neki,hogy olyan rondán beszélt és megigéri ha kikerül innen megtanulja jo lányként szertni õt,csak vigye ki innét mint a báttyát.Rebeca elmegy Florhoz és elkezd vele vitatkozni,és elmondja mindennek és a végén lelõki az ágyra és a magával hozott párnával elkezdi fojtogatni,ekkor érkezik meg Gabriella és J.A. aki mindjárt elcibálja az anyját.Flor levegõ után kapkod és látni sem akarja Rebecat,J.A. haza viszi..foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 15. - 19:27:03
(444/577)
Virginia nem akarja elhinni,hogy az anyja megölte az apját,ekkor veszi észre,hogy Efrain is kint van a kertbe és mindent hallot.Gabriella és flor elmondja Iselanak,hogy Gabriella valojába az anyjuk.Isela felvan háborodva.Rebeca azt mondja megkell õlni Flort és magára válalja.Virginia aggodik Efrainnél és az mondja Zacariasnak,hogy nézzen rá legalább már ezért se jelentse fel az anyját.Efrain arra gondol,hogy "ne hagyd lebeszélni magad Zacarias,hiszen megmondtam az anyámnak,hogy ha ö ölta meg az apánkat azt sosem bocsájtom meg neki és most kiderült,hogy õ volt."Isela nagyon csunyán beszél az anyjával és azt mondja neki,hogy sosem bocsájt meg neki és elrohan alig megy ki Victor izgatottan jönn be és elmondja,hogy Iselat a kapuba letartoztatták,és elvitték.Rebecanak teljesen elment az esze és azt kiabálja,hogy Florecita megfog halni és megölöm és lemegy Efrainhoz a kertbe és elmondja neki,hogy elmegy Florhoz és megöli és ez lesz az ötödik gyilkossága,és azt mondja én vagyok a párnás gyilkos.Ezzel lett vége.
rozsa38 2006 dec. 15. - 19:06:16
(443/577)
J.A.azt mondja Auroranak nincs helye az életébe,csak téged szeretlek és könyörög Flornak,hogy adjon még egy esélyt,hogy bebizonyitsa,hogy mindent megbánt és hogy mennyire szereti és megcsokolja Flort.Rebeca a folyoson az orvossal veszekszik,hogy hazudtak neki Efrain nem tud beszélni.J.A. addig könyörög Flornak még add még egy esélyt neki.J.A. mindjárt házasságrol és összeköltözésröl beszél,de Flor hallani sem akar még házasságrol,és azt mondja csak szép lassan ne kapkodjon.Virginia arra kéri Zacariast,hogy ne jelentse fel az anyját,mire Zacarias azt mondja nem csak Filemont és Rauqelt ölte meg hanem az apjukat és Rivelol ügyvédet is.Efrain mindent hall amit Virginia és Zacarias beszélnek.Rebeca Auroraval beszél telefonon és azt mondja neki,hogy megkell szabadulni Flortol..foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 15. - 18:53:24
(442/577)
J.A. bemegy Florhoz mert hivatta,és Flor megkérdi,hogy tényleg gyereke lesz Auroratol és csak az igazat mondja,mire J.A. bevalja,hogy igaz és õ is kérdezne valamit,hogy tényleg szereti,mire Flor azt mondja igen szereti,de a gyerek öröké kettöjük közé áll.Efraint megmütötték de nem tud beszélni.J.A. azt mondja a gyerek nem állhat közéjük,erre Flor felháborodik,hogy magára akarja hagyni a gyerekét,mire J.A. azt mondja hogy félre értette nem akarom magára hagyni a nevemet adom és minden apai szeretettet meg fog adni neki,de az anyját nem szereti,és ezt elmondta Auroranak is és az anyjának is,és ha nem jönn hozzá feleségül öröké agglegény marad.Rebeca kiakad mert az orvosok azt monták,hogy az operácio sikerrel járt,de Efrain még sem tud beszélni. J.A .elmondja,hogy akkor fogant a gyerek,mikor már elváltak és azt hitte,hogy kettejük közt nem lehet már semmi,és vigasztalásra vágyot..foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 15. - 18:40:16
(441/577)
129 rész tartalma.Isela bogarat ültet Flor fülébe,hogy J.A.Auroratol vár gyereket.Mayte és Sebastian alá irják az anyakönyvi könyvet igy már hivatalosan is házasok.Flor azt mondja Iselanak,hogy meg is feledkezett a babárol.Gabriella elmegy victorhoz,hogy beszéljen vele.Lupe megkérdi Flort,hogy minden nap bejár J.A. ,mire Flor azt mondja igen de nem engedi be föleg azotta hogy Isela az eszébe hozta,hogy gyereket vár Auroratol.Lupe azt mondja,hogy járjon utána,hogy tényleg terhes e Aurora és tényleg J.A. -e a gyerek.Victor elmondja,hogy egy ideje tudja,hogy Gabriella az anyukája,és elmondja hogy nem rég megtalálta a fiatal kori képét.Gabriella megkérdi,hogy egy szép napon meg e tud neki bocsájtani.Victor azt mondja nincs mit megbocsájtania,és õn tudja hogy mit miért tett,és nagyon büszke rá és nagyon szereti és mostmár neki is lesz anyukája,mint a többi osztálytársának..foly.köv.
kalett 2006 dec. 15. - 18:09:25
(440/577)
ez az én bénaságom esküszöm, nem ez az elsõ sorozat, amelyiknek nem látom PONT az utolsó részét..., de hogy ennek nem láttam az egy csapás...:(
kalett 2006 dec. 15. - 18:06:11
(439/577)
úúúúúúú, hát én nagyon boldog lennék, ha te tényleg megtennéd ezt:).köszke
vfiorella 2006 dec. 15. - 17:39:55
(438/577)
Sziasztok!

Nekem megvan videón az utolsó 2 rész!
Ha kell miután megnéztem, odaadom, ha kell!