Téma: A Macskanõ

perry 2008 júl. 04. - 12:53:58 Előzmény bree-gee
(32/312)
Fura, én láttam a rendezõ úr Vidoc moziját is.
Azt kell mondjam megfogott, azzal a misztikus, szín eltolásos képi technikával és a rajzolt és valós világ közötti átmenettel.
Persze ehhez jócskán hozzá adódott Gerárd Depardieu színészi kvalitása, így lett aztán ez a film egy kellemes misztikus, elvileg akcióthriller.
Le merem tenni az 5-s találatomat, ez valakinek +tetszett amerikában, leszerzõdtették a fenti filmhez, aztán megdobálták világsztárokkal, minden producer beleszólt, hogy milyen legyen a film, aztán ez lett belõle.
Számomra annyi csak a gond, hogy nem igazán hozza
a comic regény sötét világát, és a sztárok sem tesznek többet hozzá kvalitásban a szerephez mint hús-vér önmagukat.
1/10
bree-gee 2008 júl. 03. - 19:19:01 1/10
(31/312)
Nagyon gáz a film. SPOILER És még Peter Wingfield is meghal benne 1 perc alatt :S :S :S legalább õ benne maradhatott volna!
Dantes 2008 máj. 02. - 19:55:50
(30/312)
De Halle Berry akkor is jól néz ki benne...és ez számít a film egy nulla, de csaj jól néz ki. XD
sipka 2008 máj. 02. - 19:08:41
(29/312)
Halle Berry egy (testének 80%-át fedetlenül hagyó) szexi latex cuccban mászkálgat, miközben az éppen rosszalkodó kisfiúkat jól megbünteti a korbácsával....
Hát nagyjából errõl szólna a "movie", amely azért igencsak megmosolyogtató, mivel az ember nem egy akciófilmre asszociálna eme történeti leírás elolvasásakor, hanem inkább valami....egészen másra :P De ezt most nem szeretném kifejteni :DD

Amúgy nem volt annyira borzalmas ez az újabb szuperhõsös alkotás... Bár a negatívumokat százával lehetne sorolni, de azért simán megüti a "B" kategóriájú mûremekek felsõ határának harangját :)
S most pedig következzen néhány (számomra) zavaró momentum, amit rühelltem a filmben:

1. A negatív szereplõ!!!!! Nem értem, hogy miért nem lehetett a fõgonosz egy egyszerû, hétköznapi nõ?!!! Minek kellett felruházni azzal a nyomorult "képességgel", hogy.......KEMÉNY A FEJE?!!!! Ekkora egy hülyességet!!! :DDD De még ezzel nincs is akkora probléma... Sokkal inkább az zavar, hogy egy sz#r krémtõl lesz beton pofája!!! :DDD
Oké.. Tudom, hogy ez egy képregényfilm, és nagyon távol áll a realizmustól...DE AKKOR IS!!! Mi a franc volt abban a rohadt krémbe?!!! Talán cement, vagy mi a lópikula?!!!!
Pfúúúú, bakkkkker....

2. A negatív fõszereplõ!!! Sajnálom, de egyszerûen nem tudom túltenni magam ezen a dolgon :DDD EGY KRÉMTÕL BEACÉLOSODIK A FEJE VAZZE!!!!!!

3. A Macskanõ jelmeze... Mondjuk kellõen beinditja a férfiak fantáziáját, de azért eme Pitof fantázia névvel rendelkezõ rendezõ jobban átgondolhatta volna a Macskanõ ruházatát, mivel így már nem csak a bûnözõkkel, hanem az idõjárási elemekkel is meg kell bírkoznia :)

S még megemlithetõ a gyenge animációk, illetve a rosszul megírt párbeszédek, de nem akarom már tovább nyújtani ezt a hozzászólást..
Az a lényeg, hogy egyszer meg lehet nézni... De tényleg csak egyszer :P
veragirl 2008 jan. 06. - 01:13:16
(28/312)
XDnah az már biztos!De egy kis átalakítás azt 18 évesen ugrálhat a házakon!:D
1/10
Semprini 2008 jan. 06. - 01:00:45 1/10
(27/312)
Sokba fog az neki kerülni - hacsak a TB nem állja... XD
veragirl 2008 jan. 06. - 00:59:20 Előzmény Semprini
(26/312)
Elvakult Halle Berry-rajongóknak?hmmmm!lehet!ugyanis egyik osztálytársam,hozzá kell tennem fiú!!!!!!! macskanõ akar lenni!XD
1/10
Semprini 2008 jan. 04. - 19:45:23 1/10
(25/312)
Amikor ment a tévében, megnéztem; gondoltam, kellenek néha rossz filmek is, hogy utána a közepeseket is jobban becsülje az ember....
Hát... õszintén szólva csodálkozom, hogy a hét(!) Arany Málna jelölésbõl "CSAK" négyet váltott díjra, (film, fõszereplõ, rendezõ és forgatókönyv), azonban mind Benjamin Bratt, mind pedig Sharon Stone bõven megérdemelte volna...
De ne legyünk elégedetlenek, azért az a négy díj is szépen kifejezi a film valódi "értékeit" - már ha a nonszensz forgatókönyv, az amatõr színészi játék, a gagyi speciális effektusok, az elviselhetetlenül rossz zene és a gyenge operatõri munka nevezhetõk értéknek...

Nem mondom, hogy ennél rosszabb filmet még nem láttam,mert az nem lenne igaz, de ez a film alighanem csak kétféle nézõrétegnek jön be: az elvakult Halle Berry-rajongóknak és a latex bõrszerkók, kedvelõinek. A többieknek inkább ellenjavallt! :-P

1,5/10 (plusz fél pont azért, mert Halle Berry tényleg dögösen néz ki... :-P
Solten 2007 jún. 11. - 13:44:40
(24/312)
Heti hetes még fájna.

Forma1-et közvetítené egy olyan csatorna, amelyik nem reklámoz futam közben és talán nincsenek kretén "szakkommentátorai".

Barátok közt?? :DDDDD Csak nem gondolod hogy nézek ilyen sz@rt??? :)))
Solten 2007 jún. 11. - 13:42:02
(23/312)
Nah, ez tényleg elég béna film :)

Halle Berry mélyrepülése.
Solten 2007 jún. 11. - 13:40:45
(22/312)
Igen, ez lemaradt... :)
Sonja 2007 jún. 11. - 12:23:47
(21/312)
Nah, egy film, ami tipikus példája az akció filmeknek: felbosszantják - bosszút áll. És mellé skizofráén is a nõ.
Egyetlen új változat van benne: nõi fõszereplõ. Miért is ne? Végre valami új! Hisz a férfiaknak sikerült már bedumálni hogy az a menõ akinek akkora izmai vannak mint a hegy, úgy vezet autót mintha doggem-ezne, és ha kitömik ólommal, meg se kottyan neki, egyszerûen - mintha pattanásokat - kinyomkodja a golyót a sebbõl, összeférceli egy hajszállal és megy folytatja a vérfolyatást - hisz a könny vér ciki lenne. Akkor most miért is olyan zavaró hogy a média úgy tartja hogy a fogyasztója, kövér, pattanásos, menstruációs gondokkal küzd, letörik a körme, gombás, büdös a szája, és akkor erre õk kreálénak egy SuperWoman-t, aki minden nõ nevében kiáll, szenvedélyes harcia, karcsú és a járásának nézésétõl az ember vagy szemtengelyferdülést vagypediglen csípõficamot kap. Mert végétre is valahogy reklámot kell csinálni a konditermeknek.
Amúgy az akció jelenetekrõl csak annyit:a Da-vinci kódra emlékeztet. Marha látványos lehetne ha látszana. Mikor megláttam az elsõ falon futós jelenetet az ékszerboltban össztörtem az államat az asztalon. Akkorát koppant. Jójó, van digitális technika és használjuk is - mintha ez lett volna a film alap mottója elkészítéskor. Én csak azt sajnálom ilyenkor hogy a digitálistechnika arra utazna hogy csaniáljunk valótlan jeleneteket valóság hûen. Márpedig ez nem volt valóságos, ellenben rettentõ látványos. Szóval esztétikai szempontból nézve klassz lett. Engem kicsit a Karib tenger kalózai 3-ra emlékeztet (tekintve hhogy a többit nem láttam még) ami arról szólt: hogyan vigyünk gagyi történetet magával sordró lendülettel vászonra.
Szóval összeségében: film azoknak akik szeretik látni hogy a jó gyõz, azon nõknek akik szeretnének ideált keresni (és miért ne pont Halley Barrey legyen az, hisz meg kell hagyni klassz csaj) és azoknak kik szeretik az akciót.

"Mivel szeretem, ha gyõz az igazság, ezentúl inkább moziba járok"
Imurai 2007 jún. 10. - 23:20:12
(20/312)
Pontosan! Egyyiket sem! (az F1 az egyetlen, amit nézek, de nem hinném, h vmelyik adó fel ne vásárolná, de ha mégsem, hát istenem, nézzük külföldiül) De az RTLklub sajnos a birkaetetés legnagyobb itthoni mestere, nem ma megy le a csillaga.

A filmrõl: kíváncsi voltam, miért húzza úgy le mindenki netszerte. Megnéztem, és pozitívan csalódtam. Ez egy popcornmpovie, nõkrõl, férfiaknak, gecisok CG-vel és gagyi sztorival. Pont erre számítottam, és sztem az eyecandy hatás simán elviszi a hátán. Nem egy világmegvltó film, de sztem egy Batman se volt még az, szóval... (nem, a Begins-tõl se tettem le a hajam)
kevinspéci 2007 jún. 10. - 23:17:17
(19/312)
Hát, ezek legföljebb 3 napig kéne, hogy hiányozzanak bárkinek is...
Petercsi 2007 jún. 10. - 20:15:31
(18/312)
Szerintem meg tök jó film és és nekem dvd-n is meg van és amikor megkaptam azon az évben vagy 100-szor megnéztem.És már a szöveget is kívülröl fújom...
figo1908 2007 jún. 10. - 19:35:06
(17/312)
Solten:.......sajnos.
Solten 2007 jún. 10. - 16:06:16
(16/312)
"Miattatok fog tönkre menni az RTL klub,mert ilyeneket írtok"

Nem lesz ilyen nagy szerencsénk...
Solten 2007 jún. 10. - 16:05:11
(15/312)
1× meg lehet nézni. Voltak/vannak sz@rabb filmek...
Noncsa 2007 jún. 07. - 13:53:57
(14/312)
nyugi egyszer meglehet nézni, de amúgy tényleg nem egy nagy szám...
na meg Sharon-nak mennyi bõr van a képén :)) acélos
Alternat 2007 jún. 07. - 09:48:24
(13/312)
Hát ha egy ekkora céget tönkre tudok tenni egy fórum hozzászólással, akkor még büszke is leszek rá. :-)