10/10
wonderbra 2013 júl. 17. - 21:32:27 10/10
(88/188)
Most jöttünk ki a moziból, és szerintem nagyon jó film volt! Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki izgalmas és látványos akciójelentekre és jó humorra vágyik. Már nagyon régen láttam vadnyugatos filmet, úgyhogy frissítõ volt a mûfaj, nekem megvan az új Maverick (csak ez azért akciódúsabb.) Sokat röhögött az egész mozi nem csak én, a kritikusok meg megint a szakmájukat járatják le, ne higgyetek el semmit, abból amit írtak. Pont az ellenkezõje igaz.
Sonic8 2013 júl. 17. - 21:19:45
(87/188)
*neked tetszett
10/10
Monti baba 2013 júl. 17. - 21:19:01 10/10
(86/188)
Szerintem jó film, vannak benne poénok, akciójelenetek és mindez fûszerezve egy kis romantikával. Viszont nem érdemes 4DX-ben nézni hacsak nem szereted ha büdös füstöt fújnak az arcodba.
offtopic
Sonic8 2013 júl. 17. - 21:08:45
(85/188)
Miért ne lehetne ennek a Lina-nak saját véleménye? Szabad véleménye van azt ír amit akar. Attól még mert neked nem tetszett te nem bíráskodhatod a véleményét.
Tudod el kell fogadni mások kritikáját.
További szép napot kovácsúr;D
10/10
morzsa16 2013 júl. 17. - 20:54:18 10/10
(84/188)
Nekem tetszett a film! Szeretem is a vadnyugaton,1800 évek második felében játszódó filmeket! A tájat jól bemutatta, ami - mint minden alkalommal - most is lenyûgözött! A kosztümök teljesen rendben voltak számomra. Én csak a sok lemészárolt indiánt sajnálom! Jhonny Depp hatalmasat alakított indiánként! És szerintem ahol megpróbálták elérni a humort, ott - legalábbis nálam - elérték! Izgalmas volt ott, ahol kellett! Mivel én a régi filmeket is szeretem, nekem a kamera nézetek itt ott túl gyorsak voltak, nehezebben tudtam követni, de haladni kell a korral, és ez így jó. A romantikus részeket sem túlozták el, pedig én azt hittem nyál lesz belõle, de szerencsére nem (bár nem is romantikus filmnek van kiírva). A zene is teljesen rendben volt! NEKEM TETSZETT!
10/10
Xenor 2013 júl. 17. - 20:48:41 10/10
(83/188)
Spoilerek nélkül, tiszta õszinte vélemény:

Szerintem indokolatlanul pontozták le ennyire ezt a filmet. Sosem olvasok kritikát, sem leírást filmnézés elõtt - mindig elõzetes, plakát, esetleg fõszereplõ, rendezõ miatt döntök a mozi mellett. Egy kedves rokon viszont felhívta rá a figyelmem indulás elõtt, hogy õ azt hallotta, hogy rossz és hogy ne pazaroljam rá az idõm/pénzem. Én meg azt hallottam, válaszoltam, hogy Johnny Depp játszik benne. És mióta láttam az elõzetest (kb. egy éve), tûkön ülök, hogy végre megnézhessem a filmet.

Semmi sem tántoríthatott el.

És nem bántam meg.

Pörgõs, drámai történet, néhol vicces is, isteniek az akciójelenetek (Verbinskitõl nem is vártam kevesebbet) és hosszú is. Igen, én ezt a hosszúságot nevezem FILMNEK. Nem az 1 óra 20 perces lityi-lötyi amcsi vígjátékot, amibõl 10 perc mire elindul a történet és 10 perc a stáblista. Végre egy valódi egész estés film! Szépen hagyták kibontakozni az eseményeket, nem kapkodták el a karakterfejlõdést sem. És nagyszerû a csattanó.

Mindenkinek ajánlom. Családdal nézhetõ.
10/10
4/10
offtopic
_Freddy_ 2013 júl. 17. - 16:58:47 4/10
(82/188)
az ír ide aki akar, nehogy már csak a pozitív véleményeket posztoljuk, fõleg ne egy ilyen rossz filmnél mint ez...mindenkinek van joga a rossz véleményeket is megírni, hogy kinek mi nem tetszett...
10/10
DE1993 2013 júl. 17. - 16:43:08 10/10
(81/188)
Végre vannak olyanok itt akiknek tetszett ez a film és igazad van olyan ne írjon ide akinek nem tetszik.
10/10
kovacs14 2013 júl. 17. - 16:26:45 10/10 Előzmény Lina5
(80/188)
Kedves Lina5, és társai!
Még mindig nem igazán fogom fel, hogy ha nem tetszik valami ahhoz miért kell odaírni, hogy így úgy "fúj de szar volt", stb. (Oké, végül is ez egyfajta filmkritika MEGÉRTEM!) Ahhoz írjál, ami tetszik. Lehet, hogy neked esetleg más ízlésed van, mint másnak. Szerintem remek film volt. Igen, volt, hogy nem magyaráztak meg pár dolgot, de ezt szándékosan csinálták. Mivel a Disney közremûködött a filmben, várható volt a mesés történet. A poénok hibátlanok voltak, Johnny Depp jól játszott, a történet miatt szerintem 10/9-es ez a film. De nagyon tetszett, érdemes megnézni, Depp rajongóknak is ajánlom!
4/10
offtopic
_Freddy_ 2013 júl. 16. - 09:24:15 4/10 Előzmény Lina5
(79/188)
Ezzel is csábítják be az embereket a moziba, a hosszú játékidõvel, mert azok általában jó filmek. Hát ezt az Acélember óta meg lehet cáfolni.
1/10
Lina5 2013 júl. 15. - 20:59:46 1/10
(78/188)
Röviden: SZÖRNYÛ!!!
Életemben nem láttam még ennyire rossz filmet moziban. Soha nem gondoltam volna, hogy lesz olyan film, ami közben el kell gondolkodnom, hogy kijöjjek-e. Úgy szenvedtem a 2 és fél órán, mint még soha.. Egyszerûen nem értem, hogy voltak képesek egy ekkora foshalmazt összehozni, és a tetejébe még 2,5 óráig húzni is azt. Egy nagy hülyeség az egész, nem szól semmirõl, és egy poén nem sok, annyi nincs benne... egyáltalán nem vicces, vontatott, értelmetlen. A végén mintha már mesét néztem volna..kínomban már magamon röhögtem, hogy beleválasztottam :)
8/10
f_ancsa 2013 júl. 14. - 18:37:26 8/10
(77/188)
Nekem nagyon tetszett ez a film, egy percig sem untam, jó poénok voltak benne!
filmimádóó 2013 júl. 14. - 18:27:39
(76/188)
Pár mondatodon olyan jót röhögtem :D
Sonic8 2013 júl. 14. - 18:04:52
(75/188)
Nem tudom minek mondjátok pozitív dolognak Deppet mivel szinte õ valami kegyetlen szarul játszott. Kurvára nem ismerte föl a szerepét és mintha csak odatévedt volna egy faszi madárral a fejét a forgatásra meglátta Gore és mondja hé némá! aztán már forgattak is vele.

A legnagyobb probléma a filmmel az az hogy kegyetlen szarul van megírva. Nincsenek a karakterek rendesen fölépítve mind szar egytõl egyig. Szerethetetlenek. A fõszereplõ a 2 méterével szintúgy. Depp borzalmas. Meg se szólal csak eteti a kurva madarat és még csak nem is bölcselkedik. Egy jack sparrow akartak csinálni sivatagi kivitelben de nem jött össze. Nagyon nem.

A story tiszta gyatra. Semmi értelme nincs. Ezt a vasút összeköt mindent már lejáratták totál. A Wild Wild West tökéletes film erre. Csak az éppenséggel jó is volt.
Nuku történés nincs. Össze Vissza mennek a dolgok és semmit nem magyaráznak meg.

Mondja már el valaki azt a folyamatot hogy a mi a retkes lóf*szért rakta föl Tonto a Rangert a f*sz alakú szikla tetejére majd hogy a csöcsömbe jött az onnan le? Leszállt b*zdmeg? Mondjuk kinéztem volna ebbõl a filmbõl.

Azok a nyulak ott a twilight fogaikkal szintén nem értem hogy jöttek oda. Tök fölösleges volt nyuszikat oda CGI-olni mint a skorpiókat amit a szellemló lazán fölzabált. o.O Oké....

Helena Bonham Carter vagy hogy írják tök gyér. Nem is illik a filmbe. Értelmetlen. Az egész az.

Meg kéne fogni a Ted és Terry írópárost akiket tisztelek,de most tisztelettel b*sznám õket pofán egy ásóval hogy ezt hozták ki a filmbõl. Én nem értem. Láttam a stáblistán hogy még Depp is producer volt. Ennek a k*rva filmnek mindenki a producere volt rávertek 225 millió dollárt plusz 100 millió marketinget és kaptunk egy unalmas vontatott építetlen jóakaroklenni stílúsú SEMMIT.

ÁMEN.

10/6
offtopic
zottyo534 2013 júl. 14. - 17:32:37
(74/188)
Semmi Jack Sparow-ra hasonlítást nem vettem észre, azt sem értem, hogy egyáltalán minek kellett Johnny Deppre költeni, mikor egy tejföllel bekent cirkuszi csimpánz is képes lett volna hozni ezt a karaktert, ha megtanítják indián akcentussal beszélni.
R4bbit 2013 júl. 14. - 13:38:36
(73/188)
Khm... Gore Verbinski jobban tenné, ha nem "reciklálná" önmagát... ha ennyire nincs semmi ötlete, akkor inkább ne rendezzen semmit. Johnny Depp hozta amit elvártak tõle: a filmográfiáját végignézve az sem lenne idegen tõle, ha egy teáskannát kellene eljátszania... Alapvetõen gyenge film, kár hogy gyártási költségekbõl nem futotta egy normális forgatókönyvre... 5/10
4/10
_Freddy_ 2013 júl. 14. - 11:00:35 4/10
(72/188)
Sajnos a fórumozók 90%-ának van igaza, ez a film egy nagy kaki. Annyira unalmas és egetrengetõen orbitális baromság az egész, hogy a falat tudtam volna kaparni. Johnny Depp már nagyon fárasztó...azért kell mindig Jack Sparow karakter Johnny Depp-nek hogy ezzel csalogassák be a nézõket a trailer alapján? Megkapjuk a sivatagi indián Johnny Depp-et aki semmit se rak le az asztalra, csak ripacskodik egész végig és nyomja a fárasztó Jack Sparow-s ide nem illõ stílust. Meg csak nézem nézem és nem tudom mi akar lenni ez a film. Van benne összesen 2 jó jelenet, de vicc az egész. MESE. Ha mesefilmet akarok nézni, akkor inkább otthonmaradok és berakom a Barbie csillámhercegnõt és ujjongva ugrálok. (nem)
Nem értem mit keres a filmben egy élõholt, egy agyhalott indián és egy porcelánlábú nõ akinek egy puska van a lábában. o.O Nem bírom felfogni mi akar ez lenni, 2 és fél óra tömény unalom, a történet (bár én ebbe nem láttam semmit) szánalmas. Plusz hibákkal teli az egész. És rettentõen irritáló a fõszereplõ+az ocsmány mellékszereplõk. Borzalom ez a film, soha többé nem akarok mégegyszer ilyet látni, még jó hogy nem moziba néztem.

10/4 Depp színészi tehetsége miatt, hogy õszinte legyek
filmimádóó 2013 júl. 14. - 10:45:45
(71/188)
Valamelyik nap megyek moziba és majd megnézem :D
izom 2013 júl. 14. - 08:40:58
(70/188)
igaz a filmet még nem láttam,.de hihetettlen hogy a disney ennyire le..arja nem képes tanulni hibájibol,vagy kell néha alibi film is pfhh.

no moziba kihagyós ,kikölcsönözni már nem tudom, pesten lehet hogy van még téka vidéken má semmi nuku igy marad, jo blu ray aminek igy is pofátlanul magas az ára igy marad, hogy kihagyom.
7/10
Flamingán 2013 júl. 13. - 18:17:33 7/10
(69/188)
Ma láttam, hát....elég agyament alkotás. Én mondjuk szeretem Johnny Deppet, úgyhogy tetszett. Nagyon kicsit hajazott Tarantino filmjeire szerintem, csak ebben sokkal kevesebb vér volt. A vérnyulakon meghaltam. :D A tájak szépek voltak és jól volt fényképezve. William Fichtner számomra bevallom, hogy eddig ismeretlen volt, egész végig azt néztem, mennyire emlékeztet Gianluigi Buffonra. :D