Téma: A Nagy Duett

10/10
RedTiger 2011 máj. 20. - 22:11:00 10/10
(331/851)
Eheti NLcafés információm szerint igen.
Nekem semmi bajom SP-ékkel, ez tényleg egy showmûsor, Õk meg csinálják. És ezzen egyáltalán Caramel vagy Nóri tehetségét akarom vitatni, ennek nem is lenne értelme, mert akinek van füle az úgyis hallja.
A tinikkel meg úgysem lehet mit csinálni, egyébként meg amûsor a közönségnek készült.
Én viszont nem tudok dönteni Bereczkiék és Falusiék közt... nekem Õk a favorit:-)
veronik1234 2011 máj. 20. - 21:54:53
(330/851)
Dobrádi Ákos eggyütt van még Emíliával???Tudja valaki??
1/10
Anti12 2011 máj. 20. - 21:49:25 1/10
(329/851)
Én már egyszer kifejtettem a véleményem errõl a szemétrõl,de a mai mûsorból is sikerült 10 percet látnom(sajnos).Így megint le kell írnom a frankót,csak most sokkal rövidebben teszem ezt.FOS!!Így csupa nagy betûkkel.A résztvevõket már nem is minõsítem,a zsûrit meg pláne....
Bornbela 2011 máj. 20. - 14:04:08
(328/851)
Tudjátok, én akkor buktam ki, amikor ez a "hihetetlenül tehetséges" Iszak Eszter és SP úgynevezett "gengszter-rap"-et adtak elõ.
Igaz, nekem fõleg a rockzene felé húz a szívem, de a rap zenékbõl is sok minden tetszik. Nos, ez a The Black Eyed Peas szám szerintem minden volt, csak gengszterrap nem. Ajánlom figyelmetekbe a következõ videót a Judgment Night c. film egyik zseniális betétjével: http://www.youtube.com/watch?v=YfTg4Fcza58
Na, ez szerintem ez az, amit már gengszter-rap-nek nevezhetünk (már ha egyáltalán van ilyen) és nem pedig azt a tingli-tangli f*st, amit a két "mûvész" énekelt.
Iszak Eszter és SP kanyarban sincs Caramellék, Bereczkiék vagy Falusiék párosához képest. Nagyon remélem, hogy ma este kihullanak végre. (Csak a sok sikongató tizenéves minimorristól kellene ma estére elkobozni a mobilokat - legalább a szülõknek is több pénze maradna...)Bocsánat, ha rosszindulatú voltam.
-csengõzoli- 2011 máj. 16. - 09:01:21
(327/851)
Hát elég szomorú,ha valakinek egy SP a példaképe...
werti20100 2011 máj. 16. - 08:28:59
(326/851)
ha a korosztálynak példaképet kell választani, akkor szerintem õ maximálisan megfelel. Bocsi de õ nem Barbika, meg Márk, vagy Lola.....õ nem egy producerek által rángatott báb. Egy kis lemezcég adja ki a lemezeit, haverja írja a zenét (háznál) õ írja a szöveget, készíti a klippet, most fog diplomázni, és tehetséges fotos- 22 évesen. Nem voltak botrányai, nem fetrengett semmilyen rendezvényen részegen. Attól hogy nem tetszik a zenéje nem kell leminõsíteni a munkáját. Szerintem az ide irogatók fele annyit nem tesznek azért hogy az életük jobbra forduljon, csak szidják akinek összejött amit el akart érni.
-csengõzoli- 2011 máj. 15. - 23:35:05
(325/851)
Jó,csak igazából a környezetemben is azt veszem észre,hogy egyre inkább idegeli a 30as korosztályt az a mai trend,hogy idióta, gátlástalan, magamutogató barmok büszkék arra,hogy milyen hulyék.
Mennek az ún. "tehetségkutatók" és egyre esnek ki azok akik tudnak énekelni, azokkal szemben,akik mögött a világon semmi nincs,csak,hogy szépek, trendik...
Sõt,kezdjük elérni,hogy erre már büszkék is és a mai viva tévén nevelkedett multiprimitív (nem mind nyilván) tini közönség még õket dicsõíti.
Komolyan olyan szinten kezdünk elmenni igénytelenbe minden téren,hogy ijesztõ!
Még 10év és elérjük az amcsi társadalom szellemi szintjét.
Sajnos ez elkerülhetetlen,de mégis bosszantó!
8/10
mulao 2011 máj. 15. - 22:08:18 8/10
(324/851)
Szerintem felesleges vitázni, mindegyik párosnak készûlnie kell a következõ mûsorra, ráaádásul már két dallal. Mindenkinek van munkája benne, de ha belegondolok, annak tényleg nagyobb, aki tánckoreográfiát tanul be. Caramel nagyon jó hangiadottságokkal rendelkezik és tudjuk, hogy a táncolás áll a legtávolabb tõle. De azért a bejátszásokból kiderûl, hogy mindenki jár énektanárnál, attól függetlenül, hogy jó "alaphangja" van, vagy a páros amatõr tagja. Nyerni szerintem az fog, aki valamiért a közönség kedvenc párosa, arra szavazás közben senki se fog gondolni, hogy kinek van több munkája egy-egy produkcióban.
-csengõzoli- 2011 máj. 15. - 21:57:13 Előzmény werti20100
(323/851)
Nézd,aki énekel, az folyamatosan képzi magát,muszáj neki.
Míg Sp az aktuális szponzorától válogatja,hogy miben lépjen fel a köv. "koncertjén", addig õ pl. énektanárhoz jár.
Partnerével is végig próbálnia kell és tõle el is várják,hogy ne legyen hamis,ami ugrabugra közben szimplán a levegõvétel miatt duplán nehéz.
Az egyik páros igazából maximum táncol a színpadon,ami tök jó,csak akkor miért nem háttértáncosnak jelentkeztek?
Amit ezzel a szegény lánnyal elõadnak (sajna se a nevét,se a foglalkozását nem tudom) az valami siralmas.
A lány általában olyan szövegeket kap,hogy "aha-aha" illetve "yeah-yeah" és még ezt is képes hamisan énekelni.
Caramellék pedig idõrõl idõre minõségi produkcióval jelentkeznek, a lány is nagyon ügyes és jól énekel.
Szerintem fordított esetben te sem néznéd jó szemmel,ha egy megatánc jellegû mûsorban sorra esnének ki a jó táncosok valaki miatt,aki ugyan két lépést nem képes összehangolni,viszont mivel jó a PR-ja népszerû és küldik rá az sms-t a tinipunik :)
werti20100 2011 máj. 15. - 20:14:14
(322/851)
nem azt mondtam hogy jobb......de szerintem mindenki elismerheti hogy jobb showman.....és ha belegondoltok, Caramell mennyit készül erre az egészre, a hangja már megvan, az állát nem kell túl sokat gyakorolni...ha megnézed Sp koreográfiáit akkor azért látszik hogy van benne munka... szval többet tesz azért hogy megnyerje ezt az egészet. Neki nincs olyan hangja, de ellensúlyozza az hogy mindent megtesz...
8/10
mulao 2011 máj. 15. - 17:49:52 8/10
(321/851)
Nem hinném, hogy lesz második rész, de nekem van pár (azért párnál több) nevem, akit szívesen látnék a kövezkezõ részben. Biztos sokan vannak még, akik neve nem jutott eszembe, de törekedtem rá, hogy jó hangúakat válasszak, bár eléggé az én ízlésemet tükrözi a listám. A Facebook-on kéne megírni, de én nem vagyok fenn.

Szórakoztatónak csak Fekete Pákó jutott eszembe, a többinek szerintem van hangja. Polyák Lilla, Dolhai Attila, Serbán Attila, Peller Anna, Kerényi Miklós Máté, Szabó P. Szilveszter, Vágó Zsuzsi, Vágó Bernadett, Janza Kata, Mészáros Árpád Zsolt, Szinetár Dóra, Siménfalvy Ágota, Bálint Ádám, Homonnay Zsolt, Ambrus Rita, Kiss Tünde, Egyházi Géza, Csengeri Attila, Mester Tamás, Szendy Szilvi, Tompos Kátya, Csézy, Miller Zoltán, Szulák Andrea, Malek Andrea, Szabó Dávid, Bódi Barbara, Faragó András, Tokaji Csaba, Földes Tamás, Kékkovács Mara, Kalocsai Zsuzsa, Lukács Anita, Nádasi Veronika, Náray Erika, Németh Attila, Csengeri Ottília, Füredi Nikolett, Pirgel Dávid, Sánta László, Prescsák Zita, Szerényi László, Oroszlán Szonja, Pálfalvy Attila, Csuha Lajos, Dénes Judit, Dézsy Szabó Gábor, György-Rózsa Sándor, Mahó Andrea, Peller Károly, Dancs Annamari, Magocs Ottó, Balogh Anna, Gallusz Nikolett, Kökényessy Ági, Ladinek Judit, Nyári Szilvia, Sáfár Mónika, Bot Gábor, Nagy Balázs, Csonka Tünde, Merán Balázs, Nagy Sándor, Sasvári Sándor, Szente Vajk, Crespo Rogrigo, Molnár László, Tunyogi Bernadett, Forgács Péter, Andrádi Zsanett, Király Viktor, Király Linda, Lajtai Kati, Farkas Annamari, Szalóki Ági, Varga Miklós, Rácz Gergõ, Csifó Dorina, Mezõ Misi, Kiss Tibi Mondjuk õket szívesen látnám, szerintem õk bármilyen Hajdúból kihoznák a legjobbat. :) Esetleg Kerényi Miklós Gábort.
8/10
mulao 2011 máj. 15. - 15:21:06 8/10
(320/851)
A Dalnokok ligája cím nem ismerõs, de a Cináljuk a fesztivált is jó volt, jó hangó és kedvelt énekesek, sõt új arcok énekeltek régi slágereket, bár egyidõ után az is unalmas lett, és kár volt megmásítani a jó díszletet a végére. Talán még a Társulat volt jó, de az is eléggé éneklõ-tehetségkutató volt.
2/10
offtopic
Semprini 2011 máj. 15. - 14:13:27 2/10
(319/851)
Az utóbbi 5 évben tényleg nem volt hasonló, elõtte volt a Dalnokok ligája ami nekem nagyon tetszett, a popszakma krémje versenyzett, mindegyik más mûfajban mint amit megszokhattunk tõlük (a Nox nyert, Szikoráék lettek a másodikok, a Hooligans pedig a harmadik). Az volt benne a jó, hogy egy pillanatig se volt teljesen komoly versengés mégis nagyon szórakoztató volt összességében, ráadásul az egyetlen vetélkedõ volt a 80-as évek Ki mit tud-jai óta ahol a zsûrivel meg voltam elégedve.
8/10
mulao 2011 máj. 15. - 13:17:04 8/10
(318/851)
Megmondom õszintén, nekem ez a mûsor sokkal jobban bejön, mint a már rég unalmas énekhang felfedezû show-k, meg tehetségkutatók. Az utóbbi 5 évben milyen más showmûsor volt? Itt legalább vannak kedvenceim (már úgyértve, hogy olyanok, akiket már akkor kedveltem, mielõtt itt énekeltek). Jó lenne, ha a két nagy tvcsatornának lenne végre egy jó és úgy ötlete szórakoztató showmûsor téren, mert megint énekverseny/tehetségkutató lesz (X-Faktor 2 meg most a Csillag születik). Unom már. Én az Alekoszos marhaságot is iszonyúan unom, akkor már inkább ez.
1/10
offtopic
csikosi 2011 máj. 15. - 11:45:51 1/10
(317/851)
00000000000000000000000000000-ér
Shanks 2011 máj. 15. - 10:14:19
(316/851)
Nézd el neki fiatal még.. meg nõ.
Espé pedig most divatos a tinilányok körében.
-csengõzoli- 2011 máj. 15. - 09:20:52
(315/851)
Szerinted Sp-ék jók?
Jobbak,mint Caramellék?
Azigen... :)
werti20100 2011 máj. 15. - 09:10:47 Előzmény Semprini
(314/851)
Éb Esztire és Sp-re gondoltam....nem Hajduékra, õk tényleg egy nagy rakás kaka voltak végig
offtopic
werti20100 2011 máj. 15. - 09:09:37 Előzmény Semprini
(313/851)
én E
gerhajdu 2011 máj. 14. - 15:28:53
(312/851)
Szóval ezért van Hajdú Petinek ilyen orrhangja!