Téma: A Nagy Duett

7/10
tompika74 2011 máj. 31. - 21:29:29 7/10
(491/851)
El tudnám képzelni úgy a mûsort, hogy senkit nem ejtenének ki. Az összes páros végigénekelné az összes mûsort, mindegyiknek meglenne a saját gyõztes párja, és az utolsó adásban összesítenék, hogy ki gyõzött.
agarik 2011 máj. 31. - 21:07:17 Előzmény werti20100
(490/851)
Ja. Most fizetett emberek is "elismerik" SP-t, aki képtelen volt akár egyetlen alkalommal is DUETTETelõadni.

De az se rossz, hogy pozitív diszkrimináció alapján a kissebbségi-mifelfedezettünk-hótkommersz-agyonreklámozottal nyeretik meg a mûsort az utolsó pillanatban, holott a közönség amíg hagyták a kiatököm-dejólnyomják párra szavazott (szakmán belül biztos nekik is van nevük, de átlagember fejbõl megnemmondja).
werti20100 2011 máj. 31. - 20:48:11
(489/851)
kedves fikázók, most láthatjátok hogy nem csak a fiatalok ismerik el Sp-t, hanem azok is akik szimplán nem irigyek
8/10
mulao 2011 máj. 31. - 15:56:08 8/10
(488/851)
Ezt írtam én is, kizárt dolog, hogy ekkora elõnyt megmutatás nélkûl behoznak Nóriék. Szerintem Zoliék is ezért nem törtek össze, mert tudták, hogy õk nyertek volna. Ettõl függetlenükl valóban mindkét páros jó volt (bár nekem Caramellék egyarcúak, pedig eleinte második kedvenceim voltak csak rájöttem, hogy mindig ugyanazt mutatják). Mariannék színesek voltak és több munkájuk volt az egészben.
könnycseppek 2011 máj. 31. - 13:31:54
(487/851)
Tényleg mindkét döntõs páros jó volt (összességében nekem Pelelrék jobban bejöttek), de vajon akkor is ez lett volna az eredmény, ha nem fedik fel a fantomképeket (ti. addig "a másik" vezetett) ?
8/10
mulao 2011 máj. 31. - 13:00:53 8/10
(486/851)
Nekem nincs baojom SP-ékkel, bennük végig az tetszett, hogy végig énekelték és táncolták a produkcióikat levegõséneklés nélkül. Azért ha belegondolok igzságtalan volt, ahogy összeállították a párosokat. Volt aki még mesterként is gyenge szerintem és még adnak hozzá egy gyenge amatõrt, másoknál meg jó a mester hangja és még az amatõr se éppen amatõr. Reméelem ha lesz második széria, akkor nem olyan celebeket raknak bele, akik évekóta mindig valamivel képernyõn vannak és már uncsik, hanem nyugodtan lehet újarcokat is és valódi énekeseket mesternek. Pl itt se ismerte senki Nórát a mûsor elõtt, erre még megnyerték.
Pünkösdi Kató 2011 máj. 31. - 09:56:12
(485/851)
Gratulálok Nóriéknak, örülök, hogy õk nyertek. Sajnos, biztos voltam benne, hogy nem fognak nyerni, mert kisebb a szavazóközönségük. Ezért nem is néztem tovább a mûsort az 1. rész után. De kellemesen csalódtam, hogy Nóriék nyertek, õk voltak a legjobbak.
spinabifida79 2011 máj. 30. - 22:04:42
(484/851)
Igazad van és még hozzátenném: nagyon jó nõ Iszak Eszter. Öröm volt látni.
7/10
tompika74 2011 máj. 30. - 22:00:33 7/10
(483/851)
Örülök, hogy nem irónia volt. De az se bántott volna, ha igen, mert elfogadom mások véleményét :) Milyen lenne a világ, ha mindenkinek ugyanaz tetszene?

A mûsor elõtt azt sem tudtam, hogy az SP-t eszik-e vagy isszák, az Esztit meg hogy Iszak-e vagy isszák :D Én hihetetlenül profinak látom az SP-t. Az Esztivel együtt kedvesek, mosolygósak. Nem bánnám, ha belõlük és hasonló emberkékbõl nõne ki a következõ celebgeneráció, és nem az agyatlan, õrült, nem normális figurákból, mert olyanokból már van elég :)
Mostanában divat szidni SP-t. Engem nem nagyon érdekelnek a divatok. Ha az ország 99 százalékának nem tetszik, én akkor is kiállok a véleményem mellett. SP és Iszak Eszti számomra érdekes és értékes színfoltja volt a Nagy duettnek, és örülök, hogy az összes adásban ott voltak.
8/10
mulao 2011 máj. 30. - 21:51:51 8/10
(482/851)
Tényleg csak jövõre lesz második évad?
Cordelia 2011 máj. 30. - 21:15:06
(481/851)
Nem szántam iróniának. SP sokoldalú - ezt bebizonyította. Azelõtt soha nem hallottam róla, de most mûsorról mûsorra kíváncsi voltam mit fog színre vinni. Nagyon jó ízléssel választotta ki a dalokat és jól felépítette a show-t.

Az Eurovizió talán inkább show-verseny. Szerintem SP pontosan beleillik a mai ízlésbe és elég polgárpukkasztó, hogy felhívja magára a figyelmet. Ha emlékszel a norvég belorusz fiúra, aki két vagy nemtudomhány éve megnyerte. Nem biztos, hogy a dal vitte fel az elsõ helyre, hanem a mosolya, a hegedû, a kiváló férfitáncosok, a szende ódivatú nõi vokál. Na és rajta egyáltalán nem látszott, hogy ideges. Szegény Wolf Kati meg feszült volt, mint a húr.

A NOX jó lett volna, csak késett egy évet. Amivel Ruszláná nyert, azzal õk már nem nyerhettek.

(Wolf Kati egyik kedvencem volt a gipsz-faktorban. Szerettem volna az elsõ kettõ között látni. Igazán mindene megvolt hozzá. Csak Keresztes Ildikót elragadták az érzelmei.)

Talán stratégiai szempontból Tompos Kátyá-t valahogy rá kellett volna beszélni, amikor visszalépett. Rá igazán szavazott volna nemcsak Oroszország, hanem Ukrajna is. De visszalépett, nem tudjuk miért.
Adry87 2011 máj. 30. - 20:27:05
(480/851)
Örülök, hogy normálisan tudtunk beszélgetni, még ha nem is egyezik az ízlésünk.
Adry87 2011 máj. 30. - 20:17:48
(479/851)
Sajnos nem mindenkinek.Láttam már más fórumokon hogy néhányan elég durva stílusban tudnak csak válaszolni meg véleményt alkotni, és nehezen fogadják el más véleményét. De azért vannak normálisak is, mint te, ezért köszöntem meg.
offtopic
-csengõzoli- 2011 máj. 30. - 20:04:22
(478/851)
Kit érdekel,hogy az elõdöntõ hamis volt?
A döntõ nem!
Tehát nem ezen múlt?
SP jobb lett volna? Ugye ez csak vicc... ?
7/10
offtopic
tompika74 2011 máj. 30. - 19:27:35 7/10
(477/851)
Ez irónia volt? Ugye, az volt? :) :D
1. Az Eurovíziós dalfesztiválon nagyon sokat számít a nyelvrokonság és a szomszédos baráti országok. Ilyenbõl nekünk elég kevés van. Szerintem a Rúzsa Magdi 8. helye a legjobb helyezés, amit mi elérhetünk.
2. A Wolf Kati az elõdöntõben kegyetlenül hamis volt. Nem vagyok ellendrukker. Sajnáltam nagyon. Lehet, hogy SP jobban viselte volna a nyomást, és tisztábban énekel :) (Wolf Kati az egyik kedvencem volt az X-faktorban, de ott is hamis volt néha.)
3. De én mégsem SP-t küldtem volna :), se a Wolf Katit. Stratégiai szempontból a Tolvai Reni lett volna a legjobb választás, mert a románok is rá szavaztak volna, és lehet, hogy a franciák is. (Õ is hamis lett volna, de több pontot hozott volna. XD )
4. Magyarország zenei nagyhatalom. Nagyon sajnálom, hogy ezt sokszor nem sikerül megmutatnunk az Eurovíziós dalfesztivál nézõinek. Mert bár a gyõzelem soha, de az erkölcsi gyõzelem sokszor a miénk lehetne. A Nox dal is nagyon jó volt, azt is hamisan énekelte a Nox Szilvi.

loma 06: Köszi :D
loma06 2011 máj. 30. - 18:36:29
(476/851)
Neked aztán van egy ízlésed. :S
Cordelia 2011 máj. 30. - 18:14:09
(475/851)
Lehet, hogy a mi SP-nk megnyerte volna az Euroviziót?
7/10
tompika74 2011 máj. 30. - 17:34:28 7/10 Előzmény gerencserzsu
(474/851)
Csatlakozom. Engem is zavar, hogy Caramel mindent túlcifráz. Nekem a Trokán Nóra féle Lélekdonor jobban tetszett.
SP és Iszak Eszti volt a kedvencem. Tudom, hogy nem õk voltak a legjobb énekesek, de a koreográfiában mindig vezettek (legalábbis nekem nem jött be a Bereczki Zoli musical-es, színpadias tánca), és a zeneválasztásuk is közelebb állt hozzám, mint a többi versenyzõé.
Adry87 2011 máj. 30. - 17:34:08
(473/851)
Köszönöm hogy normálisan válaszoltál és tiszteletben tartod más ízlésvilágát.
offtopic
Tyrannosaurus/velo/Rex 2011 máj. 30. - 17:06:05
(472/851)
".Manapság nincs akkora súlya egy platina-vagy aranylemeznek"

Ez attól van, hogy a táguló Világegyetem hatására egyre csökken a platina és az arany sûrûsége.