Téma: A Nagy Duett

nanorobot 2016 jún. 05. - 19:55:48
(811/851)
ma=mi
nanorobot 2016 jún. 05. - 19:54:15
(810/851)
Ez ma a fasz????
napraforgó 2016 jún. 03. - 13:36:21
(809/851)
Eléggé megkésve, de:
A 8. rész, az elõdöntõ elég jó volt. Már csak 5 páros van.
Keleti Andiék kezdtek egy Elvis számmal, jó volt a rongylábazás.
Õket követték Schoberték az egyiptomi színnel, na mondjuk Norbi ficánkolása fáraóként nem volt túl autentikus, és fõleg elég méltóságteljes.
Kulcsár-Hevesi mindenkit megríkatott, a zsûrit, a nézõket és leginkább saját magukat.
Kucseráék következtek valami rappes számmal, Kucsi végre néha ritmusra lépeget.
Végül Pachmann és társa a Macskákkal. Jó volt.
Következett a második forduló.
Schoberték a Jump-pal, majd
Keleti Andiék a Kung Fu Pandával, végül is egész jól.
A következõ etapban Kucsera vigyorogva zuhanyozgatott, mint késõbb megtudtuk, hideg vízzel, miközben Dér Heni kenegette magát napolajjal. Mit mondjak? Kucsera mellkasa - minden idétlen kajlasága ellenére jobban tetszett, mint a testépítõ Berki állandóan mutogatott izmai, vagy akár Schobert fitnessz-mellkasa, ami szintén túl sokat volt látható. A férfiak meg közben legeltethették a szemüket Heni idomain.
K. Edina és Hevesi ezután a Rasztutyinnal jött, fergeteges show-val, ez jó volt, tetszett.
Legvégül Pachmannék Zorro parafrázisa, amiben enyhén mulatságos volt a kopaszodó, kövérkés Zorro alakítássa. A Desperado betétdala Antonio Banderas után kicsit vicces volt ugyan, de kétségtelen, Hogy Pachmann Péter és Péter Szabó Szilvia nyújtotta eddig a legmagasabb színvonalat, mellettük alig lemaradva Hevesi Tamás a gyönyörû Kulcsár Edinával.
Gondolom, a döntõ a kettejük párbajával fog eldõlni.
filoszemitabélus 2016 máj. 24. - 10:42:15
(808/851)
Ha Liptaira tudsz esetleg valami potmétert eszkábálni, hogy teljesen levehessem a hangját, egyszer és mindenkorra, azt megköszönném. "Minden magyar férfi álma" valami rettenetesen irritáló perszóna.
offtopic
Edmond Dantes 2016 máj. 24. - 09:48:32 Előzmény filoszemitabélus
(807/851)
Ha elromlott a távszabályozód (vagy csak a hangerõ-szabályozó?), tudok jó tévészerelõt ajánlani.
napraforgó 2016 máj. 23. - 08:30:47
(806/851)
7. adás:
A nemzetközi helyzet fokozódik! - mondaná Virág elvtárs.
Rögtön belecsapnak a Riszálom úgyis-úgyissal, Kucsera valami szerencsétlen oroszlánjelmezben, Dér Heni valami majomként jelent meg, de volt ott pingvin, rózsaszín párduc, meg sárga(!)-fekete zebra is. A szám nem igényelt túl nagy énektudást, tulajdonképp csak a refrén ismételgetésébõl állt, a többi szöveg gyakorlatilag érthetetlen. Kucsera bumfordian ügyetlen oroszlánként "énekelgetett", és riszálta a csípõjét, és ugye egy oroszántól nem várható el túl sok. 25 pont a zsûritõl.
Berki és Fésûs Nelly ufós száma Mi vagyunk a rock-kal. Berki a hátán csúszik, szavalgat. Kasza Tibi be akarja mutatni a hangnemnek Berkit, mert a többiek abban énekelgetnek... Szulák Andrea némi fejlõdést vél felfedezni... 24 pont
Kulcsár Edina Hevesivel - Elton John barokkos slágerével, amit Cooky reneszansznak minõsít, ki tudja miért. A szám elég langyos, a pontszámok se túl magasak. A zsûri azért - kis jóindulattal - de csak megadja a 27 pontot.
Schobert Norbi és Keresztes Ildi a Santa Mariával. Norbi félszemû, kampós kezû kalóznak öltözött - nem rémlik, hogy Amerika felfedezõje ilyen lett volna... A show nagyobb, mint a szám. 29 pont
Pachmann Péter és P.Sz. Szilvi egy operett dallal jön, miszerint Szép város Kolozsvár. Jó volt, Pachman a huszáros ruhában szintén, valami eszméletlen tájszólással, hozták a most már szokásos színvonallal, ízlésesen kombinálva az éneket és a táncot. 30 pont, a zsûri állva tapsol.
Keleti Andi és Srámek számára látványos habfürdõt produkáltak, õk egy noname román együttes egyetlen sikerszámávak léptek föl. 30 pont.

A második részben jöttek az ún.párbajok : A rockerek és a rapperek összecsapása után Abba mamma mia, és végül egy újabb rocker négyes.
A pontszámok összesítése, majd a nézõk szavazatai alapján Berkiék estek ki, eléggé megérdemelten, habár a végére már Berki is próbálta komolyabban venni a felkészülést és habár énekelni nem tanult meg, de próbált csapatjátékos lenni, ami korábban kicsit sem volt jellemzõ rá. Nelly még a mélyen rejtõzõ lelkébe is belelátott és megállapította, hogy õ egy csupaszív nagy csecsemõ... Mondjuk, a képernyõrõl korábban nem ez jött le, de azt inkább nem írom le, mert esetleg becsületsértõ lehetne.

Valahogy úgy érzem ezekbe a produkciókba több pénzt és energiát ölnek, mint amennyit érnek valójában. Ráadásul még a szavazás is ingyenes, ahogy Majka mondja, akkor meg nem is értem, hogy éri meg?
filoszemitabélus 2016 máj. 22. - 20:23:02
(805/851)
A másik szobából áthallatszik Liptai közönséges, rekedt kiabálása és majka ostoba szövege. Talán nem is lenne rossz a mûsor, de ezek miatt nem vagyok képes nézni. Bár az is igaz, hogy az amatõr celebek sem érdekelnek túlzottan.
Kuroshio 2016 máj. 22. - 19:18:45
(804/851)
Méghogy Nelli makulátlan volt?? Uramisten, egy hang nem jött még elõ a torkán, ami nem volt hamis. Én azt hittem, õ énekesnõ....
6/10
nikato 2016 máj. 18. - 09:24:10 6/10
(803/851)
Berkinek az lenne való amit a "daluk" elején csinált! A wc pucolás!!!

Nem Rékáékat ejtettem volna ki.
Jasinbure 2016 máj. 17. - 17:31:42
(802/851)
Oké...köszönöm és értettem :)
Jasinbure 2016 máj. 16. - 16:16:20
(801/851)
Keresztes 2-3 szövegtévesztését csak én vettem észre???????
napraforgó 2016 máj. 16. - 07:00:23
(800/851)
6. forduló:
Kulcsár Edina és Hevesi Tamás kezdett egy country-dallal. A dal rendben volt, az izgalmat Edina lábai szolgáltatták, Kasza Tibi mégis lepontozta. A többiek szépítettek, de nem eléggé.
Keletei Andrea és Péter Srámek következett, az én és a kisöcsémmel. Szerencsére a produkció nem firtatta, ki volt az "én" és ki a kisöccs, mindketten férfifrakkban. Andi végtelenül magas hangon nyávogott, viszont jól táncolt. Ennek ellenére a zsûri elájult a gyönyörtõl, max. 30 pont.
Utánuk Berki és Fésûs Nelly következett a takarítónõõõvel. Ének semmi, de a zsûri értékelte, hogy Berki nem vetkezett kisgatyára és az izmait sem mutogatta. Ez már csak megér 30 pontot!
Utánuk rögtön P.Sz. Szilvi és Pachman Péter a Most múlik pontosan-nal. Hihetetlenül szépen énekeltek, Szilvirõl ezt tudtuk eddig is, de P. Péternek is egészen különleges, szép hangszíne van! Ha Berkiék 30 pont, akkor õk legalább 50-et érdemeltek volna.
Rubint Réka és Pintér Tibor Domenico Modugno ismert slágerével - a látvány jobb volt, mint az ének. Réka bizony nem tud énekelni, és szerintem már nem is fog megtanulni soha. Tibor szépen zengte pluszban az O, sole mio-t, hosszan kitartott hangokkal, még gondoláztak is, de hát...
Dér Heni és Kucsera Gábor következett egy spanyol nyelvû latint tánccal. Heni igen szexi volt, de kb. ennyi. Kucsera annyira tiszteli a ritmust, hogy rá nem lépne semmiért. Esetlenül bumfordi, de van, akinek ez tetszik.
Schobert Norbi és Keresztes Ildikó Máté Péter számát szépen elõadták, a zsûri Norbit megdícsérte, de azért nem kaptak túl sok pontot.

Ezt követõen a társaság 2 csapatra oszlott, az erõsebb hármas a D.I.S.C.O. c. slágert adta elõ talpig arany diszkóruhában. Még meg is jegyezték, hogy Berki arany alsógatyájából jó sok anyag maradt...
A másik társaság jóval gyengébb és sokkal idétlenebb volt, õk a V.M.C.A.-t adták elõ kicsit gyengébb kivitelben, de nem számít, azért õk is megkapták a 30 pontot.

Végül újra a közönség döntött, megmentvén a dilettáns, ámde kedves Kucserát és a kicsit sem helyes Berkit és Rubint Rékáékat ejtették ki. Na mondjuk, érte sem nagy kár, bár kétségtelenül igyekvõbb, mint az említett két pasi és persze jóval kellemesebb látvány is.

Klaudia jól nézett ki a fekete ruhájában,jól állnak neki az övek, a dereka még mindig elég karcsú, hiába emlegetik mindig a gömbölyödõ pocakját. Majka sajnos sokszor nagyon hadar és néha bunkó megjegyzéseket tesz. Mindkettõt visszafoghatná kicsit.
árvácskácska 2016 máj. 15. - 21:28:52
(799/851)
klau ma sziporkázott(fõleg a végén),de majka is jó volt.
árvácskácska 2016 máj. 15. - 20:59:04
(798/851)
én igazinak gondolom magam. bár egy ilyen frappáns hozzászólást nehezen tok überelni, azért hozzáfûzném: dér heni olyan csinos, h hanyatt esek, péter szabó szilvi olyan szépen énekel, h elájulok.
persze vannak töketlenek is.
de ki nem sz*rja le...
perry 2016 máj. 14. - 17:04:31
(797/851)
A fórumot kitalált személyek látogatják, a valósághoz való hasonlóság a véletlen mûve.
fricsi01 2016 máj. 12. - 18:17:37
(796/851)
Egyszerûen hihetetlen... no comment
napraforgó 2016 máj. 12. - 07:06:53
(795/851)
Való igaz, hogy elég sok hozzászólásom van. Miért ne, idõmbõl kitelik. De csak azokhoz a mûsorokhoz szólok hozzá, amelyeket láttam is. És csak a mûsort minõsítem, nem a kommentelõket.
Tudod egyszer, sok évvel ezelõtt elolvastam a fórum szabályzatát, amely szerint tilos a személyeskedés, a sértõ megjegyzések tétele. Én a mûsort minõsítettem, te meg engem, immár másodszor. Elõször figyelmen kívül hagytam, aztán a második alkalom után reagáltam. Javasoltam, hogy privát üzenetben beszéljük meg, vagy hagyd figyelmen kívül a hozzászólásaimat.
Amúgy meg nem tartom túldimenzionáltnak, ha minden fellépõre szánok egy-egy mondatot. Na, mond már, néha kettõt. Mondtam, ugord át, ha zavar.
fricsi01 2016 máj. 10. - 17:34:27 Előzmény napraforgó
(794/851)
Nem én nem írogatok mindenhová:) egész véletlenül nem neked van 10980 hozzászólásod?:)ami nem is érdekelne, ha nem említed velem kapcsolatban) ... igen van sok ótvar azokon is! (ha célzás lett volna) no nem azokat nézem, ha ez nem lett volna világos a hozzászólásból! Még egyszer: azt írtam , hogy valamelyiken, valamilyen napszakban vannak nagyon jó mûsorok. Talán még a Maricruzzal is felérnek:D Nem izgat ki min szórakozik, (szíve, ízlése joga) csak a túldimenzionálásra akadtam ki kissé. további jó szórakozást, elemzést, jájaberkindecuki/botrányosaranygatyavolt fílinget.
offtopic
napraforgó 2016 máj. 10. - 08:08:30
(793/851)
OFF
Kedves Fröcsi! - vagy Fricsi?
Nagyon könnyû a megoldás: ne olvasd, ha zavar. Én is átugrom azokon a hozzászólásokon, amelyek nem érdekelnek. A tiédnél is csak azért álltam meg, mert azt hittem, érdemben szólsz hozzá. De engem ne a plénum elõtt molesztálj (még ha név nélkül tetted is), arra ott a privi.

Amúgy meg van a kertévéknek épp elég ótvar mûsora és láss csodát, mind megtalálja a nézõközönségét. Ez a Nagy Duett még nem is a legrosszabb mind közül. Vagy te mindenhová irogálsz? Mindet nézed is?
fricsi01 2016 máj. 09. - 13:31:44
(792/851)
be-be nézek mûsorokba, fórumokba. Azon túl, hogy ez a mûsor kimeríti a nézhetetlenség fogalmát, csak azon képedek el jobban, hogy van aki szinte kötelesség szerûen és rendíthetetlenül anazilálja, boncolgatja a mûsor szinte minden percét, még erre is nem kevés idõt szánva, mintha fizetnének érte, vagy külön felkérésre végezné "áldásos" tevékenységét, vagy akkora érdeklõdésre tenne számot:)))egyszerûen nem értem... Százegynéhány csatorna van,- de ha csak a felét vesszük - köztük vagy 20-22 ismeretterjesztõ, amelyek valamelyikén a nap minden idõszakában található igen érdekes, szórakoztató és hasznos mûsor.