10/10
Imádomezt 2022 szept. 06. - 21:01:41 10/10
(6/6)
Hianyzik Anthony😔
Lengabor 2015 jún. 30. - 14:52:50
(5/6)
Igen, ez ugyanis a mûsor brit változata. Az amerikaiaknál három évadot élt meg (idén május 7-én jelentették be, hogy nem lesz folytatása az alacsony nézettség miatt), azokat már leadta az RTL II. Viszont 2014-ben Nagy-Britanniában is ment egy évad a mûsorból, azt kezdte el ma az RTL II. Itt csak három zsûritag van, Marcus-t gondolom nem hívták vagy nem vállalta.
Egyébként a világ számos országában (Belgium, Brazília, Kína, Németország) is elkészítették a verseny saját változatát, nyilván más zsûritagokkal, de szerintem azokat nem mutatják be Magyarországon. Ez a rövidke brit évad is inkább egyfajta bónusz, ráadás.
szevacica 2015 jún. 30. - 11:59:35
(4/6)
Most kezdõdött... és igen, új évad, de meglepetéssel! Csak három tagú a zsûri... és Nigella maradt! Meglátjuk...
Lengabor 2015 ápr. 27. - 20:26:49 Előzmény szevacica
(3/6)
Hát igen, ha lesz negyedik évad, Nigella helyében biztos nem ülnék be a zsûribe. Bár mivel õ és Anthony a mûsor egyik executive producere, így saját magát csak nem rúgja ki, de itt eléggé leszerepelt.
Amúgy valóban, majdnem Ludo nyert megint, de csak majdnem. Az utolsó három közül igazából felõlem bármelyik versenyzõ nyerhetett volna, de annak nagyon örültem, hogy az a beképzelt, öntelt, irritáló Eric megszívta.
szevacica 2015 ápr. 07. - 13:37:59 Előzmény Lengabor
(2/6)
Az elején még voltak fenntartásaim, de aztán megszerettem. Attól, hogy a 2. évadot nem az nyerte, akinek kellett volna, engem is kicsit elszomorított, de hát a mentorok nyilván jobban tudják, mégiscsak õk kóstolták a falatokat. A 3. évadból még nincs kedvencem, de tippem már van, hogy kit fognak nyomatni. Szegény Nigella nagyon rosszul választ csapatot, hogy megint õk fogyatkoztak meg. És mibe', hogy megint Ludo csapata fog nyerni...
Lengabor 2015 ápr. 03. - 23:12:19
(1/6)
Ma véget ért a verseny második évada, de hétfõn indul a harmadik, továbbra is az RTL II-n. Aki kicsit is szereti A Konyhafõnököt, az esetleg adhat ennek is egy esélyt. Nekem tetszettek az eddig látottak, bár most nem az nyert, akinek igazán drukkoltam, de legalább nem is az, aki túlzottan el volt saját magától telve.