10/10
Redfield 2007 dec. 21. - 15:48:29 10/10
(18/218)
John Goodman legnagyobb formá-ja. :)
10/10
Redfield 2007 dec. 21. - 15:45:14 10/10
(17/218)
"- What's a pederast?
- Shut the fuck up, Donnie" :)
Rocco 2007 dec. 21. - 15:43:52 Előzmény Redfield
(16/218)
"Hát ez aztán k...aérdekes"

Csak egy kicsit unatkoztam és fel akartam keverni az állóvizet. Természetesen imádom a filmet.
10/10
Redfield 2007 dec. 14. - 06:48:48 10/10
(15/218)
Az unokaöcsém úgy áll hozzá, hogy semmi akció, semmi erõszak, semmi feszültség, stb... viszont minden létezõ mese és rajzfilm, amit kiadtak videokazettán magyarországon... neki megvan. :)

Esetleg nézd meg a Borat-ot. Az egy ilyen... könnyed... romantikus vígjáték. Nem az az amcsi szintû. Kellemes humora van. :)
Rocco 2007 dec. 14. - 00:30:52 Előzmény Dius
(14/218)
Született feleségek. HaHaHa
Rocco 2007 dec. 14. - 00:27:37 Előzmény Redfield
(13/218)
Ilyen ízléstelen baromságot még nemm láttam, egyszerûen szánalmas.
10/10
Redfield 2007 okt. 14. - 08:37:18 10/10
(12/218)
De még mekkora film! :) Végig szakadni lehet rajta. Azok a figurák... (pl: Jesus. :)) És azok a beszólások... "Úgy bánik a tárgyakkal, mint a nõkkel." Elképesztõ szórakozás. hehehhh. :)
Dius 2007 szept. 13. - 19:21:29
(11/218)
Ja. Annak, kinek 0 a humorérzéke....
10/10
sparkcore 2007 szept. 09. - 23:52:16 10/10
(10/218)
"Ez a Te leckéd Larry?"

Imádom ezt a filmet!
Második vagy harmadik nézésre lesz érthetõ/élvezhetõ, de utánna megunhatatlan!
Dius 2007 szept. 09. - 22:37:59
(9/218)
Ezt nevezik kultuszfilmnek.
Kötelezõ!
wolody 2007 szept. 09. - 20:55:47
(8/218)
Eszméletlen nagy film az biztos! Tényleg másabb szikronnal, de nem annyira rossz szerintem, Töki dumája még lazább, változatosabb. Aki nem látta mindenképp nézze meg!
csi 2007 szept. 09. - 20:14:39
(7/218)
I.M.Á.D.O.M! még könyv formában megszereztem, kétnyelvûen :-) Hajrá Coen's, Bridges!
italoman1 2006 dec. 18. - 19:42:07 Előzmény amatõõr
(6/218)
Én is szeretem õket, és ez az egyik legjobban sikerült filmjük. Van néhány olyan jelenet, amelyek közben sokadjára is sírok a röhögéstõl...
amatõõr 2006 jún. 28. - 14:30:06 Előzmény amatõõr
(5/218)
De a film persze eszméletlen jó, és mindenki nézze meg!
Az egyik kedvenc filmem, amúgy is nagy Coen rajongó vagyok, ez a film csúcs.
amatõõr 2006 máj. 23. - 13:16:07
(4/218)
De tényleg szörnyû a szinkron. Nem vagyok szinkronellenes, általában jók a magyar szinkronok, de ez baromi rossz. Teljesen mások lesznek tõle a karakterek, fõleg a fõhõs Lebowski. Tényleg bûnrossz, ebbõl nem engedek.

Egy érdekesség: egy red hot chilli tag is szerepel a filmben, asszem a basszeros. Nem szeretem az együttest, csak hátha valakit érdekel.
CSCL 2006 máj. 14. - 20:47:16
(3/218)
Ez baromi nagy film!! Ha vki nem latta nezze meg de minnel hamarabb!
The Big Lebowski 2006 máj. 14. - 17:08:50 Előzmény amatõõr
(2/218)
Az én drágaságomra mindössze egy véleményezés érkezett?
Bezzeg az XXX 2, meg a Kommandóbázis 9... Na mindegy.

Én általában jobban szeretem a filmeket a saját nyelvüken, kivéve, ha az német (bár a magyar szinkronhangok tényleg jók), de A nagy Lebowski nekem jobban tetszik magyarul, lehet hogy azért, mert így szerettem meg. Angolul is nagyon-nagyon jó.
A Ponyvaregény mellett ez az a film, amit akárhányszor megtekintve végig tudok kacagni. Szerintem A nagy Lebowsi a világ legislegviccesebb filmje.
amatõõr 2006 márc. 08. - 20:49:04
(1/218)
A film állati jó, viszont:

A magyar szinkron csapnivaló, tényleg szörnyû, és teljesen elrontja a filmet. Aki eddig a szinkronosat látta, és nem tetszett a film, adjon még egy esélyt eme alkotásnak, és nézze meg felirattal.