Eszter02 2009 febr. 23. - 00:12:17
(78/218)
A véleményed ér annyit;)
kgadar 2009 febr. 23. - 00:02:08
(77/218)
Ez egy kalap sz.rt nem ér.
Eszter02 2009 febr. 22. - 20:18:04
(76/218)
Még jó,hogy meglestem kicsit a hozzászólásokat:) Amúgy is meg akartam nézni,de így már 100%!:)
bounty123 2009 febr. 22. - 19:34:15
(75/218)
nagyszerû vígjáték, egyik nagy kedvencem - de csakis eredeti nyelven
9/10
csaj 2009 febr. 22. - 17:04:27 9/10
(74/218)
:DDDDDD hogy de lassu az agyam ma!
madcows 2009 febr. 22. - 15:21:03
(73/218)
maximalis riszpekt a TV2-nek, hogy leadja, igy lesz mivel kitolteni az idot az oscarig
10/10
acidphase 2009 febr. 22. - 14:35:19 10/10
(72/218)
hat biztos lehugyoztak a szonyeget :D :D
9/10
csaj 2009 febr. 22. - 14:06:18 9/10
(71/218)
semmi.én onnét is szeretek jó filmet nézni:D
pozsizsuzsi 2009 febr. 22. - 14:04:33 Előzmény csaj
(70/218)
Mé? Mi a bajod a szõnyeggel?
9/10
csaj 2009 febr. 22. - 14:02:59 9/10
(69/218)
ja egyébként nemtom kinek hogy jönnek be a poénok a filmben, de nálam elég csak ránézni a színészekre ahogy az egyes karaktereket hozzák, és máris szétf*som az agyam-fõleg turturro. alig van jelenete, de elég egy villanás belõle, és én a szõnyegen fetrengek:)
pedig nem vagyok igénytelen:D
9/10
csaj 2009 febr. 22. - 13:57:08 9/10
(68/218)
hm én csak szinkronosan láttam, de így is naon.naon teccett-így is hatalmasakat röhögtem rajta...
szal, el sem merem képzelni milyen állat lehet angolul:DDD
10/10
tuli 2009 febr. 22. - 11:23:31 10/10
(67/218)
Igazán senkit nem akarok leszólni, de el sem tudom képzelni, hogy azok, akiknek a filmben szereplõ poénok "nem ülnek", vajon milyen vígjátékokat tartanak viccesnek?

Természetesen 10/10
hecsedli 2009 febr. 22. - 08:22:37
(66/218)
Pontosan. Eredeti nyelven (is) érdemes minden jó filmet megnézni.

Lebowski testesíti meg a legantipatikusabb, köldöknézõ, semmittevõ alakot. Az egykori rocker, akinek az élete 'kissé lelassult' az ifjúkori füvezések óta. Csapás csapás után, de Lebowski töretlenül és rezzenéstelen arccal halad tovább a semmi útján a semmibe.
Akinek van érzéke az iróniához, az rajongani fog a filmért, Sõt, a végén szívébe zárja a nagy bamba Lebowski-t, a mosdatlan szájú, örökké kötekedõ Walter haverját, a névrokont és lányát (akit a zseniális Julianne Moore alakít).
kormostom 2009 febr. 22. - 05:34:46
(65/218)
Szerintem, és még jópár barátom szerint, akikkel szinte kultikusan rajongunk ezért a kiváló ("fuckin' A") filmért, sajnos a magyar szinkon igen gyenge, és akkor még finoman fejeztem ki magam. Az amerikai szlenget jól magyarba átültetni nagyon nehéz (ennél a filmnél nemigazán jött össze).
Javaslom mindenkinek, hogyha teheti eredeti nyelven nézze meg - nem fog csalódni! Nemrég az egyik haverom megkérdezte mit szeretek ebben a filmben, mivel neki nem jött nagyon be. Kiderült, hogy csak szinkronosan látta. Kölcsönadtam neki az eredetit, és pár nappal késõbb, amikor visszahozta, örömmel ujságolta, hogy szinte megszakadt a höhögéstõl a film alatt és milyen szerencse angolul is látta, mert kár lett volna kihagyni(...).
10/10
tatooldesign 2009 febr. 21. - 09:34:20 10/10
(64/218)
ps: szerintem a magyar szinkron kiváló, némely karakternél jobb, mint az eredeti
10/10
tatooldesign 2009 febr. 21. - 09:31:03 10/10
(63/218)
Anno moziban láttam, barátokkal. Hatalmas élmény volt. A Coenes humor társaságban nagyon ült. Késõbb tv-bõl felvettem videóra, de alig nézem, igazán csak enyhén spicces állapotban jön(ne) be. A képek, a történetmesélés a kiváló alakítások (John Goodman frenetikus, Jeff Bridges is ott van a szeren), a remek atmoszféra-teremtés, az életszagúan abszurd karaterek profi, Coen testvérekre jellemzõ igényességel és kidolgozottsággal egy tökéletes filmet sugallnak. De: maga a történet semmitmondó és érdektelen. Ahogy a karakterek élete is. 10-bõl 15 pont a filmnek, 5 pont a storynak. Szal 10 pont. Ha MEGFELELÕ hangulatban nézed, kedvenc filmed lesz. Lazulós, csak élvezzük az utazást és nem érdekel hova jutunk hangulatban király. Ebben csak a Fargo verheti, fõleg ha éltél a Középnyugat farmerállamaiban.
bazsiki 2009 febr. 20. - 20:54:49
(62/218)
Ez az egyik legnagyszerûbb film a világon!!! Ha kilõnének a Világûrbe, ezt biztosan magammal vinném!!! Mi lenne ha hazánkban is csinálnánk egy Lebowski Fest-et? Javaslatokat és további rajongói leveleket a bazsiki@citromail.hu címre várok! Világ Tökijei egyesüljetek! Gyertek Lebowski gyerekek!!!
offtopic
hecsedli 2009 febr. 19. - 20:26:45
(61/218)
nahát, pedig mennyire imádom ezt a filmet.
netán errõl a képrõl beszéltél? :)
1/10
yabbi 2009 febr. 19. - 14:12:27 1/10
(60/218)
alpári poénok, karakterek, és még unalmas is
leopard26 2009 jan. 08. - 15:13:53
(59/218)
AZt nem mondom hogy mindig megnézem,de ha véletlenül a kezembe kerül,biztos átfutom