mihenike 2021 dec. 20. - 19:41:45 Előzmény dmmddm
(91/131)
A Kara Para Askot en is ketszer lättam ... nagyon szeretem :) A Fatmagült nem lättam, valahogy kimaradt az eletemböl ...
dmmddm 2021 dec. 14. - 09:06:55
(90/131)
Kara Para Askot nem tudom hányszor néztem már meg, szeretem a Fatmagült is, nem is tudom eldönteni, hol jobb Engin (mindig abban a sorozatban,amit éppen nézek). Nekem annyira nem tetszett Nare, én nem éreztem közöttük azt a hű de nagy szerelmet, de sajnáltam,hogy eü. problémák miatt kilépett a sorozatból, ez sok szempontból meghatározta a sorozat további sorsát. Én már megnéztem A nagykövet lányának utolsó részét régebben feliratos formában,tehát tudom,hogy mi lesz a vége, de kíváncsi vagyok, hogyan jutnak el odáig....
mihenike 2021 dec. 14. - 06:15:25 Előzmény dmmddm
(89/131)
Valoban, Sancar jäteka nagyon jo, viszont nekem nem jön be mint Pasi :) Gediz volt a szepfiu! Sancar pedig az Efe :) Több sorozatban is lättam mär es remek szinesz! Ugyanezt gondolom Tubärol is... A Kara, Para, Askban pedig ugye szinten együtt jätszottak, de itt valahogy nem jött meg ät a köztük levö kemia ... valoszinüleg azert, mert Nare/Neslihan annyira erös karakter volt ... :( Nem tudom, hogy ez hova fog vezetni, hogy Mavi elvitte a kislänyt ... a tegnapi reszt meg nem lättam ....
De mostmär tenyleg csak arra vagyok kiväncsi,hogy mit hoznak ki ebböl a nagy felforduläsbol, mert sajnos, ahogy Nare tävozott, ugy szämomra elvesztette a varäzsät ... :(
dmmddm 2021 dec. 12. - 11:26:49
(88/131)
Mondjuk úgy,hogy csak a férfi főszereplő miatt nézem a sorozatot, mert úgy érzem, nem lett annyira jó a forgatókönyv.... (Sok logikai baki) De most komolyan nem értem,hogy Mavi miért vitte el a partiról Meleket? Amikor előtte ő fogta vissza Sancart,hogy be ne rohanjon a házba? Mit akar elérni? Kíváncsi vagyok...
mihenike 2021 dec. 11. - 14:49:59
(87/131)
Sziasztok!

Nos vegig neztem a heti reszeket ... hm .. legaläbb most volt egy kis törtenes de nem sok ... :)

Mavi es Sancar egyre közelebb kerülnek egymäshoz minel többet tudnak meg egymäsrol/egymäs multjärol. Mostmär tudhatjuk, hogyan halt meg Mavi kislänya. Mostmär nagyjäbol ertem a forgatokönyviro logikäjät... Mavi a kislänyät vesztette el, Melek pedig az anyukäjät ...
Güven addig-addig manipulälta Meleket is, hogy az elküldte Mavit, Mavi pedig elbucsuzott Sancartol es elcsattant az elsö csok... de amikor megtudta, hogy Güvennek adtäk ideiglenesen a kislälnyt, akkor megsem ment el, söt ujra ott termett Sancar Efe mellett...

A Nagykövet ismet hozza a formäjät, ismet olyan gonosz, mint mindig is volt, bär egyszer-ketszer, amikor Mügevel beszelt sikerült engem is becsapnia, hogy talän megsem annyira gonosz ... Viszont Müge eleg gyenge pszichologus, mert Güven simän ätjärt az eszen es az Informäcioit pedig Sancar ellen forditotta.
Bär itt meg kell jegyeznem, hogy akärmennyire szemetläda is, abban megiscsak igaza van, hogy az Efeolu villäban több generäcio el együtt es elavult nezetek szerint nevelik ... föleg, ami Halszie asszonyt illeti ...

Most nem ertem, hogy Halisze mit akar Duduval csinälni...
Ugyebär Halisze egy hamis eredmenyt adott Jahjah-nak meg Dudunak, ezek szerint a gyerek nem Jahjah-e, de megis az "igazi" apukät megverette es eltävolitotta Bodrunbol ... Tehät ugy döntött, hogy megis csak hallgat, annak erdekelben, hogy legyen egy fiu unokäja...?????

Erdekesseg, hogy Karaman szo nelkül lelepett a csalädjäval ... A ceget Güven viszi es Gedizek häzät is Güven vette meg ...

A Barista es Elvan barätsäga/bimbozo szerelme viszont nagyon kellemes kis fonal a sorozatban. Az a szegeny nö is megerdemli a boldogsägot, miutän azt hazudtäk neki, hogy meddö... :( Remelem hamarosan megtudja, hogy mennyire gonosz Halisze!

Zehra es Ömer is mire värnak...? Ha Haliszen mulik, akkor ök sosem lehetnek együtt ....

Mavi pedig megszöketette a kislänyt a häzbol... Kiväncsi leszek, hogy Güven hogyan reagäl majd.



mihenike 2021 dec. 03. - 07:51:46
(86/131)
Sziasztok!
Megneztem az eddigi eheti 3 reszt... hu... nagyon leült a sztori ... :(
Mostmär tenyleg csak azert nezem, mert mär nincs sok hätra es kiväncsi vagyok a vegere ...

Egyik pillanatban Karaman es a Nagykövet az irodäban kemenykednek Mügevel, majd jön a nagysägos Sancar ur es leszereli öket ... Celjan bemegy a gyerekkel a korhäzba es utänuk Karaman... bement a Korhäzba, kväzi Ö volt a rettenthetetlen Karaman Boz es amikor a kezebe fogta a kis Gedizt, akkor märis kenyerre lehetett kenni ... Celjan is megbocsätott neki es Sancar is beleegyezett, hogy együtt menjenek haza...

Ami a kislänyt illeti sejtettem, hogy a Nagykövet nem hagyja annyiban, hogy Melek az apjäval maradjon es most räugrik arra a temara, hogy Sancar mindig Mavival van elfoglalva es Melek szomoru ... De mi okozza a hajhulläst?

Sancar kicsit tulzäsba esik mär ezzel, hogy meg akarja vedeni Mavit ... nagyon szerettem öket együtt a Kara Para Askban, de itt valahogy nem jön ät a kemia ... Valoszinüleg azert, mert nem tudom elhinni, hogy mindenki "elengedte" Naret es senki sem keresi .... es Neslihan annyira erös karakter volt!!!
Meg az a cirkusz, amit levägott a Baristäval Sancar .... :) es hogy Mavi miert nem töle kert munkät haha :)

Amikor Halisze banya elhivta Mavit vacsorazni es el kezdett beszelni a falusi hagyomänyokrol, ugy kezelte Mavit, mintha kväzi egy földönkivüli lenne :) :) :) - erdekes, hogy Sancar mindketszer egy "nagyvärosi" länyba lesz szerelemes, amikor Ö egy igazi EFE :) Haha :) - ez valahogy nem illik a kepbe - azt hittem, hogy Mavi is egy "falusi" läny lesz ... de a forgatokönyvirok mäskepp döntöttek :)

Ömer es Zehra ... annyira sutäk :) nem tudom häny evesek a szerepük szerint de olyanok mint ket gyerek ... Zehra semmit nem csinäl, csak az anyja ugrältatja ...
mihenike 2021 nov. 27. - 14:36:59 Előzmény Pera60
(85/131)
Szia!

Mavival kapcsolatban ugy lätom nem lesz igazam, mert elmondta Sancarnak, hogy a kislänya elvesztese miatt menekül ... es Sancar is meselt neki (nagyvonalakban) Narerol ... Melekkel nem igazän foglalkozik most Sancar ... nem tudom, hogy a Nagykövet nem-e fog bekavarni megint, mert mär Ö is tudja, hogy Sancar a Mavival van elfoglalva.
Viszont Halisze Anyäm tenyleg bekavart a DNS-vizsgälatnäl ...
Vegre Sancar is megtudta, hogy nagybäcsi lesz ...
Melek adott nevet Karaman es Celjan gyerekenek ... (akkor nem is lett leanyakönyvezve a gyerek... vagy ilyen aprosägon ne is akadjak fel?)
Halisze Anyäm egyre ellenszenvesebb, most összefogott Karamannal, hogyha Mavi eltünik, akkor Karaman megkapja a kis Gedizt ... OH Allah!!!!!!
A mäsik erthetetlen dolog szämomra, hogy Zehra es Ömer nagy nehezen vegre szerelmet vallottak egymäsnak es megint nem beszelnek egymässal ... - ez a "szerelem" nagyon sutän lett megirva ... :)

Kellemes hetveget!
mihenike 2021 nov. 26. - 18:43:33 Előzmény Pera60
(84/131)
Sziasztok :)

Tegnap nem irtam, gondoltam megvärok 2 reszt, de igy sem törtent sok minden ...

Nos Elvan tenyleg nagyon ostoba... ahogy irtad azt sem tudja, hogy mi az hogy HR-s es Barista ... de meg penzt is adott egy idegennek elölegkent ... hm ... nagyon erdekes.... Illetve Ö hogyan jött ahhoz, hogy felhivja Karamant, amikor Celjan tudatosan nem szolt neki eddig....????? - azt hittem, hogy Sancar sokkal mergesebb lesz Elvanra ... na mindegy ...

Mavi tekereg a värosban, Sancar miatt kväzi nem tudja elhagyni a värost ... - ez is milyen mär? :)

Na vegre kiderült, hogy Dudunak volt egy egyejszakäs kalandja, de talän megis szereti Jahjaht ... aztän beszeltek Haliszevel is a teszt elött/utän... es Haliszenek a szeme sem äll jol ... szoval szerintem vagy igy-vagy ugy, de megint be fog kavarni az eredmenynel... Most viszont lehet, hogy ugy fogja intezni, hogy az apasägi teszten Jahajah neve älljon, hogy a fia vegre elöször eleteben boldog legyen ... de az is lehet, hogy ismet gonosz lesz ... kiszämithatatlan.
Itt kiterek arra amit irtäl, igen valoban en sem birom Halisze Anyät, föleg, hogy tudjuk, hogy mennyire szegenyek voltak es a vagyont Sancarnak köszönhetik .... tehät nem tudom, hogy miert pöffeszkedik ennyire ...

A Nagykövet skizofren lett vagy mi van vele? elöadja a ma született bäränyt ... Karaman pedig ugy erzi, hogy ö meg Müge barätok ... hüha, ez eleg erös tulzäs ... :)

Mavival kapcsolatban olyan erzesem van, hogy köze van vagy Narehoz, vagy a Nagykövethez... de szerintem van valami kapcsolodäsa a multhoz .... (direkt nem neztem utäna, szoval fogalmam sincs)

Amit a menyeid ugrältatäsärol irtäl, azon nagyon jot mosolyogtam :)
Tenyleg jo, hogy kivonultak kisorszägunkbol :) de azok a reggelik, amiket össze tudnak ütni ... huuuu neha azert elfogadnäm :)
De peldäul Sancar is mit csinäl egesz nap? nem is dolgozik, csak Mavit üldözi ... ezelött meg Naret kereste .... :)

Most nagyon leült a sztori, azert remelem, hogy kicsit összeszedik magukat :)
Pera60 2021 nov. 24. - 19:30:11 Előzmény mihenike
(83/131)
Szia! Szeretem a kissé csipkelődő humorodat. Mondjuk most rám is fér egy kis könnyedébb dolognak az olvasása. Az előbb nézem a FB-ot (szabadságon vagyok) és döbbenten látom a fiatal kolléganő közlését. Gondolom érted mire gondolok. Covid 3 nap alatt. Édesanya. Őrület.
Nézem és sok-sok kérdés tényleg megfogalmazódik bennem. Ha ennyire szeretek egy nőt,hogyan tudok a távozása után sec-pec új után nézni? Jó mondjuk igen szép a színésznő és ezek szerint ő sem a szomszéd faluból való,hiszen az Elvan ismerőse a HR-es férfi felismerte,hogy együtt voltak konferencián. Hallottad azért,hogy az Elvan mennyire mondjam úgy tájékoztatlan? Fogalma sem volt a HR kifejezésről vagy a barista fogalomról. Ezért sokszor ellenszenves nekem a Halisze asszony,aki szolgálóból avanzsálta fel magát és mégis oly sokat hisz magáról. Mindenesetre úgy fura ez az ország,ahogy van. Még jó,hogy 150 év után hazamentek,most én sem a laptop billentyűit nyomkodnám. Hanem ugráltatnám a menyeimet. (Haha! Mind a kettő több diplomás)
mihenike 2021 nov. 24. - 18:33:59 Előzmény Pera60
(82/131)
Szia :) örülök, ha humorosnak talälod, amit irok :)
Juj, ez az együtt alväs ... mit össze nem problemäzott Sancar Efe :) De az öreg se semmi, az meg Halisze Anyäm parancsära kemkedett utänuk :) " De csak aludtak " haha :) Mavi sem semmi, itt van egy ember, aki megmentette, fözött neki, menedeket adott neki es megkerdezi töle, hogy megis mi törtent vele ... erre a välasza: "Nem szeretem a kiväncsi embereket" haha - OH Allah!!!!!
Mindenesetre mindenben egyet ertek azzal, amit a szämunkra furcsa falusias es maradi dolgokrol irtäl ... Nare valoban nem illett bele a kepbe .... csak a szerelem kötötte össze öket...
Mostmär nagyon kiväncsi vagyok, hogy ki a gyerek apja ... Ugy lätom, hogy Dudut nem tudta Halisze anyäm megijeszteni.
Ahogy Halisze es a barätnöje beszeltek ez a viselkedes nem illik Sancarhoz, hiszen 9 evig värt Narera, addig egy nöre sem nezett rä es most mi ez a hirtelen erdeklödes egy ismeretlen nö iränt ...????
Mavi mielött lelepett volna motyogott valamit magäban, olyan erzesem volt, mintha ismerte volna mär koräbban Sancart, mert azt mondta, hogy most nem mondhatja el, hogy ki ö .... ????? A kis Melek reakcioja is meglepö volt, hogy mennyire megertö volt, hogy van egy vendeg a häzäban stb ...
Värom a folytatäst, hätha valami jot fognak belöle kihozni
Pera60 2021 nov. 24. - 05:53:33 Előzmény mihenike
(81/131)
Jó reggelt! Olvasom a válaszokat és ismét nevetésre ingerelt. Bamba ja találó. A tegnapi részben együtt aludtak a szó legszorosabb értelmében a Sancar és a Mavi. Hogy mit problémázott ezen a Sancar! Vajon tényleg ilyen az erkölcs ott a falusi részekben? Nem tudom. A sorozataik alapján ítéli meg az ember és én szoktam azért olvasni a neten olyanok írását,akik ott élnek. Mindenesetre még mindig szeretem a török sorozatokat,ezt is. Azért mennyire kilógott a sorból a Nare. Ő egy világlátott lány volt,művelt és hát családi vonatkozásból erősen problémás háttérrel. Talán így lehet a döntését a legjobban megérteni. Szerintem soha nem tudott volna beilleszkedni abba a merev falusias miliőbe. Valójában a szerelmen kívül nem sokban illettek össze a Sancarral. Nagyon kíváncsi vagyok az új szerelemre.
mihenike 2021 nov. 23. - 18:27:23 Előzmény libra26
(80/131)
OFF Elärulva: mindig ezt a sorozatot hagyom utoljära, amikor van egy kis idöm … nagyon erdekes… nem is tudom behatärolni a müfajät … de egy biztos, hogyha nezem, akkor mindig depis Leszek … haha Viszont megis nezem mert meg ilyen komoly hangvetelü Török sorozatot nem lättam… Mindenki nagyon jol jätszik benne …. OFF
mihenike 2021 nov. 23. - 18:00:16 Előzmény Pera60
(79/131)
bocsänat, elirtam!!!! azt akartam irni, hogy honnan szedtek ezt a bambät … :)
mihenike 2021 nov. 23. - 17:58:57 Előzmény libra26
(78/131)
Szio :) megneztem a tegnapi reszt, de majdnem megölt az unalom … alig törtent benne valami … Sancar rätalält Mavira es a kunyhoban hosszu hosszu percekig benäztak … haha :)
A kisläny egesz nap hiänyolta az apjät, közben felbukkant a nagypapi a villäban … Jahjah ügyeben Sem törtent elöre lepes … igazäbol semmi nem törtent… annäl inkäbb Cukuroväban, szoval ätmegyek Cukorväba …. :):) :)
mihenike 2021 nov. 23. - 17:52:02 Előzmény Pera60
(77/131)
:) :) :) egyältalän honnan szedted ezt a bamba Jahjaht? :) borzaszto egy figura :) es Dudu mikor lett ilyen törtetö…???? eleinte csak a karrier erdekelte, aztän hirtelen szerelmes lett Jahjahba es mär csak az erdekli, hogy "született feleseg" legyen … :) Nagyon kiväncsi vagyok, megis kie a gyerek :)
mihenike 2021 nov. 23. - 17:50:17 Előzmény Elhaym
(76/131)
Szia! nem Volt rola szo, de gondolom mär "nem Volt rä szükseg" a villäban es hazament … tudod elötte is csak azert vitte Sancar a villäba, mert a kertben Volt a holtteste es mindenäron ki akarta äsni a bolond neni :) :) :)
Elhaym 2021 nov. 23. - 17:22:44 Előzmény mihenike
(75/131)
Volt róla szó, hogy Feride hová tűnt?
Pera60 2021 nov. 22. - 19:18:36 Előzmény mihenike
(74/131)
Jót nevettem! De tényleg találó. Reménykedem,hogy ezek után Elvan is teherbe esik. De ha tényleg steril ez a mafla volt férje,akkor vajon kitől terhes ez az erőszakos,törtető Dudu? No majd kiderül. Azért csak végig nézem ha már belekezdtem.
mihenike 2021 nov. 22. - 18:51:07 Előzmény libra26
(73/131)
Szia!!!! nos megneztem a 3 reszt, amivel elmaradtam, a mait majd holnap fogom megnezni…

1. ahogy irtad is, Gediz eletet vesztette :( fäjdalmas jelenetek voltak, tenyleg mindenki ott Volt a korhäzban. Sancar a korhäzban megbocsätott neki, föleg, amikor megtudta Ömertöl, hogy Gediz nem is Nare utän Indult. :( Gediz kiiräsäval mostmär tenyleg egy uj sorozat vette kezdetet… viszont a Gediz-temänäval megemlitenem a Nagykövetet is, aki Mügenek sirdogäl, hogy ö mennyire szerette Gedizt … mondom mi van??? pär hete meg akartäk ölni egymäst. Räadäsul a temetesen is ott voltak Karamannal kezen fogva…

2. Ömer is olyan itt mint Cukuroväban Cetin … ö itt a helyi 007-es ügynök :) :) haha :) :)

3. A titokzatos nö felbukkanäsähoz egyelöre nem tudok sokat hozzäfüzni, a särban elakadt az isztambuli rendszämu autoja es a kishäzban huzta meg magät, majd megjelent Sancar EFE (Ömer nyomozo es Elif haha) es szerintem elsö pillanatban azt hitte, hogy Nare visszatert, majd meglätta, hogy ez egy idegen nö... Na a nö elindult esöben az autohoz, majd miutän az autot nem sikerült beinditani, igy Sancar megengedte, hogy aludjon ott es ö meg visszament a villäba … A nöröl annyi derült ki, hogy Hajos es mäsnap reggel, amikor Sancar meg Ömer vittek neki a reggelit (no comment) akkor mär nem Volt ott, se ö Sem az autoja, viszont a cegnel összefutottak vele, amint eppen hajot berelt Karamantol… Ömernek pedig leesett az älla, hogy ö meg ilyen gyönyörü nöt nem lätott :)

4. Zehra es Ömer vegre szerelmet vallottak egymäsnak…tudod ez is "nokomment" mert honapok ota nem beszeltek egymässal, de mit fog ehhez szolni Halisze?

5. Jahja es Elvan elvältak es a birosägon Dudu termeszetesen bejelentette, hogy terhes, amit Elvan azonnal tolmäcsolt Anyukänak. Na Kerem szepen, itt megint leesett az ällam, ugyanis kiderült, hogy Halisze azert "szerette" es nem küldte el Elvant sosem a csalädtol, mert nem is Elvan meddö, hanem Jahjah a steril es Halisze hazudott mindenkinek, hogy ne tudjäk meg a faluban … Bezzeg Sancar ... mindket növel egyetlen egyszer volt együtt es mindkettö hip-hop teherbe esett ... örület!!!!
szoval akkor vajon kitöl terhes Dudu??? csak nem Karamntol???? Valamilyen szinten Jahjaban is van ketely, de ö inkäbb arra koncenträl, hogy apa lesz. Szegeny Jahajaval mär megint nem foglalkozik senki, pedig ö mär bulit szeretne csinälni, hogy megünnepeljek, hogy Apa lesz es Sancar Sem hallgatja vegig mert Sancar a titokzatos növel van elfoglalva …

6. A titkozatos nö kihajozott a viharban es Sancar keresteti a hajot is meg a nöt is …

7. Lassan megszületik Celian gyereke is, de milyen abszurd mär, hogy Karaman meg mindig nem tudja, hogy lesz egy gyereke …???

8. Naret jobb lett volna, ha megölik a szerepe szerint, ez a tävozäs es , hogy senki Sem keresi igen hihetetlen …. de lehet, hogy igy könnyebb Sancarnak, hogy haragudhat rä …

9. Nedzsded megjelent Sancarnal es kapott munkät is … komolyan mondom, hogy ez milyen jo lelkü… egy igazi EFE :) //ezt az Efe megnevezest elöször itt hallottam, eddig mindenhol az Agät hasznältäk//

10. Melek is megtudta, hogy Gediz meghalt es megkerdezte, hogy minden gyerek annyit szenved, mint ö es hogy az anyja is meghalt-e...? nagyon szomoru jelenet Volt :( illetve toväbbra is hullik a haja, de nem tudom, hogy ez mit jelent ….

Itt mese vege mära :) :) :)



mihenike 2021 nov. 22. - 18:22:07 Előzmény Pera60
(72/131)
Szia! köszönöm a visszajelzest! Igen, ez a temetes…. mäs kultura… több török sorozatban lättam mär, ahogy eltemetik a szeretteiket es nekem is nagyon idegen …
Megneztem a 3 reszt amivel el voltam maradva es nekem is az jutott az eszembe, hogy nezem-nezem, de miert is? ja, azert, mert el kezdtem nezni es kivancsi vagyok mi lesz a vege ….