libra26 2021 nov. 19. - 13:09:05 Előzmény mihenike
(71/131)
Sziaa!! Hú, köszönöm ezt az összefoglalót.. Döbbenetes, most mik vannak benne. Azt tudtam, hogy Gediz életet veszti a balesetben - ezt elolvastam, mert kíváncsi voltam mik jönnek, ha Nare elmegy... De így, ahogy leírtad, hát hihetetlen tényleg... Valóban azért nem volt jó ez a fajta kiírás, mert nehéz elhinni, hogy Melek belenyugszik és Sancar is elfogadja a történteket...
Vajon nem lett volna jobb egy viszonylag gyors zarassal inkább a sorozat? Persze akkor lehet az lenne a baj hogy hát ez jól össze lett csapva.. Nem is tudom.. Talán idővel azért Tuba hoz valami fényt bele..
Pera60 2021 nov. 18. - 19:02:16 Előzmény mihenike
(70/131)
Szia! Már tegnap megírtam, de nem tudtam elküldeni. A múlt héten teáztam, nem kellett volna a gép előtt már tudom. Rádőlt, úgy működött a laptop mint a szita, úgy folyt belőle a tea. Tönkre is ment nagy bánatomra, kellett vennem új gépet és a jelszót be kellett állítani.
Neked teljesen igazad van,ahogy pontról pontra végigolvastam. Nekem most valahogy már nem annyira érdekfeszítő. Nézem és persze kíváncsi vagyok. Most egy kicsit nehezebb téma. Amikor temették a Gedizt,elég sokáig mutatták a módját. Nekem olyan furcsa volt katolikusként,de sejtettem,hogy valami köze van ahhoz,hogy muszlimok. Az előbb műveltem ki magam a neten és igen érdekesnek találtam.
mihenike 2021 nov. 17. - 14:09:01 Előzmény libra26
(69/131)
Szia!
Nem is tudom, hogy hol kezdjem … most igen sok furcsasäg van ebben a sorozatban … felek, hogy Nare kiiräsäval rossz iränyba haladnak a dolgok … :(

1. Mär a zene es az Intro is mäsik, es mär Tubät mutatjäk
2. Melek eszrevette, hogy hullik a haja … - ez vajon mit jelent?
3. Melek meg csak el Sem olvasta a levet, amit az anyja irt neki … egyszerüen eltepte
4. Nagyon sajnälom Gedizt, hiszen ö ezzel a tettevel Sancarnak segitett, hogy ki kerüljön a börtönböl, es most az egesz väros ellene fordult :( räadäsul Nare is meltatlanul köszönt el töle … ezt nem erdemelte meg :(
5. Sancar felgyujtotta a kunyhot majd Melek kedveert ujra epitettek Ömerrel …
6. A Nagykövet valojäban szerette volna Naret? es Sancart azert gyülölte, mert 9 eve a länya öngyilkossägot követett el miatta? valoban ez lenne az oka a tetteinek? mostmär magam Sem ertem ….
7. Dudu bejelentette, hogy terhes… erre Jahjah elment az orvosähoz, mert, hogy ö eddig ugy tudta, hogy steril … - mi van??? - eddig erröl Volt szo, hogy Elvan termeketlen …. akkor az is csak hazugsäg Volt? - bär en mär azt Sem tudom, hogy Dudu tenyleg szereti-e Jahjaht vagy meg mindig Karamannak dolgozik?
8. Mostmär Sancar Sem keresi Naret, pedig pär hete meg ez is elkepzelhetetlen lett volna …
9. Feride neni eltünt, mint szürke szamär a ködben …
10. A Nagykövet elvileg rätalält Narera Sväjcban es utäna küldte Gedizt … de Gediz nem akart utäna menni, mert szerinte Nare nem ker belöle …
11. Gediz elindult valamerre, az anyjätol es a növeretöl is elköszönt. Sancarral is ki akart bekülni, de Sancar hajthatatlan :( de elvileg nem Nare utän ment …. Mär az autoban ült, amikor Nare hivta a mobiljän es utközben Gediz balestet szenvedett … A korhäzban ott aggodik erte a Nagykövet es Karaman is!!!! A ket bünözö keresi neki a veradot!!!! - en meg csak neztem mint Rozi a moziban ….
12. Sancar beszelt Ömerrel, hogy ne adja fel a szerelmet es beszeljek meg a dolgokat a hugäval (nem jut eszembe a neve…) - de mit fog ehhez szolni Halisze?
13. Halisze Sem semmi, megint kigyot-bekat kiabal Narera es a barätnöjet arra keri, hogy tagadja meg a fiät Nare miatt …
14. Mär Karaman elveszett testveret nem is keresi senki??? ez a szäl csak ugy a feledesbe merült?

Mindenkinek toväbbi jo szorakozäst a sorozathoz :) Remelem azert nem rontjäk el teljesen a sorozatot :(
Pera60 2021 nov. 11. - 16:47:39 Előzmény mihenike
(68/131)
Köszönöm szépen! Neked is!

mihenike 2021 nov. 11. - 15:15:29 Előzmény Pera60
(67/131)
Szia! a tegnapi reszt meg nem lättam … viszont, tegnap elött szegenykem ugy eltünt, mint szürke szamär a ködben :( Egyik pillanatban meg a "kenyszer-esküvön voltak", aztän mär nem is mutattäk… :( Azt sem mutattäk, hogy elbucsuzott Melektöl es, hogy bement a Korhäzba...
Viszont En nem ertem, hogy ez a Nagykövet megis mit gondolt…??? Teljesen tönkre tette a länyät … Ott magyaräzott Gediznek, hogy fiam-igy+ugy… igy foglak szeretni+ugy foglak szeretni es milyen szep csaläd leszünk….???? Megis mit gondolt??? Vagy mär neki is teljesen elment az esze??? Kegyetlen ember! Ez eleg furcsa a törököktöl, hiszen ezekböl a sorozatokbol azt tanulhattuk meg, hogy a csaläd äll mindenekfelett. Ennel mär az is jobb lett volna, ha a karakter, tehät Nare meghal a sorozatban :(
Egyetlen egyszer mutattäk, hogy csokoltoztak, megpedig, amikor Sancar ujjonnan megkerte a kezet a tengerparton … (legaläbbis en többre nem emlekszem)
Az viszont igaz, hogy Narenak nem Volt mäs välasztäsa, mert akärhogy is akarta, nem tudott megbocsätani, hiszen a gyürüt is visszaadta es a Henna-estre Sem ment el :( Nagyon sajnälom öt is, Meleket is es Sancart is :(
Kiväncsi vagyok Tuba megjelenese, hogyan fogja megvältoztatni a sorozatot … Addig is toväbbi jo szorakozast :)
Pera60 2021 nov. 10. - 20:57:34 Előzmény mihenike
(66/131)
Nem is tudja meg a Sancar,hogy mi lett Naréval? De végiggondolva ,nem volt más választása. Mármint Narénak. Mindent oda kellett adni,legfőképpen a gyerekét,a férfit akit szeret. Nagyon jó a színészválasztásuk. Annak ellenére,hogy soha nem csókolták meg egymást (ott úgy látszik,nem dívik ez a szokás) annyira kifejezték az arcukkal az egymás iránti rajongásukat. De most láttam először félrelépő férjet. Idáig ez sem volt náluk annyira menő. Pedig láttam jó sok török sorozatot. Gondolom a jövő héten jön a Tuba. Ő is egy nagyon szép színésznő,vajon milyen bőrbe bújtatják? Gondolom már nem ilyen művelt nyugati nő szerepét osztják rá.
mihenike 2021 nov. 10. - 15:59:22 Előzmény Pera60
(65/131)
Szia! Ez egy fantasztikus sorozat! Szegeny szinesznö valahogy az egesz sorozat alatt nem nezett ki jol… de az utobbi reszekben mär különösen rossz börben Volt :( A Nagykövet pedig nagyon kegyetlen :(
Tubät nagyon kedvelem (mint mär szäzszor le is irtam) de nem tudom, hogyan fogja tudni Naret potolni … :(
Feride nenit ismerjük egy mäsik sorozatbol es ott is ugyanezt a karaktert hozta … nagyon vicces …
Pera60 2021 nov. 09. - 19:36:56
(64/131)
Igen mára kiírták a sorozatból. Eléggé rosszul is nézett ki szegény. Ilyen ördögi tervet szőni a saját lánya ellen! Nehogy már a paraszthoz hozzámenjen. Kegyetlen napja volt ma Narének,hogy hova ment nem tudom. Remélem a gonosz apját is utoléri a végzete. Az elején annyira nem voltam elájulva ettől a sorozattól. De itt többen jó véleménnyel voltak róla és igazuk is volt. Most kezd úgy igazán érdekes lenni. Várom,hogy fogja feldolgozni Nare elvesztését,a kislány hogyan éli meg ezt az egészet. Nekem a legjobb szereplő a nagynéni,a Feride néni. Ahogy annak az arcára vannak írva a csöppet sem hízelgő gondolatai!
mihenike 2021 nov. 08. - 15:30:26 Előzmény libra26
(63/131)
Szia!
Hogy ällsz a törökökkel? :)

1. En ma reggel fejeztem be a mult heti Nagykövet länyät … huha… csak pislogtam, hogy mik törtennek itt … :(
Visszaszivom, amit legutobb irtam, hogy a cim elvesztette a jelentöseget, mert igenis a Nagykövet Ismet bekavart… :( Nagyon sajnälom Naret es Sancart … - de sajnos tudjuk, hogy ez a nagy käosz mit jelent szämunkra :( Es tenyleg kiräz a hideg, amikor ök ketten együtt vannak a kepernyön! Hogy fogja tudni ezt Tuba überelni?


Ide írd a spoileres tartalmat
1. Nem gondoltam volna, hogy Saraht megöli Menekse... Ezt nem tudtam, szoval csak neztem, mint Rozi a moziban es nagyon sajnältam Gedizt is! Mi lett ebböl az egyszerü kis parasztlänybol…? a Török nöket vajon tenyleg ennyire megöriti a szerelem?
2. Karaman es a Nagykövet csak ugy ätvertek Naret es Sancart, hogy elöször nem is ertettem az egeszet, de vegülis csak sikerült nekik mindkettöjüket ätverni :(
3. Güven azzal zsarolja Naret es GEdizt, hogy ha összehäzasodnak, akkor bemutatja a Sancart felmentö videot.
4. Jahjah es Dudu kapcsolata igen bosszanto, egyreszt Jahjah vegre szerelems, mert ugye Elvant sosem szerette, de Dudubol is milyen kigyot csinältak a forgatokönyvirok…? Bär igazsäg szerint Neslihan es Engin annyira jol jätszanak, hogy a többiek törtenete mellettük eltörpül.
5. Efeoglu mama Ismet korhäzban, de nem akarja, hogy megmütsek… hm...



2. Elärulva: egy reszt sikerült mult heten megnezni, de, ami kesik, nem mulik…

3. Cukurova: Meg nem neztem meg a mult heti reszeket, de nem is tudom, hogyan lesz idöm mind a härom sorozatot nezni… Kellene egy kis motiväcio… mint peldäul a regenyiräs :) :) :)

mihenike 2021 okt. 28. - 19:23:48 Előzmény libra26
(62/131)
Szia :) en ujra itt vagyok :) Nos csoda törtent es teljesen beertem mindket sorozatot, ugyhogy most värom a sült galambot :) haha :)
Mär elgondolkoztam rajta, hogy megnezem az utolso hetet a Hercaibol, ha mär igy aug. ota nem lättam öket… de ugyis tudom, hogy mi törtent benne :)

1. A Nagykövet länya … a cim mär szinte ertelmet vesztette, mert a Nagykövet semmit Sem csinäl, csak värja, hogy Gediz anyja bele szeressen es värja, hogy Karaman megszerezze Akin holttestet … Na mär most akkora kavarodäsok vannak itt ebben a Karaman-Sancar-Gediz körletben, hogy csak pislogok… Szegeny Nare is csak pislog, de szegeny mär eleg rossz börben van, szoval szerintem lassan el kel töle bucsuznunk :(


Gediz es Sarah egymäsba szerettek, vagy legaläbbis Gediz el akarja felejteni Naret, de nem csoda, hiszen Sarah helyeben en is beleszerettem volna Gedizbe :) Igazäbol Engin fantasztikus szinesz, de mint ferfi egyältalän nem tetszik, inkäbb Gediz a befuto :) Szegeny Sarah csalodottsägäban megprobälja lelöni Sancart, de Gediz lelövi … oh Romeo miert vagy Te Romeo … nos nem tudom, hogy tulelte-e a lövest … remelem igen es elmennek messzire Gedizzel … na persze ez nem lenne annyira egyszerü, mert Karman jobbrol-balrol fenyegeti öket. Es a többiek meg azt Sem tudjäk, hogy Sarah ölte meg Lokit … szegeny… lätod-lätod, hogy szimpatizälok ezekkel a pszicho-szereplökkel :) Menekse is lebukott vegre es Sancar szämüzte. Elvan ugyebär ujfent nem akar elvälni, viszont Jahaja es Dudu folytatjäk a kapcsolatukat es Dudu kisirta magänak, hogy Jahja vegyen nekik egy häzat … Dudu közben meg mindig leadja a drotot Karamannak… szoval ez egy kicsit zagyvasäg nekem. Ez a csaj, amikor megjelent a sorozatban, akkor csak a munka meg a karrier erdekelte, most meg mindenäron Született feleseg akar lenni … hm … törökös-csavar … Ganime anyänk tanitja Elvant a gyogynövenyek jotekony hatäsära, hogy Elvan a väläs utän ilyen szepsegäpoläsi termekekkel tudja keresni a kenyerre valot - szürreälis jelenet - … De a legjobb, hogy Ceylan a villäban fog lakni, hogy megvedjek öt Karamantol … de nem tudom, hogy ha megtudnä, hogy lesz egy gyereke, akkor nem enyhülne meg??? Mindenesetre Müge kiszimatolta, hogy van egy elveszett növere es most azzal probäljäk majd megzsarolni …



2. Elärulva … Nagyon jol jätszik benne mindenki, de annyira nyomaszto, hogy ma elgondolkoztam rajta, hogy kell ez nekem egyältalän ??? :) Hol tartasz vele?


mihenike 2021 okt. 23. - 16:29:06 Előzmény libra26
(61/131)
Sziaaaaaaa :)

1. A Nagykövetböl jelenleg 1 reszt nem lättam meg, a pentekit. Vannak azert itt is marhasägok, de valahogy nem tudok räjuk haragudni, egyszerüen imädom ezt a sorozatot… de lehet, hogy csak Engin es Neslihan miatt vagyok elfogult :) Viszont Halisze asszonyt en Sem birom elviselni, föleg, hogy tudjuk, hogy milyen szegenyek voltak, es kesöbb tettek szert a vagyonra Sancarnak köszönhetöen, es megis eljätsza az urinöt… Na mindegy :) tipikus :) Nem tudom, hogy mit lättal vagy mit nem:


Nare nem ment el a Henna-estre, pedig Halisze es Ganime anyänk nagyon keszültek, räadäsul Ganime anyänk meg is vedte Haliszet a vendegek elött :) a kis edes :) Ez nem Volt szep huzäs Naretol, hogy lemondja az esküvöt…,de lehet, hogy ez azt jelenti, hogy lassan tävozik a sorozatbol … :( Sarah es Gediz összegabalyodtak… Ceylan räjött, hogy Menekse mennyire gonosz, ugyhogy szerintem Ceylan be fogja vallani az igazat, de a penteki reszt nem lättam, szoval lehet, mär robbant a bomba :) Karaman nem bir a beteg apjäval es Müge ment el hozzä, hogy megetesse… milyen szürreälis jelent Volt … Bemegy annak az embernek a häzäba, aki miatt egyszer majdnem meghalt … no komment :) A nagykövet ur tenyleg semmi mäst Sem csinäl csak szerelmes üziket irogat Gediz anyjänak es värja, hogy a sült galamb a szäjäba repüljön :) Mindenäron meg akarja szerezni Akin örökseget… de minek? hogy ujra elkärtyäzza a penzt? :) Most egy kicsit lassan törtennek az esemenyek, nem eleg pszichos nekem :) haha :) az elejen több Volt az igazolom, mostanäban meg tul sok a siräs.



OFF
2. Elärulva: ebböl a heten tenyleg semmit Sem lättam, de majd jövö heten bepotolom. Azt tudtam, hogy a Dr.Forster-nek a Török vältozata, mert bemondjäk az elejen es olvastam is, de azt a sorozatot nem ismerem, ugyhogy nekem jo ez igy ahogy van :) A nyomasztosäga szerintem vegig meg fog maradni. Viszont ameddig eljutottam az az erzesem, hogy Volkan barätunk (vagyis Volki-Tolki) nem is akarta elhagyni Asiyät. ha nem bukik le elötte, akkor Derinnek sosem lett volna eselye… Igazäbol Derint is sajnälom, mert fiatal es naiv es elpazarolja az eletet erre az öreg pasira… Szoval jol össze van rakva ez a sorozat :) Nem tudom, hogy azt a reszt lättad-e, amiben Derin anyja elmegy Baharhoz reggelizni. Vitt körülbelül egy tonna Bureket nekik, hogy magähoz edesgesse öt :) en nagyon jot nevettem :) :) :)

Ami a feldolgozäst illeti, Volt a Revenge amerikai sorozatnak is egy Török feldolgozäsa, de az szämomra nezhetetlen Volt, mert ismerem az eredetit es az eredeti egy fergetegesen jo sorozat Volt :) :) :)
OFF

3. Isztambul: uristen, de izgalmas lehetett :) amit a plakätokrol irtäl…. hät nagyon szürreälis lehetett :) irigyellek :) uristen tenyleg, mennyit buszoztak azok a szerencsetlenek a Gelincsikröl az Atahan villähoz es Nurannak mindig fäjt a dereka :)

4. Termeszetesen adok egy eselyt a Cukurovänak, de a Hercainäl megtanultam, hogy ami nem megy, azt nem kell eröltetni :)
libra26 2021 okt. 23. - 13:12:57 Előzmény mihenike
(60/131)
Sziaa :))
Köszönöm a kis összefoglalót a Nagykövet lányából :) ismételten egy részt tudtam teljesen végig nézni a héten... Igazad van nagyon is, amit Ganime anyánk kapcsán írtál :) tényleg mintha valami teljesen mást néznék :) fantasztikus a hölgy, nagyjából ugyanazt hozza, amit már láttunk tőle :D apropó amit még sose jegyeztem meg a sorozattal kapcsolatban: Sancar anyját egyszerűen nehezen viselem :) persze vannak pillanatai sőt jó beszólásai, de nem is tudom.. Talán a szinkronhang??! Kemény nő, tehát olyan hangot kellett találni de.. Még a sorozat eleje fele a hajam égnek állt :) persze ez csak a karakterének szól, nem a megformálásnak

Off: A héten inkább az elmaradasokat pótoltam, Isztambuli, egy kis Tiltott gyümölcs :D na utóbbi is egy őrültség néha, csak nézek miket húznak ezek a törökök :D

Elárulva: olyan ismerős volt a történet, mármint ez a nyomasztó, megcsalós szál - utána olvastam, egy angol sorozat feldolgozása (amiből láttam is néhány reszt mikor adták - Dr. Foster) viszont nekem a török "megoldás" jobban tetszik! Az angol verzió olyannyira nyomasztott, hogy egy kávét nem bírtam nyugodtan elkortyolni a kakaós csigám mellé :) abba is hagytam nagyon hamar, így hát meglepett, hogy a törökök verziója mégis le tud kötni :) jó színészek, és szerintem szimpatikusabbak is, mint az angolok voltak, valószínű ez is sokat számít

Cukurova: nov. 4 :) :) remélem legalább ez a 3.évad nem fog még nagy csalódásokat okozni ;)

Abszolút OFF: a Gelincsik dombon tudomásom szerint nem jártam - nos ez semmit sem jelent, mert jártam kis dombos lepukkant utcákban - az új nagy mecsethez pl egy egészen Efsunos-Nuranos-Sultanos "szakadt" környéken keresztül megy fel a helyi járat így hát rejtély :) :) :) lehet csak én nem tudom, hogy AZ a Gelincsik domb hahaha :) képzeld el, a Boszporusz partján épp láttam egy profi fotózást, nem mentem nagyon közel, de nem voltak ismerősök a kamerának pózoló hölgyek-urak :) pedig szívesen vettem volna ha látok legalább egy ismerős arcot :D viszont a plakátokon, tv-s reklámokban elképesztően sok színészt láttam, fura :) nálunk azért a mosogatószert nem Koltai Róbert vagy Hernádi Judit reklámozza :) haha - Fekeli agát pedig egy bank reklámtábláján fedeztem fel széles mosollyal!! :D ő mosolygott nagyon, nem én :)

Apropó Bodrum: már ha emlitik egy sorozatban én is az SÚ 4.évadára gondolok rögtön :) nincs mese, belénk égett az a sorozat de ezt már akkor éreztem mikor még néztem :D

Szép hétvégét!
mihenike 2021 okt. 16. - 14:20:40 Előzmény libra26
(59/131)
OFF

Sziaaaa :)

jaj de jo, hogy itt vagy, mert lassan ugy erzem, hogy kezdek megkattanni :) :) :) Ezt figyeld, az egyik kolleganöm Bodrunban volt Näszuton, na es nekem mi jutott erröl eszembe märis? Hät persze, hogy Efsunka, aki a 4. evad elejen a gyönyörü feher homokos partu Bodrunban elt, miközben Bahar kiszabadult a börtönböl :) Illetve OFF!!! az Elarulva-ban eltelt 2 ev, Volkan es a draglatos felesege visszatertek, Sercuk pedig kiszabadult a börtönböl es Volkannak dolgozik... na ez meg semmi ... ezt figyeld ! a 21-22. reszben ugy szolitotta Volkant, hogy VOLKI-TOLKI :) :) :) Hät persze, hogy erröl is Efsunka jutott az eszmbe... es akkorät röhögtem ... (es märis räd gondoltam...ha te ezt hallod, akkor biztos arra gondolsz, amire en!) Szoval 2-3 ev tävlatäban is üldöz Hülya meg Efsun!!! akärhova nezek mindig a SU jut eszembe, räadäsul "Ganime anyänk" olyan örültsegeket müvel a Nagykövet länyäba, mintha egy teljesen mäsik sorozatba csöppentem volna :) :) :)

De visszaterve hozzäd! Meselj kerlek :)!!!!!! Järtäl-e a Gelincsik dombon? :)haha :)
ha letezik, akkor biztos felelmetes hely lehet, szoval remelem a közelebe sem mentel :)

1. Nagykövet länya info (tömören) neked:

Miutän Sancar hiper gyorsasäggal (kb1 honap) felepült a zuhanäsbol (Sarah dokinö segitsegevel) elhivta a tengerparta Naret (aki vegig mellette volt a terapia alatt) es "Ejjellel" együtt megkerte a kezet es Ö igent mondott! Hiszen Nare minden älma az volt, hogy "Ejjel" hätän, Sancar felesegekent mehessen be a villäba! Persze azota nehänyszor Menekse miatt mär megint összevesztek, de Nare azt mondja, hogy nem adja fel a szerelmüket. Közben Lokit megölte Sarah, mert räjött, hogy Menekse nem terhes. Eppen ott volt Karaman, aki magära vällalta a gyilkossägot. Sancar is befutott es mivel vedeni akarta a volt felesege becsületet, igy nem jelentette fel Karamant, hanem Loki apja elött magära vällalt a gyilkossägot ... NO KOMMENT ... persze Nare ezen is kiborult. Mert ugyebär Karaman utalt rä, hogy Loki+Menekse szeretök voltak, es Sancar nem akarta, hogy a falu a szäjära vegye, hogy a gyerek nem is töle van, hanem Lokitol ... Közben Gediz meg Sarah összedolgoznak, de Sancar üzleti ügyekben mindig Gediz elött jär egy lepessel es Gediznek nem sikerült csödbe vinnie a ceget. Viszont Sancar es Nare megfenyegettek, hogyha nem hagyja abba Akin holttestenek a kutatäsät, akkor börtönbe jutattjäk a hamis csekkek miatt... Na märmost Gediz beijedt es amikor Sarah megtalälta Akin sirjät (Ganemi anyänk kertjeben) akkor Gediz leällitotta, hogy värjon meg a leleplezessel... Tehät Gediz kettös jätekot jätszik, de nem tul okos, mert vagy Karaman vagy Sancar mindig egy lepessel elötte järnak ... Viszont Karaman kileste es mär tudja, hogy hol van a sir... ugyebär mindenki a holtteste keresi az örökseg miatt, de pl Sarah nem tudja, hogy mindent Nare örököl... A nagykövet most Gediz anyjänak udvarol ... Ö nagyon semmi mäst nem csinäl, csak värja, hogy Karaman megtalälja Akin testet :) Közben ugye van meg a Dudu-Jajha-Elvan szerelmi häromszög is... Az elejen nagyon aläbecsültem Elvant, de mostanra mär nagyon megkedveltem. Elvan meggondolta magät es megsem akar välni, pedig mär Jahja eldöntötte, hogy elveszi Dudut... Oh allah! Segits rajtam :)!!!! De amitöl kikeszülök, az Ömer es Zehra szerelmiügye ... - Z. megakadälyozta Ömer es Nese esküvöjet, de azota meg csak egymäshoz sem szoltak... na ez a szäl nagyon gagyi ... Es ami a (nem tudom a nevet megjegyezni) nenit illeti /Ganime/ mindig jo egy bolond a häznäl, mert Ö kiszagolta, hogy Menekse csak kamu-terhes, de Sarah egy hamis UH-felvetellel lenyugtatott mindenkit, hogy a baba el...



2. Cukorova: värom mär nagyon, de mivel tudom, hogy szinte mindenki tävozik a sorozatbol, igy egy kicsit szkeptikus vagyok, de majd meglätjuk, hogy milyen lesz :) :) :)

3. Elarulva: nem is szaporitom a szot! nagyon joooooooo :)

Kellemes hetveget
libra26 2021 okt. 16. - 10:48:48 Előzmény mihenike
(58/131)
Sziaa :) itt vagyok :)
Csak képzeld (OFF), épp Törökországban jártam, még pontosabban Isztambulban :) :) hááát bizony azért egy-egy helyen felrémlett Ganime anyánk Isztambulban szenvedős mondata :D :D na jó, nem viszem túlzásba, elképesztő hely! :)

Épp ezért nagyjából sikerült mindennel elmaradni most, de azt hiszem a Nagykövetből teljesen kiestem :( múltkor láttam egy részt, hogy már az esküvőt tervezik, csak nekem az pl totál kimaradt, hogyan zajlott a békülés.. De nagyon aranyosak :) emlékszem a legelején hiányzott nekem a gyakran említett kémia:), nem voltam benne biztos, hogy Neslihan lesz olyan jó partner, mint Tuba volt, de most látszik már :) pedig már az elején nagyon tetszett Neslihan játéka!! Az az igazság, hogy ő a Végtelen szerelemben nagyon belopta magát a szívembe, hogy annyira fiatalon mennyire hitelesen hozta azt a szerepet! Vannak jó színészek tényleg, nekem a fiatal színésznők közül ő nagyon megmaradt. Teljesen megértem, hogy nem tudod hogyan pótolja ezt majd Tuba, de szerintem onnantól (sajnos vagy nem sajnos) egy teljesen új sorozatot láthatunk... Mert biztos vagyok benne, hogy pótolni fogja, Enginhez tökéletesen passzol, de nagyon mást fog valószínűleg képviselni és ha belegondolunk, csak ezzel oldhatták meg, Nare karaktere egyértelműen nem volt átadható és jó eséllyel háborút szült volna a török nézőknél, ha egy új Naret kell elfogadni :D új, tiszta lapos karakterrel viszont Tuba beválhat, szerintem Enginnek jó párja lesz, de kétségtelen, hogy Nare a főszereplő, űrt fog hagyni

(Én is észrevettem már ezeknél a részeknél, hogy Neslihan nem lehetett 100%ban jól, sajnálom, érhető, hogy nem tudta végig vinni:/)

OFF ismét :D Hülya Atahan :) én azért szívből várom, hogy ezt a nőt valamiben majd újra lássam :) :) igazad van Derin anyjával kapcsolatban, hasonló stílust képvisel :) nekem is tetszik az Elárulva most is, pedig valóban van benne valami nyomasztó, könnyed esti kikapcsolódásnak kemény... De jó :) :) Cansu Dere megintcsak egy elég nívós, nem könnyű szerepet kapott, remekül megoldja

A mókusnak az erdő tűz mondásodat nagyon bírom, azóta gyakran eszembe jut, hogy ezt írtad Asim (SÚ) visszatérte után :D ;D :D

Végső OFF: Cukurova :) várom, pontosan mikortól jön, szoktam látni a reklámot de még mindig csak "hamarosan"
Jajj Isztambulban a 3 "nézhető" tv csatornából egy a fő sorozatos csatornájuk volf, elkaptam egy Cukurova reklámot, tenyleg nem sok az ismerős arc a 4.évadtól... Na nem baj, ezt a mostanit még várom, aztán lehet ha mi is benne leszünk folyamatosan így a történetben, nem lesz olyan fura a folytatás sem :)
mihenike 2021 okt. 15. - 21:22:48 Előzmény libra26
(57/131)
Szia!
Lätom, hogy megint eltüntel, de en azert irok :)-milyen meglepö,mi? - haha :)
Szoval beertem mindket sorozatot a tv2-vel ... Hu... ez a Nagykövet länya egyre jobb... Nem tudom, hogy mit szolsz hozzä... nem akarom Elspoilerezni, mert nem tudom, hogy hol tartasz, de Engin es Neslihan annyira jol jätszanak... (csak az a baj, hogy tudom, hogy Nare tävozik, igy sokszor elmarad az igazi katarzis, pedig annyira jo, hogy kibekültek es, hogy tervezik az esküvöt).
Akin huga annyira hiänyzott ide, mint mokusnak az erdötüz... Viszont valahogy öt is megkedveltem, ugy lätom toväbbra is szimpatizälok a pszichopatäkkal ... ugyebär igy van ez, azota, amiota megismertem Hülya Atahant :)
Apropo ... Hülya Atahannal ät is ternek a mäsik sorozatra...
OFF Elärulva...
Fergeteges :) toväbbra is nyomaszto, viszont remekül jätszanak benne! Nem semmi, hogy Asiyabol milyen dolgokat hozott ki az, hogy a ferje megcsalta ...
Nos, Hülya Atahan pedig ugy jön a kepbe, hogy nekem Derin anyjärol mindig Hülya jut az eszembe ... :) olyan rätarti, pöhkendi es mindig ugy nyafog :) haha :)
OFF
Majd jelentkezz es tärgyalunk :) :) :)
mihenike 2021 okt. 12. - 20:57:23 Előzmény libra26
(56/131)
Szia! kicsit probältam "nyomozni" es szerintem lassan jön Tuba … :( öt nagyon kedvelem, mint szinesznöt, de nem tudom, hogy mennyire fogja tudni a Neslihan-fele eröt potolni… Ahogy most ällnak a dolgok, nem tudom elkepzelni, hogyan fogjäk kiirni … :( Igazäbol szerintem Neslihan szemein lätszik, hogy beteg Volt akkoriban, csak mivel a sorozat 90-äban szomoru igy annyira nem tünik fel …

OFF
Elärulva: Cansu Dere nagyon jol jäszik. A 10. resznel tartok. OFF
mihenike 2021 okt. 11. - 19:05:40 Előzmény libra26
(55/131)
Szia! A mult heten en is csak 1 reszt tudtam megnezni a Nagykövet länyäbol, de a heten potolom, viszont en minden reszt megnezek belöle, mert annyira tetszik :)
Most, hogy bejött "Ganime anyänk", mär vannak benne poenos jelenetek is... - megcsapta öket a SU-szele ... haha :) Ö valoban a nenjük (ez nekem nem volt vilägos a kezdetektöl, azt hittem, hogy csak simän nenemnek hivjäk... tudod näluk ez normäl...) es utäljäk egymäst Haliszevel... az egyik a tehenet a mäsik a tyukot nevezte a mäsikrol :) hät mondom ilyen nincs :)



Szerencsere Akin meghalt, de helyette jött egy pszicho-hugica... mär csak Ö hiänyzott nekünk.
Ma neztem a läny-kikereses reszt, jaj nagyon szep volt, de persze a vegen megjelent a kamu-terhes Menkese, hogy mindent tönkre tegyen... Mär nem eleg neki a doktornö segitsege, mär boszorkänyoskodäshoz is folyamadott... Loki räjött, hogy nem terhes es a dokinö megölte... majd a gyilkossägot magära vällalta Karaman.... na itt tartok... Micsoda bonyodalmak!!!! Nagyon jooooo :)



Mär alig värom, hogy a Cukurova folytatodjon es akkor folytathatjuk a regenyiräst is :)

Az Elärulväval viszont nagyon le vagyok maradva... de a heten probälom ott is utolerni magamat, az egyelöre kevesbe tetszik mint a Nagykövet, viszont sokkal jobb, mint a Hercai, ugyhogy azt mär nem fogom nezni .... :)

hm... lehet, hogy sok lesz egyszerre a 3 sorozat, de majd lätom... :)

libra26 2021 okt. 08. - 15:59:40 Előzmény mihenike
(54/131)
Sziaa! :)

Igen láttam, hogy jön Cukurova :) :) na abba majd belevetem magam tényleg! :) van egy olyan érzésem, hogy lesz mit témázni rajta :D

Sajnos alig érem utol magam, 3-4 sorozat már sok, a Nagykövet lányából 1 részt sikerült megnéznem az elmúlt egy hétben, csak körvonalasan vannak már meg az események :( gondolkodtam, hogy az Elárulvát tegyem-e félre, de még csak most indultak igazán az események...
mihenike 2021 okt. 05. - 06:39:51 Előzmény libra26
(53/131)
Szia!
OFF
Van feny az alagut vegen… eppen most lättam (igaz dätum nelkül…), hogy hamarosan folytatodik a Remenyek földje a TV2-n :) Gondolom a Bosszu csapdaja fog hamarosan veget erni… öszinten szolva eppen itt az ideje :)
OFF
mihenike 2021 okt. 01. - 14:33:38 Előzmény libra26
(52/131)
Szia!
Nem tudom, hogy a heten nezted-e, en most naprakesz vagyok a Nagykövetböl :)





Na mit szolsz Akin tesverehez meg Gediz vältozäsähoz? De a legjobb a SU-effektus… - Ganime anyänk udvarän egy hullät ästak el mint anno Yusuf testet a SU-ban :) :) :) Örület :) :) :)
Hm, egyebkent nem is tudom mit hozzäszolni Sancar gyors felepülesehez…. ez most nem sikerült tul jora… märmint Sancar zuhanäsa, gyogyitäsa es hiper gyors felepülese… na mindegy! Viszont Volt länykeres, ami miatt az egyik szemem sir, a mäsik meg nevet, hiszen sajnos tudom, hogy Nare el fog tünni es jön helyette TUBA … :(




OFF
1. Elärulva: öööö…. nem is tudom, nagyon lehangolo es nyomaszto a sorozat, megneztem valamelyik nap belöle 3 reszt egymäs utän es azt vettem eszre, hogy teljesen lehuzott… egyebkent jol jätszanak benne, meg a kis hölgyet is tudtam a heten sajnälni…
2. ReyMir kalandjai: nincs rä idöm ket ilyen mäsik jo sorozat mellett… szoval a regenyiräs elmarad … ne haragudj…
OFF