libra26 2021 szept. 28. - 09:41:41 Előzmény mihenike
(51/131)
Sziaaa :)

IGEN láttam hahaha :D egyik nap otthon voltam és persze épp akkor kapcsoltam oda :) gondoltam is, hogy ezt meg kell írnom majd, itt van Ganime anyánk :) :) :) úgy látszik az elmúlt pár évben tényleg képtelen volt tovább tolerálni a sötét és bűnös Isztambult, "ha Isztambulban élsz, Isztambulban szenvedsz" mondta Zeynepnek :D míg élek, próbálom feldolgozni ezt a nívós elszólást :))) bár az a sorozat sok szereplőjével és jelenetével együtt feldolgozhatatlan de látod, 2 év után is nagy a hatása :) Ganime mama nem sokat változott, tán még a kendő is ugyanaz :D áá de jó volt!!

Sajnos viszont az utána lévő részt nem tudtam nézni, visszanézésre meg nem sok időm jut így, ha az Elárulvát nézem
Nem tudom Gediz karaktere hogyan alakul mostanában, de nekem nagyon szimpatikus volt az elején, sőt maga a színész is az.. Aztán mióta folyamatosan Sancarral kakaskodnak meg ugyebár szerelmes Nareba, nem tudom most hogyan áll a szénája :)

OFF:
Nagyon jó lenne közösen elmélkedni a Bosszú csapdája őrültségeken :D :D viszont heti 2 résznél nem nagyon jut többre, az is csak a 2 nap otthoni munkának köszönhető ha bele tudok szaladni :) pedig gondolkodtam már én is, hogy abból aztán írhatnánk a fórumon megint a regényeket :) :) esetleg azt nem tudod pontosan mennyi van még hátra belőle? Ha nem olyan sok, akkor még megfontolom hogy valahogyan lássam a záróheteket :D

Jaa az Elárulva sztorija elég hamar beindult :) gondolom arra épül most, hogy Asya mit ki nem áll meg átél mire barmi komolyabbat lép (mert ez nem könnyű, a férje komplett hülyének nézi, ha elmondja a gyanúját, a kétségeit) Jól látod teljesen pszicho :) :) "Emir apját" is jó újra látni :D
mihenike 2021 szept. 27. - 15:36:56 Előzmény törökbálint
(50/131)
ugye-ugye :) :) :) Az meg szep lenne, ha valahol el kezdenenek csärdäst täncolni a ferfiak :)
mihenike 2021 szept. 27. - 15:35:47 Előzmény libra26
(49/131)
OFF szia!
Mär majdnem megölt a kiväncsisäg es beertem a Nagykövet länyäval a tv2-t, igy megneztem 3 reszt az Elärulva-bol…. Hu, ez tenyleg pszicho-sorozat :) Mondjuk azt annyira nem ertem, hogy miert kellett az elsö 2 percem lelöni a poent, hogy ki a szeretö… de nem baj :) Ettöl függetlenül nagyon tetszett amit lättam :)
OFF
8/10
törökbálint 2021 szept. 27. - 15:28:14 8/10 Előzmény mihenike
(48/131)
Baj van a gépemmel. Szóval a mi sorozatainkban sem táncolnak a szereplők verbunkost v. csárdást hosszú percekig, de máshol sem.
/Off nincs már wifim otthon, ezután ritkán tudok csak válaszolni bocs!/
8/10
törökbálint 2021 szept. 27. - 15:13:37 8/10 Előzmény mihenike
(47/131)
Szia! Igen, ez igy igaz. semmi helye nincs egy ilyen táncnak egy sorozatban, ráadásul többször is. Lehetne kicsit jobb izlése az alkotóknak e tekintetben. Jó, nyilván az ennek az üzenete, h igen nagy becsben tartják a nemzeti hagyományokat, de ennek nem ez a terepe. Hogy nézne ki egy vidéken játszódó
mihenike 2021 szept. 26. - 15:15:38 Előzmény libra26
(46/131)
Szia!!!!!!
Ùristen!!! Ùristen!!!!! 92.-részben felbukkan Ganime-anyànk!!!!! hát én akkorát röhögtem :) :) :) Remélem láttad!!!!

Hu… gyerekek… ezt Spoilerbe írom, ha esetleg vki még nem lätta volna: 90.-91. rész:

nagyon erös jelenetek voltak!!!! viszont, ahogy Gediz is mondta… „melyik évszázadban vagyunk????“ ez most komoly, hogy nem vitték kórházba és ökörbörbe csomagoltäk?!? na neeee, ne okozzannak ekkora csalódàst….


mihenike 2021 szept. 25. - 10:32:28 Előzmény libra26
(45/131)
OFF
Sziaaaaaa!!!!
akkor folyt köv … :)

1. Az isztambuli menyecske valoban igaztörteneten alapszik? Az valo igaz, hogy nem adtam neki eselyt, mert akkoriban költöztünk es mivel az elsö nehäny resz nem fogott meg, igy feledesbe merült…
A nagyasszonyra viszont räismertem, ö Volt Ezel vak anyukäja meg a Tubäs -Ellopott eletben a Börtönigazgato :) Ja es tudom, hogy A Csapdäbol Reyan is jätszik vagy jätszott benne. Na ilyeneket tudok :)

2. Ha nezed a Bosszu csapdäjät, akkor en is nezni fogom megint, hogy tudjunk rajtuk szorakozni!!!! Ugyan az elmult egy honapot nem fogom mär bepotolni, mert ugyis tudom, hogy mi törtent benne, de akkor hetfötöl nezni fogom, ha te is nezed :)
Azt tudtad, hogy Azat meg Gönül par hete az eletben is összehäzasodtak? :) es Engin Volt az egyik tanu :) FB-n lättam roluk kepeket es olyan cukik :) Allitolag a Hercai elött is együtt voltak, de szakitottak es a forgatäs alatt Ismet egymäsba estek :) - lehet, hogy szegeny szinesz csak a nö miatt vällalta el ezt a borzalams szerepet :)
De most komolyan!!!! 200 reszen keresztül epekedett Reyyan utän, aztän hirten beleszeretett Gönülbe … es forditva… Amaz 200 reszen keresztül epekedett Miranom utän, aztän szerelmes lesz Azatba …. haha
Török logika :) akärcsak a S-U-ban :)!!!!
Na mär most azon gondolkoztam, hogy 'Reymir meg hänyszor fognak összehäzasodni? megörülök mind Mirantol, mind Reyyantol… nem is beszelva az elö-halott Dilsahrol :)
A Forumon azon tanakodtunk, hogy Aziyse (Azize+Ayse) ugyan häny eves lehet…de sosem tudtuk kiszämolni, mert sosem stimmel, amit összehablatyol a bosszujärol meg az evszämokrol :)
Nem tudom, hogy miert kellett behozni a botos banyät… nelküle mär regen vege lehetne a sorozatnak… Pl. szöke vipera Yaren is beleszerethetett volna Harunba-ezzel mondjuk annak a szälnak vege lehetett volna…
Pl. miutän minden kiderült, hogy ki -kinek a kicsodäja es, hogy Ayse fia Hazar, igy Miran Ayse unokäja - ezzel veget is erhetett volna az egesz örület …
Helyette hoztak egy botos banyät, Dilsah is feltämadt (-ezt vajon a forgatokönyviro mär az elejen is tudta, hogy D. el? nem hiszem …) meg hoztak egy Azrät, hogy meg legyen 100 resz … haha :)
Apropo!!!! lättad azokat a reszeket, ahol Reymir (meg kB fel evvel ezelött) kerestek az ekszereszt, aki D. eljegyzesi gyürüjet keszitette????? Nos, az Volt Shrek bäcsi :) tudod a SU-bol Zeynep ijesztö apja :) - haha - räadäsul a fia meg a Kara Para Askbol Engin korrup bätyja …. Hät gondoltam is magamban, hogyha nezed, akkor jokat derülsz rajtuk :)

3. Az Elärulvära meg mindig nem Volt idöm, mert mostmär be szeretnem erni a Nagykövettel a tv2-t, viszont lättam, hogy jätszik benne a Vegtelen szerelemböl Emir apja :)
mihenike 2021 szept. 25. - 10:02:14 Előzmény törökbálint
(44/131)
Szia

köszi :) ma reggel eljutottam a 81. reszig. Hm, most lenne egy kerdesem… Tudom, hogy a törökök nem szeretik ertesiteni a rendörseget (haha), de ebben a sorozatban eddig mindig logikus dolgok törtentek. Viszont most derült ki, hogy Karaman egyszer elkapta Müget es 5 napig Volt abban a bizonyos elhagyatott häzban, ahol vegül Gediz talält rä … - oke elfogadom, hogy tulelete… DE!!! akkor miert nem jelentettek fel Karamant??????


Csak egy megällapitäs a reszemröl…: Most Volt Nese+Ömer Henna-esteje… Na mär most akärmennyire is szeretem a Török sorozatokat, de ettöl a ferfiak "termekenysegi täncätol" mindig kikeszülök :) - a nök pedig tätott szäjjal nezik öket :)
Elöször a Vegtelen szerelemben lättam Kemältol, es mär ott is neztem mint Rozi a moziban :)

Kellemes hetveget :)
8/10
törökbálint 2021 szept. 24. - 09:23:57 8/10 Előzmény mihenike
(43/131)
Akkor jó is, h nem irtam semmit a tartalomról, azt hittem, Te is tv-n nézed. Utánanéztem, ez a jelenet a 90. részben van. Engin egy újabb szemkifejezéssel gazdagodott ebben - tisztára olyan lett, mint egy eszelős, csak a szemei segitségével. Szinte félni lehetett tőle.
offtopic
libra26 2021 szept. 23. - 14:18:44 Előzmény mihenike
(42/131)
Sziaa :))

Köszönöm, hogy gondoltál ram, valójában tényleg csak annyi történt, hogy a dolgaim mellett nem találtam olyan sorozatot, amelyek s.ú. mód megihlettek volna haha :D Cukurovát meg ugyebár elvették tőlünk, pedig ahhoz biztos volna mit hozzáfűzni:D de én is nagyon örülök, hogy tudjuk folytatni a kibeszéléseket ;)

Hát most nagyon jót nevettem azon, amit a bosszú csapdajáról írtál :) "a bátyám és a nővérem összeházasodtak és most gyerekük lesz" :) :) :) meg Azize :D elképesztő valóban, ha ilyen anyád, anyósod, testvéred, nagyanyád van, minek ellenség.... Mondjuk nincs is nagyon nekik, csak az anyjuk/nagyanyjuk :) a minap belefutottam egy részbe, épp Reyyan sírt (nem nagyon futottam még bele olyan részbe, ahol épp nem ez történt), akit Miran a történet elején jóságosnak és halottnak hitt de újabban előkerült anyja fenyegetett, hogy majd mindent elmond és tönkreteszi :) aztán jött Miran, aki azt se tudta, hogy az önhergelésben ájuldozó anyját vagy szegény terhes feleségét kapja-e el, aki a sírástól és a bántó szavaktól a falat támasztotta :) meg persze jött "mindkettejük" apja is, hogy valaki tényleg mentse a helyzetet... Érdekes :) csak ennyit lehet mondani :)
Igazad van, "Azatot" én se értem, szegény ebben pont annyira gyenge volt, mint maga a produkció.. Nem is tudtam megkedvelni még az elején, mikor néztem. Eleinte én azt gondoltam, ez egy jó sorozat lehet, de valakinél a gyógyszer nagyon elgurult, sokkal előbb le kellett volna zárni, több ésszerű dologgal, na sebaj :)
VolkiTolki is elég furán hatott ebben a műben:D mikor Efsun ugráltatta meg a bolond részeges apját istápolta, az jobban bejött :D :D igen, azt hiszem az Ezeles dolgot beszéltük egyszer

Online én is utánajártam pár dolognak Cukurovával kapcsolatban :) hááát nem biztos, hogy ott jó irányt vettek a dolgok, lassan csak Züleyhát ismerjük majd fel az új részekben :) a 3.évad (ami jönne ugye nálunk) szerintem ígéretes volt, jól alakították a szálakat (a főszereplők sorsáról tudok csak valamennyit, arra értem), ehhez képest a Törökországban most indult évad na meg a sok új arc... Fura, szerintem ezt túlgondolták, nagyon ütősnek kell lenni Züleyha karaktérenek, hogy életben maradjon a sorozat.. Majd meglátjuk :)

Isztambuli: igen, szeretem ezt a sorozatot most már nagyon, az első pár rész szokatlan volt, annyira nem jött át de 1-2 hétig adtam esélyt és nagyon megszerettem :) tetszik a kémia a főszereplők között, jó elhinni, hogy szeretik egymást, de a szereplők szerintem majdnem kivétel nélkül kifogástalanok, jól játszanak. Sok emberi dologgal és nem utolsó sorban teljesen hihető dilemmákkal, az életben is létező reális problémákkal foglalkozik és olyan szerethető :) (nem egy őrület így nehéz lenne róla sokat beszélni... Természetesen egy-két hülyeség, béna dolog ebbe is belefért már, de helyén van számomra nagyon)

A Tiltott gyümölcs egy rejtély számomra :D van valami kisugárzása a sorozatnak meg a szereplőknek, nem tagadom le tudnak ültetni :D olyan értelemben jónak, mint az Isztambuli menyasszonyt vagy A nagykövet lányát, nem tartom. Viszont szórakoztatás, őrült dolgok szempontjából egészen kedvelhető :D ha egyszer lenne ilyenre időd, nézz bele, szerintem érdemes (azt hiszem elég hosszú mondjuk :/).. Ízlés kérdése, a női főszereplő Efsun és Hülya óta az első olyan női karakter, aki meg tud nevettetni.. Egy butácska, de ügyes és elegendő önbizalommal rendelkező nőszemély, a csaj eszméletlen jól hozza amit kell :) (akadnak még benne izgalmas karakterek - az első évad annyira még nem jött be, most nem tudom hanyadik megy nem néztem mindig, de most jó)

A Can Yaman sorazatokba csak bele-belekaptam tavaly :D vagy 2 éve már? Nem is tudom :) a Szerelem ízét azért néztem, egészen képben voltam... a srácot nem bírom különösebben, de az a sorozat nem rossz
Volt valami Álmodozó meg nem tudom mik, na azok már nem, a törököknek sem áll jó mindig ha túltolják a humort :) :)

Cansu Dere nagyon jó :) nem voltam annyira rajongója, de most feltűnt, hogy helyzettől függően lehet szeretni és utálni :) képes pozitív kisugárzásra is de ha kell, árad belőle a rejtély vagy a "kegyetlenség" Szerintem az Elárulva főszerepére hibátlan választás :)
mihenike 2021 szept. 23. - 13:38:20 Előzmény törökbálint
(41/131)
Köszönöm szepen, akkor mostmär ertem…
En a 79. resznel tartok, szoval nälam meg nem Volt szikläs-jelenet, de amikor peldäul Nare visszaemlekszik az elmegyogyintezetben törtentekre, olyankor szinte mindig kiräz a hideg… Vagy peldäul, amikor Naret elraboltäk es a hajora vittek, majd Sancar utäna ugrott a vizbe es SAncar lövest kapott, akkor is olyan jol össze Volt hozva a jelenet, hogy tenyleg tätott szäjjal neztem ;) hm... Akintol is kiräz a hideg. A szinesz nagyon jol jätszik, hiszen benne Volt a Vegtelen szerelemben is, ahol inkäbb pozitiv karaktere Volt, szoval sokoldalu
mihenike 2021 szept. 23. - 13:32:25 Előzmény libra26
(40/131)
OFF
Szia :) az elözö iromänybol kihagytam azt, hogy:
Hogy a fenebe tudta a Kara Para Ask utän elfogadni ezt a szerepet az Azatot jätszo szinesz? Tudod, amott ö jätszotta Ardat, a mäsik rendör sräcot Engin mellett … :) A ket sorozat között komoly szinvonalbeli különbseg van …!
OFF
8/10
törökbálint 2021 szept. 22. - 14:25:13 8/10
(39/131)
2. Már utaltak rá többször, h azért, mert Sancar észrevette, h Naré már korántsem érintetlen és nem volt hajlandó elhinni neki, h megerőszakolták.Persze így jogosan felmerül a kérdés, h akkor milyen szerelem és bizalom ez? Viszont az is igaz, h S. egész további életében vezekelni akar ezért a hibájáért. A keddi rész, a sziklás jelenettel annyira erős volt, h szinte remegni kezdtem és el is bőgtem magam, holott ilyet más filmnél még véletlenül sem szoktam csinálni. Persze ehhez kellett ez a két fenomenális szinész is /Engin például pusztán a szemével, arcjáték nélkül is képes szinte mindent kifejezni/ Ha ezek az usában születnek, bárkit le tudnának mosni a pályáról.
mihenike 2021 szept. 22. - 08:01:05 Előzmény libra26
(38/131)
OFF
Sziaaaaaaaaa :)!!!! Jaaaaj de jo, hogy visszatertel :) mär aggodtam erted, hogy itt a virus-idöszakban eltüntel, de nagyon örülök, hogy itt vagy :)

Akkor kezdenem …

1. "Bosszu csapajaban" …. - az egy akkora baromsäg, mint a Sorsok utvesztöje Volt, csak itt nem lehet akkoräkat szorakozni, mint Efsun kalandjain :) ha felmesz a Forumra, akkor läthatod, hogy hasonlo regenyket irtam, mint a S.U-hez, de igazsäg szerint kB 1 honapja elmentünk nyaralni, aztän azota nem folytattam, szoval szerintem mär nem is fogom, mert annyira idegesitöek es mert tudom vegig a törtenetet, mert utäna olvastam illetve a Forumon a csevegö tärsam mär leirt nekünk mindent :) Szoval nem tudom, hogy folytatom-e meg Reymir kalandjait … esetleg ha nagyon sok idöm lesz, amiböl mostanäban nincs sok es azt inkäbb a Nagykövet länyära forditom :)
Viszont mivel VokiTolki az egyik föszereplö benne, igy majdnem mindig eszembe jutottäl a sorozat nezese közben :) (azt ugye anno kitärgyaltuk, hogy VolkiTolki jätszotta az egyik öreg maffiozo fiatalkori enjet az Ezelben?)
Nos igen, ebben a sorozatban senki nem az, akinek gondoltuk, mindenki mäs, mindenkinek mäs az apja meg anyja, akiröl azt hittük, hogy meghalt, az feltämadt es a vegen meg kiderül, hogy akik elnek, azok nem is elnek, hanem csak Zombik :) haha :)
Reymir=Az aposom az apam, A felesegem apja, az apam :) Gül=A növerem es a bätyäm összehäzasodtak es most gyerekük lesz :) Azize=40 eve azon mesterkedem, hogy a sajät fiamat megölessem a sajät unokämmal :) - beeeeeeeteeeeeeg forgatokönyv :)! hahah :)

2. Nagykövet länya: nem irok regenyeket, mert ez egy jo sorozat es nincs mit kielemezni :) egyetlen problemäm van vele, amit itt koräbban le is irtam, hogy mi a fene az alapproblema…. :)? de tenyleg… miert dobta ki Sancar Naret 9 eve? na mindegy ;) ez legyen a legnagyobb problemäm :) De az is lehet, hogy elfogult vagyok ezekkel a szineszekkel, mert nagyon kedvelem öket es a törtenet toväbbi folytatäsäba Sem tudok beleköteni, egyszerüen nem tudom abbahagyni, ha bele kezdek (mert ugye nem tudom minidg nezni es jo pär resszel le vagyok maradva)

3. Cukurova: mär olyan regen Volt, hogy talän igaz Sem Volt … ott hagyta abba a tv2, hogy Müjgan kicsalta Zühleyät az erdöbe … aztän YouTube-n lättam nehäny hajmeresztö jelenetet, de mär feladtam a remenyt, hogy valaha lesz hozzä Magyar szinkron… aztän olvastam, hogy több föszereplö is tävozott, szoval nem tudom milyen lehet a folytatäs… Te tudsz vmit? talän a Hercai utän folytatjäk??? Ha folytatjäk, akkor ugysem fogom kibirni,hogy ne nezzem :) - szoval lehet folytatni a traccs-partyt :)

4. Isztambuli menyasszonybol tavaly megneztem 3 reszt, de nem tetszett, ugyhogy nem nezem… illetve utäna neztem, hogy rettentöen hosszu, igy inkäbb nem eröltettem … Te akkor ezek szerint szereted?

5. A Tiltott gyümölcsöt nagyon ajänlottäk, hogy nezzem, de arra meg nem Volt idöm…. Velemeny? neked tetszik?

6. A szerelem izet - Can Yaman- neztem meg a tavasszal, de nem tudom vegig nezni, mert eltüntek az online reszek es külföldröl nem minden videolejätszot tudok megnezni …. Viszont ez az egyetlen nezhetö Yamanon sorozat …

7. Elärulva - termeszetesen nagyon kiväncsi vagyok rä, Cansu Dere miatt, de meg nem volt hozzä szerencsem, de mindenkepp el akarom kezdeni ;)

ui. rengeteg Török sorozat megy manapsäg, de a nagy resze nezhetetlen sajnos… a Karanten ideje alatt több idöm Volt nezni öket, de mostmär tenyleg csak azt nezem, amit erdemes…

Akkor folytatodhat a sorozat-elemzes :) Nagyon örülök :)

OFF
offtopic
libra26 2021 szept. 19. - 13:42:59 Előzmény mihenike
(37/131)
Szia!! :)

Jó ideje nem folytattunk eszmecserét a sorozatokról, örülök, hogy itt vagy a komment szekcióban:D Eltűntem a Cukurova szüneteltetése után, ilyen-olyan teendők, tanulmányok miatt a sorozatokat is félretettem kicsit, de ismét van 1-2 amit követek, igyekszem követni.

A Nagykövet lányába ritkán nézek bele, kedvelem a főszereplőket, ezért ha időm engedi, leülök elé, de nem szegezett a képernyőhöz :) megmondom őszintén, van 1-2 karakter, aki olykor nagyon zavar, nem tudom, talán emiatt sem ragaszkodom ehhez a sorozathoz, de a történet és a fő szál valóban érdekes, kétségtelenül a jó török sorozatok közé tartozik (meg hát annak, akik végig bírta nézni a Sorsok útvesztőjét..:DD erre egy rossz szava nem lehet:D) Tuba belépését majd mindenképp meg akarom nézni, nagyon jó páros voltak Enginnel a Piszkos pénzben, passzolnak, kíváncsi vagyok ebben a történetben hogyan oldják majd meg, hogy Neslihan kilépése után azt az erős köteléket lássuk köztük :)

Ezen kívül az Isztambuli menyasszonyt követem, az első évadát nagyon szerettem és ott ragadtam, most már a 3.(utolsó) megy. Illetve pár napja kezdődött az Elárulva az Ezel női főszereplőjével :D az első néhány rész egészen lekötött, kíváncsi vagyok, 1-2 hétig szánok időt rá pihenésként.. Ott van még a Tiltott gyümölcs, ami óriási katyvasz legtöbbször, ha belefutok :D inkább nyáron volt hozzá szerencsém több alkalommal, érdekes... Tudod, néha a S.Ú. féle őrületek figyelemfelkeltőek :D :D :D

Ami teljesen kikészít, pedig kéthetente 5 percbe futok bele, az a bosszú csapdájában:D amikor elkezdték Cukurova után, úgy voltam vele, hogy rendben, biztos hamar lemegy, nem is rosszak a szereplők stb.de elég elvetemült forgatókönyv alapján készült :D néhány hónapig nagyjából képben voltam a történettel, a csaladban volt aki követte, de aztán nálunk mindenki lemondott róla, mikor a sokadik szereplő bukkant fel, akit halottnak hittek avagy a lányát/fiát kereste :)) Nem szeretném tovább kritizálni, hiszen nem láttam minden részét, de belepillantva mostanában merre jár a történet.... Háát :)

(Demir Yamanékat várom vissza... Gondolom ők is elszállnak majd egy két ponton tekintettel arra, hogy Törökországban tart még a sorozat :D de már komolyan hiányzik, valamiért az tetszett - ha folytatják majd és te is követed még szívesen jövök rendszeresen eszmecserére:D :)
mihenike 2021 aug. 16. - 08:29:52 Előzmény Elhaym
(36/131)
szia! most viszont lenne egy kerdesem hozzäd es Spoilerbe irom bele:

Tegnap elertem ahhoz a reszhez, amikor Akin "Mertnek" adja ki magät es Zerät hälozza be, azzal, hogy sorstärsak a läbuk miatt… Nekem eddig fel Sem tünt, hogy Zeränak problemäja lenne a läbäval … Gyorsan elmeselte, hogy Mügevel baleseteztek, Müge azota nem mer vezetni stb. De mi törtent? Zera elvesztette a läbät? hiszen eddig semmit nem lehetett rajta eszrevenni …



Köszönöm elöre is! A hetvegen megneztem jo pär reszt, hogy behozzam a lemaradäst, de meg csak a 45. resznel tartok :)
Elhaym 2021 aug. 15. - 15:43:22 Előzmény mihenike
(35/131)
Remélem nem hagyják félbe, mert a Tubás részeket még jobban várom. Cukorova is nézett volt, csak akkor még nem tudták elkezdeni a 3. évadot, aztán meg nem akarták félbehagyni a Hercait. De amint vége jönnie kell a 3. évadnak.
mihenike 2021 aug. 12. - 19:22:36 Előzmény Elhaym
(34/131)
Szia :)! en is nezem ezt a sorozatot, de ugy alakult, hogy kb30 resszel le vagyok maradva a TV2.-höz kepest es online nezem. Nagyon szepen felepitett sorozat, remek szineszek. Mondjuk nekem mär csak a 2 föszereplö miatt is telitalälat!!! Nem szoktam irni, mert nem akarom lätni a Spoilereket, mert annyira tetszik es vegig akarom izgulni :) Annyit tudok, hogy Neslihant majd Tuba fogja vältani, de öt is kedvelem, ugyhogy ö is telitalälat :) (ez egy nagyon nagy forgatokönyviroi fogäs Volt, ismerve Tuba es Engin közös munkäjät)
Remelem is, hogy jo a nezettseg, mert akkor nagyon csalodott lennek, ha ezt a sorozatot is felbe hagynäk… :( tudod, a Cukorova folytatäsät is nagyon värom mär :)
Elhaym 2021 aug. 09. - 18:01:06 Előzmény Magenta99
(33/131)
Szerintem is. Az első évad vége eléggé eseménydús volt.
Magenta99 2021 aug. 07. - 15:20:25 Előzmény Elhaym
(32/131)
CSodálkozom is, mert lenne miről beszélgetni. :D