mihenike 2022 jan. 17. - 19:35:51 Előzmény Pera60
(111/131)
Jaj csak nem...??? Zehra es Ömer szerelme megsem olyan erös, mint azt gondoltuk??? na ne! erre nem szämitottam :) azt hittem, hogy Szent Zehra es Bolond Ömer egymäsnak vannak teremtve!!!! valoban, en meg csak annyit lättam, hogy megerkeznek a hotelbe es becsekkolnak a näszutas lakosztälyba ... Holnap szerintem meg tudom nezni a ket reszt, amivel most lemaradtam :)

A Güven es Sedat is jol jätszanak, csak mär valoban unalmas, hogy Sancarral mindenki ki akar babrälni es sosem lehet egy perc nyugta ...

Kellemes estet :)
Pera60 2022 jan. 17. - 18:58:04 Előzmény mihenike
(110/131)
Szia! Megint végignevettem a gondosan pontokba szedett meglátásodat. Majd ha bepótolod a hiányzó részeket,magad is észreveheted,hogy valamennyire igaza volt Halisze asszonynak a lánya párválasztását illetően. Kíváncsi vagyok kitart-e ez a kapcsolat.Lehet,hogy ott a birtokon a zártságban olyan romantikus volt,de ahogy a környezetükből eljöttek,máris látszik a különség. Csak figyeljed a nászutas szállodabeli jeleneteket. Ja igen gondosan vedd szemügyre Dudu szerelését,mikor munkába megy. Igazán "csini."Nekem most kezd kicsit ellaposodni az egész. Meddig fog még ez a két nem egészen normális ember szerepelni? A Düvet úr és a Szedat. Nem rossz színész,igazán kiválóan megjátssza a neki osztott szerepet. Jó ott az összes. Gondolom ha nem adják magukat,kiírják a sorozatból.
mihenike 2022 jan. 17. - 17:29:11 Előzmény Pera60
(109/131)
Szia! A mult heten nem volt idöm nezni a soroaztot, hetvegen probältam bepotolni, de a penteki resz meg kimaradt, de igy is sok volt egyszerre az Info :)

1. Sedat megzsarolja Mavit és autóbalesetet szenvednek ... nos ez a Mavi sem semmi... kepes lett volna inkäbb meghalni... Persze ö komolyabban megserült, a pszicho Sedatnak pedig kutya baja sem lett ...

2. Sancart leleplezi Güven egyik embere, majd pedig Ömer súlyosan megsérül...

+ Persze itt forgatokönyvi fogäs, mutatjäk Sancart egy sir elött, majd ugräs az idöben ... szoval a nezök nem tudjäk, hogy vajon Ömer vagy Mavi fog-e meghalni... majd pedig kesöbb kiderül, hogy vegülis egyik sem hal meg ... Oh Allah :) :) :) +

3. Sancar csak nez a Korhäzban, mint Rozi a moziban, mert egyik oldalon a legjobb barätja, a mäsik oldalon pedig a kedves felesege... na most kihez rohanjon... Arrol nem is beszelve, hogy bärmikor letartoztathatjäk... na mindegy, vegül csak marad es vegülis Mavi hangfelvetele tisztäzza Sancart es Sedat is hazudik mint a vizfolyäs arrol, hogy mi is törtent a dulakodäs közben ...


4. Persze Sancar mint egy duvad szämonkeri Mavit, akinek ez termeszetesen nem tetszik, de häla Allahnak megiscsak kibeülnek :)

5. Zehra szembeszáll anyjával és a kórházba siet Ömerhez, ahol ismet volt nehäny drämai pillanat, de minden jo, ha jo a vege :) Jöhet az esküvö :)

+ Nagyon erdekes, hogy ezek milyen gyorsan meg tudnak szervezni egy-egy esküvöt :) Vegülis a menyasszony, a völegeny es a helyszin (a villa a mindenkori helyszin...) adott, a vendegek mindig ugyanazok, csak egy menyasszonyi - es völegenyiruha kell meg, es az anyakönyvvezetö :) es hip-hop meg is van szerveze az älomesküvö :) Csak az a problema, hogy Halisze banya meg a länya kedveert sem kepes resztvenni az esküvön. +

6. Ez a Yayha annyira unszimpatikus meg a Dudu is csak bosszant, jo lett volna, ha együtt maradnak es együtt tävoznak melegebb eghajlatra ... Yayha nyomoztat Bora utän es bekavarn neki meg Elvannak... miert nem hagyja mär beken szegeny nöt????

7. Az esküvö napjän keszül ket terhessegi teszt is, en pedig majdnem megpukkantam a röhögestöl, hogy a Friss Efe asszony tenyleg teherbe esett!!! Lätod, lätod! Mondtam en, hogy Sancarnak van egy ilyen csodäs kepessege :) :) :) - mivel a penteki reszt meg nem lättam, igy nem tudom, hogy mit fog hozzä szolni Sancar, vagyis inkäbb Mavi, hiszen pont elötte beszeltek rola, hogy Mavi nem szeretne több gyereket ...

8. Halisze banya szövetkezett Güvennel es Sedattal, hogy elvälasszäk egymästol Sancart es Mavit ...

9. Amikor mär az ember länya azt hinne, hogy ezt a sorozatot nem lehet toväbb bonyolitani, akkor Sedat felberel egy szineszt, hogy jätsza el Mavi soha nem lätott apjät ... De legaläbb ezek alatt a reszek alatt teljesen megfeledkeztem Narerol... szoval Tuba ätvette a föszerepet :)

10. Az esküvön Nezdetnek volt egy haläli beszoläsa, amikor azt mondta Boranak, hogy ö itt egy "hobbi rokon" ... en akkorät szorakoztam rajta :) es valoban ... miert is van ö meg ott? ja tudom, mert Sancar egy szent es visszafogadta ... :)

Toväbbi jo szorakozäst :)

Elhaym 2022 jan. 14. - 18:55:21 Előzmény kriptonyt
(108/131)
Tartalom alapján a 180, vagy a 181. rész lehet majd az utolsó.
mihenike 2022 jan. 13. - 08:27:20 Előzmény kriptonyt
(107/131)
Szia! en nem tudom pontosan, hogy häny reszes, de szerintem lassan vege lesz, mert mär annyi csavar volt benne, hogy szerintem mostmär lassan elfärad a sztori...
offtopic
kriptonyt 2022 jan. 11. - 20:49:28
(106/131)
Tudja valaki hány rész van még hátra? Ma láttam, hogy lesz új török sorozat. Vagy ez után vagy a Remények földje után.
offtopic
kriptonyt 2022 jan. 11. - 20:49:28
(105/131)
Tudja valaki hány rész van még hátra? Ma láttam, hogy lesz új török sorozat. Vagy ez után vagy a Remények földje után.
Pera60 2022 jan. 08. - 06:16:13 Előzmény mihenike
(104/131)
Köszönöm! Megint jól szórakoztam. Találóak a jellemzések.
mihenike 2022 jan. 07. - 14:57:09 Előzmény Pera60
(103/131)
Szia! Tegnap nem volt idöm megnezni, ugyhogy ma neztem meg 2 reszt! Härmasikrek, nagyon aranyosak lehetnek :)

1. Ami az öltözetet illeti, Halisze banya, mindig elegänsan van felöltözve, mint egy igazi urinö :) Elvan es Zehra nagyon visszafogottan öltözködnek, mint, ahogy Sancar volt-neje is (elfeljetettem a nevet ... aki most börtönben ül mert megölte Saraht). De szegeny kis Naret mindig borzalmasan öltöztettek fel .... Talän a länykeresen volt szepen felöltözve, de amugy mindig nagyon slampos volt es mindig logott a haja ... Ettöl függetlenül, mint szinesznöt nagyra ertekeltem es nekem hiänyzik a sorozatbol!!!!

2. A szupernö-Mavi egy delutän alatt megtanult lovagolni, es ejjel hätän ellovagolt Sancarhoz... (bocsänat, de megint kötöszködnöm kell... azzal a loval, akit 9 evig Sancaron kivül senki nem tudott meglovagolni, mert Naret värta a lo is 9 even ät .... legaläbbis ezt mondtäk mindig - haha - ) Sancar buvohelye majdnem szebb mint a villa, de legaläbbis modernebb ... Vegre együtt töltöttek az ejszakät a friss häzasok es a törökökhöz kepest, eleg sokat mutattak nekünk nezöknek... Ami ezt illeti, remelem Mavi tisztäban van Sancar szuper-kepessegevel, hogy 1 ejszaka utän teherbe esnek töle a nök :) Igy törtent ez Nare es az ex-feleseg eseteben is .... :) :) :) Szoval värom a Mini-Mavi erkezeset :) :) :)

3. Güven rosszabb, mint maga az ördög, kepes lett volna megölteni az ex-pszicho-ferjet, hogy Sancart gyilkossäggal vädoljäk ...

4. Dudu vegre tävozott a villäbol.
5. Elvan kiosztotta Anyukät es Bora barätunk is izgulhat, hiszen a barätnöje megsem meddö ...
6. Ömert elindult a villäbol ... itt en valami rosszat sejtek .... :(

Kellemes hetveget!
Pera60 2022 jan. 06. - 18:40:10 Előzmény mihenike
(102/131)
Szia!
Mindig jókedvre derítesz a meglátásoddal. Igen az nekem is feltűnt,ahogy a börtönben elkapta a két lány haját. Érdekes nőszemély. Mindenesetre az alakját irigylem és nekem a ruhája,amit a majdnem esküvőn viselt,hát az nagyon tetszett. Ebben a sorozatban nem öltöztetik a nőket szuperminibe. Még egyszer régen volt egy nagyon szép kis fiatal kolléganőm. Mondom neki,hogy nem így járunk ám az irodába. Hát hogyan? hát leginkább hátul a fenékig kivágott ruhában,ami elől szemérmesen fedi a mellet. Mindig nevetett. Most ebben a sorozatban nincsenek ilyen extravagáns ruhák. Na jó,a Mavinak a bakancsa se kutya éppen. De hát így érzi jól magát. Ami még nagyon tetszett: azt hiszem lánykérő volt,amikor a Meleket elrabolták,hát ott nagyon tetszett a nők hosszú ruhája,egyik szebb volt mint a másik. Bár abban a közegben azért furcsán mutatott. Viszont szépek voltak a fiatal szinésznők. Igen nekem is feltűnt az Ömer. Én teljességgel azt hittem,hogy fogyatékos. Állandóan a Madárkáról beszélt,a versről. Atyavilág mi lesz ebből? Hát az Ömer,aki dehogy ostoba! Csak jószívű és gyáva. Talán egyszer elveszi a Zerát,ha a mamától nem rémül meg. De lassan-lassan jön a végkifejlet,jó lesz ha siet. Ennyit mára,jó szórakozást a mai részhez,én már túl vagyok rajta. Persze az első harmadban megérkeztek az unokák. Valamennyit én is kiestem. Persze apjuk szokott böllenkedni,hogy a Mama nézi az üzül-büzült. Naná hogy evvel vágtatnak be. (Hármasikrek)
mihenike 2022 jan. 05. - 15:26:17 Előzmény Pera60
(101/131)
Szia! Köszönöm! Aranyos vagy :) Na tessek, tegnap voltak mär esemenyek :) Mavi a feher kosztümben olyan volt, mint egy igazi Angyal :) Melek Anyänak szolitotta es az ex-pszicho-ferj märis bekattant ...
Häla Allahnak, hogy Mavi hisz Sancar ärtatlansägäban, räadäsul Sancar az egesz csalädot es a villät is räbizza az uj Efe-asszonyra ... Meg ilyet :) jokat mosolyogtam :)
De a legjobban azon szorakoztam, hogy Halisze banya a börtönben nem jätsza az urinöt, hanem ott Ö a "Napszämos felesege, akitöl felni kell" :) Ez nagyon vicces volt :)
Minden egyes reszben kiakadok, hogy ez a Müge, pszichologus letere, mennyire naiv es könnyen befolyäsolhato ... annak idejen Akin verte ät eveken ät, most meg a Nagykövet.
Ugy lätom, hogy Ömer is összekapta magät es megkeri Zehra kezet (bär a sorozat elejen en azt hittem, hogy Ömer mentälisan beteg... annyira furcsän viselkedett....)
Dudu pedig megiscsak uj eletet kezd az ex-pasival...? na mindegy, csak menjen mär el a villäbol, mert annyira abszurd, hogy meg mindig ott van, miközben Yahjah meg mär Elvant akarja visszakapni ... haha :)
Pera60 2022 jan. 04. - 17:09:55 Előzmény mihenike
(100/131)
Kösz! Ó inkább nem írok semmit,mert spoilernek minősül Neked. Én mindig frissiben nézem,ha mégis beesnek az unokák,akkor este pótolom.
mihenike 2022 jan. 04. - 15:28:16 Előzmény Pera60
(99/131)
Szia! en mindig mäsnap nezem a reszeket ... Erröl a Mavirol ugyan milyen titok fog meg kiderülni...? es a Nagykövet mikor hagy mär fel Sancar üldözesevel...? nem is szereti az unokäjät, csak azert csinäl mindent, hogy Sancar szenvedjen ...
Elvan ismet Boratnal kötött ki ... es en sem tudok semmit, de szerintem teherbe fog esni...
Dudu mostmär vegkepp mindent elvesztett, de en mär a Jahjat sem ertem... Most hirtelen szereti Elvant, amikor sosem szerette es kenyszerböl vette el ...????
Itt azert megjegyzem, hogy Sancart sem ertem... hogyan tudta ilyen gyorsan elfelejteni Naret...? tudom, tudom, ez csak egy film ....
Kiväncsi leszek, hogy Zehra es Ömer szerelme vegre beteljesedik-e, most, hogy a banya nincs otthon?
Jo szorakozäst a mai reszhez :)
Pera60 2022 jan. 03. - 15:29:39 Előzmény mihenike
(98/131)
Boldog új évet kívánok én is! Most az előbb értem haza az irodából,de nézem az időt és máris megyek pihenni a TV elé. Nagyon várom. Nem tagadom a Holdpontot tüzetesen végig olvastam ,de nagyon titkolóznak. Vajon sikerül az Elvannak teherbe esni? Remélem igen.
mihenike 2022 jan. 03. - 15:24:44 Előzmény Pera60
(97/131)
Szia! Boldog uj evet :)
Kiväncsi vagyok, hogy mit hoznak ki a folytatäsbol... Nekem amiota tävozott a Nare, vesztett a sorozat a varäzsäbol, annak ellenere is, hogy a Tubat nagyon kedvelem ... A begyöpösödött elveiktöl en is falra mäszok ...
offtopic
Pera60 2021 dec. 25. - 18:57:17 Előzmény mihenike
(96/131)
Szia! Régen jártam már ezen az oldalon. Készültem a karácsonyra. Írták sokszor,hogy nem az ÁNTSZ jön,hanem a Jézuska. De ez a beidegződés kitörölhetetlen. Muszáj készülni és kész! De most békességben ülök a gép előtt olvasom és közben nevetek. Most megálltak egy kicsit és az előrejelzést is gondolom majd szerdán fogják berakni. Fúrja az oldalamat a kíváncsiság,hogy mi fog történni még? Viszont engednek a törökök a konzervatizmusból. Meglepve láttam,hogy a lakókocsiban együtt ébredt a Bora és az Elvan. Ilyen nemigen fordult elő régebben. De mindezek ellenére nagyon begyöpösödött emberek. Az örök aggodalom,hogy mit fognak szólni az emberek? De vígan elküldjük a volt menyecskét,leiskolázzuk az újat és amúgy mindenkinek majd én megmondom,hogy mi lesz a jó! Megtudta az Elvan,hogy becsapták. Á ilyent nem tesz anyuka! Dehogy! Még ilyenebbet. Még nőt se láttam olyan szerepben,hogy nézi a másik verését. Tényleg eltűnt egész egyszerűen Gedíz anyuka,de mintha egyszer mondta volna,hogy megy Isztambulba. Nekem tetszik ez a film,kíváncsi vagyok a végkifejletre.
mihenike 2021 dec. 23. - 18:56:09 Előzmény libra26
(95/131)
Szia!
Gondoltam irok neki ide is, ha erre järsz majd elolvasod :) (nem kronologiai sorrendben)

1. Halisze anyänk ugye elkapta es megverette Dudu "szeretöjet", aki igazäbol nem is a szeretöje, csak egyszer töltöttek együtt egy ejszakät, amikor meg Jahjah nem tudta eldönteni, hogy kitöl mit akar es most DudU ennek issza a levet ... Tehät Halisze annak erdekben, hogy legyen fiu unokäja mindenkivel elhitette, hogy Dudu gyereke Jahjah-e... A "szeretöt" elraboltatta es megverette majd elküldte ... Es kepzeld el, hogy a pszicho Nagykövet felkeresete a pasit, hogy tegyen feljelentest ( - az ügyvedje pedig Mavi pszicho-ex-ferje). Kepzeld el, hogy itt müködik a rendörseg :) :) :) Halisze azt hitte, hogy akkora a hatalama, hogy a ferfi annyira megijedt, hogy többe nem jön vissza es a dolog el van intezve ...
2. Jahjah is megtudta, hogy a gyerek nem az öve es nem vette el Dudut, majd a meghiusult esküvö utän letartoztattäk Halisze anyänakat es most a hüvösön ül :)
3. Mavi es Sancar összehäzasodtak... De nem szerelemböl, vagyis akkor meg nem volt szo szerelemröl, inkäbb csak azert, mert megmentettek egymäst ... egyelöre csak Ömert meg Halisze tudjäk ... viszont Melek nagyon megszerette Mavit, szoval szerintem nem fogja bänni, ha meg tudja, hogy az apja felesegül vette ...
4. Elvant kirugta a häzbol Halisze, mert ugy tervezte, hogy Dud +Jahjah beköltöznek oda ... igy Elvan jol összemelegedett Boraval .... Mostmär jo lenne, ha megtudnä, hogy Halisze banya vegig hazudott neki a meddösegeröl... kiväncsi leszek a reakciojära ...
5. Mavi ex-ferje pont olyan, mint Akin volt :) - nem baj, egy kis ismetles belefer ...
6. Mavi nem akar/akart beköltözni a villäba, mert ugy gondolja, hogy neki meg Sancarnak meg Meleknek 3-uknak kell egy otthont kialakitaniuk ... vegre leszämolhatna Halisze maradi nezeteivel .... na majd kiderül mi lesz ezutän, hogy Halisze banya a börtönben van ...
mihenike 2021 dec. 23. - 18:40:39 Előzmény dmmddm
(94/131)
köszi az infot, tervben van ... de aztän mindig jön valami friss sorozat es aztän elmarad ... :)
dmmddm 2021 dec. 21. - 08:57:07 Előzmény mihenike
(93/131)
Szerintem még nincs késő, hogy megnézd, ha gondolod. Igaz, magyar felosztás szerint jó hosszú, kb. 177 rész. Az RTL Goldon szokták adni, most is megy, igaz, hogy vége felé tartanak már. Én kb. a 17. magyar résztől kezdtem nézni, mert a téma miatt (nemi erőszak) nem tudtam magam rávenni, de utána már láttam, többször is.
mihenike 2021 dec. 20. - 20:07:59
(92/131)
Megneztem a mult heti reszeket ... Igen gyorsan törtennek a dolgok ...
1. Mavi megmentette Meleket a Nagykövettöl... de ennek nem lesznek jogi következmenyei? A volt soför (akit majdnem bebetonoztak) vallomäsa eleg lesz?
2. Mavi es Sancar összehäzasodtak... - de legaläbb kimondtäk, hogy nem szerelemböl häzasodnak, inkäbb azert, mert megmentettek egymäst a legnehezebb idöszakban es a kisläny is elfogadta Mavit ... - persze mindezt titokban, majd csak kap egy ujabb szivrohamot Halisze banya ... :)
3. A vältozatossäg kedveert ismet megjelenik a multbol egy pszichopata ... vagyis Mavi halottnak hitt (legaläbbis Sancar igy tudja...) ex-ferje ... es persze a Nagykövettel fog együtt dolgozni... - kiväncsi vagyok, hogyan fog reagälni Sancar, ha ez kiderül ...
4. Apropo ... Gediz Anyja is csak szo nelkül eltünt, mint Karaman ... (???)
5. Ez a Dudu es YahYah-fele szäl rettentöen idegesitö... csak idöhuzäs ...
6. Viszont Bora es a bugyuta Elvan aranyosak :)
7. Mondjuk az tetszik, hogy Mavi megmondta a nagy Efenek, hogy ök 3-an egy csaläd es nem szeretne beköltözni a villäba, ahol ugy laknak együtt, mint egy klän ...
8. Bezzeg Dudu örömmel beköltözne a villäba es a szemet Halisze elküldte Elvant a häztol... hogy nem szegyelli magät ... elhitette azzal a szerencsetlennel, hogy meddö, közben pedig a fia a steril ... remelem hamarosan ez is kiderül!