Véleményem 2015 jan. 10. - 22:09:14
(154/174)
Csak lépegettem a csatornák között és megszólalt ez a gyönyörû nõ egy olyan hangon hogy úúúúúúúú ááááá ez egy vízilóééé??? Basszus lapoztam is tovább.
bazsa007 2015 jan. 10. - 21:49:00 Előzmény noraio
(153/174)
Nem véletlenül ilyen a szinkron. Szándékosan egy "kövérebb" nõi hang szinkronizálja, hogy hangban érezzük a különbséget. Természetesen Gwyneth Paltrow "bevált" magyar hangja nem ilyen. Szomorú, hogy ezt valakinek el kell magyarázni.
noraio 2014 máj. 24. - 22:00:48
(152/174)
ÚÚÚÚRISTEN!!! Egyszerûen érthetetlen, rémes, botrányos Gwyneth Paltrow szinkron hangja. NaGGYon gáz! Látni akarom annak az arcát aki azt mondta: "Igen, ez az a hang, megvan!" Tönkre vágja az egész filmet... Na jó, el is kapcsolom
atticusworld 2014 máj. 24. - 21:49:43
(151/174)
Lang Györgyi a csaj szinkronhangja?
Hematit 2014 máj. 24. - 18:51:41
(150/174)
Nálunk pl.: a lányomnak és nekem, nagyon hasonlít a hangunk,annyira,hogy telefonban sokan összetévesztenek bennünket. :)
10/10
morning glory 2013 aug. 16. - 13:39:26 10/10 Előzmény Petrapetrus
(149/174)
Egy tartalmas szórakoztató vígjáték.
Szerintem pedig igenis van mondanivalója ami nagyon is aktuális és sok emberre igaz ebben a tökéletességre törekvõ világban mégpedig hogy a másik embert nagyító alatt vizsgáljuk míg a saját hibáinkat nem vesszük észre. Lásd pl. a filmben a kopasz alacsony zömök pasit randira hívja a csinos csaj de nem megy el vele mert lelóg a nagylábujja!!!!
Mikor a nõkrõl van szó õ is és a barátja Black Jack is nagyon igényesek saját magukat pedig eléggé felértékelik!!
Szerintem sokan félreértették a filmet itt nem a duciság-csinosság ellentétén van a hangsúly. A fõszereplõ lehetett volna sovány ámde csúnya is csak akkor nehezebben tudták volna érzékeltetni a vicces jelenetekben hogy a férfi másnak látja a lányt. Vegyük például a vetkõzõs bugyis jelenetet stb...

A lényegét a filmnek Black Jack fogalmazza meg a barátjának mikor megkérdezi tõle milyen nõ az ideálja, és rákérdez: "ha ez az álomnõ randizna veled érdekelne téged hogy csak te látod szépnek és rajtad kívül mindenki csúnyának tartja?" Ekkor esik le a barátjának is hogy nem az számít hogy a nõ csúnya hanem hogy a barátja istennõt lát benne!
Vagyis hogy a szépség relatív, és bár vannak vitán felüli vizuális élmények, hogy kinek ki a nagy Õ az valóban ízlés kérdése.
9/10
King Diamond 2013 máj. 18. - 18:28:28 9/10
(148/174)
Ha törölnénk azon hozzászólásokat, melyek a magyar szinkronhanggal (csak Lang Györgyiével) foglalkoznak, akkor a majdnem 200 hozzászólásból lenne kb. 50 értékelhetõ, amik ténylegesen a filmmel is foglalkoznak. És ez gáz. Egy ilyen filmhez képest. Nekem nagyon tetszett, valamikor régen láttam már, tegnap újranéztem, magyar szinkronnal. Mindig is szerettem Jack Blacket, a Tenacious D-t is imádom, és örültem, hogy ebben a filmben is feltûnt Kyle Gass is. Gwyneth Paltrow gyönyörû volt. Én nem tudom, hogy milyen volt az eredeti hangja, illetve, hogy változott-e, amikor a kövér kiadását mutatták, de szerintem egyáltalán nem volt hallgathatatlan a magyar szinkron. Illett hozzá Lang hangja, fõleg a 'debella' változathoz. Ennyit rinyálni egy szinkronon, mint itt tették...szánalom. Én biztos, hogy nem kapcsolok ki egyetlen filmet sem a szar magyar hangok miatt, még a szar párbeszédek miatt sem.
Maga a történet aranyos, érdekes, itt-ott tanulságos is lehet. Ajánlani tudom, mert voltak benne jó poénok is, egyáltalán nem éreztem unalmasnak. Jó volt újranézni.
9/10
pillangókisasszony 2013 ápr. 28. - 19:24:29 Előzmény Nezo_nezo
(147/174)
De én túlsúlyos vagyok épp ezért bosszantott annyira...
Nezo_nezo 2013 ápr. 21. - 16:49:42
(146/174)
Neked is az elõzõ válasz "megoldáskulcsát" javasolnám....
7/10
katililla02 2013 ápr. 21. - 15:13:07 7/10
(145/174)
Nem rossz film, de Gwyneth szinkronja szörnyen kellemetlen volt.
Nezo_nezo 2013 ápr. 20. - 21:41:11 Előzmény pillangókisasszony
(144/174)
Csak azt nem értem, hogy aki nem érti egy filmnek a lényegét, az minek néz egyáltalán bármit is, ha úgy sem tudja felfogni?! Nem botrányos, DIREKT ilyen!
Lang Györgyinek pont olyan trampli hangja van, mint ahogy ebben ezt a túlsúlyos lányt, és ezzel együtt minden túlsúlyos hölgyet akarnak kigúnyolni. Jellegzetesen utálom az ilyen, és ehhez hasonló filmeket, melyben eleve feszültséget gerjesztenek ember és ember között csupán a kinézete alapján. De tudjuk, vannak ilyen filmek. Viszont Lang Györgyi "parasztos" hangjával is érzékeltetni akarták, hogy a túlsúlyos embereket milyennek akarják mutatni, szóval ez csak nekünk nézõknek van, hogy ne felejtsük el kirõl is van szó... Hiába is látjuk a vékony lányt. Ha ezt valaki nem tudja felfogni azt erõsen sajnálom. Mert szerintem ez nagyon egyszerû dolog volt megérteni :)
Kiegészítésként hozzá tenném, hogy vékony nõnél százszor többször hallottam az ÉLETBEN tényleg paraszt és jellegtelen hangot :)))
Pikacsu 2013 ápr. 20. - 14:10:25 Előzmény AIREBUS
(143/174)
Csókolom.
9/10
AIREBUS 2013 jan. 03. - 12:29:21 9/10
(142/174)
elõsszöris nagyonbetegfilm :DD Gwyneth gyönyörûbenne persze a normálkiadásban :Dd 10/8
pillangókisasszony 2012 nov. 22. - 23:10:37
(141/174)
A szinkron rettenetes!Botrány!
Peti817172M 2012 márc. 18. - 16:10:08 Előzmény technokrata
(140/174)
Mutatták dundin, de az arcát nem, azt csak a film végén, mikor már "meggyógyult" Hal.
8/10
technokrata 2012 febr. 26. - 12:15:05 8/10 Előzmény jonatan70
(139/174)
SPOILER
"Miért a csak a film végén láthattuk Paltrow dundi arcát?" Ezt a kérdést nem értem. Milyen verziót láttál, amiben csak a végén látható dundinak???
"Ha a rútat szépnek látta, miért adták a bombázó Paltrow-nak Lang Györgyi unott hangját?" Én azt gondolom, hogy ez is teljesen rendben van. Ugyanis JB kifejezetten a külsõ jegyeket veszi figyelembe. Tehát hogy milyen a kinézete a nõnek. Az se számít neki, ha az adott nõ nem szólal meg. A taxiba is tök idétlen a hangja annak a csajnak, amelyikre nyomul, ha emléxel a jelenetre. Tehát egyértelmû, hogy csak az számít jó segge, melle, dereka és helyes arca legyen a csajoknak. Persze azt gondolom, hogy ez nekünk nézõknek is szól, hogy a hangjuk az eredeti marad a nõciknek. Így mi, (legalábbis valószínûsíthetõen) hogy így fogalmazzak, nem tévedünk el.
6/10
jonatan70 2012 febr. 12. - 10:12:56 6/10
(138/174)
Számomra az egyébként túl hosszúra nyújtott film utolsó fél órája ért valamit.
Tudom, hogy nem kell sokat várni egy Hollywood-i kommersztõl, mégis a film elsõ kétharmadát unalmasnak találtam. Az is zavart, hogy a rendezõ következetlenül mutatta a fõhõs, Hal érzékelte világot és a valóságot.
Miért a csak a film végén láthattuk Paltrow dundi arcát?
Ha a rútat szépnek látta, miért adták a bombázó Paltrow-nak Lang Györgyi unott hangját? Stb.
A film több sebbõl vérzik, de azért van benne néhány eredeti poén.
Egyszer nézhetõ.
Nálam 6-os.
8/10
technokrata 2012 febr. 09. - 18:46:39 8/10
(137/174)
Qrva jó kis vígjáték! A szinkron meg egyenesen nagyszerû! Ugyanis pont az volt a lényeg, hogy egy mindenki által ismert kövér nõ szinkronizáljon. Ráadásul marha jó az az unott, beletörõdött hangsúly, amivel beszél.
Segítõ Béka 2012 jan. 15. - 02:50:59
(136/174)
addig néztem amíg gvinett paltrow meg nem szólalt - A DAGADÉK PADÖDÕ HANGJÁN !!!!
KINEK JUTOTT EZ ESZÉBE B+???!!! AZ NEM VOLT NORMÁLIS A * * B+!!!

on. szóval legközelebb innen folytatom feliratosan.
Büdösborz 2011 szept. 14. - 07:38:24
(135/174)
Azon filmek egyike melyen elaludtam a moziban unalmamban. Nagyon gyenge.