iciripiciri 2009 máj. 04. - 16:12:40
(74/174)
Ez a film szörnyû volt Lang Györgyi hangjával! Monoton volt és tényleg észre lehetett venni, hogy olvassa az egészet. Én sajnáltam azt is, hogy dagiként ritkán mutatták Rosemaryt. Többször kellett volna bevillantani, hogy milyen is valójában.
ikoo 2009 máj. 04. - 15:07:42
(73/174)
Tényleg furcsa volt a szinkonhang,olyan monoton beszélt,mintha csak alámondta volna a szöveget.A kórházban az a csontsovány nõ nem is csontsovány volt,csak a hapsi látta annak?
moffancs 2009 máj. 04. - 14:54:40
(72/174)
Látom a szinkronhang nem sok embernek jött be :). Szerintem meg pont Lang Gy. hangja kellett ahhoz, hogy egy percre se feledkezzünk meg arról, hogy a lány nem úgy néz ki, mint amilyennek fõhõsünk látja, hanem egy esetlen, önbizalom hiányos nagydarab csaj. Liptai hangjával ez nem lett volna hihetõ.
Szeretem Jack Blacket, de ez a film gyengus, egyszer nézhetõ.
offtopic
norton15 2009 máj. 04. - 14:45:55
(71/174)
Geszti ott zseniális volt, lefordultam a székrõl nevettemben, jobb volt, mint az eredeti.:) De az Ötödik elem is egy régóta vászonra vágyódó, Luc Besson-sztori volt, profi meló, ez a film meg közelében nem jár annak.
5/10
Drash 2009 máj. 04. - 14:26:01 5/10
(70/174)
Jujj!
Én örömmel mentem neki ennek a filmnek mert jónak ígérkezett.Aztán megláttam egy hozzászólást, hogy a dolog Lang Györgyi hangjával van.Én azt hittem hogy ezt a szörnyû tévedést már kijavították vagy hogy illik a szerephez.Nagyon jó volt a film egész addig míg meg nem szólalt a fõhõsnõ! Úgy hangzott mint valami otthoni paródia teljesen más szinkronnal.Próbáltam megszokni a magyarhangot vagy reméltem hogy keveset beszél.Így végül abbahagytam a filmet mert nézhetetlen volt.Aki Lang Györgyit berakta szinkronnak azt odakötözném egy székhez 100-asra hangosítanám a TV-t és 3x megnézetném vele.
idõjós1010 2009 máj. 04. - 13:11:22
(69/174)
No igen, az a Magyar hang egy picit nekem is elvette a kedvem annak idején mikor néztem a filmet, bár érthetõ hogy mért kölcsönöztek neki egy teljesen más hangszínt. Ez elvileg külön poén benne. A Film borítóján még külön ki is van emelve, hogy "A Padödõ magyar hangjával!"
pacica 2009 máj. 04. - 12:57:13
(68/174)
az a izé..hogyishívják szinkronizálta. Ja megvan! Lang Györgyi a PADöDöBõõl hehe.
Csonger 2009 máj. 04. - 11:18:08
(67/174)
Én még nem láttam ezt a filmet. Tegnap leültem a tévé elé, elkezdtem nézni. Vicces volt, tetszett. Egészen addig, míg a nõi fõszereplõ meg nem szólalt. Elõször nem hittem a fülemnek. Egy színtelen, artikulálatlan, unott férfihangot hallottam, ami Gwyneth-hez egy cseppet sem illik, sem az általa játszott duci-szerephez.
Az a hang számomra nézhetetlenné tette a filmet, át is kapcsoltam. Majd valahogy egyszer megnézem eredeti hangon; addig nem tudok tényleges véleményt írni róla.
Boglarina 2009 máj. 04. - 09:15:04
(66/174)
Köszi!^^
Próbáltam keresni neked Háda János-féle hangot youtubon, de csak olyanra találtam, amiben énekel, vagy amiben teljesen átváltoztatja a hangját.
Kálloy: http://www.youtube.com/watch?v=AIPJmf76H-U
Vinogradov 2009 máj. 04. - 08:38:57
(65/174)
Tyû, minden elismerésem, te kész szinkronhang-szakértõ vagy!

Én észre sem vettem - ezek szerint Háda János hangja hasonlít Kálloy Molnár Péterére?
Vagy ennyire illik Jack Black-hez?
Petrapetrus 2009 máj. 04. - 08:23:34
(64/174)
Én tegnap láttam elõször ezt a filmet és nekem egészen tetszett... Volt neki egy kedves mondanivalója, amivel egyet is értek. Ami a nõi fõszereplõ hangját illeti, elõször nekem is furcsa volt, de ahogy ment a film, úgy szoktam hozzá. Nem volt annyira gáz, amilyennek itt sokan mondják. Bár annyira hûdejó sem, viszont mindenképpen nézhetõ a dolog.
"Elvégre is ki választana egy ilyen jól megtermett csajt, még ha korábban bele is volt szeretve..? (Bár meg kell jegyezni, hogy ott se a belsõjébe volt szerelmes a srác, hanem csak szépnek, karcsúnak látta...) -> elég szomorú, hogy Te is így gondolod. Már miért ne választhatná? Te akkor ezek szerint még nem szerettél soha senkit igazán. Mert ha valakit Te megszeretsz, akkor úgy szereted, amilyen, és kitartasz mellette, jöhet bárki. Ha valakit nem szeret igazán valaki, általában csak akkor fordul elõ az ilyen félrekacsingatás. Létezik önzetlen szeretet is. Mondjuk ha X ember kedvesét valami baleset éri... Tegyük fel, égés, vagy amputáció... Akkor mindjárt le kell cserélni egy "tökéletesre", csak mert selejtes lett, van ennél jobb is, inkább beleszeretek, csakhogy ne egy "nyomorékot" szeressek élete/életem végéig..? :-S
Amúgy a srác nem a vékony csajba szeretett bele konkrétan... Elhangzott a filmben, hogy már nem a felszínt nézte, hanem a BELSÕ SZÉPSÉGET. Ezzel azt akarták kifejezni, hogyha valaki belül szép, akkor kívül is annak látszik, de csak annak, aki ezt hivatott észrevenni... Sajnos sokan vannak, akik tényleg csak a felszínt nézik, még elsõre is. Az más kérdés, ha valaki hülye is, meg ronda is, van jópár ilyen példa, de ez a film nem arról szól... :-)
Jack Black meg szerintem (ebben a filmben legalábbis) nagyon kis aranyos, szerethetõ, teljesen oké. Mondjuk én eleve jobban csípem az ilyen kis "szerencsétleneket", akik ugyan nem a legmacsóbb macsóbb, mégis van humoruk meg aranyosak...
Amúgy nem tudom, kinek tûnt fel, de például az az ápolónõ (vénbanya)... Amikor 'megszépült' a kocsiban, akkor neki tényleg más magyarhangja volt... :-)
Boglarina 2009 máj. 04. - 08:19:20
(63/174)
Háda János volt - aki Monknak szokott.:) Nem olyan nagyon feltûnõ... de azért Kálloy fiatalabb.
Vinogradov 2009 máj. 04. - 08:13:36
(62/174)
Én is szeretem figyelni a szinkronhangokat - ha van egy filmnek szinkronizált változata, általában elõbb-utóbb azt is beszerzem az eredeti nyelvû mellé (mert azt legalább annyira szeretem nézni).

Ezért szörnyû, ha ilyen sokkhatások érnek...



"Én Gwyneth-et Nagy-Kálózy Eszterként szeretem, Jack Blacket meg Kálloy Molnár Péterrel."

Ami azt illeti, igazából én is...

De ebben a filmben is Kálloy Molnár Peti Jack Black szinkronhangja, vagy nem??
Boglarina 2009 máj. 04. - 08:02:53
(61/174)
Húgomnak is Timkó Eszter jutott eszébe rögtön.:) Nekem nem, én már láttam, akkor döbbentem, most már nem. Én nagyon szeretem a szinkronizált filmeket, és a hangokat... de ez a film ily szempontból nekem sem lesz soha kedvenc. Én Gwyneth-et Nagy-Kálózy Eszterként szeretem, Jack Blacket meg Kálloy Molnár Péterrel.
Maga a film nem rossz.
mushi 2009 máj. 03. - 23:07:48
(60/174)
Aranyos film volt, de a csaj hangja lehúzta egy kicsit.. Liptai Claudia tényleg jobblett volna, de az se lett volna rossz megoldás, ha valami 'kedves' hangot választanak neki, duciság ide vagy oda.. A vége is jó volt, bár ha belegondolunk, tipikus amerikai happy end. Elvégre is ki választana egy ilyen jól megtermett csajt, még ha korábban bele is volt szeretve..? (Bár meg kell jegyezni, hogy ott se a belsõjébe volt szerelmes a srác, hanem csak szépnek, karcsúnak látta...)
Amúgy a film tele volt "elfuserált" emberrel, akik a tipikusan nem szép kategória. Jack Black se egy szexisten, a félresikerült kutya-haverja is hangyás, na meg a furán járó négylábú/kezû pali, a dagi négersrác meg a kissé ványadt haverja, meg szegény égett gyerekek...
10/10
Tinababa 2009 máj. 03. - 22:53:23 10/10
(59/174)
Kocsis Mariannak nem ugrik be a hangja.
zsouzs 2009 máj. 03. - 22:36:00
(58/174)
Teljesen igazad van. Szerintem is telitalálat a Lang szinkronhangja: sokáig ui. mi sem látjuk a csaj alakját, és csak innen sejthetjük a valódi méreteit.

Egyébként a sok gagyi amerikai film között, ez tényleg nagyon is nézhetõ és a maga blõdségével, igenis elgondolkodtat néhány dolgon.
erdling 2009 máj. 03. - 22:21:25
(57/174)
yah, szörnyû volt a lány szinkronhangja, erõtlen, színtelen, rossz... :
hirvi 2009 máj. 03. - 22:19:55
(56/174)
***SPOILER***
A legjobb benne a kislány, aki ugye tök aranyos meg minden, aztán kiderül, hogy szegény összeégett. A többi kicsit túl amerikai nekem.. olyan semmilyen... :-/
10/10
Tinababa 2009 máj. 03. - 22:19:50 10/10
(55/174)
Nekem nagyon tetszik ez a film, és szerintem Lang Györgyi hangja nem rossz választás. Liptai hangját hallva a hang mellé társulna a "vörös démon" imázs, és nem biztos, hogy vissza tudná adni azt a hatást amit a szerep igényel. Liptai hangjára nem egy nagytestû, 150 kilós nõ jutna az eszembe.