NSylvia 2006 dec. 25. - 06:32:15
(44/264)
Sziasztok!

A nagy karácsonyi készülõdésben elkerülte a figyelmemet, hogy a Viasat módosította a kezdési idõpontot, így a csütörtök-péntek délelõtti epizódokról lemaradtam. (70-71.)

Kérem, ha valakinek meg van, írjon.

E-mail: angel@interware.hu

Elõre is köszönöm, és további kellemes Karácsonyt mindenkinek,

Szilvi
Autista 2006 dec. 03. - 14:06:52
(43/264)
Cam Gigandet ....
Joyce 2006 nov. 05. - 17:55:02
(42/264)
Sziasztok! Köszike, h leírtad ki is játsza Johnny-t, illetve játszotta! Annak a Volchok nevû csávónak kéne nekem a neve, tudja valaki??!! Ha igen, akkor írjatok! Köszi elõre is!
Zsofesz 2006 okt. 10. - 14:24:57
(41/264)
Szia!
A Johnny-t alakító srác neve: Ryan Donowho (remélem jól írtam :P)
cotcoda 2006 okt. 08. - 14:10:44
(40/264)
sziasztok! meg tudja valaki mondani nekem annak a színésznek a nevét aki Johnny-t játsza?? elõre is köszi!!
viragocska 2006 okt. 01. - 15:44:23
(39/264)
az elõzõ és következõ részek tartalma is fenn van a sorozat magyar honlapján. asszem narancsvidek.fw.hu vagy ilyesmi!
swyngi 2006 okt. 01. - 12:30:27
(38/264)
lacika, phantom planet-california
de ha felveszel msn-re, akkor jövõ 7végén elküldöm neked. swyngi@freemail.hu
Zsofesz 2006 okt. 01. - 09:46:17
(37/264)
Hali!
<a target="_blank" href="http://magazinok.hotdog.hu/theocseasons" title="http://magazinok.hotdog.hu/theocseasons">magazinok.hotdog.hu</a>
Ez az én magazinom a Narancsvidékrõl, amiben benne van a tartalom is. És már a 4. évad elsõ 4 részének tartalma is fenn van!
kireka 2006 szept. 29. - 22:26:13
(36/264)
Hello!Én is segítséget szeretnék kérni!!Légyszi!!!:) Írjátok meg nekem,hogy mi történt a vasárnapi részben(Viasat,szept.24.).Sajnos lemaradtam róla :(
Köszi. Kireka
annie 2006 szept. 25. - 15:27:16
(35/264)
Sziasztok!Légyszíves segítsetek!!
Nemrég találtam egy olyan oldalt, ahol Marissa és Summer epizódbeli ruháit lehetett megnézni.De elfelejtettem h hol van.Aki tudja h ezeket hol lehet megnézni légyszi írjon!
Lor 2006 szept. 17. - 09:19:12 Előzmény lacika
(34/264)
szia! Ha jól tudom, ez a szám a The Killers-tõl a Smile Like You Mean It :-)
lacika 2006 szept. 10. - 13:09:54
(33/264)
üdvözlet! Valaki legyenszíves segítsen nekem! A VIASAT 3 most is reklámozza valamilyen zenével a Narancsvidék-et, na ennek az altalam nemismert zenenek kene az eloadoja meg a szám címe, légyszives segítsegetek nekem!

köszii!
annie 2006 szept. 03. - 12:43:55
(32/264)
Nem lehet igaz!Hogy pont most nincs adás ezen a rohadt csatornán mikor kezdõdne a film!!!!!!!
momo 2006 szept. 03. - 12:39:02 Előzmény Zsofesz
(31/264)
hát, én is megnéztem a végét:((.tegnap nézegettem a FOX-os honlapot, akkorl láttam, h. mi lesz a vége.Tényleg szomorú.

A tegnapi pro7es rész nagyon jó volt, a végén mikor Marissa összejön Volchokkal..szerintem nagyon eltalálták azt a jelenetet.
Zsofesz 2006 szept. 02. - 15:05:20 Előzmény Jim Raynor
(30/264)
Hali!

Szeintem Jim Summerrel nem lenne baj. Én angolul nézem a 3. évadot, és rájöttem, hogy a magyarhangja nem jó. Az eredetiben sokkat természetesebbnek hat a gesztikulálása, meg a hangja is másabb. Próbáld meg, hátha... Egyébként szerintem Marissa nélkül is túlélheti a sorozat.

Zs
kismano 2006 aug. 22. - 20:48:28
(29/264)
jó sok szóimétlés van az elõbbi hozzászólásomba :))) mind1...ez van :DDD
kismano 2006 aug. 22. - 20:47:20
(28/264)
nem akarok megbánatni senkit, de nem tudom, hogy mit vagytok úgy oda, hogy Marissát kiírrták a sorozatból???? nem mondom hogy nem tartom jó színésznõnek, de akkor is, nem õ a sorozat alapköve! nem ráépül a sorozat, legalább is sztem. Aki rajongó az azután is nézni fogja miután õ már nincs benne!
tényleg összetett volt a karaktere,ami jó, de attól még nem kell leírni a sorozatot hogy õ már nem lesz benne, marad még elég sok jó színész benne!!!
Seth karaktere nagyon idegesítõ tud lenni néha, de attól a színész még jó. legalábbis sztem.

bocsi, ha bárkit is megbántottam, de már elegem volt abból, hogy mindenki temeti a sorozatot,mert Marissát kiírták (mellesleg õ akarta elhagyni a sorozatot)!!!!
Jim Raynor 2006 aug. 22. - 15:10:57
(27/264)
Sziasztok!

Én is nagyon meglepõdtem, h Marissa-t kiírják a sorozatból, mert szvsz õ volt a legtehetségesebb a fiatal színészek közül, ráadásul, gondoljatok bele, neki van sztem a legárnyaltabb, a legjobban kidolgozott karaktere, nagyon tetszett a játéka, sokoldalú volt és mély, a tekintete...

Sajnos ugyanilyen jókat nem tudok mondani a többi fiatal színészrõl, akik a játékukkal és az irreálisan jópofa és giccses karaktereikkel néha komolyan felidegesítenek.
Pl. Hha Summer-t látom, vmikor le kell vennem a hangot, mert nem bírom elviselni azt sem, amit mond, azt meg végképp nem ahogy és amilyen arckifejezéssel mondja, a férfi ekvivalenseit szintúgy, gondolok itt Seth-re és Zak-re. Seth-tõl a falra mászok... Ryan meg túl komor szerintem...

Az idõsebb szinészekkel ellenben más a helyzet, nagyon tehetségesek, tényleg profi módon alakítanak, a négy kedvencem: Kirsten, Sandy, July és Caleb, miattuk és Marissa miatt érdemes nézni ezt a sorozatot, hha õk nem lennének ez a sorozat sztem már rég elveszett volna a süllyesztõben, ugyanis a fiatalok játéka szerintem tönkrevágná ezt a sorozatot. Sajnos Caleb-et és Marissa-t már kiírtak, de bízok benne, h jó színészek megfelelõen kidolgozott karakterekkel veszik át a helyüket.

Nahh, így látom én, természetesen nem kell egyetérteni.

Sajnos elég sok volt a lapos rész is az utóbbi idõben, de a második évad utolsó három része nagyon jó, ezekért érdemes nézni.

Raynor
len1 2006 aug. 22. - 10:16:25
(26/264)
Marissa halála kinyírja a sorozatot!!! A rajongók idegesek, a FOX meg az új szezonra csak 16 részt rendelt, és azt is csak novembertõl fogják adni... Szerintem ez már a vég...
morovikka 2006 aug. 20. - 13:53:42
(25/264)
ha többet akartok tudni a sorozatról:

The OC HUNGARY

<a target="_blank" href="http://narancsvidek.sorozat.info/" title="http://narancsvidek.sorozat.info/">narancsvidek.sorozat.info</a>

szerintem nagyon jó kis oldal