Téma: A negyedik

peace33 2011 jún. 19. - 17:19:49
(77/157)
most néztem meg a filmet szerintem tuti lesz második része így nem lehet vége .ugye??valaki tud valamit???amugy nagyon jó kicsit tini filmes de azért elmegy.
Dr. Rodney 2011 jún. 19. - 00:44:18
(76/157)
Eltaláltad! A forgatókönyvírók egyben a Smallville legtöbb évadjában is forgatókönyvírók voltak.
Heisenberg 2011 jún. 18. - 22:51:57
(75/157)
A film jó volt, lekötött, a jeleneteket jól megcsinálták viszont tiszta sablon volt az egész sztori
A fõhõs aki más bolygóról jött és akinek rejtõzködnie kell, már csak egy szemüveg kellett volna neki és õ lett volna Clark Kent, még a zöld szerü kristály, kripton is volt a filmben :)
A X men-re is hasonlított a film. Meg ez az amerikai gimi/béna okos srác/szemétkedõ menõcsávók/magányos iskola bombanõje sablon. Meg ez a csak egy lányba szeretek bele ,de az örökké tart szirup, mire visszatér simán lehet hogy a csaj már másba lesz szerelmes , sebaj.
Összességében azért mégis sikerült úgy összedobni a filmet hogy szórakoztatott.
6 pont
1/10
Findzs 2011 jún. 18. - 10:09:49 1/10
(74/157)
az akciójelenetek, a kivitelezés nem rossz, a színészek is elmennek, na de a történet egy "zs" kategóriás film színvonalát hozza
10/5 pontot érdemel
talán a következõ rész, apropó arról van valami hír mikor lesz ?
10/10
kamisama 2011 jún. 17. - 17:25:24 10/10
(73/157)
Nagyon jó kis film, látványos akciójelenetekkel és aránylag jó történettel. Szerintem többször is nézhetõ kategória.
6/10
dorka0601 2011 jún. 17. - 00:45:33 6/10 Előzmény tyupek
(72/157)
hát mit ne mondjak... nagyobb durranásra számítottam. alapból jó volt a film, de az 1x nézhetõ kategóriába sorolnám... 6/10
Muraton 2011 jún. 16. - 18:17:50
(71/157)
Szerintem a film nagyon jóvolt engem nem érdekelnek az efektek minöségei nem vagyok Avatar Bu.i aki csak azt hajlandó megnézni amiben a legjobb grafika található meg. A film története nagyon jó megegyezik a könyvel amit egy 10 éve dobtak piacra és nem emlegetném egy kalapon a most divatos pocokvámpiros sejemfiús történetekkel. Bár mondjuk nem egy Federico Fellini a rendezõ de van tehetsége csak még kevés film van mögötte. Ha lesz folytatása én biztos ,hogy megnézem ugy is ráérek.
8/10
sz.david 2011 jún. 16. - 18:10:20 8/10
(70/157)
Az elején úgy éreztem hogy gagyi film lesz, de aztán egyszer csak elkezdõdött érdekessé válni a film és meg tetszett érdekesek ezek a képességek engem megfogott. 8/10 Nekem is egybõl Superman jutott az eszembe errõl a filmrõl. :) Várom a többi részt is ha lesz.
7/10
Noncsa 2011 jún. 02. - 22:43:36 7/10
(69/157)
Engem a jet-ski-s jelenet zenéjével már megvettek :D
amúgy én kellemesen csalódtam, hiszen itt annyira lehúztátok, hogy milyen gagyi. Engem felcsigázott a storyja, várom a folytatást.
Jó a fõ gonosz, meg ezek a lézer lövések gagyik voltak, a szerelmi szál nyál - nekem a superman jutott eszembe róla, de tényleg egyebeket is fel lehet sorolni - meg ez a végsõ elvonulás a messzeségbe a vagány csaj, a lúzer fiú meg a cuki kutyus társaságában... :))
nekem 7/10 volt összességében, elég izgalmas volt végig
Gabi'91 2011 jún. 01. - 13:45:49
(68/157)
Épp most néztem meg a filmet, szóval friss az élmény. Bár kevésbé erõs a németem, mint az angol, mégis inkább németül néztem meg (készülni kell a német érettségire :D), és még csodálkoztam is, hogy nem értettem-e eléggé, vagy mi van, mert olyan sefülsefarka sztori lett a végére. Sok dolgot nem magyaráztak meg, egyszerûen történt valami és kész. Bár a kritikák nagyon lehúzzák (2/10, 4/10) azért annyira rossz nem volt. A mostani film-felhozatalba tökéletesen beleillik. Nem túl nagy szám, szódával elmegy. Engem szórakoztatott, bár a fények (vagy azok hiánya) nagyon zavart. Leszokhatnának már errõl a kék-narancssárga style-ról a filmesek.
Egyébként sok panaszt olvastam, nem csak itt, több helyen, arról, hogy 'tinifilm, az eyecandy-vel akarták megmenteni stb'. Nekem már a poszterrõl meg a trailerbõl lejött, hogy itt bizony a srác, nem fog káromkodni, meg puszta kézzel szíveket kitépkedni. Látszott, hogy inkább modern hõst csináltak belõle, aki közelharc nélkül intézi el a gonoszt.
Összességében a plot hiányosságai ellenére is élvezhetõ volt, szerintem. Nem mondanám igazi sci-finek, hiszen visszagondolva a fõszál mégiscsak a lovestory volt, de egyszer teljesen nézhetõ. Csak nem szabad hatalmas volumenû sztorit elvárni. :)
tyupek 2011 máj. 14. - 00:31:18
(67/157)
Atya ég...
Szerintem ez már a tinédzsereknek is gagyi. Nem csak nekem.
4/10
Sasha Wins 2011 máj. 06. - 21:18:46 4/10
(66/157)
Egy újabb mtv generációs csodának lehettünk szemtanúi. Fürkészõ szemeim elõtt már látom is, hogy az mtv movie awardson tarolni fog. Nagyjából a film megnézése nélkül is rá lehet jönni arra, hogy ez egy pocsék nagy semmi, de valami arra sarkalt, hogy D.J. Caruso-nak adjak egy esélyt mert megérdemli, bár nem vagyok valami nagy fanatikusa. A spórolás itt is a színészi gárdán mutatkozik meg, noname elsõfilmes bagázs, egyedül Olyphant-ot sajnálom mert nagyon nem illet ide. Nem valószínû, hogy adok még egy esélyt a két fõszereplõnek ezentúl, legalábbis nehéz lesz rávenni magam. Tipikus Twilight ez, csak másról szól. 18 év felett nem nagyon ajánlatos megnézni.
leja 2011 ápr. 17. - 15:26:18
(65/157)
a kutya miatt 4/10
7/10
Wolfeinstein22 2011 ápr. 13. - 01:42:23 7/10
(64/157)
Ahogy egy akciófilmben sok-sok golyózápor a nyerõ, egy sci-fiben mindenki elvárja a sok új és szebbnél szebb effecteket. Ebbõl A negyedikben nem is volt hiány, azonban egy filmet akkor mondhatunk jónak, ha a története és a színészek játéka megfog minket. Hát itt a történet megint gyengusra sikerült. Olyan Varázslótanonc kategóriájú. Egy érdekessége volt csupán számomra, mégpedig hogy Spielberg producerrel Timothy Olyphant mellett ilyen noname gyerek színészek voltak a fõszereplõk. Ahhoz képest jó volt az alakításuk, Dianna Agron tûnt nekem a legtehetségesebbnek.
Megérdemel 10/7-et, tinédzser korosztálynak ajánlva. Jó alapanyag egy ütõs PC játékhoz.
Gerykov01 2011 ápr. 11. - 15:25:28 Előzmény tanhu
(63/157)
Mintha a twilight-ot néztem volna...
Ebbõl is csak az elsõ részt kellett megnéznem, ami annyira csöpögött, hogy alig bírta a tv, rólam nem is beszélve...
átlagos, nyálas, romantikus, csöpögõs, amerikai maszlag...
tanhu 2011 ápr. 10. - 22:00:49
(62/157)
Nono a Dark Angel az leszámítva pár parodisztikus és elviselhetõ nyálas szálat, egy ütõs cselekményû nagyon erõs történet,annak ellenére,h J.A verekedõs jelenetei nevetségesen komolytalanok.Itt azonban minden volt, még harmatosan hamvasan zsenge történet is ami sokkal inkább hátrány mint elõny, ez pedig nem a Sötét Angyal sajátja hanem az Avatar nevezetû akármié...
tanhu 2011 ápr. 10. - 21:51:14 Előzmény beo71
(61/157)
van egy zseni úgy hívják hogy, Stephen King akiknek sziporkázó ütõs történeteit fõleg a Carriet alaposan felvizezték beletették egy keverõbe, csaptak melléje némi dzsuraszik pákot,szjúpöment,heri potyert,egy fikányi takonylatot, meg butuska bárgyú közhelyeket,amivel a film végét alaposan szét is cseszték.Tini thriller,horror,sci-fi.NÓÓÓÓ VÉJ!Viszont pár dolog mellette szól, nem volt lélekölõ hatása, és azért láthattunk egy Ducatit))).A film szokványszabvány, elviselhetõ tucatvacak.10-bõl 2 jóindulattal.Sokan zabálni fogják, azok pl. akiket a pláza hoz lázba, meg a mindegy csak tini legyen,hana montanásoknak,romantikusnak csúfolt vámpírszutykok falóinak ez lesz az évezred mozija,mert minden benne van amit õk imádnak, és minden olyan hiányzik belõle- ami miatt kivéve a célközönséget- szeretni lehetne...
Háccsinzon 2011 ápr. 10. - 16:45:30
(60/157)
Ezt a xart. pfff. Persze a szokásos: a bemutatója szerint nem erre számítottam.
Ja és miért nem negyedik? Nem értettem,hogy milyen bevásárlólista szerint kell õket kipurcantani.
Háccsinzon 2011 ápr. 10. - 16:42:14
(59/157)
Ezt a xart. pfff. Persze a szokásos: a bemutatója szerint nem erre számítottam.
6/10
beo71 2011 ápr. 05. - 15:16:50 6/10
(58/157)
Ha lehámozzuk a szokásos amcsi köretet:tipikus figurák,a 32-nek kinézõ karfiolfülü fõhõs,a fõhõsnõ a totál genya gimibunkót lehet még 2hete is pipálta,most hirtelen jó fej lett...stb.Nézhetõ,6/10,de Michael Bay és ex.pr.Steven Spielberg nevekkel azért egy jó forgatókönyvet összedobhattak volna.
Ja és az új szlogen:"nem kell A kategóriás sztár,azt a pénzt az effektekre költjük"nekem nem jön be,a végén már tényleg nem is kellenek színészek,animációk lesznek csak tökig.Végig az járt az eszembe:milyen jó kis mozit összehozhattak volna ebbõl.A vége azért adott a szemnek,a folytatásokra gyûjtsünk pénzt forgatókönyvíróra.