10/10
buhika 2008 márc. 03. - 15:02:46 10/10 Előzmény VonalZoo
(7/67)
Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, hogy ezekhez a részekhez hogy lehet hozzá jutni? Nagyon fontos lenne! Tudom, hogy ismétlik egy csomószor. Mondjuk valahonnan le lehet tölteni?
Hermoni 2008 jan. 25. - 13:26:36 Előzmény jpetya
(6/67)
Sziasztok!

Nekem is nagyon tetszik a sorozat, de mostanában nem adják?
Valaki nem tudja,hogy hol lehetne megszerezni Victoria könyvét?
Köszi
10/10
jpetya 2007 dec. 09. - 17:36:34 10/10 Előzmény mancsosok
(5/67)
Hello!
Ha valaki volt olyan szerencsés, és ügyes, hogy felvette a sorozatot nagy-nagyon érdekelne.
Elõre is köszönöm.
üdv.
radeczki 2007 dec. 09. - 16:59:57 Előzmény mancsosok
(4/67)
Sziasztok!
Nekem úgyan 3 vadászgörényem van,de én is sok mindent tudok ebból hasznosítani.Szerintem is minden állat tartónak nézni kéne.
10/10
mancsosok 2007 dec. 02. - 14:09:57 10/10 Előzmény VonalZoo
(3/67)
Sziasztok,
én is rengeteget tanulok a sorozatból. Ezért is sajnálom, hogy nincs meg nekünk.
Ha valaki felvette kérem jelezze!!!! Megbeszéljük!!!
Amikor a kutyák behívásánál alkalmaztam a sorozatban tanult hangokat, mindenki megnézett és a kutyáim is azonnal ott voltak.
VonalZoo 2007 nov. 27. - 10:52:26 Előzmény oncogito
(2/67)
Szia! Tökéletesen egyetértek, minden kutyatulajdonosnak kötelezõ lenne egyszer végignéznie. Igaz, a nõ nekem nagyon unszimpatikus ebben a S/M-ruciban, viszont fantasztikusan egyszerû, de praktikus ötleteket tud.
Gyermekkoromban volt egy tacskónk, hát az pl. pontosan ugyanolyan akaratos, hisztis és lelkis kis vakarék volt, mint ebben a sorozatban.
Emlékszem: volt, hogy faterom nagyon elverte, már mi sírtunk, hogy ne bántsa már, de a kis Tacsi nem adta meg magát: vicsorgott és támadt tovább, bármennyire ütötték, nem adta meg magát.A csajszi meg 2-3 hét alatt megnevelte, verés nélkül. De akkor még nem volt Spectrum tévénk....:)

Apropó, valaki nem vette fel véletlenül az elsõ részeket? Lemaradtam róluk, csak a 7.-tõl van meg.
9/10
oncogito 2007 nov. 25. - 21:09:42 9/10
(1/67)
Szerintem minden kutyásnak néznie kellene, mert nagyon sok igazság, nagyon sok hasznos dolog van benne.
Minden kutyásnak meg kellene tanulnia a kutya gondolkodásmódját, viselkesésének miértjét.
Mi elvárjuk a kutyánktól, hogy megértsen minket - akkor az a minimum, hogy mi is megértsük a kutyánkat.