Téma: A Pusztító

TheOriginalP 2009 ápr. 21. - 07:21:17
(76/276)
Ez a film fantasztikus :D Már rég láttam, és azt hittem, csak a gyerekkori rajongás miatt éltetem annyira. Most megnéztem újra, és még jobban rajongok érte. Ennyi :D
"Szívjuk le!" XDXDXDXD
10/10
shedevill 2009 ápr. 21. - 06:27:39 10/10
(75/276)
Akció filmen nem illik röhögni.
Megtettem.
Jó a film.
10/10
Dyck 2009 márc. 10. - 13:39:06 10/10
(74/276)
remekmû:D
offtopic
zee944 2009 febr. 24. - 11:43:47 Előzmény magicvoice
(73/276)
Valószínûleg tökéletesen igazad van.
AvatáR Gil Maerth 2009 febr. 07. - 09:39:20
(72/276)
csak egyvalamit nem értek: Hová lett Phoenix rengeteg embere a végére?

pedig vannak Kokto hamvasztásánál is..
A jégbörtönös olvasztásnál egy csomót látni még, aztán az ende-jelenetre csak Spartan meg Phoenix marad...

Õket is lelõtte ez a pszichopata a Kalasnyikovval?
AvatáR Gil Maerth 2009 febr. 07. - 09:34:54
(71/276)
Sylvester Stallone és Wesley Snipes egyik legjobb filmje.
Végre vágatlanul leadták a Film +-on
(ezért jár egy piros pont)

és sci-finek se utolsó.
A jelmeztervezõt ki kéne tüntetni.
a hangulat hasonlít a Dredd bíróhoz.

ezek szerint az RTL KLUB HIBÁZOTT mikor megvágta.
s nem az ORTT piritott rájuk. maguktól tettek mindent.
de most már azt is megértem miért.

egy ilyen szintiszta akciófilmet, kõkemény jellemekkel és beszólásokkal nem lehet máshogy leadni 19: 00-kor, csak ha megvágják.

Ha nem vágják meg, csak a 21:00 -ás vagy azon túli idõsáv marad. Mikor a népek nagy része már aludna vagy alszik is.
10/10
georgia57 2009 febr. 06. - 21:05:17 10/10
(70/276)
ez nem akciófilm ez vigjték,de annak nagyon aranyos
10/10
kazsagx 2009 febr. 06. - 20:34:34 10/10
(69/276)
Nem igazán szeretem az akció filmeket ,de ezt ajánlom mindenkinek aki még nem látta...nekem tetszett nagyon ! :-)
magicvoice 2009 febr. 06. - 15:58:18 Előzmény zee944
(68/276)
Kedves Zee944!
Szerintem a probléma nem a letöltés, hanem a filmstúdiók és forgalmazók határtalan kapzsisága. Annó valami pénzéhes manónak eszébe jutott, hogy úgy is le lehet húzni a "fogyasztót", ha egyéni licensszel is piacra dobják a filmeket, amire ráépült egy házimozi iparág tévékkel, kivetítõkkel, hifivel, stb. Ez elõször a mozikat vágta gallyra, most pedig sírnak, hogy nincs elég lé, mert mindenki letölt. Hol láttál még olyat, hogy bûncselekmény magáncégek profitját veszélyeztetõ cselekemény? Nem is beszélve a negatív társadalmi hatásáról, hogy a tévézés és mozizás miatt otthon maradnak az emberek. Sajnos, nekem is ez lesz a ma esti szórakozás!
9/10
Isti08 2008 nov. 07. - 21:04:22 9/10
(67/276)
Fantasztikus film. Néhány laposabb jelenet van benne 9 pont
offtopic
efes 2008 nov. 06. - 21:05:04
(66/276)
Jaja, én is így gondolom. Én speciel nem is tudom, mikor voltam utoljára rendes mozielõadáson (kb. a Gyûrûk urán...), egész egyszerûen azért, mert kényelmesebb otthon megnéznem a filmet. Jobban szól, majdnem olyan jó a kép, és akkor állítom meg, akkor tekerem vissza, ha valami nem tiszta, amikor akarom. Ezt nem tudja egy mozi sem. A neten meg minden megtalálható, amire szükségem van, olyanok is, melyekrõl tékában még csak nem is hallottak. És akkor még ott van a pénzkérdés, az én napi minimum két filmem+egy-két sorozatepizódom azért sok pénzbe kerül ám...
ingyom-bingyom 2008 nov. 06. - 20:40:57
(65/276)
Nagyon jó kis film,nagyon szeretem.Kár hogy most nem tudtam megézni :(
offtopic
zee944 2008 nov. 06. - 18:59:13
(64/276)
Na ez az. Ha valaki azt mondja, hogy "letöltök", az valójában azt jelenti, hogy letölt, feltölt/megoszt egyszerre, az esetek 99%-ában. Csak ezt a részét a dolognak már nem nézi (és sokszor nem is érti). Mint vásárlási/értékesítési módszer ellen nem tiltakoznék, de itt mindenki fájlcserélõs site-okra gondol.

Mindennek van egy ideális ára az adott körülmények között, így, hogy engedik a letöltést, ennyi. A kiesõ bevételt senki máson nem tudják leverni a filmesek, csak azokon, akik mégis megveszik a cuccukat. Extraprofitot meg nem a magas árral fognak elérni, ilyen alapon a végtelenségig emelhetnék õket. A mozik így is konganak az ürességtõl, ha DVD-k ára nem menne lejjebb, akkor megint beindulnának a nagyüzemi másoldák, csak eddig sosem látott színvonalon.
offtopic
efes 2008 nov. 06. - 18:41:10
(63/276)
Nézõpont kérdése, hogy hasznos-e. Amúgy, nálunk a magáncélú letöltés legális, a feltöltés, a megosztás, továbbosztás azonban nem. Mondjuk, megnézem magamnak azt a juzert, aki úgy tölt le, hogy közben nem tölt föl (kivéve az smswebet használó szerencsétleneket...).

Még egyszer, nem rossz és ördögi dolog a letöltés, az internet technológiájából, struktúrájából adódóan egy kézenfekvõ adatcserélõ lehetõség. Aki irtó nagy farok, az a film- és zeneszakma, hogy még nem találta ki ennek a valóban mûködõ, legális módját. Azért most már valami kezd mozgolódni, de azért még sokat kell dolgozniuk, hogy a torrenteket lenyomják...
offtopic
zee944 2008 nov. 06. - 18:35:32
(62/276)
Aha. A letöltés még hasznos is.
offtopic
zee944 2008 nov. 06. - 18:31:14 Előzmény BonFire
(61/276)
Eleve abban sem vagyok biztos, hogy a letöltés magáncélra legális lenne. Szerintem illegális, de mindegy.

"A számítógép számára 1-esek és 0-k sorozata?" A számítógép számára az, csak a jogvédõk számára nem. Jó vicc. Azért szeretném látni, ahogy az illetékeseknek ezt elmagyarázod. Ilyen alapon a szoftverlopás sem létezik, mert az is csak 0-k és 1-esek sorozata. (Én speciel ismerek olyan embert, akit súlyos pénzekre büntettek meg illegális szoftverbirtoklás miatt. Az otthoni PC-jén.)

(Az államapparátus és a rendõrség egyébként semminek nem szenteli az idejét, ami nem jelent közvetlen hasznot nekik, vagy nem veri az asztalt valaki odafent. Olyan, hogy nyomozók kimennek az utcára felgöngyölíteni valamit kötelességtudatból, csak a filmekben van, meg talán Nyugaton.)
offtopic
efes 2008 nov. 06. - 18:23:48
(60/276)
Az meg végképp tévedés, hogy olcsóbbak lennének a DVD-k, meg a mozijegyek, ha letiltanák a letöltéseket. Éppen, hogy most is nyomott áron vannak, hogy valaki egyáltalán vegyen belõlük. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem lehetne õket olcsóbban adni, de sosem adnák ezeket olcsóbban, hiszen elemi érdekük a minél nagyobb extraprofit kitermelése, fõleg ez után a receszió után..:) Tehát, ha betiltanák a letöltéseket, drágulás jönne. :)
offtopic
efes 2008 nov. 06. - 18:19:09 Előzmény arnold-ka
(59/276)
Tudnak tenni a letöltés megakadályozására, úgy hogy központilag blokkolják/korlátozzák a tracker IP-címét, ill. az arra/arról irányuló adatforgalmat. Már, ha ismerik a címet, de ez egyáltalán nem olyan nagy trüváj... Ami fontosabb, hogy ez baromira nem lenne etikus, ui. egy torrent-tracker legális tartalmak megosztására (is:) szolgál.
offtopic
zee944 2008 nov. 06. - 18:18:50
(58/276)
Magadat sajnáld inkább. Ha nem lenne letöltés, olcsóbbak lennének a DVD-k és a mozijegyek.
ZeGa 2008 nov. 06. - 18:06:45
(57/276)
Én nem értem ezt a retek klubot, hogy miért vágja meg a filmeket, sõt volt már olyan is ami át volt szinkronizálva, ezzel elrontják a tv nézõk amúgy is apró örömét. Nem tudom, de én más csatornákon ilyet még nem tapasztaltam csak az RTL Klubnál.