Téma: A rejtély

7/10
Icurami 2010 júl. 12. - 13:39:04 7/10
(294/734)
Nem értem egyszer 12es majd 16os majd 18as .. most h egyfolytában büntetik az rtl-t azóta össze vissza csinálják ezt ..

Spoiler
huu amugy elõre néztem pár részt és a finale-t is bár nem nagyon akartam mondtam magamban majd kivárom .. de végül mégis csak megnéztem az uccsó részt és annyira örülök h összejönnek a végén :)) már nagyon hiányzott ..
10/10
Deidara91 2010 júl. 12. - 13:04:23 10/10
(293/734)
Eloszlanám a tévhiteket Charlie-val kapcsolatban. a 2x11-es rész Spoiler amiben Charlie szerepel, mikor már rég halott, az egy elsõ évados rész. Amerikában hibáztak az elsõ évad vetítésekor és ez kimaradt. Nem tudom miért számolták bele a 2.évadba, vagy hogy egyáltalán miért az évad közepére rakták be, de nem sorozathibáról van szó, csak az amerikai csatorna cseszett el valamit. Szóval azt a részt akár ki is lehet hagyni, vagy csak megnézni érdekességként.
10/10
sulu 2010 júl. 12. - 10:51:51 10/10
(292/734)
Ezen a héten már helyre áll minden és ez nagyon jó!!!!
Arkagyin 2010 júl. 06. - 15:18:29
(291/734)
Na tessék, ma is lesz ORTT, és sajna a másik kedvenc sorozatomat büntetik ezzel. Pont a Mentalistát kell fekete képernyõvel büntetni :(
Grat ORTT.
gyuri860213 2010 júl. 04. - 19:57:43
(290/734)
Ami az amcsikat illeti én már nem lepõdök meg semmin.
A tanulmányaik is inkább csak a saját kultúrájukat, történelmüket foglalja össze, nem pedig globális.
Én olyan videót láttam amiben megállították az "utca emberét" egy nagyvárosban hogy mutassa meg világtérképen hol van Európa...hát kapásból rábökött Ausztráliára:)
A Charlie-s dologgal kapcsolatban már nem tudom mi lehet az igazság. Sokan sok mindent írnak. Szóba jött az is hogy van egy bónusz 21. rész a elsõ évadhoz amiben választ kapunk erre a kérdésre. De én már azon sem lepõdnék meg csak trehányságról lenne szó. Vagy mint anno a Dallas esetén amikor Bobit visszahozták a sorozatba mert sok rajongói levelet kaptak a rendezõk, így a halála csak álomként volt átírva. Lehet itt is visszatapsolták:)
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:S568UHfOfuwJ:answers.yahoo.com/question/index%3Fqid%3D20100111213016AAP8pGe+charlie+francis+alive&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu
sakit felut 2010 júl. 04. - 18:17:30
(289/734)
... amugy nem gondoltam volna megcsinálják, de azért ez a legnagyobb hiba, nem is csodálkozom annyira hogy nem SPOILER- rel írtad be dühödben .. ha csak úgy megtörténik semmilyen kitalált magyarázat nélkül : D

.. pedig alapbol ez egy teljesen az értelemre építõ logikus és különlegesen valósághû profin odafigyelõ scifimisztéria :) széria lenne, de fokozatosan csak nem gondolkoznak rajta rendesen, bármennyi ezer dollárból készül :( ..
sakit felut 2010 júl. 04. - 18:04:49
(288/734)
.. biztos atjott a parhuzamos vilagbol ... en amugy eddig pont errol irogattam az utobbi egy ket oldalon, megtalalod ami nem teljesen stimmel vagy nagyon gagyi a sorozatban :)

Azért amerikaiakat se altalanositsuk teljesen, legalább nekik még mi jó messze vagyunk elég kis méretben. Én most par hete egy KözGáz- on, Corvinus- on keszult videot lattam és nem bírták betájolni Csehország szomszédait, meg nem tudták vagy összekeverték az Északi, Balti és most kapaszkodj meg :D Földközi- tengert .. ;-`

Ez a sorozat néha elég szemét hogy már mindent veszélyesnek meg fertõzõnek, gyilkosnak mutat be. A legnagyobb rosszbunkóvicc a legnagyobb civilizált hatalom az amerikai kormány ahogy mutatják hogy vezeti ezt a frindzzs diviziót :)
gyuri860213 2010 júl. 04. - 17:49:34
(287/734)
"sajnos béna hibákat lehet ebbe találni, nem csodálkozom"

Hát igen sokszor hülyének nézik a embert. volt amikor egy lisztkukacra azt mondta dr. bishop hogy mutáns fonalféreg lárvája. Vagy az amcsik mindent bevesznek? Bár meg kell hagyni sokuk még azt sem tudja merre van Európa...:$
gyuri860213 2010 júl. 04. - 17:44:52
(286/734)
hát barátom bocsi hogy lemaradt a spoiler:) úgy voltam vele hogy már rég lement az amcsiknál így mindenki látta itthon is:) De szerintem nem árultam el semmi olyat ami elrontja az egész hangulatát, hiszen már tudtad hogy Charlie meghalt nem?! Csak annyit írtam hogy késõbb felbukkan mintha mi sem történt volna. Szerintem ez csak a rendezõk hanyagsága. Rákerestem külföldi fórumokon is erre a dologra és ott sem értik.
sakit felut 2010 júl. 04. - 17:21:08
(285/734)
hát barátom mivel a 6odik résznél járok és sorozat ezért nyugodtan kiteheted az elején, hogy SPOILER és még azt hogy hányadik részre ..

SPOILER ... amugy annyit mar megertettem hogy Charlie- val tovább baszakodnak, sajnos béna hibákat lehet ebbe találni, nem csodálkozom :)

Amugy szokatlan erõs javulás van a 4. rész óta, nagyon tetszenek az ötletek, durvák a gondolatok, sztori. Ezeket még ûjra is fogom tekergetni szerintem, most odaver a Fringe :S ..

:)
gyuri860213 2010 júl. 04. - 14:46:06
(284/734)
Üdv Mindenkinek.
Tudom hogy ez egy fantasztikus sci-fi sorozat, de azért a rendezõk figyelhettek volna egy kicsit jobban. Charlie Francis meghal a 2. évad 4. részében amikor megölni az idegen alakváltó katona, viszont a 2x11-ben újra ott sétál és beszélget Oliviával az ügynökség központjában és dumálnak, holott még a sírhelyet is mutatják az egyik részben. Azért ez elég gáz nem? Ekkora bakit...
10/10
Parker 2010 júl. 03. - 00:31:09 10/10 Előzmény Arkagyin
(283/734)
Hali!

Hát pont ezért vagy mégsem.

Igazából nem tudom, hogy vajon a csatorna vagy az ORTT szabja-e meg, hogy mikor és melyik mûsorsávban köteles a vétkes ''bûnhõdni'', de:

1: Ha az ORTT a hunyó, akkor a fõmûsoridõ kiesésével tudja a legnagyobb büntetést kiszabni a csatornára. Kiesnek a legjövedelmezõbb reklámblokkok és stb. (bár a reklámok hiányától nem kapok hisztériás rohamot)

2: Ezt a lehetõséget már meg is cáfolom, hogy az RTL-en múlt az idõpont >> annyira hülye nem lehet, hogy ekkora veszteséget generál. Legjobb lett volna a ''Máúnika Só'' 4857738595. ismétlése helyett berakni ezt a BLACK SCREEN-t.

Ezzel egyetértek: Az ORTT meg húzzon a jó büdös :)
Arkagyin 2010 júl. 02. - 22:35:16 Előzmény ZsoltXD
(282/734)
Na és amikor egy 5 éves adás miatt van mûsor szünet? Na az XD.
ZsoltXD 2010 júl. 02. - 16:27:47 Előzmény Arkagyin
(281/734)
És az is nagy hülyeség h egy 2009es április 19edikei adás miatt volt ez most! több mint egy év után -.-"
sakit felut 2010 jún. 30. - 23:31:45 Előzmény memari
(280/734)
ééhs ... mindez erre ment !! iidézhtem de nem birtam rákattintani ? ááhhhhh :)
sakit felut 2010 jún. 30. - 23:25:46
(279/734)
*kapott= kaput ... kifogyott az erõm, fogalmi zavar a fejben .. kihagyó értelem > ;-`
sakit felut 2010 jún. 30. - 23:19:54
(278/734)
Spoiler:

" Olivia bármilyen képessége a gyerekkorában lezajlott Cortexifan kísérletnek köszönhetõ. Hogy mikor mi jön elõ...

Charlie-tényleg van benne bibi...

nemsoká elõkerítem az 1. évadzárót és megnézem a pontos sorrendet... És a liftben tapasztalt furcsaságkor .... de akkor a balesetest hogyan értelmezed? "

1., Az egyik a Cortexifan, de az ilyen para, meta dolgok mint két hely vagy világ közti dimenziós teleport is elõhoztak már itt külön képességet.

2., Szép kis hibát trafáltam akkor, ha ez nem derül ki késõbb :) Sok helyen bénult, elégszarul csinálták meg azt a részt.

3., Na ezért irok most talán, visszanéztem az 1/20at ... Neeked kössz, mert eszembe nem jutott volna, hogy van itt is egy baleset.. Nem is néz ki annak, egy sikok közti átlépésnek még kevésbé, nekem csak egy jó kis rész volt, hogy annyira elgondolkodott éés NY- ban is vannak problémák az utakon : D

... nahhh a fõ az hogy én igy gonddoltam a :) Liftet, de értem amit mondasz, jó a sorrend, köszönöm gondolataidat :-` ..

A fura az hogy bár meglepetésnek is akarták tudom, de azé most utána sem látszik ezzel a lassitó faralással hogy a 2. évad frontális balesete lesz belõle, és a kérdés meg az hogy került a másik autóba egy alakváltó. A másik világbba már ilyen sokan vannak és minddegyik arra vár hogy Bell egy random helyen ad egy kapott Oliviának > :-D
Arkagyin 2010 jún. 30. - 17:36:11
(277/734)
Az RTL és az ORTT is elmehet a francba. Pont ezért csökken a TV csatornának a nézettsége, mert pont fõmûsor idõben kell bepakolni azt a büntetést. Én is ezért inkább leszedtem ezt a sorozatot, és megérte. Zseniális a 2. évad is.
Az ORTT meg húzzon a jó büdös .....
memari 2010 jún. 28. - 17:23:57
(276/734)
mert az RTL Ortts büntit kapott és ma tudja le
ZsoltXD 2010 jún. 28. - 16:46:00
(275/734)
Ma este(június 28)miért nem lesz?