DimashDearsHU 2018 szept. 27. - 12:04:07 Előzmény Illiona
(234725/239045)
Magyar nyelvű információs oldal és csoport DIMASH KUDAIBERGEN kazah énekesről a Dimash Dears Hungary közösség kezelésében.
https://www.facebook.com/Dimash.Kudaibergen.HU/
DimashDearsHU 2018 szept. 27. - 11:57:46
(234724/239045)
Magyar nyelvű információs oldal és csoport DIMASH KUDAIBERGEN kazah énekesről a Dimash Dears Hungary közösség gondozásában.
https://www.facebook.com/Dimash.Kudaibergen.HU/
8/10
edimir 2018 szept. 27. - 00:06:04 8/10 Előzmény edimir
(234723/239045)
Off

100 Days My Prince

Akik online tervezik megnézni a sorozatot, azok számára jó hír, hogy az első négy rész már fel is került a SB-re. Akik viszont letöltenék, azoknak talán kevésbé, hogy a magyar felirat kizárólag a SB számára készül, letölteni ezért nem lehet....

A fordítónak természetesen így is jár a köszönet az önzetlen fáradozásáért!:))))))))))
8/10
edimir 2018 szept. 26. - 18:47:52 8/10
(234722/239045)
Off

100 Days My Prince

óhhhhhhhhhhhhh........... hogy én milyen vaksi vagyok!!!!!! Nem is figyeltem, hogy vki elkezdte-e már fordítani. Szerencsére akadt vállalkozó, mégpedig nagyon gyorsan készül a fordítással. Már az első négy rész kész is. Én eddig angollal néztem, de már kezdtem arra gondolni, milyen jó lenne esetleg többször nézősnek, magyar felirattal lehet, hogy el is teszem. Köszönet érte BrokenAngel- nek!:))))))))))))))))

KÉP: a "kívánság-lótusz"-ra jó egészséget, sok energiát írunk fel neki!:)))))))))))))))))))))
8/10
edimir 2018 szept. 26. - 17:16:03 8/10
(234721/239045)
Off

100 Days My Prince
Említettem a vezető páros üdítően friss játékát....
Bevallom, a Koronaherceget alakító Do Kyung-Soo-t én nem ismerem, mindazok szemében ez halálos bűn lehet, akik velem ellentétben a K-pop rajongói....
http://asianwiki.com/Do_Kyung-Soo_(D.O.)

Viszont a Hong-Sim / Yoon Yi-Seo-t, azaz a nemes kislányból lett parasztlányt alakító Nam Ji-Hyun-t már annál inkább. Régi ismerősünk Sillából, hiszen ő alakította a kamasz Deokmant. Szerintem a rendező is láthatta abban a szerepben. Bizonyos dolgok visszaköszönnek abból, amit már anno megszerettünk, a talpraesettséget, ahogy másokat képes vezetni, értük felelősséget vállalni, a töretlen energikussága, életigenlése.... A gyerekszínész felnőtt... és sem a tehetségéből, sem a bájából nem veszített, sőt!:))))))))))))))))))))))))))))))))))

Már a nosztalgiám miatt is számíthat ez a sorozat a jóindulatomra... De úgy tűnik hogy a nézettsége is araszolgat felfelé...

KÉP: Nam Ji-Hyun a két szerepben
http://asianwiki.com/Nam_Ji-Hyun
8/10
edimir 2018 szept. 25. - 22:45:15 8/10 Előzmény edimir
(234720/239045)
Off

100 Days My Prince
Spoiler

A 6. rész ment le ma este a sorozatból... gyakorlatilag minden kérdésre választ kaptam, amit az első két részben feltettem...már teljesen tiszta, hogy ki kicsoda.. és sajnos arra is, hogy bizonyos emberekkel mi történt. ilyen szempontból kicsit talán kiszámítható volt eddig a sorozat, viszont van egy hallatlan nagy erénye... a bája.... nem tudok rá jobb szót, biztosan van rá találóbb...

...egyszerűen felderülünk, ahogy nézzük a faluban történteket.. mert ugyebár kellene vmi munka, amivel pénzt kereshet az ifjú férj... de mit tegyünk, ha a legegyszerűbb munkáknál is felsül, ám amikor megtalálja a neki passzoló feladatot, nos, abban is akad egy kis csavar.... természetesen nem érzékeli a pénzt, sem az adósságot, a környezete amolyan ütődöttnek véli, de mégis ott a tartása, az önérzete, ami nem hagyja annyiban a dolgot.... megannyi eredeti kis sziporka, meghintve a két főszereplő remek játékával... az ő kettősük olyan üdítő...

KÉP: amit sejtettünk - amit reméltünk....
8/10
edimir 2018 szept. 25. - 22:16:26 8/10 Előzmény Illiona
(234719/239045)
Üdv újra itthon!:)))))))))))))) Azért jó, hogy még "hullafáradtan" is benéztél a Megszentelt Partokra!:)))

Pedig úgy sejtem, hogy hegyekben állhat, amit el kell intézned, ami felgyülemlett, összejött, amíg nem voltál itthon....
Meg aztán jóval több sorozatot néztél, mint csak azt az említett bizonyos hármat, gondolom, ott is pótolnád a restanciát....

A tartalmi kivonat nagyjából eligazít a történésekben, de sosem képes visszaadni a film igazi varázsát, így a "vetített" részeket is meg fogod nézni... kár is lenne kihagyni... Szerintem ezek a legjobb részek a Mr Sunshine-ban... úgy nézheted, hogy már nem kapsz szívszélhűdést, amikor a Nagyfőnök karddal levágja Dong Mae-t és az elmerül a vízben!:)))))
Akkor és ott bennem is megállt az ütő egy pillanatra....Főként hogy a korábbi jelenetben túl sokat és túl meggyőzően mondogatta, hogy rossz fiúként neki korán kell meghalnia....

Szombat estig igyekezz a dolgaid végére érni, mert onnantól jön az igazi nagyüzem, a Let Me befejező 4 része + a Mr Sunshine 23, része... ezekről jó lenne beszélgetni végre.....

A szervezeted azért kapja meg, ami jár neki, jó pihenést!!!

hmmm, nem tudom, a küldöncnek örülsz-e még, de egy kis "jó, hogy megjöttél"-virágcsokor azért még dukál!:))))))))))))))))))

egyébként a hegymászó és sorozatnézés... nos, egy libagoly hegymászót azért ismerünk, aki ha sorozatot nem is feltétlenül néz, de Sillát nagyon is szerette!:))))))))))))))))))
Illiona 2018 szept. 25. - 13:50:50
(234718/239045)
Sziasztok szép napot mindenkinek!
Hazaértem, ma délelőtt 11 órakor, egy 12 + 1 órás repülőut után hullafáradtam.
De gyönyörű helyeken jártam , életreszóló tapasztalatokat gyüjtöttem be, mindeközben uj barátokra is leltem (hegymászók !!!! - én: mi is az hogy hegy - ők: mi is az hogy sorozat és film?). :))))

Kina hatalmas ország, a földrajza, történelme is egyedülálló.
Bejárni lehetetlen, bár több ezer km-t tettem meg, minden szálláson 2 -3 éjszakát töltve.
Utaztam repülővel, belföldi járatú kis repülőgépekkel, éjszakai hálókocsis vonattal.
Mentem busszal, metróval, kerékpárral, tuk-tukkal, hajóval, és néhány bambusznád összekötözésével tutajnak kikiáltott alkalmatossággal. És a végére a koronát a Maglev gyorsvonat tette fel: 301 km/óra sebességgel 10 perc alatt vitt bennünket a célhelyünkre.

Ezen idő alatt nem internetezhettem, a szállásokon a portán volt vakami kis gyenge internet, a facebook egyáltalán nem jött be, a YT sem működött, a googlee semmilyen szinten nem volt alkalmazható. De estére mindig kellőképp elfáradtam ahhoz, hogy nem is hiányozzon.

De persze itt hagytam félbe 3 sorozatot, amik viszont nagyon érdekeltek, és lehetetlennek tünt hogy 3 hétig ne tudjam mi lesz a szereplők sorsa. Sőt, mindhárom ugy tünt előre, hogy véget is ér közben.
És meg is kaptam minden sorozatrész ismertetőt olyan részletezettséggel, hogy szinte magam előtt láttam az egész epizódot. Ennyit mindig megnéztem indulás előtt a portán.

HÁLA ÉS KÖSZÖNET edimirnek, aki részről részről ismertette ezeket, ugyhogy semmilyen hátrányba nem érezhettem magam.
És ugyanugy szintén köszönöttel tartozom Boilnak is, aki vállalta még elutazásom előtt, hogy az aktuális részeket leforditja googléval, és átküldi edimirnek. Az olyan sorozatokét is, amelyeket egyébként nem is néz.

Mindketten tették ezt önzetlen, szivből jövő barátsággal, amiért én csak hálával tartozom!

Köszönöm edimir!

Köszönöm Boil!

8/10
edimir 2018 szept. 25. - 06:46:49 8/10
(234717/239045)
Isten hozott itthon, Illiona!:)))))))))))))))))))))))))) Egy kis kávét készítek ide a csészédben!:)))))))))))))))))
8/10
edimir 2018 szept. 25. - 06:18:41 8/10
(234716/239045)
Off

100 Days My Prince
Spoiler

KÉP: S bár az esküvőre nagy nehezen sikerül is rávenni, de a nászéjszakával gond van... és ezen a későbbi praktikák sem segítenek, amik a két fiatalt próbálják összeboronálni...
8/10
edimir 2018 szept. 25. - 06:10:02 8/10 Előzmény edimir
(234715/239045)
Off

100 Days My Prince
Spoiler

Nos, a folytatásból kiderül, hogy ez egy roppant aranyos kosztümös vígjáték. A humor forrása az amnéziás koronaherceg cselekedetei és környezete reakciói. Mert bár nem emlékszik a Koronaherceg a múltjából semmire, de azért mégis tudat alatt motoszkálnak benne a dolgok....
Nem tetszik neki a szegényes környezet.... és sajna nem tetszik a neki szánt ara sem.... Hiába akarják elhitetni vele, hogy egyszerű katona volt korábban... a "koronaherceg" ösztönösen kibújik a ráerőszakolt szerepből...

Nézzünk erre egy példát!
KÉP: koronahercegünk megcsúszva a trágyadombon végzi... természetesen kiakad... hiába viszik a mindenki által tisztálkodásra használt folyópartra... a hideg folyóvíz cseppet sem vonzza... helyette kísérőjét a vízbe hagyva ő maga inkább a faluban néz körül, az uraság virágokkal meghintett meleg vizes fürdője már inkább megfelel a kényes ízlésének... s ha már ott van, akkor a kikészített tiszta ruhát is magára ölti.... sőt, a sokfogásos lakomát is megeszi... ekkor talál rá az uraság felháborodottan a fiú szemtelenségétől, ám az nem zavartatja magát, helyette kifejti, melyik ételből milyen fűszer hiányzott, miért és hogyan készítették el rosszul...
8/10
edimir 2018 szept. 24. - 15:23:16 8/10
(234714/239045)
Off

Time

Spoiler
Úgy tűnik a Time 3 immár klasszikus összetevőre épített... az első a hatalom és a vele szembeni eszköz a nyilvánosság, ami tömegeket képes mozgósítani adott ügy mellé...

A másik elem a pszichológia tényezők... kiemelten a bizalom kérdése...

A harmadik pedig a technikai vívmányok szerepeltetése az ügy megoldásában... nem mindenhatóak, az embereken múlik, élnek-e velük, vagy éppen a rajtuk rögzített bizonyítékokat semmisítik meg...
Biztonsági kamerák, okostelefonok által rögzített videók, óriás kivetítők, hírportálok, közösségi oldalak...

És természetesen az Igazság nagy i betűvel, mert elhallgatása, elkendőzése mindig csak nagyobb bajok forrásává válik....

Úgy tűnik, a Let Me Introduce Her is kicsit ebbe az irányba mozdult el.... Remek volt az amnézia miatta bizonytalanság, bizalmatlanság.... De úgy tűnik a megoldáshoz itt videó és hangfájlok rögzítése hoz közelebb bizonyítékként... Mivel a Férj annyira nem akarja belátni, hogy mindennek ő az okozója, így a megtöréséhez valószínűleg itt is kelleni fog a nyilvánosság, a bántalmazás bizonyítása.. a "tökéletes férj" álarcának lerántása..

Szerencsére nagyon mások ezen felül a két sorozat, ezért nem is érezzük kaptafára húzottnak egyiket se... eltérőek a karakterek és a színészi játék is...
8/10
edimir 2018 szept. 23. - 14:06:17 8/10
(234713/239045)
Illiona, boillal teljesítettük a vállalásunk....

A Time véget ért...

A Let Me Introduce Her és a Mr Sunshine befejező részeinél már itthon leszel, így azokat már itthon magad is meg tudod nézni... (1 héttel csúsztatták mindkettőt... hmm, csaknem a kedvedért?:)))) )

Élvezd az utazásból, ami még hátravan!:)))))))))))))) Már nem kell lesned, hogy a telefon, nem kell bosszankodnod, hogy milyen lassan kerül fel a hevenyészett ismertető a sorozatok részeiről...
Hamarosan az olvasó üzemmódból visszaválthatsz... és aztán zúdíthatod ránk az észrevételeid, a kommentjeid, áradozhatsz és vitatkozhatsz kedvedre....

Addig is minden jót, töltekezz!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

KÉP: majd koccints vmi kedves utastárssal az egészségünkre és a gyönyörű utadra!:)))))))))))))))))))
8/10
edimir 2018 szept. 23. - 13:44:47 8/10
(234712/239045)
Off

Time

Spoiler

Nem túl vidám a sorozat vége, igazából csak a Fiú sofőr-barátja és a Barátnő lettek egy boldog páros, mindenki másnak ez nem jön össze...

Bár a lány összeállítja a bakancslistáját, látjuk is, hogy próbálja betartani, de a "telesítés után" újra magányos, egyedül van... Persze még friss az emlék... bizonyára évek múltán már csitul a gyász...
de egy kicsit az az érzésem, hogy nála az IDŐ mindig másként jár... előbb a húga halálába fagyott bele, most olyan érzésünk van, hogy a Fiúéba....

Egy kicsit megmarad kívülállónak, egyik közösség, ember mellett sem kötelezi el magát...
Persze tetszik az árvaházi gyerekeknek a kincskeresős-ajándékozós játék, a virágültetés, de ez csak amolyan alkalmi dolog... hol van ez attól, hogy örökbe fogadna közülük és azt nevelné fel... Hogy igazán felvállalná vmelyiküket, mondjuk a Kisfiút....

Igaz, ki-kilép, de alapvetően marad az Elefántcsonttoronyban, a Fiúval közös lakásukban egyedül....
Számomra ez így olyan kevés,olyan rideg.... még fiatal, annyit adhatna... ez a magányra ítélem magam nekem túl korai egy életút első harmadában....

KÉP: virágültetés... szép gondolat, de a virág-család nem pótolhatja az igazit.... Ha a Fiúhoz élete végéig hűséges is akar maradni, attól még az anyaságról nem kéne lemondania....

Nem baj, hamarosan hazaérsz, és akkor majd jót vitatkozol velem!:))))))))))))))))))))))))))))))
8/10
edimir 2018 szept. 23. - 13:25:26 8/10
(234711/239045)
Off

Time - 31-32. - befejező rész

Spoiler

Látjuk az előző részben elítélteket, hogy már szállnak fel a rabszállító buszra, mely a börtönbe viszi őket egyenesen...
Az Exmenyasszony ítélethirdetése következik... A Kány húgának halálához nem kötik közvetlen elkövetőként, de bűnösnek találják bizonyíték (a biztonsági kamera felvétele) megsemmisítésében, a cella felgyújtására adott megbízás és a Sofőr külföldre szökésének elősegítésében. Ezért a megfelelő paragrafusok alapján 3 év börtönre ítélik 5 év próbaidőre felfüggesztve... tehát nem kell egyelőre letöltenie.....

A per zárultával a Lányt látjuk a Fiúval közös lakásukban... egyedül van a hatalmas, néma térben... a Fiú teknőseit eteti...
A Fiú sofőr-barátját kéri meg arra, hogy dobozolja be a Fiú ruháit... Persze a ruhák emlékeket idéznek fel a Fiúról, amikor viselte őket.. A Lányt elönti a megbánás, hogy mindent csak elfogadott a Fiútól, de ő nem tett érte semmit... a barátnő azzal vigasztalja, csak a jó dolgokra emlékezzen, ne arra, amit bánnia kellene...

Csak lézeng a lakásban, igazán étvágya sincs... azon tépelődik, mihez is kellene kezdenie magával...
Eljut a lakás párlányára... mint régen, amikor öngyilkos akart lenni, de a Fiú megmentette, a Fiú akkora szavai jutnak az eszébe... ez visszatartja...

Másnap új életet kezd, megcsináltatja a húgától kapott órát...és hordani kezdi..
Az étteremben a közös ebédnél a dolgozók kedves emlékeket idéznek fel a Fiúról... Lám,ők se a megbánás felől közelítenek...
A Fiú sofőr-barátjának üzlete remekül megy...

Nem úgy a Fiú Apjának cége... A Fivér és a Mostohaanya meglátogatja a Fiú Apját, akit egy kórházi szobában és nem börtönben látunk, gondolom, ezt sikerült kibuliznia magának...
A Fivér arról számol be, hogy a cég vacakul megy, felére csökkentek a részvényárfolyamok 1 hónap alatt... Arra kéri az apját, hogy adja át neki a cég részvényeit, vonuljon vissza. De a Fiú Apja erre nem hajlandó, attól tart, hogy a visszavonulással a hatalomtól is elesne, anélkül pedig ellenségei hátba támadnák...Hiába próbálja a fia győzködni a briliáns tervéről, amivel a közvéleményt újra megnyerhetnék maguknak, a cég újra szárnyalhatna... az apa nem kér belőle.... A feleség azonban kiszól a kalap alól... van még korrupciós bizonyíték a kezében, amit átadhat az ügyészségnek és akkor 10 évnél is tovább rohadhat bent a férfi., ne reménykedjen abban, hogy egy kormányváltás számára kedvező fordulatot hozhat....

Az Exmenyasszony meglátogatja az Ügyvédet a börtönben.... Beszámol arról, hogy otthagyta a vendéglő vezetését, a szülei férjhez akarják adni, de nem akar belemenni. Örül annak, hogy az Ügyvéd végül is helyesen döntött, a 10 millióval való elszökés helyett visszajött a tárgyalásra.
Az Ügyvéd azonban kiábrándítja... amikor a Lányra lőtt, eredetileg felötlött benne, hogy a Lány fejére céloz fejére céloz.. megöli... és akkor eltemeti vele együtt az egész ügyet és lelép a pénzzel....megszabadul a Fiú Apjának zaklatásától is. Eszébe jutott, de mégsem ezt tette, a golyóálló mellényre célzott, amit a Lány viselt, véletlen baleset volt, hogy a mellényen kívül találta el a vállát...
Az Exmenyasszony megköszöni az Ügyvédnek, hogy nem szökött el. De az figyelmezteti, ne keresse fel többé, térjen vissza a saját életéhez, nekik többé nem lehet közük egymáshoz.


A Lány kincskeresős-ajándékozós játékot rendez az árvaház gyerekeinek, mint egykor a Fiú az étterem dolgozóinal a közös pikniken.

Levelet ír a Fiúnak, amiben a saját bakancslistája szerepel...
Naponta egyszer boldognak lenni, segíteni egy rászorulón...
Főzni a gyerekeknek
segíteni egy idegenen
puszit kapni egy gyermektől..

Látjuk süteményt sütni... az étterem dolgozói ismét piknikeltek... vitt ki a temetőbe a Fiú sírjához is...

Aztán újra az árvaházban látjuk, virágot ültet a gyerekekkel, a Kisfiúval is egyet, amit a Fiúról neveznek el, kis névtáblát tesznek a virág mellém aztán magukról elnevezett virágokat ültetnek mellé.... a Lányról és Kisfiúról ... egymásra nevetnek...

Otthon a Lány befejezi a Fiúnak írt levelét... bár rövid ideig ismerték csak egymást, de sohasem fogja elfelejteni.. minden pillanatban visszatér hozzá a Fiú.. Amíg nem lesz belőle csillag (meg nem hal) ez volt élete legboldogabb időszaka..

A levélből papírrepülőt hajtogat és eldobja az éjszakába...
Ezzel ér véget a sorozat...
KÉP: levél-repülő



8/10
edimir 2018 szept. 23. - 11:54:44 8/10 Előzmény edimir
(234710/239045)
Off

Time - 31-32. - befejező rész

Spoiler

A dupla befejező rész a Lány ért tragédiák rövid néhány kockányi bejátszásával indul .... húga fejét veri a táskájával az Exmenyasszony... stb.
Aztán újra leadják az előző rész végét, ahol a Lány a saját sorsán keresztül a társadalom visszásságára hívja fel a figyelmet, nem nevezhetjük "normális"-nak, ha a gazdagoknak kedvez, a szegényeknek pedig igazság helyett csak a tehetetlen sírást adja....
Azt is láttuk még az előző rész végén,hogy az Exmenyasszony elismeri a Fiú fivérének vádjait, a riportműsor felfüggesztését, a tűzesetet a cellában,és a Lány húgának halálhoz vezető ütéseket a táskájával...
most viszont folytatja, a beismeréshez vallomást is fűz... közömbös volt mások fájdalma iránt, sőt nem is akart tudni róla, változást Fiú halála hozott az életében, innentől értette meg a Lány elkeseredett küzdelmét az igazság felderítésében és nyilvánosságra hozásában.... Őszinte megbánást és fájdalmat mutat, valóban szerette a Fiút, ezért tudta megérteni a Lányt. Bár a Fiúval elrendezett esküvő lett volna az övék, de ő a látszat ellenére valódi érzelmeket táplált a Fiú iránt.

Most bocsánatot kér a Lánytól és le is térdepel előtte... A Lány lehajol hozzá... felemeli... és megköszöni, hogy volt bátorsága az őszinteséghez.... Az Exmenyasszony közli, hogy vállalja a tetteiért a társadalmi felelősséget (gondolom,itt a hatósági eljárásra, bírósági perre gondol alatta), majd a Fiú Apjához fordul, hogy ő tegye meg ugyanezt.... A Lány is csatlakozik ehhez. Utal arra, hogy a Fiú mindvégig segített neki az élete kockáztatásával is. Hiába gazdag sem az igazságot, sem az igazságra vágyó embereket nem lehet megvásárolni.
A Fiú apja szótlanul elmegy...

Bejátsszák a Lány és az Exmenyasszony egy korábbi beszélgetését, az Exmenyasszony elismeri, ha először beismerik, amit csináltak, akkor nem került volna sor a többi, súlyosabb bűncselekményre...
Még kitérnek az Ügyvédre, a Menyasszony elmondja, hogy neki is adott egy esélyt, hogy hozzá hasonlóan elismerje a bűnét.... Az emberek változnak, ők is... és talán mások is... A Lány a nyilvánosságot akarta, de az Exmenyasszony szerint fontos a törvények érvényre juttatása is, szükség van a bírósági büntető perre is. Átadja az Ügyvéd által a Lánynak visszaküldött tollat a felirattal: "Az igazság érvényesül"...

Közben az emberek mindenütt tüntetnek a Fiú apja ellen... nyilatkozzon az ellene felhozott vádakról...A nyilvánosság meghozta a hatását, a társadalom, az emberek megmozdultak....
A Fiú apja azt hiszi, most is mindent a régi módon el tud kenni, hamis tanú stb., erre utasítja az Ügyvéd Főnökét.
Ám a körzeti ügyészség emberei jönnek érte, hogy letartóztassák....

A Fiú Mostohaanyja is próbál iratokat kicsempészni, de lefüleli az ügyészség.

Megkezdődik a bírósági tárgyalás, a vádlott a Fiú apja... Az Ügyvéd Főnöke azt hozza fel védelemként, hogy a felvétel a Lány lelövéséről előre megrendezett színjáték volt, aminek célja a 10 millió dollárkizsarolása volt, amin a Lány osztozni akart az Ügyvéddel, mivel ők egy párt alkotnak...A főindíték az egész mögött a pénz megszerzése volt, a Fiú apja csak áldozat... Az Ügyvéd pedig biztosan megszökött a pénzzel...

Ekkor felbukkan a tárgyaláson az Ügyvéd, hozza magával a 10 millióról az igazolást. Nem szökött meg. Kéri, hogy tanúként vallomást tehessen a bíróságon.
Azzal indokolja, hogy vallomást akar tenni, hogy amikor még ügyészként dolgozott, volt egy olyan esete, amikor a piti tolvaj 30 évig menekült, közben gyilkossá vált. Maga a piti tolvaj is megbánta, hogy nem előbb fogták el....
Az t ígéri az Ügyvéd, hogy mindenről bizonyítékokkal alátámasztva be fog számolni a kezdetektől fogva....

A tárgyalás szünetében a Fiú Apjával a felesége és a fia beszél. A fia próbálja rávenni, hogy új védőügyvédi csapatra van szüksége, a Felesége arra, hogy adja végre fel... De a Fiú apja továbbra is bízik a pénze hatalmában, hogy megveszi a bírót és az ügyészt, ha minden kötél szakad.

Az Exmenyasszony kihallgatásába kapcsolódunk be... Elismeri a bíróság előtt, hogy a Lány húgát a táskájával többször fejbe ütötte, pénzt szórt a medencébe. De azt tagadja, hogy a cellában gyújtott tűz miatt meghalt volna a sofőr, aki a Lány Anyját megölte... az ugyanis él.

Látjuk is a képsort, hogy a férfit elkapjál a rendőrök. Ugyanis Kínából hazatért, a régi üzletét folytatta, lányok kiközvetítését. Így az Exmenyasszony a legsúlyosabb vád alól mentesül.
A Lányfuttató sofőrt most behozzák kihallgatásra a bíróság elé. Tagad mindent. De az Ügyvéd a beismerő vallomásában a sofőrrel való kapcsolatát is tisztázza, így gyakorlatilag rávall, miközben a saját bűneit is beismeri...
Az Ügyvéd szándékosan nem beszél a Lány lelövéséről, hogy az arról készült videót az ügyész lejátszhassa bizonyítékként...

Persze a Fiú apja most is mindent tagad.
A 31.rész végén az ítélethírdetés történik a níróságon...

KÉP: - felirat - ki mennyi börtönbüntetést kap, a legtöbbet az Ügyvéd, 15 évet, de a Fiú apját is elítélik 10 évre...
8/10
edimir 2018 szept. 22. - 22:42:26 8/10
(234709/239045)
OFF

Mr Sunshine

KÉP: Kedves Nagynéni, te ott Mandzsúriában...kérünk, imádkozz értük... hadd élhessenek és harcolhassanak még Csoszonért tovább....

A Vadász után már ne kelljen újabb kedves hősünktől elbúcsúznunk....
8/10
edimir 2018 szept. 22. - 22:39:05 8/10
(234708/239045)
OFF

Mr Sunshine
SPOILER

A japánok elleni harcban bizony...

KÉP: mindenki megsebesül, éri fájdalom, veszteség.... Dong Mae... Choi...... Hee-sung
8/10
edimir 2018 szept. 22. - 22:33:28 8/10
(234707/239045)
OFF

Mr Sunshine
SPOILER

A 22. rész azzal ért véget, hogy Hinát és Ae-shint a robbanás messzire veti... Choi és Dong Mae pedig megkövülten nézi a szörnyűséget....
Ami nagyon aggaszt...

KÉP: A sebesült Hinát Dong Mae tarja az ölében, az a lila ruha van rajta, amit a hotelben történt robbanásnál viselt... Tehát Dong Mae rátalál ugyan, de nagyon rossz állapotban... félek csak elbúcsúzni lesz idejük egymástól 3 év után... és Hina Dong Mae karjaiban hal meg....

Nagyon remélem, hogy nem a hoteljével együtt pusztul Hina, hiszen annál jóval több van benne, mint hogy csak hoteltulajdonosként definiáljuk az ő karakterét.... Én a sorozatban mindvégig nagyon kedveltem, én igenis el tudnám képzelni a hotel nélkül is az ellenállásban.... Remélem, a forgatókönyvíró is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8/10
edimir 2018 szept. 22. - 22:22:29 8/10
(234706/239045)
OFF

Mr Sunshine
SPOILER

Sajnos nagyon rossz előérzetem van... Azt hiszem, Hinától fogunk elbúcsúzni végleg a 23. részben. Miért gondolom? Nézzük az erre utaló képsort....
KÉP: Hina kicsinosítja Dong Mae házát, amit megvett, újra berendezi és díszíti, mintegy jelezve, hogy nem adja fel a reményt, visszavárja a barátját...
DE egy másik képsoron mintha Dong Mae fájdalmas arccal nézne körül a házban...mintha a kedves változtatások a veszteséget juttatnák eszébe, hogy akinek köszönheti mindezt, az nincs már....
Jaj, ne legyen igazam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!