10/10
hErO 2008 aug. 12. - 10:23:43 10/10
(502/2462)
Ezt egy másik fórumról loptam :D
Vox magazinból:"Gary Oldman egy interjúban kotyogta el magát, hogy a stáb fejében megfordult, hogy a harmadik részben ismét más színész játssza el Joker figuráját, jelenleg ennél sokkal valószínûbb, hogy Rébusz lesz a fõgenya, akit a Mindörökké Batmanben Jim Carrey játszott."

Szal Rébusz esélyes de azt semmiképp sem szeretném h megint színész cserével Joker legyen.
7/10
Bigpapa 2008 aug. 12. - 10:22:38 7/10
(501/2462)
Ez is délkelet-Afrikában van. Van nagyon szép város, pl.Maputo város. Felhõkarcolókkal, infrastruktúrával, szép rendezett utcákkal....,de onnan 30 km-re olyan szinten nomád körülmények között élnek, hogy azt egy európai el sem hinné. Pluszban, az emberi életnek Afrikában semmi értéke nincs!Sajna...pedig csodálatos kontinens.
offtopic
cirmoska.nz 2008 aug. 12. - 10:16:40
(500/2462)
Én Dél-Afrikában voltam! :) Nagyon izgalmas volt, veszélyes és gyönyörü is. Ugyanakkor borzasztó mit gondolnak bizonyos dolgokról ami a szerszámot illeti és Naomi Campbelleket...
7/10
offtopic
Bigpapa 2008 aug. 12. - 10:12:35 7/10
(499/2462)
Jobb, persze. Az aktuális párommal nem is bújok kaucsukszármazékba ;)
De, ha vendégségbe megyek, jobb az óvatosság.:))
2 évig éltem Afrikában. Mozambikban az utcán minden negyedik nõ Naomi Cambell....csak az isten tudja, milyen betegség nincs meg bennük :))))))))))))))Ha már nagyon nem bírta az ember,akkor bejátszott a 2db óvszer a répán módszer :))))))
cirmoska.nz 2008 aug. 12. - 10:11:29
(498/2462)
Rébusz? Jim Cary? FFFFFfffúúúúújjjj nemá.....akkor inkább Franklin....
én azt nem akarom! Abba nem lenne semmi izgalom. Batman-nak meg szerintem egy év alatt erõs nõ hiánya lenne és valakire úgy is szüksége lesz. :)
10/10
hErO 2008 aug. 12. - 10:08:03 10/10
(497/2462)
Franklin max olyan szerepet kaphatna mint a Madárijesztõ most. :DD
Amúgy meg ott van pl Rébusz, azt megkaphatná Jim Carrey vagy Robin Williams.
cirmoska.nz 2008 aug. 12. - 10:01:04
(496/2462)
Igen értem :) és nagyon is egyetértek vele! Én szeretek Dvd-t vásárolni márcsak a boritója miatt is és moziba járni is.

Amúgy meg gumi nélkül sokkal jobb.....hihi
cirmoska.nz 2008 aug. 12. - 09:58:11
(495/2462)
NNNNNNNEEEEEEEEEEEEmmmmmmmmmáááááááá! Akkor még is ki lesz? Franklin a teknõs????
10/10
hErO 2008 aug. 12. - 09:56:33 10/10
(494/2462)
Ha jól tudom már lefixálták h Macskanõ, Pingvin nem lesz. Szvsz ehhez a Batman karakterhez amúgy sem passzolna egy ilyen Macskanõ...
7/10
offtopic
Bigpapa 2008 aug. 12. - 09:55:01 7/10
(493/2462)
Talán onnan, hogy használok gumit! De inkább meghúzok egy szõke bombázót, akin átment az egész ukrán front, és bevállalom, hogy ott az Aids lehetõsége, mint a sárban dagonyázzak a mátészalkai asszonysággal :)))))
És ha tudod, mi a hasonlat lényege, akkor tudod, hogy 5 ezerért egy "legális" örömben lesz részem, egészséges nõvel(mozi), viszont ingyen a sárban....vállalom, hogy keléseket kapok(letöltés,vírus,Asva).
offtopic
cirmoska.nz 2008 aug. 12. - 09:52:44
(492/2462)
Kicsit durva hasonlat.....:)

Egyébként honnan tudod hogy a búgó hangú szõke 19 éves macának (fõleg ha még kurva is és már legalább 100-an át mentek rajta) ***moderálva***
:)

Egyébként a mozi hive vagyok és sosem töltök le filmet a netrõl! Kispályás dolog....film tisztelõ vagyok és a filmek addig élnek mig járunk moziba!
7/10
Bigpapa 2008 aug. 12. - 09:49:36 7/10
(491/2462)
Már írtam, a 533/682 hozzászólásban, hogy valóban nem lehet a két Joker karakter összehasonlítani.
Már csak azért sem, mert a két színész egyénisége is más.
Ledger egy szöszi jóképû fiúcska volt, tele olyan szereppel, ahol igazából a külseje miatt esett rá a választás. Aztán az utóbbi pár évben kapott komolyabb szerepeket. De egyéniségétõl a Joker figura teljesen távol áll.Ezért is kattant be picit, mert rá kellett hangolódnia teljesen.

Jack Nicholson fiatalon is már olyan szerepeket játszott, ahol a pszichopata énje elõtérbe került. csak rá kell nézni a fószerre. Õ maga Joker! Csak annyi történt, hogy kisminkelték. A ragyogásban és Az eastwicki boszorkányokban tökéletesen látható Nicholson zseniális énje :))))Az elõbbiben, ahogy szép lassan bekattan, utóbbiban, ahogy az ördögöt játssza.

Ledger Jokere egy látszólag motiváció (számomra nem derült ki, hogy mit miért csinál) nélküli pszichopata fasz, aki semmi emberi értéket nem ismer el.
Nicholson Jokere egy zseniális bûnözõbõl , Batman akciója miatt egy torzszülött bomlott elméjû, kíméletlen gyilkos lett. Ráadásul azon a karakteren iszonyat sokat röhögtem:
"- Akkor kezetrázunk, és annyi? Hûûû, milyen forró a hangulat ma este! :))))
Hulla jó vagy öregem! Komolyan. Örülök, hogy hulla vagy!
Csak tudnám honnan szerzi ezeket a jó kis játékszereit...
Ugye sose ütnél meg egy szemüveges embert?"
És még 100 ilyen van.

Az elsõ Batman (ami nekem etalon marad és Keaton a legjobb Batman) hûen követi a képregényt.
A mostani Batman szinte semmiben sem követi a képregényt. Egy sötét bûnügyi thriller, tele akcióval, ami bármelyik amerikai nagyvárosban játszódhatna....
cirmoska.nz 2008 aug. 12. - 09:47:39
(490/2462)
Az tény hogy izlések és pofonok :)

Én Michelle P. kedveltem mint Macskanõt, bár szerintem õ sem volt annyira az igazi. Halle B. borzalmas volt, vagy legalábbis elment.

Abban én is bizom nem valami kis fruskát raknak be, se macát. De szerintem Jolie tökéletes a szerepre. Nála jobbat ha akarnék se tudnék mondani....

De ez is olyan kinek tetszik a képe, kinek nem...Nekem igen.
cirmoska.nz 2008 aug. 12. - 09:35:09
(489/2462)
Igy már emlékszem....csak máskor ird helyesen! :? hhühi
Muya 2008 aug. 12. - 09:29:11
(488/2462)
Tény, hogy Jack Nicholson anno mint képregényfigurát adta vissza Jokert és a mostani meg igazi bûnözõként van megformázva. csak azt akartam irni, kihozni az egészbõl, hogy még ha két különbözõ alakítás is azért Jack Nicholson elõtt le a kalappal. Én legalábbis az Õ alakítását jobban díjazom, de tényleg nem akarok senkit megsérteni. Egész egyszerûen az Õ játéka nekem jobban tetszik,
remélem ha visszatér a mozivászonra Macskanõ akkor a szerepére nem valami kis fruskát fognak választani...(Csak ne Jolie legyen...)
7/10
offtopic
Bigpapa 2008 aug. 12. - 09:08:47 7/10
(487/2462)
Olvastalak titeket,de egy dolgot nem értek.
Hogy lehet Cool-nak,meg fasza dolognak tartani, aki letöltöget filmeket és szar, kamerás, beleröhögõs ,sötét kópiában néz meg filmet? Ráadásul visszhangzik az egész film végig.
Kicsit nekem olyan ez,mint ha lehetõséged lenne meghúzni egy tökéletes testû 19 éves szõke bombázót 5 ezerért, egy szép szállodai szobában,akinek csengõ szép hangja van, de te inkább kimész a parkolóba és a sárban fekve beakasztasz egy mátészalkai cigányasszonynak, aki ráadásul tele van kelésekkel és mély rekedt hangon üvölti, hogy Dugj erõsebben,te állat! :)))))))))
Ha ez cool dolog, akkor inkább tartozom azon "majmok" közé, aki kifizeti a mozijegy árát, beülök egy kényelmes moziba és észre sem veszem, hogy körülöttem valaki kukoricával zörög.
cirmoska.nz 2008 aug. 12. - 08:51:22
(486/2462)
Mi az a rokefeller sarj? :)
cirmoska.nz 2008 aug. 12. - 08:43:09
(485/2462)
Én megkövezni nem foglak...:)

De az én véleményem az (bár én szeretem Ledger-t), hogy Nicolson és Ledger Joker-ét nem is lehet összehasonlitani, mert más más Joker tipus, ahogy a két Batman film változatot sem.

Ledger Jokere sokkal inkább valódibb (nem mese szerü képregényhõs), igazi õrült gengszter, mig Nicolson-é inkább egy képregényhõs, fikció.

Nicolson-nak nem is állt volna jól a Ledger álltal alakitott Joker szerep, ahogy Ledger-nek sem állt volna jól a Nicolson-féle Joker. A maga nemében mindkettõ tökéletes úgy ahogy van (bár nekem Ledger sokkal jobban tetszik és még õrülten is vonzónak találtam) és azt hiszem fokozni egyiket sem lehet jobban.

Igy remélem több Jokert már nem is fogunk látni a következõ Batmanban. Én nagyon örülnék ha úgy mint a korábbi 20 évvel ezelõttiben, most a Macskanõ jönne. Amúgy is a történetbe vágna a Batman VISSZATÉR hisz a film végén eltünt.....
Muya 2008 aug. 12. - 07:34:10
(484/2462)
Gondolatban sokan megfognak most kövezni.
Nem találom jobbnak Heath Ledger-t Jokernek, mint Jack Nicholsont.
Halottról jót vagy semmit... Jól alakította, de hogy Oscart érne?
Ha valaki látta a kb. 20 évvel ezelõtti Batmanban
Jack Nicholsont Jokernek akkor tudja mirõl beszélek... Sokkal õrültebb volt, míg a mostani kicsit túl játszott. De senkit nemakarok megsérteni, ez az én saját véleményem.
leopard26 2008 aug. 12. - 04:05:53
(483/2462)
Én nem mondtam hogy nem járok moziba,csak elõtte letöltöm hogy ne keljen csalódnom