dash 2008 szept. 06. - 16:02:48
(882/2462)
Az a kompos jelenet meg tényleg elég röhejes. Egy ember sem ugrik a vízbe, amikor még úszva sincs messze a part. Nem túl reális, bár a filmben nem csak ez volt az egyetlen irreális dolog.... :).
dash 2008 szept. 06. - 15:59:49
(881/2462)
Hát ahogy vártam, nekem sajnos csak egy gyenge közepes. Nem rossz film, de, hogy ez legyen a világ legjobb filmje....:) Ne mááár.
10/10
offtopic
hErO 2008 szept. 06. - 15:13:17 10/10
(880/2462)
Van kisebbség mert 9,2 az értékelések átlaga...
10/10
delpiero10 2008 szept. 06. - 15:08:29 10/10
(879/2462)
Király ,most akkod itt nincs többség és kissebbség sem?
Azért a Cinema és a Fox is 90 és 100%-ot nyomott ,rá ,szerintem ez nem véletlen.
Ledgert és az alakját pedig csak innen tûnik úgy hogy könnyû eljátszani ,csak aki megpróbálja nehogy úgy járjon mint õ.
10/10
Steveo19 2008 szept. 06. - 14:00:12 10/10
(878/2462)
Ilyen elven bármilyen filmbe bele lehet kötni, mindig jön egy okos aki talál valamilyen hibát benne, miért nem mondod el, hogy valójában mi a kedvenc filmed? Kiváncsivá tettél, hogy miért ilyen nagy az egód.(am meg annnyit ,h én nem ugrottam vna a vízbe mivel nem tudok úszni, gyanítom nem mindenki tud.) lépek dolgozni ezt majd folytatjuk, addig írd meg az igazi kedvenc filmed és színészed.
10/10
hErO 2008 szept. 06. - 14:00:02 10/10
(877/2462)
"Gyújtózsinór detonátorból ki, dinamitba be, csak ki kéne húzni. Több ezer ember van a hajón, ezek között egy csomó katona, tengerész, satöbbi. Na ne már hogy egy ilyen egyszerû dolog senkinek sem jut az eszébe."

Sztem ezt meg te nem gondolod komolyan.:P Tûzszerészek ugye csak poénból vannak. Amúgy is Joker egyik kedvence a robbantgatás, nem hinném h egy tök egyszerû bombát hozott össze amibõl csakúgy szemre zsinórokat kell kihúzkodni a hatástalanításhoz...
10/10
Steveo19 2008 szept. 06. - 13:41:25 10/10
(876/2462)
- Joker azt mondja, hogy ha egy órán belül nem ölik meg azt a könyvelõszerûséget, akkor felrobbant egy kórházat. Erre az embereknek az a reakciója, hogy tömegestõl mennek megölni a mukit? Ez komoly? Pl. ha mennének kihozni a kórházból a szeretteiket, kicsit logikusabb volna. Ne mondja már senki, hogy emberek tömegei változnak gyilkossá attól, hogy valaki egy kórház felrobbantásával fenyegetõzik.
Tömeghisztériában logikát ne keress, mivel nem voltál még ilyen helyzetben gyanítom, te se tudhatod, hogy az emberekbõl mit vált ki egy ilyen. Csak találgatások.
- A kompok - amikrõl az embereknek eszébe sem jut kiugrani - egy óra elteltével sem haladtak egy centit sem.
Talán azért nem jutott eszükbe kiugrani mert megfenyegették õket, és nem tudhatják, hogy figyeli-e Joker ,hogy ki próbál szökni, ezzel kapcsolatos az is h nem megy mozog a komp.
- Ha történetesen ez idõ alatt mennének, kikerülnének a detonátor hatósugarából, és nem lehetne õket felrobbantani.
Honnan tudják, hogy ha nem indulnak el nem robbantja fel õket Joker egybõl?
- A bombák meg hordók a hajók gyomrában vannak, a hajó fémburkolata leárnyékolja a rádiót, tehát eleve nem lehetséges õket felrobbantani.
Ettõl még nem lesz rosszabb a film, hogy egy "hibát" vétettek...
- Senkinek nem jut eszébe lekapcsolni a dinamitot a hordókról?
Átlag emberekrõl van szó, nekem se jutna eszembe, h hozzányúljak. És nem azért mert hülye vagyok, mielött elkezdenéd.
10/10
Steveo19 2008 szept. 06. - 13:30:44 10/10
(875/2462)
Vagyis azt gondolod, hogy csakis neked lehet igazad. De fordítsuk meg a dolgot, amit az eddig írtam mindent poénból írtam, ha neked nem esett le akkor szükséged lenne egy jókora...nem fura? az indokok amiket felhoztál a film ellen pont annyira alátámaszthatóak, mint amennyire megcáfolhatóak, tehát nem vagyunk elõbbre velük.
pozsizsuzsi 2008 szept. 06. - 13:25:29
(874/2462)
Ej ej, nagyon sok filmet csipázok, csak úgy passzióból, amit más éppen nem, (meg fordítva), de ettõl még nem dõlök bele a fakanalamba. :) Meg vigyorogni néha jól esik, akkor is, ha más a vélemény, mint az enyém.
10/10
offtopic
Steveo19 2008 szept. 06. - 13:18:27 10/10
(873/2462)
Lehetséges, átnéztem mégegyszer, bár nem látok rá utaló jele, hogy poénból írja, de ezt majd úgyis megválaszolja, az viszont akkor se szép, hogy szerinte akinek tetszett a film annak kevesebb az IQja mint a cipõmérete...ha nem tetszik neki a film az oké, kinek a pap kinek a paplan..meg is írhatja, viszont az számára ismeretlen embereket fikáz...szarügy
offtopic
pozsizsuzsi 2008 szept. 06. - 13:15:13
(872/2462)
Az adatlapját értetted mérföldekkel félre.
10/10
hErO 2008 szept. 06. - 13:12:12 10/10
(871/2462)
Sztem nem vagy hülye. Én örülök h végre vki leírta a véleményét h miért szar a film. Ennek egy részét megcáfolnám a másik része meg engem egyáltalán nem zavar (pl én ***moderálva*** h egy képregényadaptáció stb...). De asszem én is megnézem mégeccer a filmet és csak utána írok (még le kell jönnie...)
10/10
Steveo19 2008 szept. 06. - 13:11:39 10/10
(870/2462)
Persze, itt csak annak van humorérzéke meg agya aki ezt szennyfilmnek találja. Tõlünk hülyéktõl(99százelék) mit vársz...
pozsizsuzsi 2008 szept. 06. - 13:05:54
(869/2462)
Humorérzéked, az biztosan nincsen.
10/10
offtopic
Steveo19 2008 szept. 06. - 12:59:30 10/10
(868/2462)
Köszi Maddox, hogy ráébresztettél, hogy milyen hülye is vagyok, mert tetszett a film. Sõt nagyon is. Milyen okos ember lehetsz, hogy a többi 99 százelékot is lehülyézed, mert neked egyedül van itt eszed. Csak nem tudom, hogy is gondolod, hogy bárki komolyan vegyen, mikor az adatlapodon megjelölt kedvenc "színészek", mert hát elég vicces õket annak hívni..:D bemásolom ha nem gond: "Kedvenc színészeim: Steven Seagal, Chuck Norris, Jean Claude Van Damme, Michael Dudikoff, Lorenzo Lamas, Dolph Lundgren." ----Ebbõl simán látni, hogy mennyire elmés ember lehet, mennyire értesz a filmekhez, talán filmkritikával kellene foglalkoznod mert a többi kritikus akkora idióta, hogy nekik is tetszett ez a film. Felsoroltál pár indokot, hogy miért gagyi ez a film, csak azt nem értem , hogy pl.: kedvenc filmek közt megjelölted a vissza a jövõbent, ahol ugye idõutaznak....neked az hihetõbb mint a hajós jelenet pl? ilyen elmés vagy? kár ide jönni és verni a nyálad, h mennyire okos vagy mi meg nem...de hát ugye megtehed, sajnos...
6/10
Semprini 2008 szept. 06. - 12:57:16 6/10
(867/2462)
Bár én hat csillagot adtam rá, ami az egyszer nézhetõs, agykikapcsolós akciómoziknak jár ki, de közepesnél nem jobb film szerintem se. Sõt, amiket leírtál, azokkal szinte pontról pontra egyet tudok érteni. Ledger azt a karaktert, amit játszott, jól játszotta, de szerintem is rettentõ idegesítõ volt ahogy csámcsogva beszélt meg kígyóként dugdosta a nyelvét ki-be. Remélem, a szinkronnal korrigálnak rajta valamit. És ez a mérhetetlen hype-hisztéria, ami van a film körül, megáll az eszem! Más fórumokon is ájult áradozás megy, kikiáltották minden idõk legzseiniálisabb filmjének meg hasonlók, és aki nem isteníti a filmet, arra rásmondják, hogy szellemi fogyatékos - ami enyhénszólva is felháborító és nonszensz. NONSZENSZ!!!!! Ez a film nemhogy nem zseniális, de nálam még a tíz legjobb képregényfilm közt sincs ott! Egyszerûen azért, mert nem eléggé képregényszerû!
Szóval respect a véleményednek, öröm volt olvasni, tényleg! Végre valaki, aki nem sodródik a többiekkel, hanem saját véleménye van és azt fel is meri vállalni!
zee944 2008 szept. 06. - 12:45:55
(866/2462)
Látod, én már mikor megmondtam, hogy jó a Mindörökké Batman.

Remélem felkészültél arra, hogy az imént felsorolt 28 indokból majd 2 és felet megcáfolnak, és hülyének állítanak be.

Jól érzem, hogy ez rosszabb a Batman Begins-nél? Az maga volt a jellegtelen középszer, de ennyi baromságra nem emlékszem benne.
moffancs 2008 szept. 06. - 01:18:48
(865/2462)
Most láttam moziban. Nagy elvárásokkal ültem be, természetesen csalódtam. Elõször is nagyon rossz minõségû kópia volt, azt hittem diavetítésre ültem be. Nah mindegy, akciós napon elment volna..
Ami viszont a legnagyobb csalódás volt, a sokat dícsért Joker játék. Egy nehezebb nap után kb én is eltudnám játszani ezt a szerepet. Alulról nézve, fej félrebiccent, sokat pislog, zavartan néz és furcsán hangsúlyoz. A fõszereplõ csaj szegény nagyon randa, ezek az oldalt lecsúszott szemek és kicsi száj. Egy ilyen filmbe, amiben két nõi szereplõ van, szerintem választhattak volna dekoratívabb csajt. Érdekes, hogy mindegyik szereplõ arcát vagy eltakarták, vagy elcsúfították csak az övéhez nem nyúltak :) bár így se lógott ki a sorból, elmehet a fiúkkal halloweenozni.
Az üldözéses jelenetek látványosak voltak.
Volt egy sípoló hang az izgibb jeleneteknél, na az engem idegesített.
Ez a félarc egyszerûen nevetséges, hogy nem folyott ki a nyál? és a szeme miért nem lett oda?
1/10
tobias88 2008 szept. 06. - 00:04:41 1/10
(864/2462)
én teljesen igazat adok neked,

ez a film attól lett ennyire felértékelve, hogy az egyik fõszereplõ meghalt még a kiadás elõtt, ennyi...

a képregénybõl csak az arcokhoz tartozó neveket vették át, semmi mást...

Ha meg nem a képregényt nézzük, akkor is a régi filmet teljesen átírták, lehet az nem jó, de nem figyelembe venni kicsit badarság már...
5/10
rittyentett hõzönbõzön 2008 szept. 05. - 22:15:59 5/10
(863/2462)
Elég gyenge film, sokkal jobbat vártam.

Nincs rendesen összerakva, túl hosszú (a csaj halála után már nagyon untam, folyamatosan néztem az órámat mikor lesz már vége) és úgy összességében olyan röhejes és mû.

legyen a film képregényhez közeli vagy realisztikus, de a kettõ keveredése nálam nem nyerõ. Ráadásul nem történik benne semmi csak tele van nyomva akciójelenetekkel.