amatõõr 2006 máj. 26. - 18:31:27
(4/144)
Lynch ezúttal sem kötötte az orrunkra, hogy mit akar mondani, talán semmi közünk hozzzá.
A film végén ugyanott voltam mint az elején. Anyi plusszt adott az életemhez, mint egy kádsúrolás. Ajánlom mindenkinek.
Facing.the.Plastic 2006 máj. 20. - 10:27:44
(3/144)
Szerintem a Lost Highway...az értelmezhetetlenebb :D de ez sem marad el sokkal :)))

hihetelenül különleges hangulatú filmeket készít...lenyûgözõ, inkább érzi az ember a filmjeit mintsem érti....ez pedig kevésnek sikerül...
Newcastle United 2006 máj. 20. - 10:19:25
(2/144)
Ez a film Lynch legértelmezhetetlenebb filmje. De talán nem is értelmezni kell, hanem érezni.
10/10
Redfield 2006 máj. 18. - 15:25:21 10/10
(1/144)
David Lynch egy újabb "remekmûve". :)
Szintén a hallgatás fokozza a feszûltséget, és a sok kis epizód, amik felváltva viszik a történetet, de látszólag semmi összefüggés nincs köztük. Aztán a sztorit még vagy kétszer teljesen megkavarják, hogy csak ámulni tudj a csodálkozástól. És mi a végeredmény? Egy nagyon nyomasztó film, sok sok kavarodással, sötét titkokkal, és egy roppant érdekes képpel Hollywood-ról.

Nekem a színházas rész a kedvencem. Lynch ott annyira, de annyira eltalálta a dolgot, mint még soha. Annak ellenére, hogy nem gyõzi elégszer mondani: ez egy átverés... sikerül teljesen elhitetnie az emberrel azt, ami történik.
Silencio...