Téma: A Széf

10/10
babo84 2008 ápr. 15. - 22:38:52 10/10
(271/1391)
Szia! Valamennyire egyetértek veled, de ha belegondolsz az egész élet így mûködik vagy van szerenccséd vagy nincs. Vegyünk például egy milliárdos magyar embert. Szerinted okos volt mert csinált egy diplomát vagy akármit és azért van ennyi pénze?? Véleményem szerint egyáltalán nem. Egyszerûen szerencséje volt. Szinte az egész élet így mûködik. Ha Hollywoodba születsz és pont Angelina Jolie fogad örökbe akkor is kurva nagy szerencséd van.
1/10
topikos8 2008 ápr. 15. - 22:01:38 1/10
(270/1391)
Büfészakra jársz?
8/10
andie987 2008 ápr. 15. - 21:40:50 8/10 Előzmény jua
(269/1391)
Sziasztok!Ti mikor melyikben játszottatok és kivel??(bár én a márciusiakat nem nagyon néztem,csak a miénket,azt is félve,bár tudtam mi lesz a vége-de azért kérdezem,mert kiváncsi vagyok :))és amúgy meg szerintem igazából csak mi tudjuk,akik játszottunk (és nem nyertünk-fõleg akik a döntõbe jutottunk és elbuktuk:S) hogy milyen érzés ez az egész(más meg jobb,ha nem is szól,bár ha csak mások kritizálása élteti,ám legyen:P-nem érdekel:D)nekem utána amúgy nagyon sokáig lelkiismeretfurdalásom is volt,vizsgáimra se tudtam koncentrálni rendesen,stb.az adás után írtak is rólunk egy cikket a netbulvárba+kép is van,úgy tuti mindenki emlékezne,de ott ki van szerkesztve a teljes nevünk és az itt úgy gondolom,hogy nem tartozik mindenkire;).Azt olvastam vhol,h egy nyertes pár azt nyilatkozta,h nyertesek csatáját kéne csinálni-de nekik minek ha már úgyis nyertek?(Bocsánat,ha vki itt ilyen,de én így gondolom,nekem 1-2 millió is elég lett volna a 12 millió helyett-amit buktunk:S-tudom,1.sorban miattam-de ott nem úgy gondolkozik az ember,mint a tv elõtt-visszanézve én is azt mondom,h ez hülye ez a lány,hogy miért nem száll már ki-ez nem normális...de ott ezt nem így érzi az ember sajna,mondjuk amúgy se jót választottunk volna:S) Egy ilyen "széfes" játékosok-akik nem nyertek klubját létre kéne hozni:D---és szerintem is sokkal nagyobb értelme lenne egy vesztesek csatájának,mint a nyertesekének...nem?(Aki meg csak kritizálni tud sztem fogalma sincs,hogy a stúdióba a kamerákig eljutni is hosszú,göröngyös az út a jelentkezésen,behíváson,kiválasztáson,válogatókon keresztül...)
4/10
pozsizsuzsi 2008 ápr. 15. - 20:02:33 4/10
(268/1391)
Az az érvelés tetszett ma nagyon, hogy Pegazusnak tuti biztos kentaur az anyja, végül is LÓ -LÓ ...:DDD
jua 2008 ápr. 15. - 13:32:37
(267/1391)
Szia!
Mi is vesztettünk elég sokat.Én is mondogatom, hogy jó lenne egy nagy vesztesek csatája, hátha megcsinálják.
10/10
babo84 2008 ápr. 15. - 12:57:54 10/10
(266/1391)
Jaj igen már emlékszem! Hát meg kell mondanom, hogy egyáltalán nem kaptatok könnyû kérdéseket! Amúgy én is sokkal visszafogottabb vagyok az életben, de nekünk is azt mondták, hogy ez showmûsor és dumáljunk csak meg legyen nagy a szánk! Azéer szerintem jók voltatok. Csak van ezen az oldalon 1-2 ember aki fikáz anélkül hogy bármit tudna a mûsorról!
8/10
andie987 2008 ápr. 15. - 12:10:10 8/10
(265/1391)
Hát tv macit ki elemezték,aztán Odüsszeusznak milyen színû a haja volt,12 pont 2. mondata,miért lett bolygók száma csak 8 kilenc helyett...amúgy még egy rólam írt kritikára reagálnék(nem Neked)---én amúgy élõben sokkal szerényebb, visszafogottabb vagyok ahhoz képest,amit ott mutattam magamból,nem tudom vagy a kamerák, vagy az izgulás "bolondított meg"-de sok embernek így is jó voltam,olyan meg nincs is,hogy mindenki elégedett legyen velem :)--a nagyon nagyon jófej szerkesztõcsapatnak köszi mindent!:).Azzal meg különben én is tisztában vagyok,hogy ez show is (igen mondta nekünk is a fõszerkesztõ)-- és a hétvégén olvastam,hogy Vágó István az egyik interjúban azt nyilatkozza,hogy kvíz és ilyen típusú mûsorok mindig lesznek,mert az alapvetõ magyar mentalitás (sajna) az,hogy milyen hülye aki ott játszik és én hûha mennyivel okosabb vagyok itt a saját szobácskámba a tv elõtt...(vagy ugye az interneten közzétéve:S---bár aki nyilvánosság elõtt szerepel,legyen az akár tv-s személyiség,színész vagy játékos(azt senkit nem érdekel,hogy civilben egyetemista,aki mindjárt elkésik az órájáról...)az se szimpatikus mindenkinek és ezzel számolni kell).Más is megírta a véleményét,hát gondoltam én is közzéteszem
10/10
babo84 2008 ápr. 15. - 11:26:55 10/10
(264/1391)
Most nevetni fogsz de ami március 26-án volt arra emlékszem. Mondja már egy-két kérdést, hogy valóban tudjam kik voltatok. A március 25-re nem emlékszem.
8/10
andie987 2008 ápr. 15. - 11:09:56 8/10
(263/1391)
hááát a március 25.-eibe húsvét hétfõ után,döntõt játszottunk...visszanézve tényleg én is 1-2 részt gáznak érzek (de ez csak visszanézve jön le,ott nem),de nem én vágtam meg:), és hogy valaki szerint borzalmas volam-e vagy nem nagyon érdekel.Nem annak a lánya vagyok,aki kitagadott volna...hehe és ajánlom neki,hogy õ is jelentkezzen a játékba.Lehet már az elõválogatókon kiesne :)
10/10
babo84 2008 ápr. 15. - 10:29:53 10/10
(262/1391)
Szia Andi!! Nagyon sajnálom, hogy nem nyertetek. Melyik adásban voltatok?? Mert én mindegyiket láttam eddig. Mondj már róla valamit. Mégegyszer nagyon sajnálom!De ez a vesztesek csatája amúgy jó ötlet!
8/10
andie987 2008 ápr. 15. - 10:13:41 8/10
(261/1391)
Sziasztok!Én is játszottam apuval (márciusi adás volt-az én ötletem volt,hogy jelentkezzünk) és nekem is csak az a véleményem,hogy aki itt szidni tud,annak akkor legyen nagy szája,ha a kamerák elé kerül és persze mindent tud :), de ott abszolút más,mint tv-bõl karosszékbõl visszanézve...és mindenki jelentkezhet,max. már az elõválogatókon kiesik,mert a jelentkezõk 3/4-ét már ott kiszórják ám...amúgy azóta én se bírom nagyon nézni a mûsort,mert idegesít,ha mások nyernek,bár igaz,hogy márciusban mi buktuk asszem legnagyobbat :S,de így is egy élmény volt az egész (sminkes,fodrász,stylist...)-az ellenfél csajszival meg azóta barátnõk lettünk :)---és apu nem tagadott ki,pedig itt egyesek szerint megérdemeltem volna ugyebár...de nem ezen múlnak szerintem az emberi kapcsolatok.Meg ha idõben kiszállunk,akkor se jó széfet választunk...de ha én lennék a szerkesztõ,csinálnék egy nagy vesztesek összecsapását,az tuti,és akkor idõben megállnék...talán :).Üdv.: Andi
hajcsu 2008 ápr. 15. - 10:01:06
(260/1391)
Az, hogy ki milyen származású szerintem teljesen mindegy! Azért azt sem kellene elfelejteni, hogy egyik másik "cigánytól" még a "magyaroknak" is lenne mit tanulni. Igaz ezek a "cigányok" vannak kevesebben. Sajnos. Egyébként mindenki elõtt adott a lehetõség, el kell menni és ki kell próbálni, magát. Otthonról a kényelmes kis kuckóból könnyû minden kérdésre tudni a választ, de ott a lámpaláztól megint más helyzet alakul ki.
És babo84, örülj a nyereményednek, és ne foglalkozz azzal hogy más mit gondol. Te nyerted meg, te "küzdöttél" érte és nem más.
Garatulálok. "MAGADNAK FELELJ MEG ÉS NE MÁSOKNAK."
1/10
topikos8 2008 ápr. 14. - 23:16:27 1/10
(259/1391)
Gratulálok a nyereményedhez, irigy lennék néhány misire, aminek ráadásul a felét leadózzátok? Nem, de más dolgokban sem vagyok irigy. És nem vagyok rasszista, nem kell ennyire felhúznod magad! Csak megállítások voltak részemrõl. Ha nem vagy cigány, akkor tévedtem, de ezen nem kell(ene) megsértõdnöd.
10/10
babo84 2008 ápr. 14. - 22:20:36 10/10
(258/1391)
Vagy csak szimplán irigy vagy, hogy nyertem 5 és fél milliót?? Nyugodtan bevallhatod!
marteeka 2008 ápr. 14. - 21:33:39
(257/1391)
Kösz :)

Csak a milliomoshoz mértem az "idiótaságomat", ott lényegesen magasabb arányban szoktam tudni a válaszokat, mint itt...

Meg na, nem hiszem, hogy az lenne a mûveltség, hogy tudjuk, évekkel ezelõtt milyen képkockákat tartalmazott egy amerikai videoklip... Akkor minek járnánk egyetemre, ha elég lenne MTV-t nézni naphosszat.

Tudom, hogy nem csak errõl szól a mûsor, de ma pont ezt a részt láttam, azért lovagolok ezen :)

Meg azt akarom ebbõl kihozni, hogy egyáltalán nem biztos, hogy olyan hülyék azok a játékosok. Persze akadnak olyanok is, láttam már egy-kettõt, akik alapdolgokat sem tudtak, de durván nem.
1/10
topikos8 2008 ápr. 14. - 21:26:05 1/10
(256/1391)
"És nem hinném, hogy hülye idióta lennék."

Minden idióta ezt gondolja magáról...
Amúgy van igazság abban amit mondasz. Pont az ilyen beugratós kérdésekkel érik el azt a bravúrt, hogy átlagosan a kérdések kevesebb, mint a felére válaszolnak jól, így kevesebb lesz az össznyeremény, ami a csatorna nem titkolt célja.
marteeka 2008 ápr. 14. - 21:15:01
(255/1391)
Jó, vagy rossz ez a mûsor, mindenkinek a szája íze szerint...

Mindenesetre ez elsõsorban nem mûveltségi vetélkedõ és nem biztos, hogy helyes a játékosok iq szintjét értékelni.
Néhány adást láttam csak, de a kérdések azért eléggé körmönfontak.
Szerintem egyáltalán nem iq-szint függõ azt tudni, hogy mint pl. a mai döntõben a Thriller klipjében a filmvásznon miként szerepel Jacko. Én is kapásból rávágtam a zombit... És nem hinném, hogy hülye idióta lennék.
1/10
topikos8 2008 ápr. 14. - 20:17:55 1/10
(254/1391)
Ajánlom, hogy mentalistának ne jelentkezz Uri Geller utódjának! A *megjósolt* 3 állítás közül egy sem igaz.
10/10
babo84 2008 ápr. 14. - 20:10:50 10/10
(253/1391)
Ja és ha nem tetszik a mûsor akkor nem kell nézni. Látom folyamatosan nézed a széfet kedves topikos. Örülök hogy ennyire ráérsz. Látszik hogy neked nincsen senkid.
marteeka 2008 ápr. 14. - 20:10:39
(252/1391)
nem is nyertek :)))