Téma: A Széf

1/10
damienisback 2008 jan. 12. - 15:55:22 1/10
(71/1391)
ehhheeehheee, annyira tudtam hogy 1 fok különbség van csak köztük. eddig nem is néztem utána. a harkály állítólag tényleg részt vett romulus és remus felnevelésében, mivel mars isten szent állatairól van szó. legalábbis ezt találtam wikipedián. egyébként ez az oktatási rendszer hibája lehet, mert nekem is úgy tanították, hogy farkas nevelte fel õket. amúgy tényleg genyó mûsorról van szó.
kevinspéci 2008 jan. 12. - 15:07:53
(70/1391)
Ez tényleg ritka tetû kérdés volt. Magam részérõl simán föltettem volna az életemet a farkasra. :)

Amúgy utálom az olyan kérdéseket, amikre csak tippelni lehet. Ez a Róma-NY-os pont olyan volt. Most néztem meg. Róma 42°-nál van, a Nagy Alma meg 41-nél...
Ennyit errõl.

Egy biztató mondat a készítõknek:
Szemetek, folyjon ki a szemetek!
DVD_ROM 2008 jan. 12. - 14:27:09
(69/1391)
Mekkora genyó kérdések vannak már ebben a mûsorban! Kritikán alluli! Melyik van északabbra New York vagy Róma? Erre még egy földrajz professzor sem vágná rá egybõl a választ!! És milyen rohadt harkály nevelte fel Romolust és Remuszt??? Errõl egy könyvem sem ír! Remélem hamar megdöglik ez a mûsor és valami normálisat raknak a helyére! Micsoda átverés az egész! Balázs berakhatná A kész átverés után "levezetõ" shownak...
Kataca111 2008 jan. 12. - 09:40:42
(68/1391)
Phújj!Ez a mûsor egy mocskos átverés!Ha valaki kevés pénzt, gyûjt össze azt odaadják(mert hát hátul rakosgatja az ember a pénzeket), ha meg sok pénzrõl van szó azt mindíg elbukják.Aztán meg írják az újságokban, hogy 14 milliót vesztett...PHÚJJ!!!Balázsról ne is beszéljünk.Aki szimpi neki annak segít aki meg nem azt meg lenézi...A õssejtes emberkékkel pedig tényleg szociális volt, de az nem volt baj mert drukkoltam nekik.(:))De a mûsor összeségében egy nagy rakás hülyeség és átverés!
nix 2008 jan. 11. - 23:34:19
(67/1391)
putzi: Az egy dolog h sokan csak a farkast tanultak, de attol meg ottvolt a harkaly is..wikipedian irjak is pl. A csipkerozsikas kerdes meg..szvsz egyertelmuen az orso a helyes valasz.
CSÁNYI: muszaj ordibalni? (csupa nagybetu..)
1/10
CSÁNYI 2008 jan. 11. - 21:34:19 1/10
(66/1391)
HÁT AKOR NEM ÉN LÁTOK ROSSZUL TÉLEG RAKJÁK A LOVÉT HÁTUL.ÉN NEM SAJNÁLOM ,ÉN IS JÁTSZOK POKEREZEK.HA MEG NYERTE HAD VIGYE DE NE IGY .MEG AKÁR HOVA LÉPEK VAGY NYITOK MEG EGY OLDALT MINDENÜT A REKLÁMJA NEM IGAZ NEM KOPIK LE.
1/10
putzi 2008 jan. 11. - 20:12:35 1/10
(65/1391)
Ezen szerintem jó páran kiakadtak én utánna néztem vagy 4-5 helyen, sehol sem említenek harkályt, ez nem más mint nyilván való csalás. Úgyan ugy mint ahogy ez a csipkerózsikás történet is.Hát persze,hogy orsó, csak hogy az orsó végén tû van.próbáld meg hogy hogyan tudod megszurni akezed egy tû nélküli orsóval.Úgy tünik az egész müsor egy merõ csalás pici ócska trükkel megfüszerezve, az ember zsebében kinyilik a bicska.
khekkkkkk 2008 jan. 11. - 19:51:22
(64/1391)
Teljesen egyetértek veled.
Ez a mai nõ olyan sötét, hogy a fekete nem elég a leírásához. S kitalálta az indigógyerekét,aki kb. annyit tud, mint az anyja.Tehát dupla nullások.
Szerencsére kiestek!!!!!!!!!
De ez a Romulus kérdés engem is megfogott és én is bevállaltam volna a farkast.
És tényleg, mi van, ha medve a második válaszban.
Most megyek és rákeresek a neten a harkályra.
Vajon miért mindenki rosszul tudja, csak a nagyokos Baláska tudja a jó választ??????????
1/10
meyna 2008 jan. 11. - 19:32:09 1/10
(63/1391)
Teljesen egyetértek. Azért nem semmi, hogy a tegnapi pár a mûsor során 10-szer elmondta, hogy õssejt kezelésre gyûjtik a pénzt.
Félre ne értsetek, nem a gyerekkel van a bajom, meg nem azzal, hogy valahogy pénzt akarnak neki szerezni, de ennyi reklám már nem kéne. Egyszer elmondták, felfogtuk, menjünk tovább. Direkt azért hangoztatták, hogy a mûsor készítõi még véletlenül se felejtsék el jó széfbe rakni az összeget, mert akkor kirobbantják a botrányt, hogy az RTL manipulálja a széfeket, és nem segíti egy beteg gyerek gyógyulását. Ennyit errõl, aki szimpi, kap pénzt, aki nem, nem. Ráadásul honnan tudjuk, hogy tényleg a gyereknek gyûjtötték a pénzt?

A másik dolog, ami nem tetszik, azok a válaszlehetõségek, hiszen nem tudjuk, hogy mennyire részletesen kéri. Amikor a kérdés Sharon Stone ruhájának a színe volt, akkor a két csaj mondta is, hogy fehér, de nem mertek tovább menni a krémszínûrõl a második válaszlehetõségre, mert az akár a fekete is lehetett volna. Most pedig az volt a kérdés, hogy ki nevelte fel Romulust és Remus. A két lány mondta, hogy a farkas, de a válasz nem volt jó, mert a farkas és a harkály. Ha tudták volna, akkor sem mentek volna tovább, mert a második lehetõség akár a medve is lehetett volna. Ennyi. -.-
neugassaman 2008 jan. 10. - 20:10:42
(62/1391)
Undorító! Itt legalább kiderül az igazság!
khekkkkkk 2008 jan. 10. - 20:00:47
(61/1391)
sajnos úgy tûnik, sokáig fog menni ez a sz*r, mert a milliomossal felváltva fogják adni

fõmûsoridõben ezt a rettenetet nyomni az emberek fejébe, borzalom

s látni, a mai adásból is, szociális alapon osztogatják a pénzt, s nyomják be hátulról a széfbe, akirõl akarják, hogy nyerjen

borzalom
damien 2008 jan. 10. - 19:10:10
(60/1391)
és szerinted érdekli õket, hogy pár embernek negatív véleménye van a mûsorról? némelyik ordibál és eszméletlen rossz helyesírással teszi mindezt. amíg megfelelõnek találják a nézettséget, addig nyomják ezt a vackot is. ha nem tetszik, ne nézd. ennyi.
1/10
CSÁNYI 2008 jan. 10. - 19:09:01 1/10
(59/1391)
NEM VOLT BAJOM VELE DE MIKOR ELKEZTE MAGÁT MAS VETÉLKEDÖKBE FUTATNI MAGÁT ,AKOR VÉGELET.VÁGOVAL KAROLTATJA FEL MAGAT ,MEG A POKERAL,KÖZE NINCS HOZÁ....D
1/10
CSÁNYI 2008 jan. 10. - 19:06:02 1/10
(58/1391)
NA BELE GONDOLOK KEZDÖDIK A NAGYARCU BALÁZSKA AZ 1M ODATÁK DE A 13M AZT NEM NEGY BUNDA AZ EGÉSZ NEM IGAZ NEM OLVASA AZ IRÁNSUNKAT ASZTÁN HUZNÁ EL A CSIKOT MAR NINCSEN HATÁR....D
1/10
szotyikaa 2008 jan. 10. - 17:04:07 1/10
(57/1391)
Nekem is voltszerencsém a válogatáson résztvenni 2x voltunk a párommal a két válogatás között semmi külömbség nem volt csak a helyszin volt más.Ugyan olyan kérdéseket tesznek fel mint a müsorba és nagy ivbe lesz*rják ,hogy helyesen válaszoltok e vagy helytelenül a lényeg az ,hogy veszekedjetek tanakodni kell még ha tudod a választ se érsz vele semmit mert nekik show kell.Szóval abszolut nem a tudás számit de amilyen kérdések vannak nem feltétel ,hogy diplomával lehet bekerülni.
3x is hivtak minket de nem megyünk vissza ha valaki tényleg megfelel nekik az már szerintem 2. alkalomnál kiderül.De már nem is bánom legalább nemcsináltak hülyét belölünk :)
neugassaman 2008 jan. 10. - 13:45:30
(56/1391)
Ritka férgek! Nyomoronc fõhadiszállás, nyomoronc mûsorvezetõvel!
kevinspéci 2008 jan. 10. - 09:34:06
(55/1391)
Ez a próbajáték amúgy mirõl szól? Gondolom, nem a tudásról, mer' akkor nem látnék naponta ilyen nyomoroncokat.

Abba bele se merek gondolni, hogy a próbajátékon õk voltak a "janik".
Evike 2008 jan. 09. - 20:25:33 Előzmény czordon
(54/1391)
A Czordon hozzászólásra válaszolva mi is pontosan ugy jártunk, mint õk. Anyukámmal 5-ször voltunk fent Pesten a próbajátékon, minden alkalommal minket is bíztattak, megvolt a pontos idõpont amikor játszanunk kellett volna az élõ mûsorban, az idõpont elõtt pár nappal jött a telefon, hogy " bocsi" de a megbeszélt idõpontban nem játszatunk.Magyarázat sehol, majd hivnak.Azóta is hívnak :) Ennyit az egészrõl!!
10/10
p_lilla 2008 jan. 09. - 16:22:20 10/10
(53/1391)
Hát nekem tetszik szerintem jó. Biztos,hogy valamilyen szinten manipulálva van a mûsor...na de melyik nem?
És igen, ehhez a mûsorhoz nem ész kell igazából,hanem szerencse.Na de ettõl épp olyan izgalmas:)
damien 2008 jan. 06. - 16:58:11
(52/1391)
hát, jó nagy átcseszés ez a széf. ezt az is látja, aki nem akarja. egyrészt a kérdéseknél is bõven tudnak variálni a válaszokkal(pl milyen színû volt sharon stone ruhája a kihallgatós jelenetben...), másrészt a széfekkel is. a legyen ön is milliomos pl sokkal normálisabb, mint ez a szutyok. balázs meg maradjon inkább a fogatlan vendégek cseszegetésénél...