Téma: A Széf

9/10
csancsy 2008 jún. 11. - 11:53:30 9/10
(651/1391)
Én mondtam enzsu, bár nem erre gondoltam, de ha 1 hét után se hívnak, felesleges reménykedni, arra nem gondoltam, hogy nem érdemes reménykedni, már akkor, mikor, mondják, hogy majd visszahívunk!!! Nem bírom az ilyet, ehhez nem tudok hozzászokni. például, mikor tescóban jelentkeztem dolgozni, akkor direkt kérdezte, egyik jelentkezõ, hogy mindenképpen hívnak, ha negatív a válasz? persze, mondta, mindenképp, persze azóta több mint 2 év eltelt, és még nem hallottam telefont tõlük??? Nagyon, nem bírom az ilyet!!! Nem igaz, hogy õszintén, nem lehet elmondani, hogy nem sikerült, mit hitegetnek!!! tudom, hogy ez természetes, de engem ez idegesít!!!
9/10
enzsu90 2008 jún. 11. - 11:36:44 9/10
(650/1391)
Szóval az embereket csak álltatják a: Majd visszahívunk szöveggel...:( Pedig a papíron is az volt, hogy egy héten belül visszahívnak, bár gondolhattam volna, hogy ez csak egy ilyen közhely. Na mind1. Lehet, hogy még ezen a héten jelentkezek, bár nem tudom, meddig vesznek még fel adásokat, mert nemsokára nyári szünet...:S
régijátékos 2008 jún. 09. - 14:32:46
(649/1391)
Sajnos mi sem nyertünk, de legalább megpróbáltuk! :)

Nem találtuk el azt a széfet, amiben a nagy pénz volt, de sebaj, az élet megy tovább! :)Mindenesetre nagyon jól éreztük magunkat, és szerintem nem is égtünk be, dehát a szerencse nem állt mellénk a végén!


"Fortuna vitrea est: tum cum splendet frangitur"
A szerencse üvegbõl van: mikor legszebben ragyog,akkor törik el!
- Publilius Syrus -

Üdv Mindenkinek!
elisabet 2008 jún. 09. - 13:25:46
(648/1391)
-é "+l"... bocsi :)
elisabet 2008 jún. 09. - 13:24:59
(647/1391)
Csatéakozom, én is nagyon szeretném tudni!!! :)))
8/10
andie987 2008 jún. 09. - 13:17:42 8/10
(646/1391)
Mikor voltál és kivel?Nyertetek?Bár nem tudom,hogy láttam-e,mert nem mindig nézem-nem szeretem látni,ha nyernek...Persze nem tõlük sajnálom a pénzt,csak rossz ezt így látni,mert nekünk is megvolt minden esélyünk,de sajnos nem jött össze,de tudom ez vele jár:).Valakinek sikerül,valakinek nem...de tényleg így is nagy élmény volt az egész és nem azért,mert tv!!!Azt ott szinte nem is érzi az ember,hogy felvétel van.Legalábbis én nem éreztem:).Kaptam is adás után hideget-meleget,de én nem bántam meg,hogy "szerencsét próbáltunk"!:)

Örülök,hogy Neked volt türelmed leírni a többieknek,hogy mi hogy zajlik.Egyetértek.Nekünk is ott megmondták mindkét esetben és az 1. válogatótól a felvételig 10 nap telt el.Elég gyorsan pörgették.
régijátékos 2008 jún. 09. - 12:48:42
(645/1391)
Sziasztok!

Engem nemis olyan régen láthattatok a SZÉF-ben.

Egy kis tájékoztatás:

A bekerülés folyamata:

1. Elsõ casting - Mindenkit (általában) behívnak castingra a Campona melletti kis házba. Ott voltunk, és hát azokat el kell szomorítanom, akik arra várnak, hogy vissszahívják õket. Azonnal megmondják, hogy bejutottál-e a következõ fordulóra, avagy nem. A "Késõbb hívunk" azt jelenti, hogy tutira NEM!
2. Második próbajáték: Ez már az RTL székházban, a szerkesztõségben van. Ott dolgozik minden háttérember egy szobában. Elõttünk volt egy pár, és várnunk kellett egy kicsit, hogy sorra kerüljünk, de kb. 60 telefonos egyeztetést hallgattam addig végig azoktól a lányoktól, akik az elsõ castingra hívnak benneteket. Szinte ugyanazokat a kérdéseket kapja mindenki, és úgy gondolom, hogy a jelentkezõk 90 %-át felhívják.
Sorra kerültünk, és a srácnál egy próbajátékot játszottunk, úgy, mint a castingon. Mindenkinek jó tanács, hogy senki sem kíváncsi arra, hogy mit tudtok!!!! Nem az a lényeg, hogy hány kérdésre válaszoltok jól, hanem az, hogy hogyan kommunikálsz a pároddal, milyenek a reakcióitok, mennyire örültök, ha jól válaszoltok, és mennyire vagytok elkeseredve, ha nem. Ha minden o.k, akkor ott is azonnal megmondják, hogy bejutottatok-e a tv felvételre, a majd hívunk= nem!!!

Amúgy mindenki nagyon kedves és aranyos, (de ugyebár ez a dolguk) :) és jó fejek. Végig foglalkoznak veletek, és Balázzsal tényleg csak az éles TV felvételen találkozhattok elõször!

Mindenkinek sok sikert a bejutáshoz! Tényleg nagy élmény, fõleg ha nyertek!!!! :)
8/10
andie987 2008 jún. 09. - 11:53:46 8/10
(644/1391)
Szia!Egyáltalán nem gáz,ha egybõl jelentkezel az unokatsóddal!Az én unokatesóm is 2x próbálta.Elõször az apjával,majd a húgommal,de nem hívták õket vissza egyszer se.Szóval szerintem nyugodtan!Ja meg mikor mi voltunk válogatón januárban,akkor volt egy család (anya,apa,lány),akik minden felállásban jelentkeztek anya-apa,lány-anya,apa-lány:),mert 3x is lefényképezték õket 3 különbözõ sorszámmal...de nem tudom,hogy bekerültek-e valahogy.

A válogatóemberekrõl annyit,hogy õk egyben a mûsor szerkesztõi,többségében kommunikáció és médiatudomány szakot végzõ vagy végzett emberek.Akiket a szerkesztõségbõl ismerek,azoknak mind fõiskolájuk vagy egyetemük van.
9/10
enzsu90 2008 jún. 09. - 10:48:38 9/10 Előzmény elisabet
(643/1391)
Igen, õ volt az, fehlr szemöldöke volt. Ahogy már vki említette it, a szipátia realtív... Amúgy szerintem ezek a "válogatóemberek" nem lehetnek valami magasan képzettek, persze nem akarom õket megbántani. Lehet, hogy jövõ héten újra jelentkezek.:)Köszi, hogy szurkoltok!:)
elisabet 2008 jún. 09. - 08:39:20 Előzmény csancsy
(642/1391)
Egyetértek ! És én is nagyon szurkolok enzsuéknak ! Tiszta szívembõl!!! :)))
Jégcsapretek 2008 jún. 09. - 07:10:57
(641/1391)
szia mindenki:))
Nem fehér szemöldöke volt?? Mert akkor mi is nála voltunk. Mi úgy éreztük, hogy tökéletesen jól sikerült minden, de neki nem jöttünk be:)) Pedig jó fej srácnak tûnt
üdv
9/10
enzsu90 2008 jún. 08. - 21:08:45 9/10
(640/1391)
Valószínûleg nem hívnak vissza.:( Sztetek nem gáz, ha utána egybõl jelentkezek az unokatesómmal?
8/10
andie987 2008 jún. 08. - 20:31:59 8/10
(639/1391)
Szia!Gondoltam,a leírásod alapján.Pedig szerintem õ az egyik legjobb fej a szerkesztõségben:),bár én nem nála voltam elõválogatón,sõt a másodikon se,ott nem tudom,hogy milyen.A felvétel elõtt telefonon beszéltem vele,meg a felvétel napján találkoztam vele.De ez már januárban volt:).Köszi,csak kiváncsi voltam!:)
8/10
andie987 2008 jún. 08. - 20:28:20 8/10
(638/1391)
Szia!Ha akarod,én írhatok Neked errõl,csak tedd fel a kérdéseidet!:)
9/10
enzsu90 2008 jún. 08. - 16:30:50 9/10 Előzmény andie987
(637/1391)
Igen, õ volt az. Volt, amikor szimpi volt, de volt amikor nem...:P
Norbi03 2008 jún. 08. - 12:18:06
(636/1391)
Kedves Ismerõsök és Ismeretlenek!!:)

Aki volt már próbajátékon vagy akár tovább is jutott már akkor kérem írjon már nekem!!!Lennének kérdéseim!!Elõre is nagyon szépen köszönöm!!!!!
Norbi03 2008 jún. 08. - 12:06:11
(635/1391)
Szia enzsu!:)

Na mi a helyzet??Mi volt??
8/10
andie987 2008 jún. 07. - 20:30:42 8/10
(634/1391)
Akinél voltatok,annak szõkés(barna) hosszú haja volt viszonylag és szemüveges volt,ugye?:)(...és magas volt,bár ugye ez ülve nem annyira látszik:))ha igen,akkor tudom ki az:) és csak azért kérdezem,mert kiváncsi vagyok:)
9/10
csancsy 2008 jún. 07. - 16:26:15 9/10
(633/1391)
Szia!
Biztos sikerülni fog, ne legyél pesszimista, ide optimizmus kell!!! Ha jól dumáltatok, akkor biztos bevesznek!!! Remélem sikerült, szurkolok!!! És nem kellett sokat várnotok? mehetettek rögtön, vagy sokan voltak elõttetek?

De csak annyit akartam mondani, ha esetleg netalántán nem hívnak vissza, akkor nem fognak szólni, erre magatoktól kell rájönnötök, ez tapasztalat sajnos, nem szólnak semmit, ha rossz hírt kell közölni, csak akkor, ha jó! Na, mindegy, szurkolok, majd értesíts, ha van valami!
9/10
enzsu90 2008 jún. 07. - 16:00:13 9/10
(632/1391)
Sziasztok Emberkék!:)Hát hazaértem, ez is megvolt...:)Odaértünk a tesómmal, a Campona épülete mellett van, vonattal egybõl ott van az ember. Bementünk (nem is voltak sokan) és egy csaj adott két kérdõívet, hogy töltsük ki, amiben a szokásos kérdések voltak: személyes adatok, hobbi, kedvenc téma, miért jelentkeztem, stb. Mikor visszavittük, csináltak rólunk egy közös képet és késõbb fel kellett mennünk ahhoz a teremhez, ahol ez a beszélgetés folyik. Mi egy ilyen hippifejû srácnál voltunk, kérdezgetett pár dolgot, aztán feltett három kérdést és úgy kellett csinálnunk, mint a játékban: közösen megoldani, beszélni róla. Én úgy mindenrõl tudtam beszélni, de a tesóm sajnos nem volt otthon ezekben a kérdésekben, úgyhogy nem igazán tudott hozzászólni. Azt mondták, majd egy héten belül hívnak, hogy továbbjutottunk-e. De nem igazán bízom benne...:( Ha nem sikerül, akkor megpróbálok mégegyszer, például az unokatesómmal!:)Sok sikert Mindenkinek!;)