Téma: A Széf

10/10
Laci080 2008 ápr. 24. - 20:53:44 10/10
(351/1391)
Sajnos ezt még nem tudom, mert errõl még "belsõ-infó" sincs. Valószínûleg a nyári "uborka-szezon" után lesz majd felhívás a játékra szeptember elején, és októberben kezdjük a forgatásokat. A játék pedig majd októbertõl menne december végéig adásban. Hangsúlyozom, hogy ezek még nem tények, de az utolsó információk szerint lesz újabb széria, mert a nézõknek nagyon bejött a Pókerarc.
Figyeld az RTL mûsorát és/vagy weboldalát, ott lesznek az elsõ infók az új szériáról. Biztosan jól fel lesz promózva.
Egyébként mikor volt annak a Széfnek a felvétele, amelyikben voltál? Csak mert az elsõ forgatási hónapban ott voltam a felvételeken, szóval lehet már találkoztunk:)
veze 2008 ápr. 24. - 20:18:57
(350/1391)
helo
én csak azt szeretném kérdezni hogy a nyeremmények összege valoban ennyi, nettóban?? vagy ez csak porhintés és még 50 százalékot kb le kell adózni belöle??
8/10
andie987 2008 ápr. 24. - 20:09:28 8/10
(349/1391)
Pókerarc-ba mikor lesz a válogató? Hol lehet jelentkezni? Na az szerintem tök jó vetélkedõ volt és pénzben és kérdésekben is viszonylag korrekt.-szerintem.(Egyszer nyerni szeretnék már legalább egy kicsit,ha már A Széffel óriási összeget buktunk...)
csoki@ 2008 ápr. 24. - 20:08:21
(348/1391)
Ööö... Már bocs, de Matula bácsi kutyáját tudomásom szerint Csikasznak hívták... Bogáncs valóban pumi, de az egy másik Fekete István regény...
8/10
andie987 2008 ápr. 24. - 20:02:25 8/10
(347/1391)
A Milliomost különben én is sajnálom,hogy nem lesz. Fõleg azért, mert március elején behívtak egy csomó embert válogatóra és úgy volt, hogy márc. 17-21-ig leszenek a felvételek. Tuodom, mert voltam válogatón és nem is sikerült rosszul. Aztán azóta semmi hír a Milliomosról. Akkor ezek szerint lehet hogy felvételeket se csináltak?

A Széf-et miért KELL nézni? Ha nem tetszik ne nézd, nem kötelezõ...
10/10
Laci080 2008 ápr. 24. - 20:01:34 10/10
(346/1391)
Rossz hírem van: nem lesz milliomos, max a nyári holt szezonban adják le a már leforgatott adásokat. Eredeti terv szerint havonta cserélõdtek volna, de a LÖIM sokkal rosszabb nézettséget hozott, mint a Széf, ezért ezt a tervet elvetették, és a Milliomost újra parkolópályára tették. Azzal nem lehet vádolni az RTL-t, hogy nem tett meg mindent a megtartásért, hiszen a mûsor gyakorlatilag már 1,5-2 éve bukó volt. Azóta többször tartottak benne szüneteket, bízva abban, hogy késõbb még jól mehet. Megkapott egy kíváló felvezetést a Pókerarc/Széf párossal, frissítettek a szabályokon, hülyére promózták, és mégse jött be. Vágót a Pókerarc 2. szériában lehet majd látni õsszel.
10/10
Laci080 2008 ápr. 24. - 19:54:59 10/10
(345/1391)
Bogáncs pumi volt. Bár elnézve a hozzászólásodat valószínûleg nem is hellottál még errõl, az egyébként régóta létezõ magyar fajtáról (http://www.kennelclub.hu/fajtak/k5_hu.html). A .com domaint anno valóban a "commercial" rövidítéseként hozták létre, ám manapság már a "company" rövidítéseként említik.
2/10
kafater 2008 ápr. 24. - 17:29:20 2/10
(344/1391)
Már nem lesz a Milliomos.Sajnálom. Úgy hogy nézni kell a sz*rt.
tuskó hopkins 2008 ápr. 24. - 17:17:54
(343/1391)
Csak arról kellene leszoknia egyes fórumozóknak (pl. Istenasszony), hogy úgy kritizálják a mûsort, hogy közben nem veszik a fáradtságot, hogy utánanézzenek, hátha mégis a SZÉF kérdésírójának van igaza. Mert pl. Bogáncs tényleg pumi volt és nem puli... Egyszerûen le lehet ellenõrizni, csak be kell pötyögni a google-ba.
Valehun 2008 ápr. 24. - 15:20:50
(342/1391)
Köszi:D
8/10
andie987 2008 ápr. 24. - 14:17:03 8/10 Előzmény Valehun
(341/1391)
Tökéletesen egyetértek! :)
Dorian Gray 2008 ápr. 24. - 14:00:34
(340/1391)
Tegnap vagy tegnapelõtt is érdekes volt. Az volt az egyik kérdés hogy milyen jelkép van a rendõrség címerében, és az elsõ válasz volt a mérleg..ami ugye ott van, be is jelölték asszem, a második válasz meg az volt hogy mérleg és valami...és a második volt a jó, szeinrtem ez így nem éppen korrekt kérdésfeltevés mert a mérleget elfogadja az ember hiszen arra gondolo hogy a második olyan lesz ami egyáltalán nem szerepel a címeren..na errõl ennyit...meg én szeretem a rém rendes családot..de ezért ne az legyen már a kérdés 8-9. szinten hogy Al melyik kezét dugja a gatyájába:S
3/10
Istenasszony 2008 ápr. 24. - 09:48:25 3/10 Előzmény Valehun
(339/1391)
Ez a mûsor egy sz*r. Nagyon sokszor rossz válaszokat adnak meg, van olyan, hogy egyik se jó, mégis valamelyiket elfogadják. A tegnapiban is a .com nem companyt jelent, hanem commercialt. Régebben meg Fekete István Tüskevár c. mûvében a kutyára azt hozták ki, hogy "pumi" (??), mikor puli... Ennyit errõl.
Valehun 2008 ápr. 23. - 17:04:01
(338/1391)
Jah és ha mindeki mindenre tudná a választ akkor minden embernek az lenne a neve,h lexikon?:D
Valehun 2008 ápr. 23. - 16:56:39
(337/1391)
Hi all!Nézegettem,h mit írnak ide a mûsorról,meg azzal kapcsolatban.Azt nem értem,h ha vki jelentkezik ebbe a mûsorba,meg aki bekerül azt miért kell hülyének meg magamutogatónak tartani?Én is jelentkeztem a párommal,de nem azért mert meg akarjuk magunkat mutatni a tv-ben,hanem azért mert jól jönne a pénz...ha nyerünk természetesen.De ha nem akkor nem.És ha most ezért vki is megismer majd az utcán és leugat,h hülye vok,mert erre meg arra nemtudtam a választ azt pont le is sza*om.Úgy vok vele,h ezekbõl az emberekbõl csak az irigység fog beszélni.Az ilyen okos emberek akik nem jelentkeznek,csak beszólnak.Azok miért nem próbálják meg ha ilyen értelmes egyének.Talán azért mert nem is azok.Én se tartom magam okosnak...sõt,de ha másnak sikerült akkor nekünk miért ne.De hát mit is lepõdök meg ezeken,hát ilyenek vunk Mi MAGYAROK(többségében,sajnos).Csak bántani tudjuk egymást.Grat!Akinek inge az ne vegye magára!
8/10
andie987 2008 ápr. 23. - 16:51:08 8/10
(336/1391)
Igen,különben tényleg van igazság benne,amit írsz, de én pl. attól, mert szerepeltem a mûsorban apuval(aput csak a pénz hajtotta,engem nem tagadom a kiváncsiság is...)-amit egyáltalán nem bánok, csak a végét,hogy az én unszolásomra nem szálltunk ki idõben...és ráadásul a legrosszabb,hogy mi se tudományos,hanem bulvár kérdésen buktunk:S-egyáltalán nem gondolom úgy, hogy alásüllyedtem volna bizonyos szintre,bár az már mondjuk tényleg túlzás,hogy valakik szinte egy kérdésre se tudják a helyes választ-apu is mondja,hogy egyre butábbakat lát...hozzájuk képest szerintem akkor mi nagyon jók voltunk...bár én nem tudom,mert mostanában nem nagyon nézem a mûsort,mert nem jó látnom,ha más nyer,fõleg,ha nem okosabb...de ok,tudom,hogy minden éremnek két oldala van(nekem is úgy látsztik...egy ilyen és civilben meg egy tök normális,sõt inkább visszafogott egyetemista...még nem közeli,de ismerõsök is sokan meglepõdtek,hogy az Andi ilyen is tud lenni?) ezt írtam is egyik elõzõ kommentemben,hogy tudom,hogy a tv szereplõket,színészeket se mindenki szereti...és ha nem vennék mindent a szívemre,akkor talán a negatív kritikákkal nem is kéne foglalkoznom...
8/10
andie987 2008 ápr. 22. - 20:52:37 8/10
(335/1391)
Ok, elismerem van igazság benne, amit mondasz, de pl. olyaról is hallottam, hogy valaki menne, csak nem mer kamerák elé állni-pedig szívesen játszana a megnyerhetõ pénzért, mert nem mindenki feltétlen a magamutogatás miatt megy ám, sõt valakiket csak a pénz mozgat-mert azért nem kis összegekrõl van szó és akárhogyis vesszük,ebben a mûsorban lehet a legnagyobbat nyerni (na meg bukni is,az igaz...és ismerek olyan játékost is,akinek nem is tetszik a mûsor,csak a pénz miatt jelentkezett-mondván próba-szerencse) jelenleg(én is Pesten tanulok,hát elmentem egy válogatóra,ahol kérdések vannak).Nincs is szinte más nagy vetélkedõ most az Örökösön(ahol tényleg lényegesen többet kell tudni,de szerintem lehet,hogy mégis nehezebb nyerni-bár igazságosabb az tény)+A Széfen kívül...ki tudja a Legyen Ön is milliomos lesz-e még?Úgy volt,hogy váltják egymást, nem?Amúgy nekem is a milliomos tetszett a legjobban,de szerintem Pókerarc se volt rossz,sõt!Nem feltétlen akarom leszólni,aki nem megy,de a játékosokat se kell minden nap kritizálni.Ráadásul durván.Mert van,aki azt csinálja.Nem feltétlen csak itt...
(Aki meg magát akarja mutogatni az még alább süllyedhet szerintem,ha a tv2-re megy el a Jakupcsek mûsorába-én nem láttam,de hallottam róla.Na oda semmi pénzért nem mennék!Akkor inkább A Széf!
2/10
kafater 2008 ápr. 22. - 19:57:26 2/10
(334/1391)
Már nem volt ez a Landerer Lajos és Heckenast Gusztávos kérdés?
Ha igen akkor jól elb*szták.
8/10
andie987 2008 ápr. 19. - 19:15:50 8/10
(333/1391)
Amúgy tényleg határosak,de csak egy kicsi szakaszon.Megnézem a tegnapi A Széf-et(elõször a mienk után)
Én nem tudom mit szoktak vagy mit nem szoktak mondani a Mónika show-ban,vagy a Balázs show-ban,mert egyet se láttam és nem is sajnálom (de aki nézi,biztos annak van igaza...),ezek nem érdekelnek és ami nem érdekel azt nem nézem.Tény,hogy A Széf is show jellegû,de most a Balázst egy tök komoly vetéledõben el se tudnám képzelni...
1/10
topikos8 2008 ápr. 18. - 21:12:59 1/10
(332/1391)
"az miért nem mutatja meg ország-világnak"

Ajaj, ezt a Mónika showban szokták mondani.