7/10
suxel 2015 máj. 04. - 16:51:10 7/10
(441/721)
SPOILER SPOILER

Igen, igen. Roberto Blandon, õ fogja játszani Alfredo Suarezt, Daniela édesapját, akirõl néha elejtette a lány, hogy nem sokat foglalkozik vele. Én szeretem azt a színészt. Láttam már pár sorozatban.
malvinkicska 2015 máj. 04. - 16:07:18 Előzmény Milibindi
(440/721)
Köszi, hogy elküldted, de azt hiszem egyszer már beszéltünk róla melyik fiatal színészben láttunk valamit, a választás a fiatal Alonso volt, de ez is nagyon jól játszik igaz õ már régi motoros a szakmába, csodálom azt a türelmet azzal a két dilis nõvel. Mikor beletekertem én Roberto Brandont láttam feltûnni, az lenne Daniela apja, na majd látjuk ha oda érünk.
7/10
suxel 2015 máj. 03. - 11:48:04 7/10 Előzmény mijud
(439/721)
SPOILER

Neked van igazad, én tévedtem. :) 100%-ig biztos lehetsz benne. :)
7/10
suxel 2015 máj. 02. - 23:35:35 7/10
(438/721)
SPOILER

Én úgy tudom, hogy egy idegen fickóé, aki nem is szerepel a sorozatban. Rebeca rá fogja fogni Daniela apjára, aki majd szerepelni fog késõbb a sorozatban. De majd kiderül, hogy nem is az övé. Bár én sem vagyok 100%-ig biztos benne.
mijud 2015 máj. 02. - 23:21:17
(437/721)
Spoiler!


Nem vagyok benne 100%-ig biztos, de Nora szerintem Daniela testvére lesz vagyis Dani apjával feküdt össze Rebeca
10/10
Milibindi 2015 máj. 02. - 22:20:32 10/10
(436/721)
Kár, hogy nem szeretne telenovellázni, ezt a srácot simán el tudnám képzelni fõszerepekben! Valami megfogott benne! Kifejezetten jóképû is , õ az elsõ tõlem fiatalabb pasi akire ezt mondom!
10/10
Milibindi 2015 máj. 02. - 22:14:12 10/10
(435/721)
Televisahírblog szerint Mariano Palacios 1988-as.
https://televisahirblog.wordpress.com/2015/02/04/a-szenvedely-szaz-szine-a-zoldfuluek-diadala/
9 évre nem mondanám, hogy sokkal idõsebb, fordítva pont jó is lett volna:) Ránézésre ennyit sem mondtam volna.
De tudod, hogy a valós kor nem mindig egyezik a karakterek korával.
7/10
suxel 2015 máj. 02. - 21:25:22 7/10
(434/721)
Nekem ez egy laposabb hétnek tûnt elöljáróban, de azt vegyük hozzá, hogy engem a Sara - Alonso - Rebeca szerelmi 3szög annyira nem hat meg. Ahogy láttam leginkább ezzel foglalkoznak majd a hét elsõ felében.
malvinkicska 2015 máj. 02. - 19:42:28
(433/721)
Amador egy csúszó mászó féreg de az a szép ilyen emberek a minden napjainkban egyre többen vannak, míg dolgoztam volt nekem is egy pár hasonló azért gyûlölöm, ennyire, mert tudom milyen férgek tudnak lenni. Marcelo, még mindig nem mondja el az igazat az anyjának, lehet az is megtépné Rebecat, azt úgy kellene ütni , minta dobot, na de Norát is. Az elõzetest olvasva biztos jó hét elébe nézzünk. További szép estét.
10/10
kikelet54 2015 máj. 02. - 19:34:44 10/10
(432/721)
Köszi az elõzetest, lesznek történések.
10/10
kikelet54 2015 máj. 02. - 19:32:35 10/10
(431/721)
Rebuska ízelítõt kapott gyûlöletbõl Ricardo által. Többet kellett volna. Amador egy undorító gerinctelen dög, és még mindig tagad szemrebbenés nélkül, a saját gyereke sem érdekli. Nagyon bírtam a feleségét, eddig Amador mindig leintette, de most a fia védelmében belé fojtotta a szuszt.

Marcelo - Lucia édesek voltak együtt, de szerintem nagyon vékony a jég alattuk. Túl sok az ellenségük.
malvinkicska 2015 máj. 02. - 18:16:22
(430/721)
Ligia Marcia Coutinho 1979-es Rodrigo Mariano Palacios, nem találtam születés évét, csak 2012-ben indult a pályája.
10/10
Milibindi 2015 máj. 02. - 17:32:04 10/10
(429/721)
Dehogy veszem rossz néven! Persze Ligia se volt ma született bárány, ráadásul nem csak két vasat tartott a tûzben, hanem tudta is jól, hogy apa és fia a két szeretõje. Amúgy kíváncsi lennék Ligia hány éves volt. Többször elhangzott, hogy sokkal idõsebb Ligia. Ránézésre nem tûnt annyira sokkal idõsebbnek.
malvinkicska 2015 máj. 02. - 13:50:09
(428/721)
Nagyon szépen köszönöm az elõzetest, azt írom neked imába foglalom a neved, mivel templomba járó vagyok, hogy ilyen rendes segítõ kész emberek vannak még, ebben a sarkából kifordult világunkba.
További szép hétvégét, nálunk szakad az esõ.
7/10
suxel 2015 máj. 02. - 12:17:59 7/10
(427/721)
SPOILER Hétfõ-szerda

Marcelo egyezséget ajánl Milagrosnak: õ elmond mindent neki arról a nõrõl, aki a testvére haláláért okolható, Milagrosnak cserébe azonban mindent el kell mondania arról a nõrõl, aki miatt az apja elhagyta gyerekkorában õt.
Nora tudni akarja Romantól, hogy tetszik-e neki Lucia.
Sergio arról panaszkodik Letynek, hogy nem hiszi el, hogy õk valójában barátok, mert akkor beszámolt volna neki az apja érkezésérõl.
Sara Letynek beszél arról, hogy mennyire rendes ez a Sergio srác, és szerinte a baráti kapcsolatokat ápolni kell, tennie kell érte, hogy megmaradjon köztük ez a jó viszony.
A rendõrségen Brigida elkapja Danielat és felpofozza, amiért a fia miatta van börtönben.
Roman kétli Rebeca nagy szeretetét a lánya irányába és szerinte inkább csak fájdalmat okoz Noranak. Rebeca nem tûri és elzavarja a pszichiátert.
Marioban felmerül az ötlet, hogy töröljék az esküvõi elõkészületeiket Magdalénával. Magdalena azt feleli rá, hogy csak ezt ne!
Alonso kettesben akar vacsorázni Saraval, a nõ nagyon meglepõdik az ajánlaton.
Marcelo sebe felszakad és újra vérezni kezd, Lucia pedig megijed.
Lety és Sara vitatkoznak, mert Sara nem akarja elismerni, hogy bejön neki Alonso, de végül megteszi.
Sara továbbra is vitát szül Alonso és Rebeca között, a férfi pedig kijelenti, nem akar már Rebecaval tovább együttélni.
Milagrosnak még mindig nem sikerül megismernie Federico teljes történetét, így Luciánál próbálkozik ismét, most Alonso jelenlétében, az apja pedig követeli Luciától, ha tudja a csalfa nõ nevét, akkor mondja el most.
Sara meg akarja õrizni a barátságát Alonsoval, de Alonso többet akar és közli, hogy tegnap este közölte Rebecaval, hogy nem marad vele továbbra is együtt, elválnak. Rebeca pedig pontosan a csókjelenetre lép be, és neki akar esni Saranak, de Alonso közbelép.
Rodrigo nem hajlandó tovább egy fedél alatt élni az apjával, és Brigida is úgy dönt megy a fiával együtt a házból.
Lety épp azt ecseteli valakinek, hogy nem fogja hagyni, hogy Mario elvegye Magdalenat, a nõ pedig végighallgatja az egészet.
Alonso közli a döntését Noraval, hogy újrakezdi az életét Saraval. Rebeca közli a lányával, tesz róla, hogy ez ne következzen be, mert akkor mindent elveszítenek.
malvinkicska 2015 máj. 02. - 12:13:45
(426/721)
A 65-ös epizódban mikor összeverekedett Ricardo Rebecaval, meg ért egy misét, ott nem a türelmes Alonsoval van dolga annak a notórius hazudozó R-nek. Norat nem engedi, hogy elmeosztályra vigyék, ettõl sokkal okosabbak is vannak ott, gondolom addig fog mesterkedni, lehet elmarja Marcelot és Luciat, egymástól, ez már valóban súlyos elme baj, az anya is õ is, kezelésre kellene járniuk. Azt még nem fejtettem meg mit akart ezzel a két hûje nõvel érzékeltetni aki írta, mert napjainkban addig megy a család ha van ilyen amíg, nem kapja meg a megfelelõ kezelést, ezek, már szinte ön és köz veszélyesek, egyének, ezekkel egy légtérben lenni veszélyes.
malvinkicska 2015 máj. 01. - 19:31:55
(425/721)
Ne hogy rossz néven vedd, de írtam Amador egy önzõ féreg, a feleségével úgy bánik, mint egy kapca ronggyal, utálatos nagyon, eltûri, a gyereke bûnhõdjön az õ pásztor órái miatt. Ligia is hibás volt egyszerre több vasat tartott a tûzbe és megégette.
10/10
Milibindi 2015 máj. 01. - 18:09:26 10/10
(424/721)
Na ez az! Plusz még folyton azt hajtogatja, hogy mennyire szereti a fiát, meg mindent érte tesz! Aha...látjuk!
malvinkicska 2015 máj. 01. - 13:16:32
(423/721)
Olvastam már róla, hogy újra fõszerepet kapott, de még nem olyan bõ volt a tájékoztató, nagyon örülök neki õ nem egy plasztik cica, szerintem õ természetes szépség, lubickol a szerepébe, biztos szereti amit csinál. Erick is nem egy mû izompacsirta, ilyen alkat, és amiket olvastam eddig róla romantikus alkat, lehet a nézése a beszéde, egy érintése, mikor együtt vannak, szerintem ez sokat tesz egy színésznél, legalább, én nem csak a történéseket nézzem, hanem ki hogy formálja meg a karakterét. Az aRebeca is jó színésznõ lehet de az már annyira beleélte magát a gonoszságba, szinte, olyan az arca, mint aki meg van mohosodva, olyan idõsnek néz ki, mint ahogy, a nóta mondja egyedül a mérges asszony öregszik, amúgy fordítottan mûködik mivel fiatal pacákokra hajt fiatalodni kellene, de nem õ nekem öregszik, fõleg mikor ordít a nyakán az erek, duzzadnak.
7/10
suxel 2015 máj. 01. - 12:36:01 7/10
(422/721)
Amador egy gusztustalan féreg, hogy hagyja a fiát a börtönbe záratni. Milyen apa az ilyen?
Lucia és Marcelo nagyon jó páros, még egy ideig együtt lesznek, de majd sajnos jön egy olyan idõszak, amikor külön töltik azt. Esmeralda újabb fõszerepet kapott azóta, és most a szenvedõ fõhõsnõvel szemben, egy életvidám optimista fõhõsnõ karaktert kapott, akinek örömet, boldogságot kell csempésznie a merev, sótlan, komor, unalmas, karót nyelt fõhõs életébe, és megmutatni neki az élet napos oldalát. A La Vecina (A szomszéd lány) sorozat május 25-én rajtol el Mexikóban. :)