malvinkicska 2015 máj. 01. - 09:14:26
(421/721)
Elég lassan de kezdenek Rebeca mocskos dolgai kiderülni, Magdalena jól képen verte de az semmi azért a sok mocsokért ami eddig tett. Alonso még mindig túl türelmes velük. Amador futkos a fiát zárták be az egy gyáva féreg. Ami szép jelenet volt mikor gondoskodott Lucia a lábadozó Marcelóról, nem gyõzöm õket dicsérni nagyon jól hozzák a karakterüket aranyosak , az arcuk a tekintetük sok mindenrõl árulkodik. Marcelo anyja is nagyon szemét mit akar azzal a Danielával, ha egyszer nem szereti M, miért akar õ szerelmes lenni a fia helyett, ezt sosem tudtam megérteni, mert napjainkban is vannak hasonló anyukák, én fel lõném õket a holdra.
10/10
kikelet54 2015 ápr. 30. - 20:11:38 10/10
(420/721)
A titkok kezdenek kiderülni, bonyolódnak a dolgok. Rebeca megérdemelte, amit Magdalénától kapott, én még meg is téptem volna. Daniela mi a francnak marad, jobban tenné, ha hazamenne. Kíváncsi vagyok Marceloék beárulják-e Rebecát?

Suxel köszi az elõzetest, jó, hogy gondolsz ránk, kíváncsi halandókra.
malvinkicska 2015 ápr. 30. - 12:22:28
(419/721)
Köszi szépen az elõzetest, én is bele bele nézzek elõre és következtettek, de más az aki érti is. A szép részek eltörpülnek, mert annyi a rossz benne.
7/10
suxel 2015 ápr. 30. - 11:43:09 7/10
(418/721)
A héten volt több jó jelenet is: a hétfõiben nagyon bírtam, ahogy Rebecat ébresztette Lucia a telefonhívás miatt. Kedd-szerdai epizódokban nagyon szerettem a Marcelo-Lucia jeleneteket, és az ollódöfés is vitt mindent. :) Ma meg majd, ahogy kifizeti Magdalena Rebecat, az is jó lesz. :)
7/10
suxel 2015 ápr. 30. - 11:41:03 7/10
(417/721)
SPOILER Csütörtök - Péntek:

- Rebeca közli Marceloval, hogy nagyon sajnálja, hogy nem halt meg a késdöféstõl.
- Roman Alonsonak fejtegeti, hogy mi baj van Noraval, szerintem nem csak a nõvérére való féltékenység az oka a videlkedésének, szerinte az anyjával való kapcsolata is okozza a problémát.
- Nora kibukott teljesen, és nincs szüksége az anyja bocsánatára, mert semmit se bánt meg.
- Ricardo elmondja Magdalenanak, hogy Rebeca miatt hagyta faképnél az esküvõn.
- Magdalena két istenes pofonnal jutalmazza a testvérét, és szemére veti, amit Ricardotól hallott.
- Milagros követeli Marcelotól és Luciatól, hogy mondják meg neki, ki miatt ölte meg magát Federico.
- Mario szerint Ricardo arra törekszik, hogy megzavarja az egyensúlyt Magdalena életében, de Magdalenának csak az jön át belõle, hogy Mario nem érti meg, mit tett vele évekkel ezelõtt a nõvére.
- Rebeca megfenyegeti Alonsot, hogyha most nem hisz neki Ricardoval ellenben, bizony õ fogja elhagyni.
- Amador tagadja a rendõrök elõtt, hogy kapcsolatban állt volna Ligiaval, ám a zsaruk információkat találtak arról, hogy ismerték egymást. Rodrigonak azt gyanítja, hogy az apja lehetett Ligia házas szeretõje.
- Alonso is megpróbál elbeszélgetni Noraval, de nem megy, mert a lány szerint az apja sem érti meg, aki azzal fenyegeti, hogy drasztikus eszközökhöz kell nyúlnia, ha nem változik Nora viselkedése.
- Brigida megfenyegeti Amadort, vagy kihozza a fiukat a börtönbõl, vagy esküszik, hogy Amador fog a helyére kerülni.
- Lety Nora orra alá dörgöli, hogy Lucia és Marcelo meg fognak házasodni, ekkor Nora megragadja a nõvérét, és közli, hogy kerül, amibe kerül, sosem lesz az övé Marcelo. Lucia pedig kíváncsi, hogy mégis mit tudna tenni.
malvinkicska 2015 ápr. 30. - 10:53:26
(416/721)
Gondoltam Rodrigo viszi ela balhét az a szemét féreg apja helyet, mivel az a másik jobbik Daniela látta Ligianal, nagyon sajnálom a fiút, mert itt aztán rossznak lenni sík csak azok gyõzedelmeskednek, annyira egyoldalu az egész zavaró , mert ezek végig szemetek, majd a végén esetleg ha meg lakolnak. Az a Nora kezd veszélyes lenni, úgy el van borulva az agya, már megszúrta azt a másik elme bajost nem jó helyen szíven kellett volna vagy a nyelvét megsérteni, hogy csak mutogatna az elkövetkezõ idõkben.
malvinkicska 2015 ápr. 29. - 21:17:49
(415/721)
Én is örûlök egy, szép jelenetnek, ezek állandóan eszik egymást így nem lehet élni, meg aztán ordítoznak igazán jó páros Marcelo, és Lucia Magdalena is Marioval, szinte alig van jó akaratú ember benne.
10/10
kikelet54 2015 ápr. 29. - 19:10:32 10/10
(414/721)
Ugye milyen aranyosak voltak, Marcelo és Lucia? Sokkal több ilyen jelenet kellene a zaklatott lelkek megnyugtatására. Legalább is engem nyugtatnak.

Az a piszok Amador milyen vígan éli világát, mintha nem csinált volna semmit, vajon mit tesz a fiáért, hagyja a börtönben? Ez a két hisztigép egyre dilisebb, már csak ordítani tudnak.

Olvasva a SPOILEREKET Alonsot nagyon sajnálom, ezt azért nem kellett volna.
7/10
suxel 2015 ápr. 29. - 15:01:29 7/10
(413/721)
SPOILER

Nora is meghal majd a sorozat végére. Szabadesés végez vele Adriana korlátjáról.


Spoiler vége
8/10
veramente 2015 ápr. 29. - 14:16:49 8/10
(412/721)
Na és ki tudja mi lesz azzal az elmebeteg Norával?
malvinkicska 2015 ápr. 29. - 13:40:40
(411/721)
Ahogy beszélgettek Amador és õ nevetve mondta, még a kórházba is elkísérte, na mit szól hozzá, persze az a szemetes láda helyeselte, jól csinálta.
7/10
suxel 2015 ápr. 29. - 12:24:37 7/10
(410/721)
Akkor annak mi értelme volt, hogy késõbb meg segített rajta és eljutatta a kórházba?
malvinkicska 2015 ápr. 29. - 11:55:54
(409/721)
A Marcelo anyja is rondán viselkedik Luciával, de még sem akkora vipera, mint Rebeca,az a Nora valami fertelmes egy nõ személy, mindig a másiknak akar ártani. Jól gondoltam az õr volt aki megszúrta Marcelot, és még büszke is azzal a másik bandita Amadorral, remélem csak lebuknak, sajnos olvasom a szomorú dolgot, hogy Alonso elmegy , egy részt nem csodálom, ilyen család mellet ha infarktust, kap, vagy agyvérzést.
mary0114 2015 ápr. 28. - 21:52:22 Előzmény Patrona
(408/721)
SPOILER SPOILER SPOILER

Noranak tényleg nem Alonso az apja, de ha jól emlékszem, Alonso ezt nem fogja megtudni. Alonso valóban meghal, elviszi a szíve, és Rebeca nem segít rajta. Ricardo kavar majd, méghozzá Danielával. Amador a börtönben végzi, Rebeca a temetõben. Roman az úgynevezett B-pasi szerepkört tölti be, mikor Lucia és Marcelo külön lesznek egy ideig, vele lesz Lucia.

SPOILER VÉGE
10/10
Milibindi 2015 ápr. 28. - 18:02:58 10/10 Előzmény Patrona
(407/721)
SPOILER SPOILER
Az elsõ két kérdésre tudom a választ. Nora nem Alonso lánya és meg fog halni sajnos , úgy tudom nem sokára :S
Patrona 2015 ápr. 28. - 14:32:11
(406/721)
SPOILER KÉRDÉSEK!!

Norának télleg nem Alonso az apja?
Alonso meghal?
Ricardo kavar majd valakivel?
Mi lesz Amadorral,és Rebecával?
A dokinak lesz vmi fontosabb szerepe?
malvinkicska 2015 ápr. 28. - 09:15:24
(405/721)
Most , hogy nézem Rebeca Nora beszélgetnek egyre jobban az elmebaj tüneteit mutatják, igaza leírás is õrült nõnek nevezi, amit csinál Alonsoval az a csoda, bírja még cérnával, más férfi, már rég diliházba záratta volna, vagy elzavarná, ezzel élni bûn.Az a szemét õr csak dadogott, mikor kérdezték, pont akkor volt szét nézni, mikor ez történt fura. Magdalena nagyon aranyos, Marioval legalább van benne valami nyugodtabb szebb száll is, nagyon szurkolok nekik. Lucia csak szereti Marcelot egybõl a kórházban futott, Alonso is értesítette az anyját.
10/10
Milibindi 2015 ápr. 28. - 01:33:55 10/10
(404/721)
Köszi :)
7/10
suxel 2015 ápr. 27. - 22:53:10 7/10
(403/721)
SPOILER

Elsõ kérdést passzolom, második kérdést igenelem.
malvinkicska 2015 ápr. 27. - 09:05:21
(402/721)
A két féreg agyával nehéz gondolkodni, mivel ezeknek, mindig azon jár az eszük, hogy ártsanak a másiknak, utána letagadják, csillag van az égen és eddig sikerült is nekik, minden gonoszságuk, de remélem csak vége lesz egyszer. Magas jegenyefák, nem nõnek az égig egyszer csak vissza törik.