mijud 2015 márc. 31. - 13:53:28
(281/721)
Én már spanyolul átpörgettem a részeket. Hát van akit sajnálok, hogy meghal a részek alatt, de nem lesz legalább olyan mint minden sorozatban.
malvinkicska 2015 márc. 31. - 12:02:49
(280/721)
Megnéztem a soros részt elég sok minden történt benne az a ringyó megint elhagyta a fülbevalót, remélem nem adja vissza neki Marcelo ára lesz ha igen. Az valami borzalom itt nem csak a nõk aljasok ha nem a férfiak is, az Amador ritka állat faja az Istenek, A Clára megjelenése lehet borzolni foglya a kedélyeket az sok mindent tud. Annyi ellensége van Lucianak és Marcelonak több már nem is kell. Azt szeretném ha Alonso beleszeretne a doktornõbe, mivel be is vallotta a nõ Magdalenanak.
malvinkicska 2015 márc. 31. - 07:33:21
(279/721)
Aranyos vagy nagyon köszönöm de tudod én nem akkor nézem mikor ti mivel nincs olyan csatornám, felrakják rögtön megnézem azt a szemét ribit, mit alakított.
10/10
Milibindi 2015 márc. 30. - 21:42:52 10/10 Előzmény malvinkicska
(278/721)
Na mondta én, hogy otthagyja Rebecát és nem lesz akció ! Még közölte is, hogy õ lenne az utolsó nõ akivel lefeküdne!
7/10
suxel 2015 márc. 30. - 19:22:57 7/10
(277/721)
Akkor arra már nem kell sokat várnod :)
10/10
kikelet54 2015 márc. 30. - 19:14:35 10/10
(276/721)
Ez a ribi Rebeka már megint elhagyta a randizós fülbevalóját. Remélem Marceló nem adja vissza, így tudja bizonyítani, hogy milyen hûtlen, csélcsap egy perszóna. Jó lenne, ha Alonzó összejönne a doktornõvel, õ sokkal rendesebb. Szegény Luciát mindenki félrevezeti, csak Marcelónak nem hisz, alig várom, hogy kibéküljenek.
Jessica00 2015 márc. 30. - 18:03:42
(275/721)
Eküszöm nincs még egy fõcím, amit ennyire telep...áznak, mint ezt.
PEdig az elején olyan jó volt, hogy alig beszéltek, imádtam az ötlet kitalálóját, erre az egészet teleb...
malvinkicska 2015 márc. 30. - 07:42:48
(274/721)
Köszi az elõzetest, meg fogom nézni hogyan alakul a helyzete Rebecanak, Marceloval, mivel õ nagyon egy vérmes csajt játszik M meg bika lesz, vagy csak Bikuci. Azt is elhiszem ez csak bosszú de nem mindig úgy jön le, a képernyõn.
10/10
Milibindi 2015 márc. 28. - 17:21:32 10/10
(273/721)
Szerintem ez a szenvedély csak megjátszás, ugyanazt akarja, amit õ tett az öccsével. Tehát magába bolondítani a nõt és ekkor jól elküldeni a fenébe, nyilván ekkor már közölné is kicsoda õ valójában. Szerintem hétfõn valami kibúvót talál és ott hagyja Rebecát.
malvinkicska 2015 márc. 28. - 12:11:19 Előzmény Milibindi
(272/721)
Te hogy látod ezt a szerelmi szálat Marcelo és Rebeca között, nem jó a véleményem amit írtam.
7/10
suxel 2015 márc. 28. - 10:49:58 7/10
(271/721)
A bika és a fehérmájú egymásra találtak. :D :D
7/10
suxel 2015 márc. 28. - 10:40:41 7/10
(270/721)
SPOILEREK SPOILEREK SPOILEREK SPOILEREK a hét elsõ felére:

-Felbukkan Clara a városban, és találkozik Luciaval és Trinivel, viszont Trini meglehetõsen csúnyán fogadja.
-Magdalena számonkéri a pletykát Saran, miszerint azok a férfiak a kedvencei, akiknek van párjuk, és tudni akarja Mario tetszik-e neki, Sara Mario helyett Alonsot nevezi meg
-Lucia tudni akarja Rebecától, hogy ismer-e egy bizonyos Clarat. Rebeca ideges lesz és követeli honnan jött most ez a név elõ.
-Amador be akarja sározni Marcelot Alonso elõtt, mivel lehet, hogy mindkét lányával csak játszadozik
-Amador megalázza Normát, Nazario viszont nem hagyja annyiban és bemos a férfinak. Amador megfogadja, hogy ennek még lesz következménye
-Trini közli Marceloval, hogy mindent tud, mennyire szégyentelen ember, aki ekkor elmondja, hogy Rebeca az a nõ, akit a legjobban gyûlöl a világon, mert miatta halt meg a testvére
-Rebeca megfenyegeti Trinit, hogy hallgasson, mert nem tudja elképzelni, hogy mire képes
-Rebeca és Alonso vitatkoznak, hogy mi lehet fontosabb Nora mentális egészségének állapotánál, Rebeca magát helyezi elõtérbe, hogy õ is van olyan fontos
-Lucia tudatosítja Noraban, hogy Marcelo sosem volt a Noráé, aki közli, hogy az életére esküszik, hogy a Luciáé sem lesz
-Amador megbízza Viniciot egy munkával, aki betör Nazarióékhoz, viszont Trini rajtakapja és segítségért kiabál
-Nora tudni akarja, hogy Luciat nem-e felültették megint, közli Lucia, hogy igen, hiába várt valakire, és reméli ez örömmel tölti el a testvérét
-Amador nagyon dühös Viniciora és beledobja egy székbe, és félnótásnak érzi magát, amiért bizalmat szavazott a fickónak
-Magdalena a múltat taglalja Marionak, hogy Rebeca már akkor is szerette Alonsot, amikor még Adriana élt.
-Brigida felbosszantja Amadort, aki megfenyegeti, hogy kirakja az utcára
-Rodrigo szerint buta az a férfi, aki nem értékeli Ligiat, azért a nõért érdemes lenne minden mást eldobni
-Marcelo Danielaval beszélget és szerinte valami olyan dolognak a határán van, amivel fájdalmat okozhatna a szeretteinek és kéri vege rá Milagrost, hogy menjen vele vissza a fõvárosba
malvinkicska 2015 márc. 28. - 10:17:22
(269/721)
Ahogy nézem az fogalmazódott meg bennem Marcelo a sorozat bikája, Alonso egy vissza maradt rettardált 5 éves gyerek agyával rendelkezik, ez a két nõ amit követ nem találok jelzõt rá, végül is ez már nem szórakoztató ha nem dühítõ szerintem, ez már egy jól meg kelt rétestészta amit lehet nyújtani rendesen, értelem nélkül.
malvinkicska 2015 márc. 27. - 09:02:21
(268/721)
Nem semmi ez a két nõ Rebeca Nora mind a kettõnek Marcelo tetszik ezek most már biztosan, nagyon gõzös agyúak. Luciat sem értem már, õ is kiabál, mint a két házi sárkány, nem lehet vele normálisan beszélgetni. Magdelena aranyos volt bocsánatot kért lehet össze jönnek, szurkolok nekik. Alonso túl türelmes a családjával olyan , minta ki rettardált, néha, mindent tûr, már nem is papucs egy nagy, bojtos mamusz, még jó hogy a gyár irányítását meg oldotta, nem hagyja annak a rabló Amadornak. Rodi jól teszi kezdi élni az életét, randizik, hisz fiatal ember. Abban tévedtem miért nem ment el a találkára Marcelo nem a terv része elfoglalt volt.
10/10
kikelet54 2015 márc. 26. - 22:22:45 10/10 Előzmény suxel
(267/721)
Nagyon köszönöm a gyors választ. Végül is ezek a részek 60 percesek, az iker szál meg egyáltalán nem hiányzik belõle, mert még így is tekerem itt-ott. A lényeg, hogy a vége legyen meg. Egyébként a feldolgozás /Kettõs játszma/ jobban tetszett, de most már becsületbõl ezt is végignézem.
10/10
Milibindi 2015 márc. 26. - 22:15:44 10/10
(266/721)
Szerintem nem direkt felejtette el, megérkezett Rafaela , Marcelo segített bevinni bõröndjét és többször az óráját nézegette.
Késõbb Rebecának azt mondta, hogy közbejött valami.
7/10
suxel 2015 márc. 26. - 20:26:07 7/10
(265/721)
Pont emiatt érzem azt, hogy Norat lehetne amiatt sajnálni, hogy az anyja tette ilyenné. Viszont a tettei, az akciói azok annyira kiverik a biztosítékot, hogy nem tudom sajnálni végsõ soron. Azért amiket csinál, ahhoz már gonoszság is kell. A õ szenvedélyeik beteges formát öltenek.
10/10
Milibindi 2015 márc. 26. - 19:55:44 10/10 Előzmény suxel
(264/721)
Szerintem is! És itt látom a különbséget Rebeca és Nora között! Rebeca velejéig romlott, mindent tudatosan tiszta fejjel tesz. Nora viszont elmebeteg, ahogy mondod egy diliházban lenne szüksége kezelésre. Errõl is Rebeca tehet, õ tette beteggé a saját lányát, miatta szenved, õ nevelte Lucia ellen és szítja benne a féltékenységet. Alonsonak kéne a sarkára állnia és kezeltetnie Norát, akármit is mond Rebeca.
10/10
Milibindi 2015 márc. 26. - 19:50:25 10/10 Előzmény suxel
(263/721)
Este megírom, ha megnéztem :)
malvinkicska 2015 márc. 26. - 15:55:50
(262/721)
Nagyon köszönöm azért nem vagyok olyan nem tudtam volna várni, de tudom, te mindig segítesz ha kell.