offtopic
ildimix 2015 márc. 22. - 23:03:39
(241/721)
Bocsi, hogy nem válaszoltam, de csak most volt idõm elolvasni a hozzászólásokat. Láttam a részt úgyhogy jó, hogy nem írtatok róla részletes összefoglalót.

Kár, hogy Lúszia és Marcelo szétmentek én sajnálom õket. Rebecát és Norát továbbra is ki nem állhatom.

A hétfõi részt biztos nézni fogom a keddit majd látom. Szerintem a héten pár részt kihagyok. 1 kicsit elegem van az orditozásból.

Lúszia apját mikor engedik ki a kórházból?
malvinkicska 2015 márc. 21. - 14:01:41
(240/721)
Tudod akkor alkalmazom az arany köpéseket, ha oda illõ, most úgy gondoltam igen. A 35-ös részt most néztem meg, kezdem ezta két bolond nõ ordítását meg szokni, úgy látszik ezek egyre bolondabbak. Amikor már szépen össze jöttek volna akkor meg jelent a másik nõ sajnos. Anyós vagyok és még ami a pláne egy lakásban is élünk, de tiszta szívembõl írom mindig a menyemet pártolom, a fiam úgy leszoktam baltázni ha van valami, ez nem anyós jelölt ez vipera az én szemembe. Amikor fiatal voltam az enyém is hasonló volt, sajnos csak a volt férjem mivel õ már itt hagyott, mindig mellettem volt.
7/10
suxel 2015 márc. 21. - 13:07:13 7/10
(239/721)
Hihetetlen micsoda aranyköpéseid vannak! Tõled aztán lehet tanulni. :) Vulgáris? Dehogy, szépen felöltöztetted a mondanivalódat, de szerintem a lényeg ebbõl mindenkinek átjött. Csak arra kérlek, amikor valami ilyen az eszedbe jut, ne felejtsd el sosem megosztani velünk, ahogy eddig is tetted :D
malvinkicska 2015 márc. 21. - 12:07:54
(238/721)
Ezt nem hagyom ki látod a kis hamis Rebeca elvárná, az õ öreg csûrjébe beálljon Marcelo fiatal gépje, érted, nincs olyan öreg csûr, hogy akár milyen fiatal gép ne állna be. Remélem nem voltam vulgáris.
7/10
suxel 2015 márc. 21. - 11:24:20 7/10
(237/721)
SPOILER

A hétfõi rész vége megint durva lesz, hasonlóan a csütörtökihez az érfelvágóshoz.
És igen, a spoilerekbõl kivehetõ, hogy Lucia bedõl a szakállas anyóstrükknek és szétmennek és az is körvonalazódik, amirõl korábban már szó esett, hogy Marcelo elkezd közeledni Rebecahoz "bosszú" címszó alatt. :)

SPOILER VÉGE
malvinkicska 2015 márc. 21. - 09:09:04
(236/721)
Köszi az elõzetest izgalmas hét lesz biztosan, legalább van miért várni a következõ részt.
7/10
suxel 2015 márc. 20. - 22:11:48 7/10
(235/721)
SPOILER SPOILER SPOILER Szerdaig!

- Lucia elsírja a bánatát Magdalenanak, hogy õ úgy gondolta, hogy Marcelo más, mint a többi férfi, de nem.
- Marcelo telefonon követeli az anyjától, hogy miért nem érti meg, hogy ne avatkozzon bele az életébe.
- Nora riasztja Luciat, hogy menjen haza gyorsan, segítségre van szüksége, bajban van
- Vinicio jóformán megfenyegeti Amadort, hogy ne rúgja ki, jól jöhet neki egy szövetséges a gyárban
- Nora nem érzi jól magát, Lucia viszi kocsival, Nora követeli, hogy menjenek gyorsabban, ekkor egy kocsi hirtelen kitolat eléjük.
- Rebeca követeli az orvostól, hogy mondja el, mi történt Noraval.
- Lucia azt mondja Marcelonak, hogy az egyetlen férfi, aki számít neki, az Rodrigo.
- Marcelo közli Nazarioval, hogy csak akkor tud majd békében élni, ha megszabadult attól a tehertõl, ami kínozza
- Rebeca megjelenik Marcelonál, a férfi szerint nem Lucia miatt aggódik a nõ, hanem csak kellett egy alkalom, hogy õt láthassa, mert vágyakozik utána.
- Marcelo megesküszik Federico fényképének, hogy Rebeca megfizet azért, amiért a halálba hajszolta
- Nora Rebecat kérdezgeti az esélyeirõl Marcelónál, Rebeca ideges lesz tõle, mert már nem egyszer megmondta neki, hogy nem hozzávaló a férfi
- Rodrigo Luciahoz fordul segítségért, és megfogja a kezét, Marcelo a szemtanúja lesz
- Rebeca beszélni akar Marceloval, de a Gaxiola-ház nem megfelelõ terep a számára, egy biztonságosabb helyre kell menniük, és megadja neki egy hotel címét.
7/10
suxel 2015 márc. 20. - 14:37:00 7/10
(234/721)
Mondtam Gaxioláék beköltöznek rövid idõre a kórházba :)
Ligia majd megvigasztalja magát, ha zárt ajtókon dörömböl Amadornál. :)
malvinkicska 2015 márc. 20. - 13:15:02
(233/721)
Amador orr gazda nagyon akar rendezkedni, vajon sikerül neki, hatalom éhes, egy szemét, Ligia nagyon olcsó nõcske aki így akaszkodik egy ilyen ritka modoros szép férfire, mint A. Nora Rebeca amit követnek nem normálisak épp eszû emberek nem így viselkednek, most vérbe volt avval lett vége.
10/10
Milibindi 2015 márc. 20. - 01:33:25 10/10
(232/721)
Hát igen, ha már ennyi vér folyt belõle, akkor már el is vérzett! Kicsit túlzásba vitték.
7/10
suxel 2015 márc. 19. - 23:55:11 7/10
(231/721)
- Ligia már nagyon el van keseredve, hogy Amador még egy étterembe se hajlandó elvinni, s legalább egy félig normális kapcsolatba elegyedni vele. Inkább jól felbosszantotta Brigidat. Hát én az ilyen könnyûvérû nõcskéket még csak sajnálni sem tudom.
- Milagros olyan bájos volt, ahogy kísérte hazafelé a menynek valót a repülõtérrõl. :)
- Gloria (ugye õ volt) teljesen kikészítette Norat az ajándékával, s lehet nem ezt akarta elérni, de teljesen elgurult a lánynak a gyógyszere tõle és radikális megoldást választott. Elég véres jelenetre sikeredett az epizód vége, és ez Noranál kb a kezdet, azt nyugton állíthatom.
10/10
Milibindi 2015 márc. 19. - 15:57:58 10/10
(230/721)
Ildi , szólj, ha igen, mert akkor úgy fogom nézni, mint tegnap! Reklámig írom mi volt , elküldöm a hozzászólást, tekerek és írom tovább :)
7/10
suxel 2015 márc. 19. - 15:49:37 7/10
(229/721)
Ildi a ma estére is kellene összefoglaló akkor?
10/10
Milibindi 2015 márc. 19. - 15:20:48 10/10
(228/721)
Ildi , Suxel nincs mit :)
Felvételrõl néztem vissza és közben írtam mi történik :)
malvinkicska 2015 márc. 19. - 13:31:45
(227/721)
Nagyon remélem Alonso felépül ebbõl a betegségbõl, mert akkor szegény Lucianak futkosó lenne az élete, az a féreg Rebeca Nora tönkre tennék.
offtopic
ildimix 2015 márc. 19. - 08:37:33
(226/721)
Milibindi köszi a részletes ismertetõt Suxel neked meg a spoilereket.

Of: a színdarab fergeteges volt sokat nevettünk kár lett volna kihagyni. on
malvinkicska 2015 márc. 19. - 07:50:11
(225/721)
Köszi nektek aranyosak vagytok, most már he felrakják még jobban képbe leszek.
7/10
suxel 2015 márc. 18. - 22:20:54 7/10
(224/721)
Köszönöm én is Milibindi nagyon kedves vagy, én meg jövök a SPOILEREKKEL csütörtök és péntekre

*******************SPOILER SPOILER SPOILER*********************************************


- Nora közli Rebecaval, hogy semmi sem lesz olyan régen, mint volt ha Rebeca és Alonso elválnak
- Magdalena elmondja a lányoknak, hogy Alonso állapota hirtelen rosszabbodott, a csaok sírnak
- Marcelo elmondja Lucianak, hogy volt egy öccse, aki öngyilkos lett
- Brigida névtelen hívást kap Ligiatól, aki közli vele, hogy Amador már régóta megcsalja.
- Brigida felfedi Rodrigonak, hogy tudja, hogy az apja csalja egy másik nõvel
- Amador az utcán kiüti Ligiat
- Rebeca Luciat okolja, amiért Nora meg akart halni.
- Lucia közli Rodrigoval, hogy Marcelo iránt valami olyat érez, amit az õ irányába korábban még nem érzett. Marcelo hallja az egészet és kéri, hogy ismételje meg.
10/10
Milibindi 2015 márc. 18. - 22:04:31 10/10
(223/721)
Nora is magát hibáztatja apja állapotáért. Rebeca közli be kell mennie a kórházba , ne hagyja ott Luciának. Nora nem akar menni, nehogy ujjal mutogassanak rá Rodrigo miatt. Rebeca ordít, hogy ki kell békülnie az apjával.
Rodrigo elmondja Sergionak, hogy elveszi Norát. Sergio közli õk már nem barátok. Rodrigo közli félt beszélni Noráról és számára büntetés, hogy el kell vegye Norát. Sergio közli nem megy az esküvõre , Rodrigo megérti.
Lucia benn marad a kórházba , nem megy haza a keresztanyjáékhoz. Trini megkéri Magdalenát beszélje rá Luciát menjen haza vele, nem sikerül. Lucia Marcelo felöl érdeklõdik. Magdalena közli hazament, de reggel bemegy újra a kórházba.
Marcelo beszél Rafaelával,aki mondja visszamennek Mexikóvárosba és megígéri a fiúnak igyekszik ott tartani az anyját. Milagros próbálja rávenni Marcelot menjen vele, de õ közli marad, mert Alonsonak infarktusa volt
Megérkeznek Rebecáék. Rebeca üvöltözik, hogy hol van Alonso. Nora nem akar bemenni, mondja az anyjának inkább menjen õ be hozzá.
Nõvér mondja Magdalenának , hogy bajba fog kerül Rebeca miatt,mert csak egy percre engedte be, de sokáig van benn.
Rebeca ordítozik Alonsoval, ha meghal megöli, Alonso szíve leáll. Bejön Magdalena megkérdi mit csinált a férjével, közli õ semmit. Ordítoznak, hogy Alonso, Alonso (ahelyett, hogy orvost hívnának)
Itt lett vége.
10/10
Milibindi 2015 márc. 18. - 21:48:46 10/10
(222/721)
Daniela telefonál Milagrosnak. Mondja még New Yorkban van. Milagros közli a legjobbkor jön vissza és felajánlja kimegy elé a reptérre. A házvezetõ megkérdi ki volt , Milagro válasza csak egy téves hívás. Majd közli holnap visszamennek -Mexikóvárosba
Luciával közli Sara, hogy az apjának szívinkfartusa volt, de majd a kardiológus mindent elmond. Marcelo megkéri a doktornõt, segítsen Luciának, hogy meglátogathassa az apját. Be is mehet , Sara közli tele van gyógyszerrel Alonso így nem tudja,hogy ott van nála.
Vinicio keresi Marceloékat, mert az elsõ munkanapja van. Lalo azt mondja szól Amadornak, de Vinicio azt mondja inkább megvárja Marcelot hisz õ vette fel. Megkérdi nem az az épület égett-e le. Lalo csodálkozik honnan tudja és gyanús lesz neki a férfi.
Ligia lakatost hív. Azt mondja a fõnöke elhagyta a fiók kulcsát és kér egy másolatot.
Magdalena elmegy Rebecához és elmondja mi történ Alonsoval. Rebeca hisztizik, hogy neki nem szólt senki , neki kellett volna elõször megtudni.
Magdalena és Marcelo a nõ testvéreirõl beszélgetnek. Furcsállja, hogy Alonso nem sokkal Adriána halála után elvette Rebecát. Magdalena elmondja Adriana volt Alonso nagy szerelme és még mindig nem tette túl magát rajta.
Második reklámig