malvinkicska 2015 jún. 02. - 10:58:57 Előzmény suxel
(541/721)
A mai az az 86-os rész, nagyon sajnáltam Marcelot amikor beszélgetett Luciaval a gyerekrõl, teljesen beleélte már magát az apa szerepbe. Az a szemét ringyó úgy csinál, mintha nem tudná mi van L-el hiszen õ adott neki valami italat azóta van rosszul. Az a másik jobbik Nora meg van zavarodva, Marceloért, nem érti meg annak nem kell, az orvos jól megmondta neki, de lepereg arról. Daniela apja nem jó szemmel nézi, hogy a lánya egy ilyen korú férfibe habarodott bele, nem beszélve az is egy mocsadék. Amador amit követ az is sok egy kicsit, nem igen van neki olyan része a gyárba ahogy pattog. Az volt a nagy mikor a kurvinca nem akarta megismerni asok kandúr közül, Alfredot, az csak nézett, mint Jani a moziban, hogy most mi is van.
10/10
Milibindi 2015 máj. 31. - 03:00:54 10/10
(540/721)
SPOILER
Sajnos igen.
10/10
Milibindi 2015 máj. 30. - 23:15:32 10/10
(539/721)
SPOILER kérdés
Lucia elveszíti a babát?
malvinkicska 2015 máj. 30. - 20:19:28
(538/721)
Nagyon köszönöm teljesen egyet értek veled, tudod a szitut én is így látom.
7/10
suxel 2015 máj. 30. - 17:03:35 7/10
(537/721)
Malvin, hajrá! Nagyon szívesen válaszolok mindenre! :)
malvinkicska 2015 máj. 30. - 17:01:53
(536/721)
Köszi az elõzetest, hogy a drága idõdet erre használod. Azt olvasom lesz még valami olyan is benne amire nem gondoltam, hogy Rebeca nem örököl, nem mintha nem örülnék neki. Kérdezni szeretnék tõled valamit privibe , megtehetem.
7/10
suxel 2015 máj. 30. - 16:53:08 7/10
(535/721)
SPOILER HÉTFÕ-SZERDA

Gloria követelõzik Sergionál, hogy mi a baj vele, és mi a helyzet Leticiaval. Sergio bevallja, hogy fülig belezúgott a lányba, Leticia ezt hallja kintrõl és boldog tõle.
Alfredo tudni akarja Ricardótól, hogy mennyit akar azért cserébe, hogy békén hagyja a lányát Danielat.
Nora felkeresi Romant, hogy segítsen neki abban, hogy Lucia és Marcelo soha ne találjanak ismét egymásra.
Lucia bevallja Marcelonak, hogy terhes tõle.
Alfredo találkozik Rebecaval, és nem akarja elhinni, hogy a nõ nem ismeri meg.
Nora is találkozik Alfredoval.
Marcelo elmondja Nazarionak, hogy csomó olyan dolog van, amit Rebeca rejteget és még senki sem tud róla.
Rebeca nem érti, hogy Alfredo mit keres Pueblában
Nora tudni akarja, hogy Rebeca mit gondol a végrendeletrõl: vajon Alonso mindent Luciara hagyott? Rebeca szerint persze, hogy nem, hiszen Nora is a lánya volt.
Ricardo átnyújt Amadornak egy okiratot, melyben a Marcelo elleni megvádolás áll, hogy letartóztassák.
Luciat megvizsgálja egy orvos, hogy mi történt a babával, és megkérdezi tõle, hogy tett-e valamit a baba világrajövetele ellen.
Marcelo közel jár ahhoz, hogy rájöjjön Rebeca viszonyt folytatott a múltban Daniela apjával, mert Norma elmondja neki, hogy Daniela apja rajta keresett egy Adriana nevû nõt.
Lucia eldönti, hogy beszél Marcelóval, vissza akarja szerezni, mert õrülten szereti a férfit, s errõl tájékoztatja Magdalenát.
Marcelot letartóztatják a rendõrök csalás vádjával.
Felolvassák Alonso végrendeletét, ami váratlan meglepetéssel zárul, és Rebeca felhördül, hogy mi az, hogy az özvegyeként neki semmi sem jár.
malvinkicska 2015 máj. 30. - 14:42:25
(534/721)
Azt szajkózom aki írta elbutította a többi szereplõt már rendesen nem is beszélnek, szinte Lucia is remeg dadog, szóval nem tetszik a felépítése, mert adok kapok lenne jobban elviselné az ember, ilyen nincs amit az követ és minden sikerül, itt valahol a nézõ is hûjére van véve. Amikor elkezdtem nézni nem gondoltam ilyen lesz de már annyit abba hagytam, hogy azt gondolom miért is van ez így, de hülyeséggel nem töltöm az idõm. A török sorozatok nekem valahogy jobban bejönnek, mint ezek, aztán az olasz német, egy párat néztem ,de ami ebbe megy az egy kicsit sok.
10/10
kikelet54 2015 máj. 30. - 14:05:52 10/10
(533/721)
Ami azt illeti, elég soká lesz még vége. Az elálló fülei már nekem is feltûntek, mikor a füle mögé teszi a haját bûn rondán néz ki. Amikor szorgalmasan adta a gyógyszeres narancslevet Lucianak rögtön gondoltam mi a szándéka, az ilyen embernek nincs szíve. Habár egyre többen vannak körülötte, akik meg tudnák vádolni, még mindig õ van fölényben.
Már nagyon várom azt a pillanatot, amikor Milagros megtudja (mert remélem megtudja), hogy Rebeca miatt halt meg a fia, vajon mit tesz ezzel a rihe-ronggyal?
Hát igen, Marcelo nagyon szenved, igaza van abban, hogy nincs kõbe vésve amit Lucia apja mondott, és nem értem miért ilyen hajthatatlan. Miért jó neki ha szenved?

Erick Elias valóban jól játszik, én még amit láttam tõle mindenben remekelt, hasonló szerepei voltak, kivéve az Amit a szív diktál, ott egy kicsit humorosra vették, de az is nagyon jól állt Neki.
mijud 2015 máj. 30. - 14:02:24
(532/721)
Aki izgalomra vágyik az kezdje el nézni az emlékezz Reinát! Itt olvastam valakitõl, hogy milyen eseménydús és pörgõs. Hát igaza volt. Belenéztem az elsõ részbe és megfogott. 10 részt néztem meg pár nap alatt, de nem bírnám abbahagyni, csak hát 2 gyerek mellett a hajnali mozizás jut csak nekem.

Spoiler!!!

Persze, hogy volt köze Rebecának Daniela apjához, hiszen õ Nora igazi apja. Mikor Daniela megtudja veszekszik az apjával, de lenyugszik, mert megtudja, hogy Norának már vége.

Spoiler vége!!!
malvinkicska 2015 máj. 30. - 11:26:23
(531/721)
Megnéztem a 85-ös részt annyi történt most is aza mocskos ringyónak lett igaza elment a baba biztos Lucianak, nem hiszem el mennyi minden szól ellene és senki nem tudja lefülelni. Láttam pár sorozatot nem bánom ha megköveznek is érte, de ez ennek a rihának van írva ezt más címmel kellet volna leadni, hol itt a szenvedély, mindenkinek betart. Marcelo nagyon jó karakter, ma is nagyon aranyos volt mikor elment L-hez aza kétségbe esett tekintett, sok mindenrõl beszélt. Rebeca ahogy fogdossa a haját észrevettem , olyan két füle van mint az elefántnak akkora, ronda egy féreg. Szinte hetek semmi esemény nélkül telnek, csak az õ mocskát hallgatjuk valaki már kiszámolta julius 21-én vége.
7/10
suxel 2015 máj. 29. - 12:29:05 7/10
(530/721)
Jah, hogy Tere :D :D Nem tudom, miért nem kapcsoltam a Teresitáról. :) :D
7/10
suxel 2015 máj. 29. - 12:28:25 7/10
(529/721)
Ennek a Ricardonak a lakbér a mindene: ezt kérte egyszer korábban Amadortól is, hogy fizesse már ki helyette :D :D
7/10
suxel 2015 máj. 29. - 12:27:28 7/10
(528/721)
SPOILER

Én úgy tudom, hogy õk csak a sorozat végén jönnek össze, addig B-pasinak itt lesz Lucianak Roman.
malvinkicska 2015 máj. 29. - 11:04:50
(527/721)
Ahogy nézem ezt a sorozatot az nem semmi, ahány pacákja volt Rebecának jól írtam az elõzõekben régen a Rákóczi téren különbek álltak, amit ez követett az valami borzalom , és a testvére nevét használta. A Daniela apjának egyben megütötte a fülét a név, de letagad ez a rossz életû mindent. Azt látom azon mesterkedik, a baba menjen el férgek férge. Magdalena és a férje túl becsületesek ezzel a féreggel, nem elég hányszor felszarvazta Alonsot, most még örököl is. Marcelo késõn kezdte el, hogy miért ölte meg magát a tesója, talán másképp lett volna na de ez egy ilyen elhúzott rétes tészta, futják a semmi köröket, az vigasztal, egyre kevesebb butaság, van már hátra.
10/10
kikelet54 2015 máj. 29. - 10:28:17 10/10
(526/721)
Hány pasit szédítheted a fõvárosban ez a ribi Rebi? Biztos letagadja Daniela apját is, mint ahogy szokott mindent. Egyre több ellensége van már körülötte, megérkezett Clara is. Csak mostmár legyen mersze vallani Rebeca ellen.

Lucia sokáig fog haragudni Marcelora?
10/10
Milibindi 2015 máj. 29. - 09:11:10 10/10
(525/721)
Danielának tetszik Ricardo . Úgy érzi tõle megkapja a azt a szeretet és figyelmet, amit se az apjától . se Marcelotól nem kapott meg. Pont a tegnapi részben hangzott el. No Ricardo tuti a lány pénze miatt van vele akármit is mond, már kifizette a lakbért helyette, egy éttermi számlát.
10/10
Milibindi 2015 máj. 29. - 09:03:39 10/10
(524/721)
Luciáék cselédje :), akivel Lalo találkozgat. Bár úgy tûnt a tegnapi rész végén , Clarával megtetszettek egymásnak Laloval. Kivi vagyok mi lesz. Na most szorul Rebeca nyaka körül a hurok! Elõkerült Daniela apja is már. Mint kiderült a repedt sarkú neki is Adrianaként mutatkozott be.
malvinkicska 2015 máj. 29. - 07:04:56
(523/721)
Nem tõlem kérdezted de megválaszolom, Teresita a Rebeca házában a bejárónõ.
7/10
suxel 2015 máj. 28. - 23:44:16 7/10
(522/721)
Írom a spoilereket hétrõl hétre, mégis vannak kérdéseim :D Kicsoda Teresita? :D