10/10
Milibindi 2015 febr. 27. - 00:20:12 10/10
(121/721)
Nincs mit :)

Köszönöm :) Igyekszem figyelni mit mondanak! A mai részben Magdalena rákérdezett miért vette el Rebecát, de Alonso csak annyit mesélt, hogy egy rossz napján bement Rebecához és ... . Aztán megtudta, hogy szerelmes belé.
Egyre jobban alakul. Sejtésem szerint hamarosan Claranak is fel kell bukkannia, hogy az is kiderüljön, hogy ott volt mikor a baleset történt!
malvinkicska 2015 febr. 26. - 19:26:19
(120/721)
Nekem itt nagy gond a szinkron, igen nem jó a Sipos Eszter hangja Lucianak, aztán mikor meghallottam az igazi hangját Ericknek azt hittem nem jól hallok, ahogy itt mennyire nem jó neki ez a hang, igen Renét én is sok sorozatban láttam, de most a legjobb, most egy kicsit olyan papucs a szerepe szerint, attól eltekintve ragyogó, nekem nagyon számit, egy színész, hogy hozza azt a karaktert amit formál, ebben a sorozatban jók a gonoszok is nekik ez a szerepük.
7/10
suxel 2015 febr. 26. - 18:53:51 7/10
(119/721)
Malvin, most reagálnék egy korábbi hozzászólásodra: amikor megemlítetted, hogy Rene Strickler milyen jól játszik benne, tetszik a karaktere és ahogy alakít. Egyet kell értenem, és ezt mondom úgy, hogy én eddig nem voltam oda érte. Igazság szerint én mindenhol egyformának láttam, legyen az pozitív vagy negatív karakter. És itt mintha egy másik Renet látnék, végre sok-sok szerep után. És csak azzal hozakodnék elõ, hogy mennyit tesz hozzá azt, hogy nem súgógéppel dolgoznak, hanem elõre betanult szöveggel, irtó sokat hozzáad a színészi játékhoz.
7/10
suxel 2015 febr. 26. - 18:34:19 7/10
(118/721)
Na most már fogok csinálni egy listát, hogy ki az, aki tetszik és ki az, aki nem.
Sipos Eszter Anna egyre többet jelen van már: A bosszú angyala, Rafaela doktornõ, ez és Rosario - A múlt fogságában többek között. Utóbbi kettõrõl az a véleményem, hogy Itahisanak jobban illik, mint Esmeraldanak, de ez még szokható is. Sallai Nórával szintén egyetértek, passzolt az általad megnevezett színésznõkkel.
7/10
suxel 2015 febr. 26. - 18:31:22 7/10
(117/721)
Köszönöm a kiegészítést! :-)

Én a spanyol nyelvû verzióból dolgoztam, mert most az albérletünkben nincs televízió, s nem akartam megvárni az online magyar verziót, míg feltöltik. Így is ugráltam benne. Nagyon szép megfigyelés és gondolatmenet tõled. Mit ne mondjak, van benne logika, nem hihetetlen az egész, amit állítasz! :) Látszik rutinos sorozatnézõ vagy és figyelsz a mondatokra is rendesen! :)

Lesznek itt még érdekes dolgok: hamarosan érkeznek majd új szereplõk is. Ma már megjelent egy: Vinicio. Õ a sorozat végeig jelen lesz majd.
10/10
Milibindi 2015 febr. 26. - 18:26:49 10/10
(116/721)
Szerintem is kellenek új hangok! Ahogy mondod a hangok többsége nem passzol a karakterhez jelen esetben sajnos! Lucia hangja elég új . Õ még nem is annyira rossz! Mondjuk Rebeca vagy Magdalena hangja szörnyû ! Hallottam Sallai Nórát korábban is szinkronizálni ( Szív parancsa-Natalia, Megkövült szívek Consuelo) ezeknél teljesen jó volt.
10/10
Milibindi 2015 febr. 26. - 18:17:28 10/10
(115/721)
Még talán annyi fontos, hogy Nora közölte az apjával , azért van Sergioval, mert magányos. Majd megkérdezte mirt õ nem ezért vette el az anyját, Rebecát? A válasz pedig az volt azért vette el ,mert Rebeca nagyszerû nõ és tudta meg fogja ajándékozni egy csodálatos kislánnyal. Tehát megtudtuk Alonso azért vette el Rebecát 1 évvel Adriana halála után, mert terhes volt. (Nyilván ez trükk volt Rebecától. Biztos fény derül erre is majd)

Bennem felvetõdik egy kérdés ezek után vajon Nora tényleg Alonso lánya? Kíváncsi leszek!
offtopic
ildimix 2015 febr. 26. - 15:51:19
(114/721)
Suxel köszi a leírást. Így tényleg nem kell visszanézni a részt.

Az egerek és embereket néztem a Turay Ida színtársulat adta elõ.
mijud 2015 febr. 26. - 10:43:30
(113/721)
Helena Rojo-nak viszont mély hangja van és olyat is választottak neki, csak hát a magyar közönség Menszátor Magdolnát szokta meg hozzá, én is.
malvinkicska 2015 febr. 26. - 06:54:15
(112/721)
Én meghallgattam amikor az eredeti hangján beszél Erick és csodálatos a hang orgánuma, messze nem hasonlít aki n most beszél, miért csinálnak ilyet ez, így nem olyan élvezetes, Rebeca is sokszor, mintha a tyúk kárálna.
7/10
suxel 2015 febr. 26. - 01:22:31 7/10
(111/721)
Én nem tudom Csoma Ferenc mi a fenéket csinált, amikor a hangokat válogatta össze ehhez a sorozathoz. Márcsak azért sem, mert az Idõtlen szerelmet is õ szinkronrendezte és ott tisztességes munkát hozott össze. Voltak ugyan ismeretlen hangok, ami sose baj, de azok legalább passzoltak, ám ezek?
10/10
Milibindi 2015 febr. 26. - 01:03:13 10/10
(110/721)
Suxel a mai részben többször kivehetõ volt, hogy Mario hangja ugyanaz! Nem sikerült Czetõ Rolandnak öregíteni a hangján! Pl amikor Magdalena után kiáltott, tök olyan volt,mint eleinte!
7/10
suxel 2015 febr. 26. - 00:58:12 7/10
(109/721)
Szia!

Mi jót néztél a színházban?

*****************************************************************************************************

Nagyon röviden, s nem kell visszanéznéd: :-) :-)

-Lorena kapott egy hívást, s Rebeca várt rá, hogy leírja neki Marcelo nevét és elérhetõségét, de a véres szõnyeg felidézte benne Federico halálát, s nem bírt tovább a lakásban maradni. Mire Lorena elõjött a papírral, a nõnek már hûlt helye volt.
-Ligianak egyre jobban megtetszik Rodrigo, szerintem le fog rá is csapni, akárcsak az apjára. Sergiotól érdeklõdik a fiúról.
-Marcelo megtudta, hogy Rebeca a fõvárosba utazott.
-Nora elmondta az apjának, hogy másféle férfire van szüksége, mint Sergio. Az apja megkéri, hogy ne ringassa illúziókba a fiút akkor. S hasfájásra panaszkodva lemondja a közös kajálást az apjával és a testvérével.
-Rebecat megkörnyékezte egy pasi egy bárban, de nem fogadta a közeledését a fickónak.
-Lorena felhívja Marcelot, hogy volt egy 40 év körüli nõi látogatója, aki iránta érdeklõdött, de mielõtt megadhatta volna neki az elérhetõségét lelépett. Marcelo megijedt elõször, hogy megmondta neki a nevét, de szerencsére nem, s tudja, hogy Rebeca volt az. Utána belebotlik Rodrigoba az étteremben, összeszólalkoznak Marcelo a földre dobja Rodrigot, mikor az neki akar menni. Marcelo közli, hogy nem szerzi vissza úgy sem Luciat és hagyja békén. Rodrigo nem akarja, hogy elvegye tõle Marcelo a lányt, de Sergio emlékezteti, hogy Rodrigo volt az, aki faképnél hagyta a lányt az oltárnál.
-A vége pedig az, hogy reggel Amador késõn ébred, s mire lemegy a nappaliba az a látvány fogadja, hogy a szeretõje Ligia és a felesége, Brigida kettesben csevegnek. A férfi nagyon nem örül láthatóan, hogy a szeretõje felkereste a házában.
offtopic
ildimix 2015 febr. 25. - 22:24:05
(108/721)
Lemaradtam ma valami érdekesrõl? Addig láttam a filmet amíkor Rebeca érdeklõdött Mexikóba Franciskorol. Megtudta végül, hogy a féltestvérét hogy hívják? Nem szeretném ezt a fél részt visszanézni úgyhogy ha lehet írjátok le. Köszi! Színházba voltam azért nem láttam végig a filmet.
malvinkicska 2015 febr. 25. - 20:05:53
(107/721)
Most láttam a 17-s részt nagyon jól alakulnak a dolgok soknak feltûnõ, már Rebeca viselkedése, csak a férje játsza a hûjét, hogy milyen rendes nõ, gondolom, ha ki derül a sok gonoszság változni fog. Lucia még mindig bizalmatlan, és rondán viselkedik M-el.
10/10
Milibindi 2015 febr. 25. - 01:32:57 10/10
(106/721)
Azt hiszem mostmár nem fog Marcelo Luciára gyanakodni! Már azt is tudja a fülbevaló Rebecáé! Enyeebenye Rebeca! Most aztán szívni fog a tettei miatt az tuti!
7/10
suxel 2015 febr. 24. - 23:22:48 7/10
(105/721)
Na majd a csütörtöki részben is ki fogja verni a víz rendesen! :D :D
Don Benito 2015 febr. 24. - 22:18:01
(104/721)
Ez a rózsacsokros dolog jó ötlet. Rebeca most alaposan kiakadt. :)
malvinkicska 2015 febr. 24. - 19:20:01
(103/721)
Neked jó mert már láttad nekem várni kell , amig felrakják sajnos de alig várom minden nap, ez tetszik a Fiorellat ma nem néztem olyan semmit mondó volt a tegnapi rész Livia úgy futkosott, mint egy kis buta liba.
További szép estét neked.
offtopic
ildimix 2015 febr. 24. - 19:08:29 Előzmény suxel
(102/721)
Suxel igazad volt kár lett volna kihagyni ezt a részt. Végre megtudta a fiú, hogy Rebecáé a fülbevaló. Tere is sejti, hogy rebecának köze van franciskohoz. Jól megfenyegette az urnõ.

Serjo nem igaz, hogy nem lát át Norán hiszen nem szereti õt.

Várom a holnapi részt!